• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
Zuzí tak mi přišla ta Itti Bitti juchuuu je nádherná - ty jo jen teda na to, že je to L bych čekala, že bude větší. Jajdovi teda je, nicméně nevím jak dlouho bude... Jestli budeš nějaké pořizovat Ondráškovi, tak bych asi radila vzít rovnou ty Lka.
17. zář 2009 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pokud přes víkend neporodím tak jdu v pondělí na vyvolání. To teda budu mít veselý víkend :grinning:

Zuzi - vidím, že Olča píše o plenách, já si od tebe ty dvě itti Bitti vezmu na 100%.
17. zář 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jonuško,uplne byl tak před 14 dnema.....ted je nov.... :wink:
17. zář 2009 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
my byly venku v pláštence a v gumákách od rána..s hafanem,na nákup,do lekarny a byla spokojená..je ji jendo že prší..naštestí odpo kolem 4 má přijed petova sestřenka na návštevu,tak nám to uteče..nachystám nejakou mnamku a snad po obede přestane na chvíli at mužeme ješte ven,chceme jít nakrmit kačenky do krasic....
17. zář 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti...aha díky za upozornění :grinning: :grinning: vidíš...já už to nedokážu pochopit co se s nima děje tak už si vymyšlím ruzný možnosti :grinning: abych se nezcvokla
Edith...to bude dobrej víkend...třeba se to rozjede i nervama :wink:
17. zář 2009 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak super, před chvíli manžílek volal, že je hnusně, tak seskoky asi nebudou,takže cvičeníčko bude :grinning: . Jinak jsme přímo z Prostějova. Další měsíc nás čeká stěhování do většího, ale je to zase Prostějov.
17. zář 2009 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé Tobi manža je voják? :wink:
17. zář 2009 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
tobi tak ti to vyšlo paráda že?
ještě musím uvařit rychle brambory a je hotovo....
pak na poštu odeslat balík...a do té lékárny snad přestane pršet...
17. zář 2009 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, dneska je teda hnus, ale i tak jsem se vypravila s malým do nemocnice na kyčle a na kožní. Kyčle prý dobrý, ještě jakýsi jamky se maji dodělat nebo co. Ale prý mám na papírovku dávat ještě jednu látkovou. To je dobrý...v porodnici dobrý, v 6 týdnech taky ok a teď mám dávat plínu navíc. A to ni někdo říkal, že když je to jednou dobrý, tak že se to nemůže zhoršit. Ale je to jen prý preventivně. Tak jsem mu řekla, že používáme látkovky...hleděl na mě jako na přízrak a prý proč to dělám? Tak já, že je to pro díte určitě lepší a on, že pro dítě možná, ale pro rodiče je to hrůza. Asi chudák žije ještě v době kdy byly jen čtvercovky :grinning: :grinning:

Tobi, taky tě vítám...koukám, že máš taky takovýho bobečka malýho, já taky, většinou jsou tady totiž větší děti. Ale všechny úplně suprový. Doufám, že se potkáme na nějakým srazíku.

Edi, plínuše mám. Jsou ale obě "eska", takže jsou na hned. Klidně ti je někam donesu ať už nemusíš chodit. Třeba až půjdu na procházku. Klidně napiš jestli bys chtěla. Máme to od sebe stejně kousek. Juchů juchů, za chvíli budeme mít v kolektivu další malou princeznu.
17. zář 2009 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi mě v porodnici taky řekli že ok, na první kontrole ok, na další jednu plenu navíc - oni se jistěj, prostě prevence. Záleží na jakého narazíš dr.
17. zář 2009 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi...mi taky pak řekli jednu navíc..chodili jsme tam ještě po 3m.a pak dobrý..se přiznám že jsem to dala jen na noc a párkrát :confused: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
dneska je fakt hnus venku...snad bude zítra líp a pujdem ven
tady je převaha chlapečku že??tak bude o princezničku víc :wink:
17. zář 2009 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky myslím, že je to spíš prevence. No ale steně nemůžu dělat nic víc...látkovky už používáme :slight_smile:
Já doufám, že se dneska ještě ven podíváme...mohlo by přestat pršet. A když nee, tak aspoň zítra, máme rande s Romčou :grinning:
17. zář 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
já hledám nějaký účes :sweat_smile:
17. zář 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.svetucesu.com/Photogallery/Hairstyle.aspx?id=0&number=270 co říkáte na tenhle?

http://www.svetucesu.com/Photogallery/Hairstyle.aspx?id=0&number=158 nebo tenhle, ale vepředu bez těch dlouhýh pramínků

ach jo, já vůbec nevím :frowning2:
17. zář 2009 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi...to je hezký.....já neměla rande ani nepamatuju...s váma všema teda joo :grinning: :grinning: :grinning:
kolči a na jak?uplně na krátko?já ted nechávám hooodně narust a pujdu do vlnek zase.mívala jsem to jako "mladá" :grinning: :grinning: :grinning: a bylo to fajn
ted mám nově ten melírek a na to červenou barvičku....chtěla jsem světlej ale neměla jsem klasik.odbarvovač a ta barva chytla tak škaredě tak jsem to musela přebarvit ale dobrý... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. zář 2009 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romi nevím právě :frowning2:
17. zář 2009 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
už mě nebaví to nechávat dorůst, pr furt vypadám jak blb
17. zář 2009 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli neco vymyslíme.....ale ten první učes cos poslala je peknej,ten se mi líbí..já to mám ted tay jak blbe nevím co stím....

čeám jak malá usne,a povalím s eysi ven,furt chčije ,já se z toho zblázním...ale furt řádí v postýlce...místo spaní si hraje..opička jedna...
17. zář 2009 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti ty stříháš???jsi kadeřnice?
17. zář 2009 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli, mě taky víc zaujal ten první...budeš určo kočka, neboj...teda né, že bys teď nebyla :grinning:
17. zář 2009 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě se taky hodně líbí ten prnví, sice mám vlasy o kousek kratší, ale střih by se mi líbil podobnej.
Jajda už je vyspanej :confused: no ale aspoň půjde zavčasu večer. Teď si tam zpívá :grinning:
17. zář 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ted jsem si všimla tech učesu :grinning:
ten první je hezčí..a řekla bych že jsi takový typ...ten druhej je jak ořech... :confounded:
17. zář 2009 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsem pro ten první účes - ten mě dostal. Až mi po porodu začnou padat vlasy tak do něčeho takového bych opravdu šla.
17. zář 2009 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky moc díky, mě se to taky moc líbí, přijde mi, že by to bylo i na ty moje husté vlasy. Zítra jedu k Marťě a její sestra mě ostříhá - tak na příštím srazíku už budu člověk :grinning:
17. zář 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Joo Kolčo, manže je voják :wink: , že by Tvůj byl taky... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ? Jinak se mě taky líbí ten první účec, je fakt super. Já si momentálně nechávám vlasy dorůst (měla jsem krátké mikádo), tak jsem zvědavá jak dlouho to vydržím, takové to mezidobí fakt nesnáším!!!
Zuziku, taky jsem koukala, že jsou tady spíše větší děti, ale to nevadí, alespoň mají maminy více zkušeností, že jo :grinning: .
17. zář 2009 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tobi jojo taky taky :sweat_smile:
17. zář 2009 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky tak morodi se nám pomalu uzdravují takže super.Venku je tak hnusně že se těm namocím asi nevyhneme nikdo a to bude celou zimu :confounded: :confounded:

K té školce u nás je to z placením takhle v září dáme jednorázově 250,- ( do rodičovského fondu 200,- a 50 na sirupy aby děti dodržovali pitný režim) a pak jen každý měsíc za stravu je to 19,- za den ( svačinka a oběd) děti odpoledne si svačinku nosí z domu.

Takže tak

jo a vítám tobi :slight_smile: dej si fotečku a vytvoř si album ať kuknem na tebe a malou :slight_smile:
17. zář 2009 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kolčo a kdepak manžel slouží? Dala jsem do albumu nějaké fotečky, ať se s náma líp seznámíte :slight_smile:
17. zář 2009 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tobi v PV na 102.průzkumným - rotu si teď nemůžu vzpomenout :sweat_smile:
17. zář 2009 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tobi moc pěkné fotečky..... :wink: :slight_smile:
17. zář 2009 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek