• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
jo v kuki jsem byla před porodem asi 14dní.chtěla jsem ještě něco pokoupit malé.byla sobota...a jeli jsme jen k nové nemocnici....pak pěšky s manžou..jsem myslela že jim tam odrodím :grinning: taková štreka..už jsem byla jak kula.a zpátky samo jak naschvál nic nejelo...takže pěšky přes celý město :angry: jsem se zařekla že tam nikdy už nepujdu... :grinning: moc jsme toho nekoupili..já taky objednávám z MMB.....
14. zář 2009 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
práve jonuško na to je dobrý ten sinupret.....rozpuští to hleny v dýchacích cestách horních i dolních..např.dyž slyším že je zahlnená,chrčí ji to tam nebo kašle..je to pro deti i dospelé..ale deti až od 1 roku.....což je škoda.....ji to po tom teče hodně...sopel až u brady jak se říká.... :wink: ,proto jsem ráda že ji to jde ven,že vidíš jak ji to odtíká.....
14. zář 2009 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
užívá se to 10 dní..3 krát denně 15 kapek....ale tvoje maličká si musí hold počat...jinak stříkám vincentku do nosa nebo mořskou sul....my se kolem 16 hodiny půjdeme projít na vzduch s hafánem....tam se ji lépe dýchá....ale nebaví me to..je umrčená,protivná..mely jsme každý den neco v plánu a nemužu nikam.......
14. zář 2009 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha tak to nemužem....ted má zas teplotu naštěstí ne horečky.má kol38....aspon tak... :confounded:
14. zář 2009 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé Oli,vidíš já ty fotky ješte nepřidala z toho minulýho srazu....a ty už ano.....
malá hoří,šupla jsem ji nurofenek a jde hajat...no na chvíli určo....to bude noc....zítra s ní ani povalím k mudr.i když co mi dá..sinupret bere,vincentku..klasika....ale asi pro klid muj a tátuv....
jinak fotečky dnešní super....strašne jsem vám závidela....a nejvíc me štve že kristyan jsem nevidela dlouho.....a když jde tak já zase né...kruci..a taková kočka sní je .....asi je kouzelnice....fakt :wink: :grinning:

tak mimoušci at se brzo všichni uzdravíte...a maminky silný nervy na noc...papa
14. zář 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti jej tak ať je Klárince brzo líp, jj, k doktorce radši skočte pro jistotu.
Až bude časík, tak dodej taky fotečky.

Martínek a Jaroušek jdou zítra do školičky. Jinak jsem kukla na ceník a už to tam maj i rozepsaný, za dvě hodiny 160,- atd... čím dýl, tím levnější....tak snad se tam Jajdovi bude líbit.... to hlídání na Újezdě se mi moc nezdá...hlídá obsluha kavárny a podle mě to nemůžou stíhat..tak se mi do toho moc nechce
14. zář 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,děkuji za pěkný den.Měla jsem nervy jako blázen,alebylo to super,moc se mi s váma líbilo,ikdyž jsem toho moc nenakecala že :wink: ?
14. zář 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Karoli já to chápu, já toho poprvé taky moc nenapovídala, ale počkej za pár srazíků.... :wink: Těšíme se příště
14. zář 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teď jsem naštvaná, že jsem dnes nemohla dorazit :slight_smile:
Ale za to jsem se vyležela a je mi lépe! A rozhodně na mě aspoň pár týdnů nevleze žádný upír a modlím se, abych nezačala dnes rodit - chudák porodní asistentka a doktor :wink:
14. zář 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a Dáša mi moc připomína Kateřinu Brožovou,akorát že má tmavý vlasy.Všechni jste opravdu moc milé maminky :wink: .

Tak příště.Natálka nechtěla jet ani domů,jak se jí tam líbilo.
14. zář 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,
Jonusko a Marti , to je hrozný, když jsou ti bobci nemocní, držím palečky a přeji klidnou noc bez vysokých teplot, já to vždycky těžce nesu, jsem na tohle trochu hysterka :unamused:

na dnešním srazíku jsme probíraly porody, takže jsme rodily :wink: Martinek byl trochu víc otravnej a pořád se sápal na adámka od normy, ale pak se zklidnil.
fotečky jsou nádherný, koukla jsem i na ty z aquaparku a je mi líto že léto skončilo.

zítra jdeme s kolčou do té školičky, jak psala, tak uvidím co martinek, jestli tam bude chtít, když minule byl z toho trochu víc vedle, pak pisnu.

zítra má být tepleji než dnes, odpo budu někde venku, tak pokud některá budete chtít můžeme se sejít, třeba zase na tom újezde, kolem 15,30-16h.
14. zář 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
normo, Kateřinu brožovou, ???? to jsem teda vůbec neslyšela ještě od nikoho :grinning: To jsou dnes samé komplimenty. Kolča taky říkala, že jsem se líbila jejímu manžílkovi :grinning: :grinning: :grinning: jejda jejda, abych nebyla pak namyšlená :grinning: :grinning: :grinning:

normo, byla jsi v poho, vůbec jsi mi nepřipadla nervozní a nebylo a není ani proč, ikdyž já taky byla, to tak asi je. tak příště zase???
14. zář 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jestli můžu opět mezi vás,tak ráda přijdu.A Martínek byl boží :slight_smile: ,je roztomiloučkej.
14. zář 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Karoli počítáme s Tebou příště. Jaroušek byl z kámoše Adámka nadšenej. Konečně někdo stejně starej. :wink:
14. zář 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já jdu chrupčit, jsem nějak k.o. Malej vytuhnul už v sedm, odtáhl mě do ložnice, řekl papa a chtěl do postýlky a za chvíli chrupal :grinning:
Písek jsme lovili i z nosu :frowning2: ale dobrý, no hezky tam zahučel :sweat_smile:
Daši malýmu mám vzít asi papučky že?
14. zář 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
:frowning2: holky mě to tak mrzíííííí...škoda.
příště snad dojdu taky.malá ted usla.vysái jsme nosánek,.,hruza co tam bylo...a spí.tak jdu honem taky než přijde nějaká horečka :frowning2:
14. zář 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jestli bylo dnešní téma PORODY tak jsem ráda, že jsem trčela doma :slight_smile: O porodu se mi už i zdá. Začínám mít mírné obavy :wink:
14. zář 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky moocc pekny fotecky mate :slight_smile: je tam paradne velky piskoviste co..

kolci cucim ze jajda uz sam chodi co...to je ale sikula parada :dizzy_face:

a adamek taky povyrostl bych ho nepoznala :sweat_smile:
14. zář 2009 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, děkujeme, že jste nás vzaly mezi vás :slight_smile:. Na dnešní sraz jsme za váma nedorazily, protože máme od víkendu rýmečku - soplík a do toho se přidal kašel.
Jonuško: na hleny doporučuju sirup Hedelix - je to břečťanový sirup, který jsem na doporučení doktorky dávala malé už od dvou měsíců věku! Hleny pěkně rozředí, aby je ze sebe mimoušek mohl dostat ven.
My jsme v neděli s kámoškama využily Dnů Marianne v brněnské Olympii a parádně pokoupily - děti hlídali tatínci a zjevně jsme si to všichni užili. Ceny a výběr se nedaly srovnat s Olomoucí, natož s Prostějovem. S klidem můžu prohlásit, že na podzim a zimu máme všechno!
Na příští sraz už snad dorazíme, pokud budem samozřejmě zdraví ... Bo jinak bychom vás mohly nakazit a to bychom nerady :confused: .
14. zář 2009 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno, ale je nějaké uplakané a smutné, snad se to dnes vyjasní :wink:

Blani tak to bylo ono, DNY MARIANNE!!!! Tak jsem na ně čekala až jsem je propásla :frowning2: škoda holky že jste se nezmínily dříve...... no snad příště to už neprošvihnu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Tak a skončili mi dny hlídání a pohoda u babičky, nastupuje totiž do práce a já jsem slušně řečeno v háji, protože jsem chtěla chodit do angliny a ještě mám pár aktivit, které budu muset nějako upravit. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takže se holky připojuji k Vám které si vodíte dětičky všude sebou :frowning2: . No největší sranda to bude asi u mého dr. v Olomouci - gynda i zubař. Tam se totiž zrovna jako naschvál chystám :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
15. zář 2009 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak já byla taky včera spokojená na srazíku :slight_smile: bylo to super.

No Marti no no no už mám nos navrch jak mě pořád chválíš. :grinning: :grinning:

taky máme rýmečku a navíc nám leze trojka dole tak je umrčená no potěš koště.doufám že nebudou teplotky :sweat_smile:

Malá je posr.. tak du přebalit pa pa
15. zář 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
No kristyan nevychvaluju te nadarmo..fakt ti to moc pasuje...vždyt jsem te vůbec nepoznala...... :wink:

v noci jsem k malé vstávala 3 krát....odsávali jsme a ted ráno je bez teplotky tak uvdiíme,večer mela 38...tak jestli ji to vyletí aji dnes tak zítra sní zajdu už...,jinak sopel zhoustl a odsáváme ale už i třošku baštila a hraje si...tak snad to bude už jen lepší a lepší...
15. zář 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky..my jsme měli dobrou noc.dvakrát si cucla jinak pěkně spala.bez teploty.ale ráno byla zahleněná tak jsem ji odsála a je to dobrý.už toho tolik nebylo.ale nechce jíst.snědla pár lžiček přesnidávky ale nenutím ji aspon něco.a čajík krásně pije.takže dobrý...
dnes se zase pobili cik..na husáku.jsme šli ráno do školky tak tam stál vrtulník pomoci...a zrovna odlítal takže humbuk..lidí hruza a kluci mají zážitěk :grinning:
15. zář 2009 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já hlásím malá od včera bez teplot jupíííí.Můžeme jít opoledne na chvilku ven tak se nemůžu dočkat.

Renčo:když budeš potřebovat někam k dr tak můžeme jit s Martou snad by jsme ji nějak pohlídaly než tě vyšetří ale Olomouc je pravda trochu z ruky.Když by malá spala tak můžu tapat kolem Sárky ale když bude vzhuru tak ti nevim nevim.
15. zář 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
tak jsme doma ze školičky, Jajda to zvládl parádně, vůbec mě nesháněl. Martínek trošku plakal, ale otrká se myslím. Příště dám Jáju už na dvě hoďky.

Dobře že marůdkům je líp.
15. zář 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé Oli tak příšte snad už se sejdeme a užijeme si ty 2 hodiny...

me je holky dnes ta zle.....bolí me tak šíleně záda,že mi z otho začla i desne bolet hlava,ta se cpu ibuprofenama..asi umřu než tatka dorazí,to bude tak 18 hodina....mají moc práce a to mi dnes volal,že ve valmezu buodu i spávat,pač b ypřijel v 8 večer a ve 4 ráno jede nazpet...ach jooo...

malá jak usne tak jdu taky hajat..doufám že bude spát aspon hodku...řádí jako čert,chrčí a soplí ale asi se ji ulevilo..včera si tak nehrála....a jak se vyspí tak asi procházkou skočíme k našim,zda to zvládnu a doju tam....dnes ráno jsem nemohla dojít do obchodu a z obchodu....teplotku zatím nemá...
15. zář 2009 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti tak hodně odpočívej, a procházku si dejte radši kratší, když Ti není dobře. My máme zas taťku na cvičení do pátku,t akže jsme taky sami :frowning2:
15. zář 2009 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristyan,já jsem se zapoměla včera zeptat,jak jsme mluvili o těch aktovkách,tak ta Gala má prodejnu v tom areálu nebo někde z venku?Díky.
15. zář 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Normo je to zvenku když stojíš před galou tak je tam výloha ze zbožím a vchod je zboku vypadá to jako vchod do toho baru co je vedle.
15. zář 2009 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek