• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
Romi Calgel a Kamistad. Calgel je na předpis, ale někde ho prodaj bez.
16. zář 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ten kamistad je dobrej?něco musim ekoupit jinam je po mě....
ted mi malá usla jsem se těšila že aspon na chvíli dáchnu.a Tomášek mi ji vzbudil....
:angry:
16. zář 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romi no oni všechny ty gely zaberou jen na chvilku :frowning2: fungujou oba stejně bych řekla
16. zář 2009 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romi ještě jsou na zoubky dobrá homeopatika Chamomilla vulgaris - 3 x denně 5 kuliček nechat rozpustit na plastové lžičce
16. zář 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj jsem nikdy u kluku nic nemela.nejlip zabral paralen nebo nurofen.tak ji asi dám na noc...
ale jsou to zuby má ruce pořád v puse...
Oli tak díky za info :wink:
spát nebude vypadá to tak tak jdu něco podělat
16. zář 2009 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás se spinká, ale je dost teplej, snad teplota ještě nevylezla :frowning2:
16. zář 2009 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak vidím že vás trápí zoubečky..musím zaklepat,že s tímto problémy jsme zatím nemely...semtam přes den promrčí ale jinak zjistím že má stoličky až ji vylezou...už má 4 venku a ain jsme to nevedeli...

já si ted pouklízela špajsku celou a mezitím mi malá udelala bordel po celém bytě
16. zář 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
to máš martino dobrý...já si s tomášem zuby pěkně užila.chudák ža ted mu lezli druhý horní stoličky a týden nespal.a taky jsem se dívala bude zítra ouplněk...no jo no...naši nespavci :confounded:
16. zář 2009 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé Marti, já taky potřebuju uklidit špajz, nechceš se stavit? :grinning:
Já se dnes dala do řádného uklidu ložnice - peru obaly na matrace, vysávám matrace, peru záclony, vysávám i ve vestavěné skříní apod :slight_smile: Normálně začínám magořit :wink:
Navíc jsem si včera nechala koupit nové povlečení v Ikea a tak to dnes taky vyperu, aby to bylo hezké až si přineseme malou.
16. zář 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
edith...jojo u nás před porodem bylo vygruntovaný jak nikdy jindy :grinning: :grinning: :grinning:
tak malá zabrala jdu na to...ještě ukecat Tomáše :wink:
16. zář 2009 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak Olča mě pořádně s těma bruslema nakopla, takže jsem byla dneska jezdit zase. Malýmu se to evidentně líbí...když je vzhůru tak se směje, a dokonce dneska i 20 minut spal :grinning: Uf jezdila jsem 45 minut a teda jsem docela zplavená. Ale paráda.

Poslední dobou se mi zdá, že malej jaksi špatně jí. Pořád u kojení hledí po vejrách, furt otáčí hlavou, na chvilku se přicucne a za chvíli zase otočí hlavou. Ale nepláče hladem tak je to asi v pořádku. Možná to vypije rychleji než dřív, nevím. Uvidíme na další poradně začátkem září. Ale je zase pravda, že už máme váhu nahrabanou dopředu, a že by už nemusel tak přibírat

Jo Romi, myslím, že jsi psala, že bys někam vyrazila. Pokud bych ti stačila já, tak mám čas v podstatě kdykoliv. Stačí písnout.

Renči, koukala jsem na ty obrázky...ty jo...jsi vážně hrozně šikovná.

Malej už usnul, zrovna se dopraly plíny tak je musím pověsit a něco poklidit. Jak jsem pořád venku tak ta domácnost jde jaksi stranou :grinning:
16. zář 2009 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi on to jednak rychleji vytáhne a jednak jak je starší, tak je zvědavější a koukání okolo je zajímavější než papání.
16. zář 2009 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
S bruslema paráda, příští týden zas můžem vyrazit. Pokud Jajda bude ok, ale teď je vyspanej do růžova tak dobrý, ani teplotku už nemá.
16. zář 2009 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
16. zář 2009 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti super :wink:
Jak je?
16. zář 2009 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslíte že mi spala??,dokonce jsem překecala tomáše aby usnul a ten spal.tak si hrála...já padám na hubu už.ted usla ale zase Tomáš je vzhuru.... :angry: tak jdu aspon jen tak ležet.mě picne už vážně.
jo Zuzi...myslím že v pátek bysme mohli na kafčo....šla bych ráno ze školky.ale jak mužeš ty?mužem i odpol.... :wink: napiš
já pujdu s malou i dneska.odpoledne pujdem na ten rybník na ty kačeny malej je už nažhavenej.
jdu lěžet aspon to :angry:
16. zář 2009 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romi tak to je naprd, já si teda s malým lehla na chvíli. Teďka půjdem ven, zatahuje se ale, tak snad nezmoknem.
16. zář 2009 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romi, můžu klidně v pátek ráno i odpoledne, je mi to fakt jedno. Můžeme zajít na kafčo nebo třeba jen do parku nebo na procházku, jak budeš chtít.
Dneska ještě půjdeme taky na procházku, pravděpodobně do parku, ale to vůbec netuším kdy, protože malej teprve teď za celej den tak trošku usnul, tak jsem ráda, že spinká a půjdeme asi teda až na večer jak se vzbudí.
16. zář 2009 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak maá jště spí..jsem usla tak na pul hodinky no aspon něco teda:slight_smile:)
zuzi tak se pak dpomluvíme na pátek ju? :wink:
16. zář 2009 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuk,
holky jsem se objednala ke kadeřnici - a asi to bude radikální. Dnes jsem si umyla hlavu, vyfoukala... a stejně vypadám jak blb.... No jsem zvědavá jak to dopadne, pr jsem se objednala na dobu, kdy J. spí, a doufám, že tam teda bude chrupat v kočáře :sweat_smile:
16. zář 2009 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi krásné fotečky :wink:
16. zář 2009 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé, Oli díky...už je počítač po tom mém zásahu s virem ok...a Luba tam nahrál všechny programy, tak jsem mohla zmenšit fotky a něco tam hodit.
No a s vlasama mi ani nemluv. Pořád jsem nespokojená, mám pocit, že vypadám jak "Rozára". Taky bych s tím něco chtěla. Jenže vůbec nevím co...se mi to jaksi prapodivně vlní, tak nakrátko by to bylo asi ještě horší. No hrůza prostě.
Už se těšíme na novou Olču :slight_smile:
16. zář 2009 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ZUzi mě se to právě dokud jsem měla hodně krátké nevlnilo, ale jak jsem si to nechala dorůst, tak se to vlní a nedrží to absolutně. No jsem zvědavá, co mi na té hlavě vytvoří. :sweat_smile:
16. zář 2009 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,tak mi o půl 3 vypadly ven a ted jsme došly...je tam dusno...děsný...

mluvila jsem holky s paní na pískovišti a ty mi říkala že její Kubíček ted nastoupil do školky na sídlišti svobody a že platí z anej mesíčne 800 kč...a to 500 školka+300 za jídlo a že tam bývá jen od 8-12 hodin.6e se ji to zdá drahý,že uvažuje o té soukromé školce.....že když jsem ji řekla že tam to má za celý den 2500 kč...tak říkala že jsou to super ceny......
A má ho tam dopoledne jen z toho duvodu,že od roku ji Kubík nespí vůbec po obede,ta psycholožka říkala že by se ji tam trápil kdyby musel po obede hajat 2 hodky...nemusí spát ale ležet 2 hodky nevydrží.....ale jinak o půl 7 večer usne a spí do půl 7.....

Jak se malá otrká,tak přemýšlím holy,že malou začnu dávat do té školky na dopoledne...tak od tech 2 let...az si zvyká na režim a hlavne at poslouchá atd..Mne absolutne neposlechne a jen ječíííía ječííííí :angry: :grinning: :grinning:

Jdu chystat tatovi neco na véču...

Není jak Verdíkovi a Adámkovi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. zář 2009 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím všechny maminy a mimina z Prostějova a okolí :slight_smile:. O těhle stránkách mě řekla Dáša-Dadlina, no a jelikož se blíží zima a bude více času, tak si ráda pokecám s ostatníma maminama :slight_smile:. Taky jsem se dočetla, že je tady spousta sportovních nadšenců, což je super, poněvadž mezi ně taky patřím a hlavně mám ráda squash a je tady pár spoluhráček :slight_smile:. Jinak jsem začala chodit na spinning do Jitřenky na jednu kočenu a musím říct že dobrý. Tak jsem ráda, že jsem se konečně odhodlala a zaregistrovala se tady a budu ráda, když mě (a samo i moji dceru Vikču) přijmete mezi sebe.
16. zář 2009 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli ses mohla jít ostříhat k mé sestře..... :wink:
16. zář 2009 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé Marti a kde stříhá? že bych tamtu zrušila... :slight_smile:
16. zář 2009 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Tobi, vítáme tě. I Vikinku, to je Viktorie asi že? A kolik je jí?
16. zář 2009 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem blbá, už jsem koukla do profilu :grinning:
16. zář 2009 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti mě kámoška říkala, že u nich (ve stř. čechách) stojí školka 1000, z toho 500 jídlo. Jsem si taky říkala, že bych možná Jáju dávala tam. Akorát teda 115 za jídlo denně mi přijde dost. No uvidíme. Zas ale kdyby byla šance ho pak dostat na tu základku tam...nechci aby chodil do Kostelce... no uvidíme. Času dost :grinning:
16. zář 2009 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek