• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
Tobi: další krásná maminka..... :wink:
17. zář 2009 v 19:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Děkujem za pochvalu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
17. zář 2009 v 19:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Tobi:svatá pravda moc ti to sluší
Jak tak koukám jako jediná nemám žádné fotky v albu polepším se
Po pravdě práce s fotkami mě vůbec nebaví vždycky to přenechám s chutí tátovi :wink:
17. zář 2009 ve 20:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Tobi pravda, nádherné fotečky, miminko i maminka.
Petí jojo, koukej něco přidat :wink:
17. zář 2009 ve 20:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Vecer u tv sednu k notasu a tady fotky nemám a přes den jsem v jednom kole.Ale budu se nazit polepšit se
17. zář 2009 ve 20:26  • Odpověz  • To se mi líbí
čeho....jak se jmenuješ,?jmnem?? :wink: hod fotéšky..:slight_smile:
tady jsou samé krásné maminky jak si všímám..měla bych taky něco se sebou provýst.... :confused:
naše malá už spí...dali jsme otrivin a nechrčí spí jak baryk.dneska se vyspím... :grinning:
17. zář 2009 ve 21:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Kuk :wink:

Teeeeda hooolky vy jste ukecaný, nestíhám dočítat!!!!!!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Tobi vítám Tě tady, krásné fotečky :wink: :wink:

Oli taky se mi líbí ten první účes, budeš kóča!!!!

Maminy kdo jdete a kdy do školičky?? Přidala bych se se Sárinkou, mamka jak začala chodit do práce, tak bude mít míň času na hlídání a já s tím kreslením budu přece jen potřebovat pohlídat, tak že bych ji zvykala být tam :grinning: :grinning:
17. zář 2009 ve 21:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Reni půjdem v úterý, Klárinka a Martínek taky myslím.

HOlky no doufám, že budu vypadat trochu k světu :slight_smile: I když teď teda si to manža nezaslouží, pr mě sakra vytočil...no ale nebudu se už rozčilovat. Písnu o tom zzítra v klidu.
17. zář 2009 ve 21:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte holky, jsem tu nová. Vezmete mě mezi vás? :wink:
17. zář 2009 ve 21:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Hlásím, že marodi se rozrůstají. Mám děsnou rýmu a je mi teda celkem zle. Mám hrůzu, aby to nechytl malej, ach jooo.
17. zář 2009 ve 21:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Kolči pokud se nestane něco nepředloženého, tak se přidám, v kolik jdete? Pokud od těch 9-hod tak to se obávám že asi nebudu stíhat... spinkáme do 8-mi... většinou :wink: uidíme..........

Bonynko jasně že Tě vememe mezi nás!! Máš děti? A odkud jsi?

Zuziku jejda, další marod?? Já nosila roušku při kojení když jsem byla nemocná, aby to malá nechytla, určo si ji kup, je to dobrá věc!!
17. zář 2009 ve 21:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Bonynko už to vidím, máš holčičku, to je super, další posila!!! Za chvíli převálcujeme kluky!!!!!! :grinning: :grinning:
17. zář 2009 ve 21:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Zuzí....to je blbý..ale ode mě to nikdy malá nechytla..tak snad nee neboj se..měl by mít protilátky z mlíčka.ale rušku jsem měla doma taky..to je škoda..že nepujdem asi ven co..však příště hl.se vylež..
ahojky bonynko... :wink:
kolči chlapi by si někdy zasloužili.... :angry:
17. zář 2009 ve 21:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky no bonynko jasan že tě vezmem do spolku :grinning: napiš něco o sobě? a taky fotečky přihoď.

holky koukali jste na ordinaci no já bulela jak malá a táta se mi smál a říkal že brečím málo :frowning2: šašek jeden :angry:

Oli mě se taky líbí ten první účes no budeš kooooooča :grinning: :grinning:
17. zář 2009 ve 21:41  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky, nějak jsem nepostřehla, že by bylo vhodné dát do alba nějaké fotky :cry: . Takže to (snad) brzo napravím.
Oli: ten první účes bude určitě perfektní, hlasuju pro něj.
Jinak hlásím, že my máme rýmečku za sebou a těšíme se zase mezi lidičky a malé dětičky.
Vidím, že v poslední době tady přibývá holčiček. No jo, to jednou bude sňatková tíseň jak vyšitá....
Zuzi: na kyčle jsme dostali ňáké spešl "kalhotky", je to pro holky i kluky. Právě minulý týden jsem to držela v ruce a "archivovala" :sunglasses: . Potřebovat už to doufám nebudem. Bylo to na předpis od dokt. Jestli chceš, můžu Ti to zkusit půjčit. Nebo se na to aspoň můžeš podívat, jestli bys to pro malého použila.
17. zář 2009 ve 22:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Místo abych dnes šla na aerobik (bo na zumbu jsem hrozné dřevo), šel náš táta na tenis. No, aspoň že někdo z naší family má pohyb. Protože už jsem dnes zkoukla Ordinaci a mám dnes poděláno, jdu už spát. Zoufalé manželky, které začnou za chvíli,už vypustím. I když začíná nová řada.... Nějaké naše fotky najdete na http://natom.galerie.cz/3518770-090711-elly-a-tomik, kdybyste se někdo chtěl kuknout, kdo že to vlastně jsme :grinning: :grinning: :grinning: Dobrou....
17. zář 2009 ve 22:22  • Odpověz  • To se mi líbí
bodinko mrkla jsem a vidím dlší krásnou maminku a holčičku.... :wink:
já pujdu taky dohnat ty naše probděný noci..malá krásně spinká tak šup za ni.dobrou přeji.pa :wink:
17. zář 2009 ve 22:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky,

bonynko? nejsi to ty Petko? jestli ano,tak te vítáme..... :wink:
18. zář 2009 v 07:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno,
tak jsem tedo moooc zvědavá jestli se to počasí vybere, jak slibovali...... :unamused:
18. zář 2009 v 07:51  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky holky..no očasí teda fakt nervypadá nejlíp co?? :confounded:
18. zář 2009 v 08:30  • Odpověz  • To se mi líbí
no jo, ale i tak ven půjdem. Dnes frčíme do práce pěšky, takže za chvilku vyrazíme. Odpoledne už věřím, že bude líp a budem moct být venku. Na večer plánujem "výjezd"do Brna - na koncert. Rodiče se tak nějak sami přihlásili a Elly může spát u nich. Tak snad to vyjde a táta mě třeba zase vyveze :grinning: :grinning: :grinning: . Jak sám říká - ze ZOO mezi lidi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. zář 2009 v 08:53  • Odpověz  • To se mi líbí
nazdárek,
nejdřív vítám Bodinku, je to super...další holčička. Zatím tady byla přechlapováno a teď to zase spíš vypadá na holčičky :grinning:
Za kalhotky děkuju, ale nejšpíš nabídku nevyužiju. Myslím, že je to spíš jako prevence, a stejně ty látkovky co používáme by měly stačit...teda doufám. Jestli jsem na omylu tak mě některá opravte :slight_smile:

Romi, nezlob se, ale fakt budu raději doma. Je mi pod psa...a to ještě musím za chvíli skáknout s malým do nemocnice na kožní. Včera jsme tam byli, má nějakou vyrážku na pusině, a mudr. mu dal nějakou mastičku a dneska ráno to má hrozný. Hrozně červený a jako struhadlo. Doufám aspoň, že tam bude málo lidí.
Jo, tu roušku si zkusím koupit...snad to bude dobrý
18. zář 2009 v 09:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak to vypadá, že to počasí nakonec vyjde...to je super, odpoledne chceme jít s Vikčou na brusle a už těch příležitostí moc nebude, že jo...
Bodinko na jaký koncert razíte? Ať můžem tiše závidět.... :wink:
18. zář 2009 v 10:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Počasíčko asi bude super!!! :grinning:

Blani já zoufalé manželky zkoukla, vypadají dost dobře po 5-ti letech... nejvíc se změnila Gábi, ta má 2 děti s Carlosem a přibrala a vypadá no prostě nějak zanedbaně :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Bonynka a Bodinka, jejda už teď se mi to plete :wink: :wink:
18. zář 2009 v 10:11  • Odpověz  • To se mi líbí
:wink: :wink: Zuzi taky to je jasný..pořádně se vylež.. :wink:
bodinko.jéé taky bych někam vyjela... :slight_smile:
a počasí se nakonec vybralo je tam docela teploučko....my se ten naobědváme pak pujdem chrnět a odpol.něco vymyslím..všem kdo obědváte dobrou chuť
18. zář 2009 v 11:34  • Odpověz  • To se mi líbí
kuk holky, :wink:

tak už jsem "krásná" :grinning: Běda jak se to mužovi nebude líbit :angry: tak uvidí....
Já přemýšlela, že v PV ještě taky skočím na brusle ale už bylo moc hodin :frowning2: tak až příští týden no, tak budu muset vyjet odpo s malým aspoň na kole.

Reni Klárinka a Jaroušek půjdou od devíti do jedenácti. Jak Martínek nevím. Tak kdyžtak dej Sárinku od 10ti do 11ti, my pojedem někam na kafí, tak můžeš za náma dojet :wink:
Jinak odpo asi pojedem na pískoviště do Lutotína a pak se projet někam kousek. Holky kámoška mi pošle jídelníček na dietu - ale zdravou, že se jí často a nehladoví, tak to zkusím, váha se mrcha drží furt i když cvičím. No ale holt by to chtělo totálně zdravý stravování, ale já to dám, musím. Chci být hezká maminka.

Marti ještě jednou moc dík za azyl při stříhání a hlídání Jájouška a Lucce vyřiď, že nemusí mít strach, že se mi to fakt moc líbí. Je šikulka :wink:
18. zář 2009 ve 12:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Zuzi to je naprd s rýmou, tak odpočívej přes víkend ať můžeš v út dorazit na srazík a určitě se domluvíme ještě na brusle, dokud je počasí.
18. zář 2009 ve 12:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo a vítám bonynku s Valinkou (teda jestli ji tak říkáte, pokud ne, tak se omlouvám)

Blani fotečky krásný, to je stejně sranda, jak je ten Prostějov malej, jsem pořád nevěděla, kam tě zařadit nejdřív :slight_smile: ale byla jsi mi hodně povědomá no a kdo by to byl řekl, že budeme mít skoro stejně staré prcky.
Jo a v bytečku se nám líbí parádně, sice se pořád řeší ta garáž, ale už to snad bude...Všude vás doporučuju :slight_smile:
18. zář 2009 ve 12:16  • Odpověz  • To se mi líbí
kolči...to jsem zvědavá...určitě ti to ale sluší :wink:
jávymýšlím co budem dělat a jaknaschvál dneska necmuže jít nikdo ven....a my konečně mužem :frowning2:
18. zář 2009 ve 13:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Oli a v kolik asi budete na tom hřišti? Pokud bude Sárinka už vzhůru, tak dojdeme za Váma, tak kdyžtak mi písni sms jak tam budete ju??
18. zář 2009 ve 13:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek