• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
takže tady v té soukromé je to 1500 kč+115 za jídlo za půl dne? no pak to poklábosíme..já doufám že už budeme všichni o.k aspon na chvíli....Oli a tu zumbu necháme na příští týden teda?
asi radši jo....at me netrefí po včerejšku
16. zář 2009 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti 1500 + 95 nebo 2500 + 115. Marti se zumbou nevím ještě, nelíbí se mi moc to hlídání na Újezdě.

A co ta ségra, kde stříhá?
16. zář 2009 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
no me se to hlídání na tom ujezde vůbec nelíbí..když jsem tam chodila cvičit na jaře, tak to hlídání bylo fajn,bar tam ješte nebyl takže hlidaly s detmi,ale ted to hlídá spíš nehlídá...deco uteče ven a je to v prdeli...

ségra stříhala pondelí,uterý ve vrahovicích v kadeřnictví,a od středy delal ana hospodě..hospoda ted skončila,tak musí dát vypoved i v kadeřnictví a najít si práci na celý týden....ale chodí stříhat každý den domu,ale jen v pV...takže klidne by mohla u mě když bys přijela s jarouškem....není problém
16. zář 2009 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, a kdy by mohla?
16. zář 2009 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
právě, mi říkala, že tam maj deset patnáct děcek a že v pohodě, že si sami pohrajou...no ale znáš Jáju...někam odejde, prd si pamatujou jak jim těch 15 dětí vypadá...
16. zář 2009 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já tam sedela minule a ta barmanka nám řekla at ty decka hlídáme a pak přišla za 2 hodiny zda je nejakej problém s níma...to je hlídání jako prase...já bych tam Klárku nedala.....
16. zář 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
stříhání chceš co nejdříve?
po nedeli bude stačit....že by jsme to mohli třeba spáchat když dáme deti do školky a mohly by jsm ek ní domu...já se sní zítra domluvím jak sní budu mluvit..co ty na to? nebo jiný den ti vyhovuje?
16. zář 2009 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to je maso. Tak to je jasný no, tam Jajdu nedám ani náhodou.
16. zář 2009 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
no co nejdříve, já chtěla v pátek překvapit manžu. Tak jestli nemůže tento týd. tak to neva, tak já pujdu tam jak jsem se objednala a příště zkusím Lucku. :wink:
16. zář 2009 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
K hlidání ve Fit klubu na Újezdu mám dva poznatky (staršího data, ale jak znám pani majitelku, bude to furt stejné. :angry: Chodila jsem tam pravidelně cvičit na spinning a vzala jsem neteř do hlidacího koutku - v půli hodiny jsem musela na WC a tak jsem si řekla, že na malou mrknu. Nemrkla jsem, protože "hlídací teta Klára" si někam odběhla a děti zamčela u TV, moje neteř se tam počůrala , protože nemohla na záchod :confounded:
Pak tam dlouho nechtěla chodit, brečela jen když jsem se zmínila, že tam jdu (a to je tvrdá, od 5 let jezdí na 14dní na tábor a je v klidu).
Asi za rok na to jim tam vzala jeji matka a hlídání vypadalo tak, že děti byly u telky a nikdo tam s nima nebyl. Takže ségra se vykašlala na cvičení a šla s malou domů.

To budu raději platit 100kč na hodinu ve školičce a nebo si najdu někoho na hlídání. Svoje budoucí miminko jim nesvěřím. A stejně budu chodit cvičit k Dáše :slight_smile:
16. zář 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Edi no tak to je fakt maso. Já budu chodit taky k Dáše. Chtěla jsem i na tu zumbu, ale holt smula. Uvidím jak manža bude moct hlídat, že bych k Daši chodila večer a v úterý na tu zumbu. ALe ani se mi na tu zumbu už nechce tam. Já se schválně ještě šla zeptat na to jak to hlídání probíhá....o televizi slečna teda nic neříkala :angry: a o zamčení už vůbec ne :angry:
16. zář 2009 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Edi to je hnus a to si ted berou za hlídání 50 kč na hodinu..to dám opravdu radši 100 kč,a bude ve správných rukou....

Oli zavolám segre..moment
16. zář 2009 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
JJ jak píšete, navíc školička teďka už má lepší ceny, čím víc hodin, tím se sazba na hodinu snižuje. Takže za dvě hoďky to je 160,- to už zní líp než 200.
16. zář 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě mrzí, že bude druhá zima po sobě co si moc nezalyžuju, to je totiž jeden z mála sportů, který mě opravdu moc baví.
Oli - nevim kdo tam ty děti hlídá teď, ale dřív se tam střídala Ftáčniková a její dcera. Ani jedna znich neměla o děti nějaky zvláštní zájem a bylo to fakt hlídání-nehlídání. Nevěřím, že by nyní platila někoho spec. na hlídání.
16. zář 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!

Zdravim Tobi!Zase je nás o jednoho víc.Jájsem tu taky krátce a jsem za to moc ráda holky jsou na me moc hodné

Marti jsem ráda že je ti líp.

editah:vidim že my mamky jsme na tom před porodem pořád stejně.Uklid a plašení jen aby mimi bylo v cistote.Je pravda že jsem pak za to byla rada protože první dva týdny jsem nebyla schopna niceho vareni uklidu proste niceho

Tak malá je důkladně osypaná mám to i potvrzené od Blanky (Ellenka to prodelala pred nami) a Marta to videla a rikala ze je to to co je u pate (seste) nemoci.Tak snad uz je to za nami
16. zář 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli tak co máš v plánu na pátek dopoledne,že by jste přijeli z Jarouškem kolem 9 i po 9....ségra by u me byla kolem čtvrt na 10...,půl 10 a ostřihá te...volala jsem ji..a Jája si pohraje s Klárinkou v pokojku....
Moje školička se mi líbí a je super, že je to už pro děti od 1 roku. Když mi vypadne hlídání tak aspoň budu vědět kam jít.
Edi právěže nikoho speciálního nemaj, jména neívm, ale je to ta obsluha baru.

Marti super, to můžu. Jsi zlatá a ségra taky. Tak my bychom po deváté dorazili. Kujíííííííííííííííííííííííííííííííííííí moc
16. zář 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
No hlidaní v linii je opravdu jen pro dobrodruhy.Jen by me zajimalo kdyby se nedej bože něco stalo kdo by si to vzal na triko.Asi jsem naivni ale myslela jsem si že hlídání probíhá tak že dospělá osoba je někde v místnostis dětma aniž by někam odešla.No ale je dobré to vědět aby jsme se liinii vyhli
16. zář 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to by mě taky zajímalo. Jsem se jich výslovně ptala jestli s těma dětma někdo pořád je... a to si pište,ž e mi řekli, že jo. Se fakt divím, že si za to říkaj ještě peníze... :angry:
16. zář 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
V Jitřence píšou, že dopoledne taky hlídaj, ale ani nemám odvahu zjišťovat jak to funguje tam.
16. zář 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
takže v linii stále hlídá Ftačníková a její dcera Klára... :unamused: takže stará parta
a v jitřence hlídají v kavárne mezi stoloma jak sedí hosti..nechci videt když je káva na stole a deti to na sebe převrátí..to jsem zavrhla na jaře když jsem se rozhodovala kam půjdu cvičit..aspon to tam tak bylo...ale možná ted už tam neco udelali...

v pátek se těšíme...pádím do vany pa pa
16. zář 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to je taky boží. Takže školička to jistí.
Ještě jednou dík Marti.

Já jdu k telce. Pa.
16. zář 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky..já to nechtěla hned tady říkat..byla jsem tam i když hlídali malinký prcky..mproto jsem psala že radši když mi s ní někdo známej pojezdí než takhle... :confounded: a už se mi nabídla teta takže bych mohla odpoledne chodit :grinning: hurááááá
jinak zdravím Tobi..a malou Viktorku :wink: ....mám pocit po pár dnech že viktorka se měla jmenovat ta naše :angry:
zítra až pujdu ze školky pujdu na ujezd na kafčo..taky podle počasí tak třeba se s někým uvidím :wink:
naše státní školka stojí 320+550 obědy.na celej den.ted je Honzík předšklák takže platme jen obědy,a s tomáškem pujdem po vánocích na zápis.to bude pohoda až budou oba chodit....budu mít jen jedno dítě :grinning: aspon pul dne :grinning: :grinning:
16. zář 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
čumíte taky na Hříšný tanec?????????Já jo mohla bych ho vidět pořád.Chudák Patrik :cry: :cry: :cry:
16. zář 2009 ve 21:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky...tak nikam nejdu je hnusně..ble
kalean já ani nevěděla že je hříšnák:slight_smile:))
ted si jdu uvařit kafíno...a asi budu žehlit.
jo dnešnáí noc byla o moc lepší...tak aspon mužu fungovat docela :wink:
17. zář 2009 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko,
u nás děs, ale menší než včera. V pět řev, mlíko vypil ale opět nechtěl být v postýlce ani v posteli, tak jsme do šesti byli v obýváku :angry: Já fakt nevím co ho to chytá
17. zář 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
díky za přivítání. Trošku jsem zkopala ten svůj profil, ale už to je napravené. Hlavně to, že VIkča nemá 3 roky, ale pěk měsíců....i když u nás to je trochu komplikované. Vikča sice má pět měsíců, ale poněvadž se narodila o tři měsíce dřív, tak má vlastně korigovaně dva. To je dneska počasíčko co. Čekám až přestane alespoň trošku pršet - musím do banky a nechce se mě vytahovat ta úděsná pláštěnka na kočár. Jinak k tomu hlídání a cvičení. Já se snažím to vždycky nějak zkombinovat s manželem, no a dneska se nám to fakt povedlo, včera jsem se odpoledne objednala na cvičení a večer mi manžílek oznámil, že přijde z práce později...tak to musím zrušit... :angry:
17. zář 2009 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky:slight_smile:
kolči...mě řvala tedkom...myslím že jim dělá zle to počasí..jednou tak jednou onak a je uplněk :angry: naše hrozně bere...
Tobi...tak to je maličká prdýlka..my máme v sobotu 8.m:slight_smile:))
já dneska chtěla do bazárku zanýst věci po malé..a po klucích ale evím asi vylezeme až navečer na chvilenku jako včera...
17. zář 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Tobi, :grinning: s tím cvičením právě u nás to většinou dopadne tka, že když se s manžou domluvím, tak jim pak v práci vymyslej něco a musím ta zůstat dýl :frowning2: No ale holt to někdy vyjde a někdy ne. V těch fit klubech ho fakt hlídat nenechám.
My šli s Jajdou ven a za chvíli začalo pršet, no byl pěkně naštvanej, že jdeme domů, déšt nedéšť, by si venku capkal. Většinou chodíme domu s řevem, pr nejradši by byl pořád venku.
A odkud jsi, přímo z PV?
17. zář 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek