• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
Jonuš teda to je veliká šikulka.
13. zář 2009 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mamka dnes byla v C and A v Olomouci a dovezla mi super růžovou kombinezku, bohužel jen velikost 56 takže než bude zima tak nejspíš bude malá :frowning2: Ale stála jen necelých 500kč!Taky dovezla zateplené kalhoty s tričkem a vestičkou, to vše za 400kč. Já jsem hleděla, když jdu tady v PV do dětského obchodu tak jen tričko stojí kolem 200kč. A podobné super ceny jsou i v H and M. Už se těším jak se malá narodí a já budu pořádně nakupovat :grinning: :grinning: Škoda, že český NEXT je tak špatně zásoben a předražen :angry: Jen co to půjde tak zas vyrazím do Londýna an pořádný, levný nákupy.
Nemůžu se dočkat :wink:

Na hodech jsem nebyla, protože jsem nějaka nachlazená. Nevim jestli zítra dorazím, záleží jak mi bude. A taky bych se asi neudržela nedat si turecký med, miluju ho a teď ho nesmím. Až porodím tak asi sežeru půku cukrárny :grinning:
13. zář 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Blbne nám net..takže v rychlosti.....na hodech jsme byly kolem 17 hodiny..potkali jsme se s dadli a rodinkou..

malá má rýmu tak nevím zda máme dorazit.....at není peklo..jinak je zatím v pohodě.....blbne nám obrazovka....začne skákat...tak když tak mi Oli písni na mobil zítra co a jak ze srazem...jestli půjde notebook na opravu...
13. zář 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak vidím že jsme všichni nemocný.....to je to počasí no...
13. zář 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak hlásím že nedorazíme.....dávám sinupret,tak ji ta rýma desně teče,no hlavne že to jde ven..tak odsáváme a máme i teplotku trošku...ven půjdeme,ale jen do obchodu..mezi deti ji tahat nebudu...
14. zář 2009 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko,
Marti to je naprd. Tak ať je Klárince bro líp. Posíláme pusinku.

Holky a půjde někdo zítra do té školičky?
14. zář 2009 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ach jo, nachystala jsem Jáju ven a začalo pršet, to bude super dopoledne, :frowning2: doufám, že brzo přestane
14. zář 2009 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahjky holky..malá měla v noci horečku a od 3-6plakala a nespala ted to dohání..to já nemužu...Tomáš rád kramuje :angry:
malá má nosohltan.....ale nic mi na t nedala dr.byla tam na zástup.se jí dívala i na bříško..a do oušek..všecko dobrý až na ten nosohltan
tak jsme ji koupila kapky a čajíček....uvidíme
martino co je to ten sinupret to je na předpis?a co dělá??kamoška ho taky berou často...na co to je?
14. zář 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se divám, že vám marodí dětičky a já si to vynahrazuju sama na sobě :slight_smile: Naštěstí jsem jen nachlazená a bolí mě hlava z nevyspání, nevím jestli nespím kvůli nachlazení nebo kvůli myšlenkám na porod :slight_smile:

Dětičkám přeju ať se rychle uzdraví a můžou zase vyrazit ven na procházky a do školek.
Jinak já se léčim jen homeopatikama a česnekem - chudák manžel :wink:
14. zář 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
edith ty se honem uzdrav budeš potřebovat síly na porod :wink: česnek je dobrej....já teda nemužu kvuli malé.a taky mám homeo..na všecko...
chodíte tu někdo ke spurnýmu s dětma???
14. zář 2009 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
Romi ať je Johance brzo lépe.
Edi téda česnek....ten bych nemohla, můj žlučník by to nepřežil.
K nespavosti - já ke konci těhu spala hrozně blbě, třeba tři hoďky v noci jsem čuměla na telku a den před porodem jsem nespala vůbec, jen asi od pěti do osmi a večer mi prdla voda, takže jsem byla celkem k.o. a to mě čekalo 7 hodin na porodním sále :sweat_smile:
14. zář 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
kolči dík
já taky nespala v těhu poslední týdny vubec,malá kopala a natahovala se tak...že jsem nemohla ležet vubec.jen stát a sedět..tak jsem vždycky usla jen na chvíli v polosedě :grinning: a poslení den to byla hruza..teda noc.na tu nezapomenu jakoby se chtěla dostat ven přes pupek :grinning: :grinning:
ted si malá hraje ale je taková smutnoučká
14. zář 2009 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky je vůbec některé dítko zdravé?Zatím nemoc nehlásí Sárinka, Martínek, Jája a Adámek.Na koho jsem zapomněla tak se omlouvám.Vidím že holky nástup podzimu trochu vzdaly
My máme pořád teploty jinak nic.Dnes jsme byly u doktorky a je to viroza.Tak čekám jestli se malé udělá vyrážka a bude po všem nebo to bude pokračovat.Ach jo to je tak dlouhý den s malou doma ale co se dá dělat.Aspoň že je venku tak hnusně že to člověka tak nemrzí.

Editah: hlavu vzhůru porod bude fajn zdvádneš to.Taky jsem ke konci moc nespala nevěděla jsem kam se otočit všude mi bříško zavazelo :slight_smile:A asi 2 týdny před porodem jsem chytla rýmu tak jsem se tehdy modlila at si miminko ještě chvíli počká.

Verdiku:za chvíli propukne balení co?To bude krámů :slight_smile:jestli tak jako když někde jedeme my ... plné auto až po střechu.A to všechno věci pro malou.Doby několika plavek a lodiček už jsou pryč :grinning:

Marti:To sjme to teda dopadly.Jaká byla oslava?Myslela jsem na vás jak slavíte.Doufám že koncem týdne budeme aspon natolik v poho aby jsme mohly aspon na chvili ven.Malá spinká je taková hodně spavá a uknouraná.Chudáček...
14. zář 2009 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky a kdo teda dojde na ten srazík: Kristyan s holkama, Dadli, my a co Renča se Sárinkou?
14. zář 2009 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo Zuzka vlastně taky dojde myslím
14. zář 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jasně holky, my dorazíme :grinning:
14. zář 2009 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli, tady zatím neprší, ale notně se to chystá... :confounded:
14. zář 2009 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mi byli s malou dopo 2 hodky venku,v 10 mi snedla talíř polívky,tak aspon neco teplého,jinak nechce....a ted usnula..odsávme,odsáváme,teče ji to jak vodopád pořád.....jetše že se řechtá u toho odsávání.....
Jinak me to strašne štve,ta jsem se těšila s Klárinkou na vás...ach jooooooooo..ale nechceme vás nakazit....

A jinak holky,ráno jsme šly s obchodu a čekal ajsem před barákem na dědu s babi a zdraví me taková kočka....a hádejte kdo to byl...Kristyan..já ji vůbec nepoznala...když byla na srazu tak já nebyla,takže jsem ji nevidela věčnost a ostřihaná,hubená..no uplne jinej človek se mnou mluvil...čučela jsem jako puk.....ale sluší ji to mocccc!!!!!!!!! :grinning:

Jdu se holky natáhnout aspon na chvíli...celou noc jsme nespali kvůli té z...rýmě....pa pa
14. zář 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
škoda tak jsem se na vás těšila..hl.na bodinku,normu a Renču..vás jsem ještě neviděla :frowning2: achjo smula
ale malá je fakti nemocná je smutná a poplakává ted jsem si hodku a pul zdřímli..
tedkom si chvíli hraje ale na jak dlouho.moc nevydrží.tak si to baby užijte aspon pa :wink:
14. zář 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :wink:

Teda tady se marodí a marodí.

My před chvílí přijely z Olympie, byly jsme s malou v Olomouci, ale teda ani v HM ani v CA na ni velikostně nic nemají. Byla jsem fakt naštvaná, pže mi prodavačka řekla,že když něco přijde, tak je to do 2hod prodané. Tak jsem nakonec zimní bundu koupila Nike, je ale fakt nádherná, no ale podstatně dražší než co jsem chtěla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale co už... :frowning2: . A proteplené kalhoty ve vel. 80-86 to už vůbec nehrozí...

Tak mi holky teda řekněte co a kde jste kupovali??? Tam fakt nic neměli. Ve čtvrtek jedu do Brna, tak se ještě juknu tam asi :wink:

Já se dnes holky na srazík nechytám, Sárinka teprve usnula, nevím dokdy bude spinkat...počítám se zítřkem, ale dorazí tam vůbec někdo????

Marodi tak se uzdravujte, ještě bude krásně, tak a´t si užijete těch hezkých podzimních dnů!!!
14. zář 2009 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnes sem jí chtěla dátn jen kaši..a ona mi ji celou vyblinkala...ale vypadá že se ji ulevilo tak uvidím co bude a kdyžtak pujdem ráno zas k dr.možná to bude u nás ta 6tá nemoc...uvidíme..achjo :frowning2:
14. zář 2009 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak šestá nee spíš pátá podle toho co jsem vyčetla... :confounded:
14. zář 2009 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
juuu tady jste vsichni nemocinkani to je mi lito...

jonusko my jsme meli 6 nemoc taky jsem hledela co se deje jeste mame nafoceny pupinky co jsme meli....blinkali jsme a teplotka.....bylo to fakt divny ..

editah kdybys jela do londyna muzusi objednat :slight_smile: my jsme na next totiz ujety a tady je to fakt mazec ty ceny....

rencaasarinko ja nakupuji spis na netu pekne z pohodli domova hodne na mimibazaru kazdy den ak mrknu i nekolikrat protoze kdyz neco hezkyho pribyde tak je to hned pryc takze se divam porad dokola no....taky sem ted platila za objednavky 3500!!ale tak v necem chodit musime ze...aspon mame nakoupeno no...

CEHA my sejeste nemzname tesi me :wink: my jsme nastesti zdraví ťuk ťuk ťuk :slight_smile:

Marto co na hodech byli jste ?nebo to uz jse marodili??

kolcu a zuzika taky zdravim :wink:

mejte se kocky pa!
14. zář 2009 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romčo - já jsem s malou nahlážená k doktoru Spurnému. Já se znám s jeho zdravotní sestrou a tak proto jsem si ho vybrala :slight_smile:

Já si vesele marodím a manžílek kolem mě hopsá a u toho ještě zvládá pracovat. K obědu jsem dostala zeleninovou polévku a těstoviny carbonara a salátek. Ještě dělal i těstoviny na sladko - pro neteř, ta je totiž taky nemocná a tak ji dnes máme doma, aby ségra mohla do práce :slight_smile: Je roztomilá, když je nemocná tak ani moc nemluví a je zlatá!!! :wink: Jinak je to divoch par excelance :slight_smile:

Mrzí mě, že dnes nemůžu, ale fakt se cítím pod psa :frowning2:
14. zář 2009 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
edith to je moje skoro teta...zná mě od mala naši se znají navštěvují se..takže taky tak:slight_smile:))
14. zář 2009 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já jsem na mrtvici,malá usla v 13 hodin a po 45 minutách je vyspaná..a já začla zadřimávat teprve....tak to nevím kdy budeme spát,pač noc bude stát opet za hovno..

na hodech jsme včera byly ale až navečer....to soplila ale ne moc..dnes je to des fakt....

a kalhoty krásný zateplený jsem malé koupila v KIK u intersparu minulý týden,tmavě ružové a hnedé a jsou na tom vyšité kytičky atd...chodím ted hodně tam ji nakupovat oblečeníčko...fleecovou mikinu-bundičku jsem ji tam brala za 149 kč,neco tam mají za super ceny...
14. zář 2009 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
do pr..... ztratil se mi napsaný román, tak už pisnu jen stručně, jasně :grinning: na srazík na ujezd dorazím
14. zář 2009 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
reni já vše nakoupila v brně v CA a MH, a chytla jsem i sobotní slevu-akci, takže mám vše a ještě ušetřeno a jsem moooc spokojená. Reni , srazík asi zítra nebude, když je dnes, ikdyž já stejně půjdu zítra odpo taky ven, a určitě i někdo z holek, tak se sejít můžeme, na kávičku, tak si ještě tady pisneme, ju??? já můžu i zítra .
14. zář 2009 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, malej ještě spinká, asi přijdu trošku později...
14. zář 2009 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti..tak t jsme na tom podobně ted usla tak honem za ní at aspon tu hodku naspím....jinak nemá šanci :angry: noc bude taky asik hrozná
ted jsem ji kápla do nosu a jde jí to trochu ven.ale jinak se jí to drží tam vzadu..zas budem muset odsácat :frowning2: :frowning2: a mě taky pěkně škrábe v krku a rýma samo taky :frowning2: nenávidím tohle......navíc je umrčená chudinka tak ji pořád nosím a to potřebuju poklidit atd....
14. zář 2009 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek