• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
jj,díky.
15. zář 2009 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky

mě to taky tak mrzí že jsem nemohla pokecat :cry:

já už jsem celkem dobrá trochu kašlu ale mezi děti bych si netroufla :frowning2:

Normo a Kristy řešíte ba´tohy do školy???????????? já seš byla taky dívat v té Gale ale nakonec jsem to brala přes švagrovou má Topgal na netu za 1500kč já ho mám ten samej za 800kč.Přímo od výrobce :wink:

Fotky nádhera :grinning:

dnes jedu do školy na schuzku kde nám řekne účitelka o genetické metodě čtení. :angry: to zase bude nuda to jsem zvědavá co se dozvím. :wink:

tak se mějte Anet spí tak jdu trochu poklidit :frowning2:
15. zář 2009 ve 14:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky..my jsme bez teploty už od včera.rýmaji neleze ven a je lepší..takže musím ekapat a pak odsát.no ale už si hraje a snědla i trochu oběda.tak snad budem už zítra dobrý....kdybyste pak některá chtěli zajít v pátek na kafi na ujezd...mužu :wink: no ještě uvidíme...podle malé aby byla uplně o.k. já už rýmu nemám.jak přišla tak zmizela paráda
kolči malej je šikulka.... :wink: Reni to znám...už jsem byla u dr.se všema sama.to byl mazec.a u naší gyn.s těma dvouma najmladšíma... :grinning: síla docela.ale když není zbytí
jo a Johanka říká máma....asi...plakala a mumlala mama mama...bylo mě ji tak líto babulce ale uplně mi vlítli slzy do očí..je to tak krásný to slyšet :slight_smile: :slight_smile:
15. zář 2009 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jonusko já už byla taky na gyndě v Ol se Sárinkou,ale to bylo po šestinedělí,takže to bylo v poho.... spokojeně si hověla v autosedačce.... :grinning: :grinning: teď by to tam asi celé zbořila :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A mocinky gratuluju k "mámě"... je to krásný, že?????? Není nic hezčího :wink:

Peti díky za nabídku, jsi hodná :wink: ... naštěstí nakonec mamka nebude chodit na plnej úvazek a bude mít ranní a odpolední, co jsem se teď dozvěděla, tak když si to spolu dopředu domluvíme, tak to snad dáme dohromady :wink: :wink:
15. zář 2009 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky nevím, jestli se to může, ale posílám Vám odkaz na moje "výtvory"..... kreslím totiž portréty tužkou i barevným pastelem, tak kdybyste měla některá zájem, mrkněte.... :wink:
Jo a v současnosti si dělám i lektorský kurs, takže kreslení budu vyučovat!!!!!!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
http://inzerat.i-bazar.cz/1270087-kresba-portretu-tuzkou-a-barevnym-pastelem/
15. zář 2009 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti: Snad nebudeš marod.Tata pořád pryč a Klárka takovej živel.Ještě že máš mamku doma když bude nejhuř dej ji malou pořád ti o ní říka a odpočin si.Je tech viroz strasně moc.

Renčo:teda obrázky jsou nádherné jak ty to všechno stiháš obdivuhodné.O tom kurzu jsem slyšela byla na něm známá nevím jeslti jsi byla taky na Olomoucké jakoby vedle té půjčovny svatebních šatů.My tam byly když kreslila jen na skok a koukala jsem.Její 1 obrázek nic moc ale po kurzu úplně jako od malíře.Tak at se daří

Fotky ze srazu jsou moc pěkné děti jsou tam ve svém živlu.Horší kam budeme chodit v zimě jediné co je pro nás dostupné ve více lidech je asi ta šárka.
15. zář 2009 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jeětě se chci holky zeptat co vám říká doktor, když máte teplotu třeba u očkování nebo virozy.Chodit ven či nikoli.Vím, že když je rýma je dětem líp venku, líp se jim dýchá, ale na teploty jsou odlišné názory
15. zář 2009 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
čeho, při teplotě určitě ven ne. a můj dr. mi nedoporučuje ani když je taková ta vodová nudle u nosu, že tím že se venku roztáhnou dýchací cesty, tak se jim sice lépe dýchá, ale prý se tím rozšířením dostane infekt níže na průdušky atd a je z toho zánět průdušek, zadní rýma atd.

reni, ty jsi fakt borec , maluješ, cvičíš, to je mazec, jsi dobrá.

Martinek dnes ve školičce plakal, ale prý jen prvních 5 minut a pak když jsem přišla, tak uvidíme, zatím ho tam nebudu nechávat déle než tu hodinku , dokud si úplně nezvykne a nebude se tam těšit
15. zář 2009 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Reni krásný...jsi šikulka....
my taky při rýmě moc nevylízáme ale ráno není zbytí když nemá už teplotky tak jdeme do školky...
venku je dusno..vypadá to na déšt.že..
Marti a to máš jako k chřipce nebo máš problémy se zádama??? :unamused: tak at jsi rychle fit hlavně
15. zář 2009 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
holkýýý prosím, nemáte někdo rozpis cvičení v Kubusu? nemaj www. stránky :frowning2:

Daši Martínek si zvykne myslím, zkus tam s ním příště chvilku být at vidí, že mu tam nic nehrozí.
A teďka doma v pohodě, nebo se tulinká?
15. zář 2009 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo Daši a už vím odkud ji znám, pracovala v té marketing. agentuře TK plus jak je u Tennis Hotelu. Jsem si říkala, že je mi ten obličej hodně povědomej :grinning:
15. zář 2009 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,tak jsem byla u našich...ležela jsem tam a naši si hráli s malou a byly s ní venku...cítím se jak na chřipku,tak piju čajík a baštím ibalgin....a strašne me bolí hlava a pobolívá všude....potřebovala bych 1 den aji prospat....a to nechci videt tu noc s tou její rýmou....chtela jsem ji dát mamce na noc..ale bohužel jak naschvál má až do konce září hned ráno kapačky a injekce,ta je to pasé....tak snad v sobotu,že v nedeli by šla do práce až bys me si malou vyzvedli..no uvidíme....nebo hold práce-nepráce..bude se muset zapojit i tatka....ale mají toho tolik že nevím nevím...

Reni fotečky nádherný..Zdeneček,ségra..ta podoba..neuveřitelný...myslím půjdu k tobe na kurz...fakt jsi šiulka...a jakto že jde mamka do práce?....no ono asi není nic moc všecko táhnout sama....jo doba je zlá...
n nic jdu nachystat prdelce mlíko..tatka koupe...
15. zář 2009 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jejda Marti, tak to by fakt chtělo, aby mohl malou někdo hlídat a ty ses mohla vyležet. To běhání za malou Ti nepřidá. Hele když Ti bude fakt blbě, tak to nelámejte a ať si Peťa vezme paragraf.
15. zář 2009 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé OLi...na to se u nich v práci nehraje..tam nefunguje nic.......nejak to zvládnu..třeba je to i z nevyspání...od nedele jsem nespala pořádne.....tak uvidíme....teplotu nemám,ale ta hlava..to je des...já to neznám..me hlava nikdy nebolí...a ted uplne lituju kdo třeba mívá migreny nebo tak neco..

těšila jsem se moc na tu zumbu....no zatím to nevypadá že bych šla.....
15. zář 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti ale na to má nárok, jak nefunguje?
15. zář 2009 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti...tak to te plne chapu..ja se poradne nevyspala uz od nar.tomase....nanoc u nikoho nebyl jeste ted nespi celou noc a mala ani nemluvim...a když jsou nemocní....hruza
15. zář 2009 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kolco:rozpis z kubusu mam pred sebou tak mii pisni o jake cviceni bys mela zajem protoze cele to opisovat by byl asi zmatek.

Marti:je mi te moc lito.A nechtela bys spat u vasich aby ses o malou starala nez mamka prijde?Je to na prd.Jak je nemocne dite je to otrava ale jak je mama takk je to konec.Bolesti hlavy dobre znam nesnasim to.Vzdycky bych nejradeji zalezla nekam do temné komory kde ticho tma nikdo.Nedávno me tak bolela hlava až se mi chtělo zvracet.Snad to vyležíš a budeš fit.Mě pomáhá čaj do toho slivovici co nejteplejší to vypít a potit a potit.

Jinak malá je trochu osypaná tak to byla asi ta pátá(šestá) nemoc plete se mi to :grinning: jsem ráda že nemusím pátrat co ji je.Dnes byla tak uknouraná že jsem ráda že už spí a modlím se at se probudí tak jako dřív.
15. zář 2009 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to nelink amá za sebou..jetše že to nebylo nic horšího..stejne to jsou furt jakési nemoci...za chvíli bude i první,druhá nemoc atd..... :wink: teším se až malá usne a já si lehnu taky aspon na chvíli teda....snad to bude lepší..

jinak po obede jsme spali spolu...ale spala jen 50 minut za celý den..chápete to..já ne....já mám nekdy pocit že mi bude stačit jedno díte..... :wink:
15. zář 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petí kukni prosím jestli maj dopoledne fitbox a zumbu. Kujííííííííí
15. zář 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti ono to druhé dítko bude určo klidnější :wink: Tak se běž kurýrovat, ať máš zítra sílu na tu dračici. Já dneska s Jajdou chodila po poli a doufala, že ho unavím, aby šel brzo spát a prd, já jsem k.o., on živej až až...
15. zář 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky...musíte vydržet nedá se nic jinýho dělat.já už občas skáču z mostu :grinning: :grinning: :grinning: a nejhorší věk je kol 2,5-3,5 roku.tak se připravte.to jsem si s našim Honzíkem užila to byl dábel.ted se uklidnil.ale už to jde na Tomáše :angry:
ko r ted když jsem tak sama je to někdy na provaz
jdu žehlit babulky...malá spinká...dnes brzo tak tohousím využít
15. zář 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé ROmi já doufala, že teď už to bude jen lepší :confused:
15. zář 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to bude velice snadne.Zumba ani fitbox dopoledne nejsou :grinning:

Kolco:
Dopoledne: 9hod po - cvičení na balonech
st - bosu
pá - posilovací cvičení
10hod ut - cvičení rodiče s dětmi 1 - 2 roky
čt - cvičení rodiče s dětmi 2 - 3 roky

Tak fitbox je po v 19hod
ut v 20
st v 19
ct v 20
pa v 18¨
ne v 19
zumba ct v 19
15. zář 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
z mé zkušenosti nebude...pak se to zas zacne uklidnovat kolem toho 4-5roku.oni totiž v tom věku 2-3roky si začnou vytvářet osobnost,je období vzdoru.ale kadý dítě to má jiný....naši to teda mají..oba...
Honzík byl fakt hrozně divoký dítě...a ted je klidnější.o moc
15. zář 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jonuško to máme teda pěkné vyhlídky
Äž ted když to dítě člověk má si asto říkám obdivuji mamku že to s náma tak zvládla jsme se segrou o rok a půl což není buh vi co
15. zář 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co je to bosu? To je takový ten půlkruh na balancování?

A nechcete některá chodit na aquaaerobic? Jakmile porodím a zotavím se tak bych ráda zase chodila, jenomže to bývalo až v pátek kolem 7 hod :unamused: Mě to až tak nevadí, protože aspoň bude manžel moc hlídat :slight_smile:
A taky asi budu chodit na cvičení na balonech, přijde mi to takové akorát na začátek. :wink:
15. zář 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Editah pro tebe tam maji taky cviceni :grinning:
v po od 15hod cviceni po porodu a děti do 1 roku
15. zář 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a bosu je ten půl balon
15. zář 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak speciální poporodní cvičení, to si nechám líbit :slight_smile: Jenom si neumím představit to cvičení s miminem :wink:
Budu ji zvedat jako činku? :grinning: :grinning: :grinning:
15. zář 2009 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já bych tak cvičila až bych se zničila :grinning: :grinning: bohužel to hlídání není......
vidím že jste akční... :wink:
15. zář 2009 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek