• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
Petí kuji,

já to nechápu, že nechápou, že i matky na md se potřebujou vybít na fitboxu :cry:
15. zář 2009 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak nejak poponášet a buh vi co jeste
15. zář 2009 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
náš soused tady už týden dělají střechu bouchá,řeže já ho zabiju...včera totiž do 10 předevčírem so pul11 a ted zas..malá už je vzhuru..fakt ho zabuji už :angry: :angry:
15. zář 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jen co jsem to dopsala malá leží na bok a spí....dobrý...to čučím.bez prsa hned tak neusne...já na něj asi vlítnu nebo co
15. zář 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli - oni asi předpokládají, že matky na MD mají akčního pohybu dost doma :slight_smile:

Romčo - myslím si, že v Kubusu je i hlídání dětí - aspoň to tak bylo když jsem ještě chodila cvičit.

Ceha (Peťa?) - manžela rozesmála představa jak vyrazím s naším měsíčním miminem na cvičení. Pak prý už jen stačí tak angličtina od 3 měsíců (Helen Doron) a ve dvou letech prý může do školy :grinning: :grinning:
15. zář 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Edi v Kubusu není, mám zjištěno - je tam dětský koutek ale děti se musejí hlídat sami
15. zář 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
edith...to budeš akční mamina...:slight_smile:je tam hlídání jo?malá je ted hodně na mě.tak nevím jestli by vydržela... :confused:
jdu spacifikovat luky.ještě nespí a hádají se
15. zář 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás zas dělají nové přípojky na plyn, celá ulice je rozkopaná, není kde parkovat a navíc začínají celkem brzo ráno (teda začinají normálně, ale já jsem dnes po dlouhé době v klidu spala a probudi mě dělnící s lopatou :wink: )
Editah :jsem Peta :grinning: taky mi to dnesni tempo prijde nnejak moc hrrr ale co uz trend je trend
Oli - to máš asi pravdu. Nevadí, bude hlídat tchýně :wink: Teď to slibuje tak uvidím. A když ne tchýně tak švagrová :slight_smile:

Akční jsem jen někdy - hlavně teď, protože už se začínám s tím břichem nudit. :grinning: :grinning:
15. zář 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak už jsem je zahnala d pelechu...tohle jediný čas za celý den kdy mám pro sebe.... :grinning: paráááda
15. zář 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
já asi zaženu do pelechu sebe, jsem k.o. No a představa, že jdu teprv v osm večer někam cvičit... :confused: já prostě musím cvičit dopo :sweat_smile:
15. zář 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
edith kolikrát máš peskládanou tašku do pordky????já skládala snad 5krát :grinning: :grinning: :grinning:
15. zář 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
kolči..já bych ted už asi taky nevládla...to já si po večerech šiju..a pak jsem na netu nebo si hraju s fotečkama.
edith a co ti řekli na poradně..nebo kdy zase jdeš?mám ppro tebe ty kuponky nachystané :wink:
15. zář 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romi - já už ani nevím co v té tašce mám :slight_smile: před asi 2 týdny jsem tam něco naházela podle seznamu a ted si myslím, že tam mám vše co potřebuju. No a jestli ne tak se neda nic dělat, manžel sežene a donese :wink: Do porodnice to máme asi 5 minut takže poho
15. zář 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
a užmáte jméno??? :wink:
15. zář 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, bude to Edita.
Do poradny jdu ve čtvrtek a modlím se, aby mě doktor chtěl vyvolat hned v pátek, abych už mohla být příští týden v klidu doma. Nerada bych to nechávala až na pondělí, neumím si přestavit jak bych spala s myšlenkou, že za 3-4dny jdu rodit :wink:
15. zář 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tomáš mě fakt dostává...nemužu ho zahnat do pelechuted zasejc vylezl :angry:
holky budete moct některá v pátek?
15. zář 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
15. zář 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti: super zprávy, pokud se Nelly osypala, tak už to snad budete mít holky za sebou.
Reni: že jsi šikovná je všeobecně známo, ale že až tak?! Opravdu obdivuju, kde na to bereš čas. Co se hlídání týče, tak je to bez babičky "v pohotovosti" jiné. Tchýně teď po roce nastoupila taky do práce. Sice jsem toho rozhodně nezneužívala, ale pokud je potřeba zajít k doktorovi nebo něco vyřídit, je to úplně úžasné. Teda vlastně bylo.
Ellinka už sice spinká, ale pořád kašle, až tak, že se z toho před chvílí až pozvracela. Takže jsme ji ještě převlíkali pyžamko i postýlku. Ach jo. Kdy už ty nemoci skončí???
15. zář 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak vidím že taky ještě bojujete bodinko :frowning2: malá se mě ted pořád budí se strašným pláčem jako by ji něco bolelo..taky už nevím..jsem hotová..
15. zář 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky

teda vy jste plkaly :wink: uffff

Já jenom potvrdím Jonuščiny slova bude to horší a horší :frowning2: :frowning2: :frowning2: no my ted máme toho 2,5roku a to je děs.Aneta neposlechne ani na podesáty a pak musím zakročit.Dostává na prdel někdy i víc ale stejně to nepomůže.
Za minutu to udělá znova.Pořád všechno strká do pusy,s ničím si nepohraje,u ničeho nevydrží .....to Ela byla úplně jiná ta už skládala ty větší puzzle kosty malovala.

Je fakt každý dítě je úplně jiný takže jestli máš ted Marto draka druhý bude 100% andílek :grinning: :grinning:

Ve škole nic moc tak ta metoda je akorát to že už se slova neslabikují ale musí se číst jednotlivá písmenka :wink:
No Ela v hodinách poučuje paní učitelku :grinning: což se u ní dalo čekat a chodí se uklidńovat za dveře a k tomu se mě doma nepřizná :frowning2:

tak páá
15. zář 2009 ve 21:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jonuš ty seš chudák :frowning2: a nerostou jí zase zoubky?
15. zář 2009 ve 21:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
kalean já nevím....už.uplně se vzpínala.ted spí lidně..tak uvidím kdyžtak naklušu zase k dr.ráno..
nemáme to lehký maminy co..a muj chlap tyjo je uplně v pohodě...ten si klidně spí... :angry: a já sama na tři..to už mě nebaví
15. zář 2009 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
já myslela že už bydlíš sama?? nebo to jako myslíš že si spí klidně někde jinde??????????
15. zář 2009 ve 22:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
uf, uf, tak jsem vás taky dočetla holky, ale už mi padají oči a tak se jen rozloučíme

mějte se hezky, děti ať jsou všechny brzy fit a vás taky nic neskolí!!!!!!
marti ty se drž, třeba se z toho vyspíš a bude ráno dobře

oli , tak Jarousek v pohodě ve školičce , tak to je super, příště třeba zas půjdeme s vámi, ale Adámek byl taky plakánek ze začátku a tak to nějak nebudu lámat přes koleno

renci ty jsi šikulka, kresby jsem viděla u tebe a paráda, tak babička jde do práce :frowning2: , jak dorazíme tak se sejdeme a děkuji za sms

holky , tak se tu mějte, zítra budeme někdy o půl druhé už v oblacích, tak si na nás vzpomeňte, zamáváme vám a za 12dní ahoj, velkou pusenku Adámek a Ilča
15. zář 2009 ve 23:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé Verdík..tak si to s Adámkem moc užijte..závidím vám...byla jsem u moře kdysi jednou..a na špatném místě...moře ledové a špína všude.....tak si to užijte i z anás..

jina já mela večer strašnou zimnici,malá usla o půl 9 a já šla hajat taky....v 1 se malá vzbudila na mlíčko,já taky...propocená jako myš ,tak jsem se převlíkla,malé dala mlíčkoa a chrněli jsme do půl 7....spala krásně a já se taky vyspala...ješte to není na 100%,ale je mi lépe.....potřebovala bych spát aspon ješte den....po obede půjdu zase sní hajat....

ted jdeme s hafanem na kačenky do krasic na rybník...vždycky je tam s klárinkou na krmíme,
16. zář 2009 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky...tak to byla teda noc.Johanka se budila snad desetkrát s pláčem a chtěla jenom prso.pořád se vrtěla.má hrbolky nahoře na dvojkách tak si myslím že to bude ono.teplotu neměla a rýma je tatam.
potřebovala bych se vyspat jsem k.o.opravdu.kdybyste některá měla pocit že toho máte dneska málo přijdte vozit :grinning: :grinning: :grinning: vtipálek co?
suva malá.ted si tam v klidu hraje baba jedna :angry:
16. zář 2009 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko,
dočtu později, jen se vám musím svěřit, že jsem k.o. Jája byl od jedné do čtyř vzhůru, v postýlce řval, v posteli se mnou řval, mlíko vypil, stejně neusnul, tak jsme koukali na pohádky :angry: až ve čtyři se rozhodl, že teda jde papa hají. Doufala jsem,ž e aspoň ráno bude spát dýl ale prd od sedmi je vzhůru a je protivnej.... mazala jsem mu zubany v noci a má hrbolky na stoličkách, ach jo, takže zas pár týdnů nevyspání.... Jdeme pro rohlíky a na procházku, dočtu až ho dám spát.
16. zář 2009 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
kolči a co máte za gel na zoubky jdem dnes do lékárny...jinak mě picne než ji vylezou :frowning2: taky sis užila se dívám a martina taky co??marti taky chodím často k rybníku na kačenky s tomáškem...jkdy pujdete?
16. zář 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek