• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
Uf... holky vy jste ale ukecaný :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Ili jé ani ses nepochlubila, vy letíte na dovču???? Se máte, bych ještě někam zajela nebo zaletěla :wink: :wink: :wink: A letíte i s Adámkem? Určitě joo....

V pondělí holky nevím, ale když čtu jaká bude účast veliká, tak zkusím přijít!!!! A je to o půl 4 na Újezdě??

Marti kalíšek si teď budu objednávat, chci to zkusit, používám sice jen tampony, ale začíná mi z nich být poslední dobou zle, jakoby premenstruační syndrom a to mě štve... vložky nemusím :frowning2: :frowning2: takže vyzkouším a pak poreferuju ju????
11. zář 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a Blani vítám Tě tady, teda pěkně se nám to rozrůstá, to je dobře, víc je víc!!!!!!!!!!
11. zář 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo Reni poreferuj..pač kdo to zkusil jen chválí..tak neco na tom bude....

Holky mám vyžehleno...paráááda....jdu koukat na tv.....Reni zítra se uvidíme na oslavě.....tak p ap
11. zář 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky...dadli tak to máme asi stejnej problém..s tamponama a tak :stuck_out_tongue_closed_eyes:
naštěstí že to ted nemám :grinning: :grinning:
krystian a nepujdeš na kafíčko na ujezd????došla bych :wink:
jo a hody v neděli co.....už se třepe peněženka :angry:
11. zář 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jonuško zítra asi né protože budeme slavit narozky (tchyně a tchán) dodatečně :wink: když slavili oficiálně tak jsme byli v chorvatsku tak do budem dohánět zítra jedem už na oběd.Napíšu ti do IP telefon a kdyby to bylo i ničem (jako vždy )tak bych ti napsala a šli bychom třeba odpo na město někam sednout :slight_smile:
11. zář 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky

tak na mě něco leze teče mi z nosu a trošku škrábe v krku tak popíjím čaj se slivovičkou tak doufám že budu fit :slight_smile:

Oli a tobě by to nevadilo mě vzít?????Nechcu nějak otravovat :confused: myslím že 3 sedačky tam narveme ale na knop.Ale asi pojedu tím busem at to zbytečně nekompikuju :angry:

Dnes jsme zase sbírali švestky už se mě o nich i zdá a lezou mě i ušimaa máme dalších 200l :grinning: to teda nevím kdo to bude pak platit to vypálení :wink:

Marti žehlení jsem měla taky v plánu ale nechce se mi a tak čumím jen na Pearl Harbor :grinning: :grinning: a praček mám jenom 5 :grinning: :grinning:

Jé Vedríku a kam letíte??????

Tak čau jdu se kurýrovat k telce :wink:
11. zář 2009 ve 22:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky mě žehlení baví... :grinning:
malá mi pěkně spinká tak jdu za ní zalíst..dobrou :wink:
11. zář 2009 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jonuš mě taky :grinning: :grinning: :grinning: ale zrovna ted se mi fakt nechce :angry:
11. zář 2009 ve 22:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti šikulka, můžeš zaskočit i k nám vyžehlit, do pračky mě to baví házet i to věsit, ale to žehlení......

holky frnkneme vám do Řecka na 12dní i s Adámkem, přemlouvali jsme i dadli s martinkem, tak třeba poletí příště, už se těšíme a Adámek pořád volá letadlo :grinning: , máme to se vším takže all inclusive, jupí nebudu vařit, Adámkovi beru nějaké skleničky, ale jinak bude baštit s náma , má nachystané už bábovky, kyblík a dušu v chodbě , je s ním sranda a asi se taky těší na svůj první let :grinning: :grinning:

kaelan tak ať je ti brzy líp, dej si tu vaši slivovičku a budeš ok,já slivovici od jisté doby vůbec nemusím,měla jsem z ní draka pomalu tři dny :grinning: :grinning:
kristyan,kde jste vůbec byli vy nyní a jak Karolínka zvládla letadlo???
študuji tady, co a kolik čeho může být v ledadle pro prcky na pití a jídlo a jak je to s kočárkem, no někde s tím dělají caviky , jinde ne,pokud se jim něco nezdá skrz pití, tak tě nechají napít před nima z té flašky nebo dítě.....
my máme odlet z Bratislavy, tak uvidíme co si na nás vymyslí :wink:

renci pak mi řekneš nebo tedy nám, jak se ti ten kalíšek osvědčil, já tedy tampony vůbec nemusím, hned mě bolí břicho a tak jedu na vložky , ale je to otrava a do té mirény se mi furt stále nechce
11. zář 2009 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!My jsme měly noc.|Malá se probudila před půlnocí hořela jako hrom.Mela skoro 39 a ani po čípku to nekleslo tak jsem ji dala zábal na kotníky a nad ránem nurofen.Vstávaly jsme v 7 a zdála se mi lepší má něco pod 38 tak jsem zvědavá co se z toho vyvrbí.Mám podezření na pátou nemoc protože jinak nekašle nic.Nebo to je nějaká viroza.Ach jo....
Tak že v pondělí se neuvidíme nechci s ní mezi vás chodit aby jsme vám něco nepředaly.

Verdiku moc závídím ale přeju samozřejmě.Jela bych hned snad příští rok.Letos jsme byly 2 krat v madarsku na termálech a všem doporučuji.Malá se v teploučké vodě cititla jako ryba ve vodě
12. zář 2009 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné ráno...ahojte :slight_smile:
ceha jejda tak hl.at jemala brzy fit...ale nebuj ted takový virozy jsou..tak 2-3dni.jen teploty bez ničeho..naši už to měli ted v létě taky.
my jsme měli parádní noc...malá se vzbudila jen jednou a vypadá to že rýmauž není takže paráda :wink:
no...verdiku...jen tiše závidím. :frowning2: ....užijte si to :wink:
taky jsem chtěla mirenu.pak jsem si to rozmylela.....nechtělo se mi do ní.moc peněz..a nemusela by mi sednout..holky nemáte zkušenost s azálii???
12. zář 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHojky,

Kamčo úplně v pohodě, Stařechovice jsou od Kostelce kousek, takže no problem. Bych Ti to nenabízela, kdybych nechtěla ne. :wink: Písni v kolik a kde ve St. vás mám nabrat ju.
12. zář 2009 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ilčo užijte si dovolenku a sluníčka. Tady ho asi u moc nebude. Doufám, že zítra bude líp, chcem taky kuknout do PV. I když manža asi bude pak protivnej, protože netuší kolik tam bude lidí...ale jdou i známí, tak jsem ho ani nemusela ukecávat. Tak třebas se v davu s někým potkáme.
12. zář 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti doufám, že malé bude brzo líp. Jájoušek posílá pusu pro rychlé uzdravení.
12. zář 2009 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chjo, teď mi manža říkal, že tam tři autosedačky nedám, pr uprostřed není tříbodový ale jen dvoubodový pás :frowning2:
Kami na ty tvoje autosedajdy je třeba tříbodový? :frowning2:
12. zář 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, před chvílí jsme došli z města. Byli jsme tam už po desáté a teda nic moc. Žádný stánky na městě, jen samý jídlo. Něco je na trhu, ale zatím taky nic extra. A hlavně skoro žádní lidi. Ikdyž odpoledne už to bylo lepší. Myslela jsem, že někoho z vás potkám, ale ani noha :grinning:
12. zář 2009 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau

Kolči napsala jsem ti IP určitě se domluvíme :wink:

já se léčím je to dobrý až na to že mě pořád teče z nosu no snad to do pondělka vyležím.

Ela a Anet jsou u našich je tam drakiáda no nevím jestli něco bude lítat moc tam nefouká a tady před chvílí i hřmělo :frowning2:

hezkou sobotu :slight_smile:
12. zář 2009 v 15:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuk,

my ještě malujeme, na hody jsme chtěli jít zítra, ale počasí nic moc. Tož uvidíme. Jinak už máme krásně nově zelenou ložnici, udělali jsme ji trošku tmavší než předtím a zatím se mi to moooc líbí, jen to uklízení.... :frowning2: :angry:
12. zář 2009 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuk,
tak jsme doma z hodů. Jajda chrupe. Byl poprvé na kolotoči. No celkem se divil co to :grinning:
Potkali jsme Kristy z holkama a s manžou a taky Dadli s manžou a s Martínkem. A možná jsme z dálky viděli Zuzku.
Odpo ještě přijedou známí a půjdem na zahradu grilovat makrely.
A ložice už je hotová i nastěhovaná. Hurá.
13. zář 2009 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a mám vás moc pozdravovat od Abinky, plkali jsme na Facebooku. Mají se fajn, choděj si pohrát do školky a užívají si přírody a hor.
13. zář 2009 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, jo jo Oli, možná jsem to byla já. Byla jsem se ségrou a kamarádkou. Bylo to príma, jen ségra musela jít brzy domů tak jsem šla taky, abych tam nešmarovala sama.
Jo a Kristyan jsem taky potkala taky :grinning:
díky za pozdravy..taky Gabču moc zdravíme
13. zář 2009 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Zuzi tak to jsi byla ty, šly jste asi Kravařkou už domů...
13. zář 2009 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, my byli na městě od 10 do 11.30 a potkali jsme se s Kolčou a rodinkou , jinak s nikým, bylo tam lidí , děs, malej byl jen na vláčku, a jinak jsme valili domů, pač dnes vstával v 5:30 tak měl dost, a ten hluk a lidí mu evidentně nedělalo dobře a nám nějak taky ne.

taky verdíkovi zááávidím, my mohli jet s nimi, cenově to kleslo na super cenu na last minute, ale tatínek nemá prostě čas, chtěl mě poslat samotnou, ale to já bych asi nejela, jedině kdyby jela některá z vás :grinning: , co holky?? ještě je čas do středy :grinning: :grinning: nene, dělám si srandu. ale koukala jsem na last minute zájezdy , odjezdy dnes a pohybuje se to kolem 10tis. all inclusive na 11 dní, což je dobrý. asi to nějak takhle využiju příští září.

včera jsme byli nakupovat v Olympii v Brně a koupila jsem malému telplákovky, rifle, mikiny, zimní bundu, zateplený kalhoty a to vše za 2.200, chytli jsme slevový den v CA, takže super kup, jsme ráda, že to mám z krku, i boty už máme , tady od bati, podzimní. Je fakt že bylo z čeho vybírat, taky vždy jdu na poslední chvíli a nemají už nic,

papa , malej se vzbudil. a papa v pondělí, určo přijdu.
13. zář 2009 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky takže hlásím zítra nedorazím.malá má teplotu.38.takže tak......
leda že by se nějak zázrakem uzdravila rychle.rýmečku už nemá..uvidíme.ale raději ne.at nenakazíme.možná kdybyste pak některá chtěli ke konci týdne až budem fit..... :wink:
13. zář 2009 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuk,
Jája z těch lidí byl taky celkem vyvalenej,my jeli domů v půl dvanácté.
Taky mě čekaj nákupy, zimní bundu jsem koupila loni na mimibazaru, ale ještě potřebuju zateplené kalhoty a boty. Na boty zkusím vyrazit do té arkády, jak byl Marťa. A zateplený kalhoty zatím teda nevím kde kupim :frowning2:
13. zář 2009 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jonuš jeje, zas marůdci :frowning2: to je škoda
13. zář 2009 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky

tak jsem se neuzdravila kašlu čím dál víc takže ze srazu nic nebude :cry: :cry: :cry: tak jsem se těšila.Nerada bych vás a děti nakazila :frowning2:

my byli dnes v Ol kupovala jsem Ele boty ve spotrissimu jen za 300kč a jsou super :grinning:

zatim čus kuknu večer :wink:
13. zář 2009 v 19:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kami to je škoda, tak se koukej vykurýrovat, at další týden jsi ok.
13. zář 2009 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky myslíte, že je potřeba fusak i pro dítě po roce na zimu?
13. zář 2009 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky..
kolči já ještě vozila ve fusaku....
my už máme bundičku pro alou..ale ještě botečky...
a holkyyy dneska lezem po 4ech....sami sedíme už týden.ale ted fakt leze :grinning: teplotku už nemá.uvidíme co v noci
13. zář 2009 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek