• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
Reni počítám tak ve tři, Jája teď papá, tak tak kolem půl vyjedem, oki, až tam budem písnu.
18. zář 2009 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha... Malá dnes usnula až v 1hod víš? Tak to nevím jestli už bude vzhůru.... A vy jste už po spaní????????
18. zář 2009 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo, vstával ve třičtvrtě na dvě, no my tam budem asi do čtyř, tak uvidíte. Buď dorazíte nebo ne.
18. zář 2009 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky

vítám nové krásné maminy a mimina :grinning: :grinning:

kolči a nechceš hodit foto do alba s novým účesem :wink:

já bych taky potřebovala něco s hlavou mám to strašný mě se to taky vlní tak musím pořád žehlit a už mě to dost se....

Anet pořád chrní ale jak se vzbudí tak vyrazím za babi do Hluchova tam se holky vyřádí :wink:

Na Zoufalky jsem čuměla to si nenechám ujít je to můj oblíbenej seriál :grinning: :grinning:

Ela donesla dnes jedničku s hvězdičkou z matiky :grinning: :grinning: úlohy si napíše s tatinem nemusím pořád jenom já že???????

Tak čau večer pááááááá
18. zář 2009 v 15:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.prettybaby.cz/main.html?photo=9184

babulky mužete nám dát bodíčky prosím???moc děkuji já i malá :slight_smile: :slight_smile:
18. zář 2009 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dnes v 11.30 se nám narodila malá Editka, má 2,7 kg a 48 cm. Porod byl rychlej a bolest jsem taky vydržela :slight_smile: . Za 2-3 týdny se těším na srazík. Editah

Huráááááááááááááááááááá, veliká gratulace k malinké Editce.
18. zář 2009 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romi bodíky poslány.
18. zář 2009 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Editko...tak te s Klárinkou vítáme na svetě...jupíííííííííííííííííííííííííí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Přejeme vše Nej.......do života..hlavne zdravíčko a at jste štastná rodinka!!!!!!
18. zář 2009 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veliká gratulace :grinning: Editce hodně zdravíčka ,štěstíčka a hlavně hodné rodiče :wink:

a prej že při cukrovce rodí velký děti :grinning: :grinning: :grinning: takovej malej drobínek už se těším na foto :slight_smile:
18. zář 2009 ve 20:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, tak taky mám za úkol že se narodila malá Editka, tak taky obrovská gratulace, vítej do klubu maminek. Psala mi to Zuzik,že to sem mám pisnout, a ona je v nemocnici s Ondráškem, ale nevím nic víc, zkusím zjistit

jinak jsem vás nedočetla, napravím , ted nestíhám, nebyla jsem tady 2dny, tak to bude počteníčko. zatím pa
18. zář 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé GRATULACE největší...jejda to byl asi fofr co????? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Zuzik je v nem?dadli zjisti co se děje.... :unamused:
jinak děkuji moc za bodíčky..
18. zář 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Editko tak tě vítáme na světě a mezi námi.Mamince moc moc gratuluji
18. zář 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak hlásím, že Kolči to moc moc sluší s tím novým účesem :wink: :wink: je taková šmrncovní!!! :grinning: :wink:

Editko vítáme Tě se Sárinkou mezi námi ať jsi zdravá a spokojená a Tví rodiče také!!! Jé ale takový drobínek malej... to Sárinka měla 3.70kg, to se nedá srovnat... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. zář 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky bodinky a bodynky nechtěly by jste to nějak upravit?Kdo se v tom má vyznat? :slight_smile: Už tak se ještě trochu pletu je nás tu jako hrom..
Jednu bodynku znám moc dobře je to Blanka s Ellen a tu druhu známe s martou asi taky.Máme podezření že se jedná o naši spolužačku Petku.
Tak se ptáme Petko jsi to ty?
18. zář 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzík přece říkala že jdou dnes na kožní že má škaredej ten ezemek na pusence,že by si je tam nechali? :frowning2:

Holky pro nás budou muset otevřít nejakou extra avárnu,pač jak mi se slezem všecky,my se nikam nevejdeme přes tu zimu... :grinning:
18. zář 2009 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3297220&vReferer= tak první fotečka Editky.

Edi psala, že čekaj na výsledky cukrovky a žloutenky. Tak jsem psala, že držíme palečky, ať jsou výsledky ok.
18. zář 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti to máš pravdu s tou kavárnou :grinning:
18. zář 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé Editka je krásná, malinkatý voňavý čerstvý miminko, jejda, ja závidím :wink: moc rychle to uteče a miminko vyroste :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused:

No bude nás jako smetí, takže to vidím na nějakou tělocvičku, nebo sokolovnu :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. zář 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti prosim te posli mi kde je ten mini bazar nemuźu to najit
18. zář 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Snad to není nic vážného s Ondráškem a Zuzkou :confused: . Dadli jak budeš něco vědět, písni.
18. zář 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Reni díky za pochvalu, konečně žádný sponky... jsem se na to dorůstání vlasů měla vyprdnout už dřív, pr tohle je paráda :grinning:
18. zář 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
18. zář 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo když někdo dává mini a ne mimi bazar to se není čemu divit :grinning: dekuji ti jsi zlato
zítra na tebe budu moc myslet :wink:
18. zář 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky..malá Editka je krásná.....a voňavoučká uplěn to cítím..je to nedávno co se malá narodila..a už je veliká..... :confounded:
a je maličká..my jsme Renčo měli 3800a 51cm..taky kus baby :wink: ,v pul roce 8kilo...jsme zvědavá co ted na 8.měsíční :grinning:
a co ta Zuzík??????že by ten ekzemek?achjo :frowning2:
holkyyy...to je pravda s tou kavárnou:slight_smile:)) :grinning:
18. zář 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky poradte mi prosim jako velikost zimni kombinezy normalne mame ted 80 o kolik to vzit vetsi na zimu
18. zář 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti no víc než 86 bych určitě nebrala.
18. zář 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
uvidím zda pojedem,táta leží.....tak uvidíme jak mu bude ráno....Ani by mi nevadilo ,kdybychom nejeli...

tak yjsem se řechtala že na mini bazaru asi nic nenajdeš :grinning:
18. zář 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
kolči máš někde tu tvou fotečku???a znáš někoho v lutitíně?odkud jsi že tam jezdíš?
čeho..taky bych větší.... :wink: ale jak mám zkušenost..jedu podle oka..
18. zář 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
18. zář 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jonuško Kolča jezdí za mnou do Lutotína :wink: :wink: :grinning:

Marti tuhle chci taky kupovat Sárince :grinning:

Peti ale měř, protože ta 86-ka je hrozně velká a Sárince budu brát 80-ku... a to má 14měsíců.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. zář 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek