• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
Holky tak si to rozmyslete a dejte vědět co ten čtvrtek.... :dizzy_face:
1. pro 2008 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojík,
holky my bysme rádi, ale nevidím to reálně s Jájouškovo uzdravením do čt. :frowning2:
Normo gratulace k dalšímu zoubku. Teda ale, že to bere Adámek hopem... :slight_smile:
1. pro 2008 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
vy to psaní nějak šidíte nééééé hlavně Abinka :wink:
Normo to je mazec 4 zuby mi máme skoro rok a máme jeden malej ve předu dole :slight_smile:

tak náš andílek už hajá od 19 hod tak jsme zvědavá jak to bude probíhat ta naše noc a jak píš Martina tak to u nás neplatí čim později spát tím déle mi tak v těch 19.00 a jak ji dám později třeba o půl hodiny tak mi přijde přetažená a trvá ji déle než usne ale spí stejně mi totiž buď spíme nebo ěláme lotroviny :wink:

Tak du taky hajat nějak mi ty dbě probdělé noci chybí jsem nějaká unavená.
Zítra jedeme do Makra koupit plínky mají tam pemprsky v plastovém boxu a ještě jsou u toho 2 ubrousky a sušenky ale hlavně už vidím teb box kolik do něho nacpu hraček :grinning: zase jich troch ubyde :sweat_smile:

Tak dobrou
1. pro 2008 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, my ve čtvrtek nemůžeme určitě, máme plavání, tak snad dorazíme. V tom cipísku nějaký zpívání je, ale jen asi dvacet minut, nepovinný :wink:. Míša to minule těžce bojkotovala, no celá maminka :grinning: :grinning:
Kristy, jj, box je boží, my jsme tohleto koupili už minule, když to bylo v akci (někdy v září) a fakt se tam toho veeeeejdeeee :grinning:. Jako ty plíny, když to přepočítáš, nevyjdou nijak světoborně levně, ale zase ten box by stál taky tak dvě tři stovky, takže se to vyplatí :slight_smile:. Náš táta jede do Makra ve čtvrtek, tak jsem špekulovala, jestli to vzít nebo ne, no nevím, co bych dělala s další krabicí (jako ona by se využila, jen se obávám, že ji doma nikam nedám, jinak bysme se tu nepohli), tak asi ne :confused:. No ještě mám čas si to rozmyslet :slight_smile:
1. pro 2008 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Odpoledne jsem byla v porodce za miminkem, kráááásnej chlapeček, nojo, ty císařovský děti jsou úžasný, jak se nemusí cpát porodníma cestama :wink:. Chudák kámoška si odskákala oba porody ... první dítě rodila v Olomouci, tam nebyla spokojená, tak šla teď do PV a nejdřív furt měli všeci času a pak lítali, bo jim padaly ozvy :stuck_out_tongue_closed_eyes:. Ještě ani dr. sehnat nemohli a ten pak vyšiloval, kde je sakra ten anestezilog :unamused:
Pak jsem zdobila perníky, to je práce strašná, strávila jsem u toho odpoledne a mám tak třetinu? No děs, ještě dám někdy jednu várku a končím, zbytek se sní bez nazdobení. Spěchala jsem s tím, abych mohla na squash, takže teď večer hoňka jak hrom, umýt, nakrmit a uspat Míšu, usnula před čtvrt hodinou. Mezitím manžel vezl bábu pro zkrácený rifle k její ségře a když dorazil (já už v pozoru, oblečená, jen Míša nebyla přenesená v postýlce), tak se mě ptá, jestli chci jít hrát, že nás bude deset. Tak jsem to vzdala, na tři kurty je to moc lidí. Tchyně mi povídala, že mu někdou volal cestou, tak prej jim řekl, ať jdou, že nás sice už osm je, tak se prý vystřídáme. Tak takhle on myslí na vlastní manželku :angry:
Já jsem uhnaná, tak proto jsem nešla, jako nestojí mi to za to, abych si zahrála na deset minut a šmitec. Takže radši doumývám nádobí a pak se možná ještě vrhnu na utopence .... 13. jede manžel a spol. do Itálie lyžovat, tak chtějí utopence
1. pro 2008 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přeji krásný večer maminky a miminka :slight_smile:

Pár dní jsem tu nebyla, takže: měli jsme druhé očkování a maličká to nějak hůř nesla, byla trošku teplotka a na nožičce červený flíček, ale už je to ok.
Asi nám lezou zuby, protože dásínka má moooc oteklý, asi 2dny průjem a dnes trošilinku zvýšená teplotka.

Už nespíme celou noc, většinou se budí kolem 3hod... myslím, že kvůli těm dásínkům se budí :frowning2:

Holky vy fakt už pečete? Řekněte mi jak to stíháte? Já přes den nemám šanci a večer když dám maličkou spinkat, tak jsem ráda,že si dám nohy nahoru a odpočívám..

Verdíku obdivovala jsem hoodně tvoji chaloupku - srub i vánočku, fakt super!!

Marti já mám ve čtvrtek kalanetiku dopoledne, ale maličká by si asi ještě moc nepohrála
:wink: :grinning:

Holky jak dlouho Vám spí mimoška po obědě, když spinkají doma? Já s ní každý den chodím ven a to vydrží 2,5 až 3,5hodiny,ale doma jsem to jednou zkoušela a spinkala jen hodinku. To je strašně málo, odpoledne byla umrčená, ale to už mi neusne... :frowning2:
1. pro 2008 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kolco já vloni dělala těsta v domácí pekárně a byli úžasně propracovaný, řekla bych až moc. Ale je to velká pomoc, nasypeš to tam a nemusíš to hňácat v rukách :grinning:
1. pro 2008 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Reni já to dnes prubla a udělala v pekárně těsto na perníčky. Paráda, ušetří to mrtě práce :grinning:
1. pro 2008 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
kolco a dáváš do nich i ten kypřící prášek do perníku nebo nee?
1. pro 2008 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Reni dělala jsem je podle tohohle receptu:
http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=10798
1. pro 2008 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,podotýkám že malá včera spala pouze dopoledne od té půl 11 do půl 1...a odpo ne na ne zabrat. Usla teda až ve 21.30 hod.,vzbudila se na mlíko ve 3 hodiky a pak jsme vstávali o půl 8..takže paráda...jinak nevím kde bere tu energii...no hlavně že v noci byl klid :wink: ,Těsto na perníčky jsem si včera udělala tak dnes se do toho pustím ale jsem zvedavá jak to budu s bobkem zvládat a to mě ještě dnes o půl 7 ráno vzbudila sousedka po náma....furt si stěžuje že Klárka dělá hluk,bordel atd....že je nemocná a že chce mit klid...no a dnes mi přišla říct že jde k dr..ted..a že má od nás mokrej strop..což nechápu,nic nám doma neteče.....A kdr.šla až tev v 8,viděla jsem ji z okna,tak nechápu proč nás budí o půl 7.má štěstí že mi Klárinku nevzbudila ....
2. pro 2008 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
tak jsme nakonec byli u dr. J. začal kašlat celkem hodně :frowning2: . Prý je to od té rýmy, pro jistotu nám vzali stěr z krčku. Napsali nám Fenistil a ven můžeme i přes teplotku. Tak jsem ráda. Už mi tu kapánek hrabalo. Tak snad Fenistil brzo zabere. Jinak ještě jednou díky za rady - pr. Hedelix i mořskou vodu nám též doporučila.
2. pro 2008 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nazdárek lidičky,
Kristy šidím to máš pravdu :sweat_smile: Jak vidím ty vaše romány tak začnu číst a zjistím že to je na dlouho tak to nechám na večer a jdu něco dělat.No a večer už k tomu nesednu protože pečem nebo něco dělám.Víš jak vánoční úklid.Začala jsem letos brzo nějak jsem se u těch oken rozjela tak pokračuju a pořád něco šmrdolím je pořád co dělat.

Renci stíhám péct,protože šidím koníka :unamused:

Jinak letos už asi nepeču,protože se mi fakt nic nedaří už jsem připekla dávku lineckého takže z celé dávky mám 10 kousků :angry: Fakt asi na to prdím :grinning: nevím co se mnou letos je :confounded:

No už se nám blíží den D co??? :grinning: Já už přemýšlím 14 dní co vše musím nachystat a naplánovat.V pátek večer budeme Chosínkovi péct dort tak jsem zvědavá jestli budu v noci shánět po hypermarketech dort nebo to nějak slušně dopadne :grinning:

Jinak ten čtvrtek u nás taky nehrozí.Budu dělat nějaký kokina a mňamky na oslavu :wink: Jinak my chodíme v pátek do Konice do mateřského centra Srdíčko je to to samé jak cipísek.Kristy nejezdíš tam????
2. pro 2008 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj , marti já v ten čtvrtek taky nedorazím, venku je docela fajn a jelikož jsme teď nebyli skoro týden venku, tak to doháníme, rýmečka už lepší, sice stále chrochtáme, ale taky dávám fenistil jako Jarouškovi kolca a nějaké homeopatické kapičky do nosu
pokud to dopadne, tak o víkendě vyrážíme na chaloupku na hory, tak snad tam tu rýmu necháme :slight_smile:
reni , když byl Adámek malý tak spinkal docela dobře i doma v košíku, jak dopo tak odpoledne, pak se to zkracovalo, hodinku dopoledne, hodinku a půl odpoledne a teď jak byl trošku nachlazený, tak už vůbec nechtěl jít spát dopo a zas vydržel i dvě hodinky po obědě a večer bylo 19.00 a byl v postýlce, otočil a chrupkal, takže mi to i docela tak vyhovuje , už jen to jedno spaní, ale třeba dnes jsme byli s dadlinou na kafíčku venku a klidně to dopoledne zalomil , ale předtím brečel dobré půl hodinky, nevím proč a teď jsem ho dala do postýlky ať chvilku zdřímne a asi nezabere
mám udělané těsto na chaloupku, chtěla jsem si ji iž dělat, ale s malým to nejde a tak asi až večer :wink:
reni, asi je Sárinka zvyklá se taky vozit v kočárku a tak se ji venku dobře spí, doma to není ono, ale to se naučí a tak když malý spí, stačím si uklidit nebo nachystat těsto atd, dobrý dvě hodinky, každý den jsem si udělala jeden pokoj včetně vnitřku skříní, tak jsem ráda, že tohle už mám za sebou :slight_smile:
jiji tak manža ti odjíždí na hory do Itálie, ten se má, hned bych taky vyrazila,no uvidíme třeba na jaře to zvládnem i s malým a ty nelyžuješ???měla si jet taky a malé by ten vzduch taky prospěl, ale to bude asi pánská jízda co??zatím pa
2. pro 2008 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verdiku, my jezdíme každej rok druhej nebo třetí týden v lednu do Krkonoš, tak mi to stačí. Po Dolomitech zatím netoužím, ty Krkonoše mi vyhovujou, protože tam jezdíme na chalupu vedle sjezdovky, tak lyžuju dopoledne nebo odpoledne a stačí mi to. Celej den na lyžích nevydržím, což bych v Itálii musela. Není to pánská jízda, to tak jezdili už před několika lety, teď je z toho spíš rodinná akce - manžel, jeho kámoš (jediná nerodina), jeho teta z Domamyslic, strejda z Tábora a jeho sedmnáctiletá dcera, další manžova patnáctiletá sestřenka z Konice, švagrová se synovcem a možná ještě nějací známí toho táborskýho strejdu. No, a tchyni berou s sebou a nechají ji v Táboře u její ségry. To taky tak dělají každej rok. Každej rok je trochu jiná sestava, jen manža a ten jeho strejda jsou držáci, ti jedou vždycky :grinning: :grinning:. Jednu dobu s nima jezdil i tchán, ten nevím proč, bo lyžuje jak ponocnej, má stejně blbej styl jak já (je vidět ten obrovskej rozdíl mezi mnou a manžou, když on lyžuje od čtyř let a já jsem se to v podstatě sama učila ve dvaceti, když pominu nějaký základy z lyžáků, stejně tak tchán se učil lyžovat až s dětma) :grinning: :grinning:. Takže on tam jezdil akorát tak chlastat a prudit :stuck_out_tongue_closed_eyes:. Jednou tam byl, když byli parta kluků, kámoši manžela a on jel s nima a pak všeci povídali, že s ním už příště nejedou
:grinning: :grinning: :grinning:
2. pro 2008 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak ten čtvrtek nevadí..malá dnes usla o půl 12 až a chrupkala do 1,byly jsme venku a já jsem pak rychlo valila pect perníčky a mám to tak jsem ráda...malá si pak hrála tak to šlo... pak je akorát nazdobím.ale musím je schovat nebo nám je tatka sní.....vždycky tajně na ně chodí :slight_smile: a ozdobím je letos bílou nebo hnedou čokoládovou polevou...ještě se chystám na okna a mám to...i s nějakým velkým ukliden to nehrotím...no ono taky není co ve 2+1..a stejně uklizím každý den..... :wink: a jinak malá zatím ještě nechrupka a hraje si,tak jsem zvedavá kdy usne,jestli to vydrží jako včera až do večera....

na hory jsme měli jed v unoru na týden aji s malou ale nevíme jestli Pétovi dají volno v práci,tak nejedeme,chtějí už zálohu ted...a to je těžký tak dopředu.....aji když jsem já chodila do práce,tak do předu nic tak domlouvat nešlo...je to naprd....ale jezdíme aspon na chaloupku a tam je taky v zimu sněhu...máme saně tak budeme aspon sánkovat na chaloupce o víkendech...malé to tam taky prospěje.uděláme se s tchýni svářáček..mnam..mnam.. ted v sobotu jsme si udělali,ježiši to byla mnamka... :wink:
2. pro 2008 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte , určitě všechny pečete, tak tady nikdo není :frowning2:

SOS - prcek má dusivej , už hodinu trvající kašel a nejde uklidnit, ted se i poblinkal, nezabírají ani homeop.léky na zklidnění dusivého kašle - do pr..... už byl 2 dny úplně ok, tak proč zas :cry:

marti já taky nemůžu v ten čtvrtek, pač kašlem a nudle u nosu - opět
2. pro 2008 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,

dadlina to je taky fut něco že? už byl klid a zase na novo?! já bych šla kdr.nebo ji aspon zavolala.Já to musím zaklepat,my jsme zatím stále o.k

Včera malá usla o půl 10, o půl 2 se vzbudila na mlíčko a ted je půl 8 a ještě stále chrupká..no neníto holky super? :grinning: Tředí den spinká celou noc a akorát se vzbudí na papu...to je šikulka...ale to je zase určo chvilkové období a přijde určo nějaká katastrofa ze spaním :wink:
3. pro 2008 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, u nás teda noc děsná, od čtvrt na jedenáct spala s náma :stuck_out_tongue_closed_eyes:. Nad ránem záchvat kašle, do toho jsem měla ucpanej nos, tak jsem nemohla spát. Nadávala jsem, kterej blb vymyslel termín mateřská dovolená. Práce v dolech je jednodušší :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
Celou noc mě dítě utlačuje a vytlačuje z postele, kašle, chrochtá mi do ucha, no hrůza a děs. A v půl sedmé si vzpomněla, že bude vstávat s tátou :stuck_out_tongue_closed_eyes:. U teď je protivná jak vřed na pr... :angry:
Vážně uvažuju, že zruším zítřejší plavání. S rýmou bez teplot bych šla, ale ten kašel se mi moc nelíbí. Taky ho má takovej dusivej-dráždivej, myslím, že za to dost můžou ty hleny ještě z rýmy. Přes den moc nekašle, ale v noci to teda stojí za to. Prostě jak lehne, tak hotovo. Tak já nevím ....
3. pro 2008 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
tak já mám strach vám říct jak jsme dneska spali no na jedničku jednou se vzbudila a zakašlala a spinkala do 7.00 jsem štěstná a vyspaná :grinning: ale tuk tuk

´dneska budu dělat ještě těsto na perníčky a zítra je upeču do školky pro děti :slight_smile: budeme mít takové odpoledne a budeme je zdobit z dětma

No a ty vaše kašlíky to je mazec mi teda nakašlam jen trošku ( tak jsme měli minulej týden antibiotika že)

Tak se kulírujte já du něco dělat
3. pro 2008 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nazdárek maminky a miminka,
tak já se musím taky pochlubit spaly jsme celou noc jen jsem mu dala dvakrát napít :dizzy_face:
Jinak už dvě noci spíme bez bočního zábradlí a dobrý.no poprvé spadl asi třikrát během večera a včera ani jednou.Ráno si vlezl za mnou a ještě jsme dochrupkaly do 7:45h no nádhera.

Taky pořád soplím a trošku v něm lítají hleny ale snad to ustojíme.

jiji a zkoušela jsi jí podložit postýlku aby měla hlavu výš než tělíčko?Nám to pomáhá ještě s kombinací mokrého ručníku nad hlavičkou.
3. pro 2008 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
tak u nás noc - no do tří dobrý, to se vzbudil na papu. Jenže rýmička, tak jsem mu to odsála aspoň trochu tou hadičkovou, ale pořád chrochtal a nemohl spát. Tak jsem nakonec v půl čtvrté zapla vysavač, no měla jsem to udělat hned, sousedi nesousedi. Protože se mu hned ulevilo. Byl teda nasr... a dál nechtěl usnout. Tak jsem ho nakonec dala do sedačky a trochu houpala a když usnul, tak jsem ho přenesla. Spal do sedmi. A teď už zase usnul. Ach jo. Kašel taky stále máme. No ale mám pocit, že před tím, ta rýma byla taková, že se jí nechtělo ven, teďka když je na bříšku, tak mu ten soplík teče z nosíka úplně sám, tak snad to půjde ven všecko a bude brzo líp.
3. pro 2008 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, tak vidím, že ty posr....bacily nám ne a ne dát pokoj , všichni jsme zasoplení a s kašlem, chrochtáme, spaní na nic, lítáme s odsávačkama a kapkama, sousedy budíme vysavačema , jsme nevyspané a jak říká jiji,tomu všemu se říká mateřská dovolená :slight_smile: :slight_smile:

jiji někdy si říkám, že bych chtěla být na chvíli chlap,všechno mají v životě tak jednoduché :wink:
náš známý - pozor jeden z mála chlapů, říkal, ženský já před vámi smekám, jestli tohle je mateřská dovolená, vždyť vy se nezastavíte , jste od rána v jednom kole a někdy ani v noci nemáte chvilku čas si odpočinout, a to ještě máte sílu se usmívat, být hezké a milé, fakt smekám, udělal mi tímto radost, že aspoň někdo ví, co to je mateřská dovolená, ale tímto si tady nestěžuji , to neeee, jen prostě někteří chlapi si myslí , že mateřská je fakt dovolená :slight_smile: :slight_smile:
jiji někdy vyzkoušej i tu Itálii a uvidíš, že sjezdovky jsou tam úplně o něčem jiném a budeš lyžovat za chvíli jako manžel, však až ještě Michalka povyroste, tak uvidíš, jak ji pak manžel tam na těch kopcích naučí lyžovat a víš , co mě tam nejvíc ještě láká, to počasí , my tedy jezdíme březen, někdy únor a to je týden v kuse sluníčko a to je paráda, já taky nejsem žádný Tomba , ale sjedu si vše svým stylem , už se těším, jak bude Adámek jezdit s náma :slight_smile: :slight_smile:
jiji já bych ti možná na to vykašlávání a uvolnění nosánku poradila pro malou kapečky SINUPRET, mně tedy zabraly vždy, je to od jednoho roku, dokonce mi ta naše známá na ORL, řekla, že už můžu je dát Adámkovi nyní, ale zatím jsem mu je tedy nedala, krásně uvolní noc a dýchací cesty, je to něco jako směs bylinek,podobně jako Hedelix, jen je v tom maliiiiinkaté nepatrné množství alkoholu, však se zkus zeptat v lékárně, je to i když máš třeba oteklé sliznice a zacpaný nos, právě to jsem měla já a do tří dnů pohoda, takže, když něco, mám při ruce SINUPRET, jsou to i tablety, ale samozřejmě to si musíš zvážit sama
jé kolci, to měli sousedi dobrý budíček, ale hlavně , že se Jarouskovi ulevilo, pokud je rýmečka průhledná a není do zelena nebo žluta , tak je to dobrý , to je jen taková ta virová, za pár dní přejde

dadli co to je zase za dusivý kašel, včera jsme byli venku a v poho???kurnik my fakt budeme muset vyrazit na ty hory!!!!!!já ti neporadím, co na ten kašel, hedelix dáváš, homeopatika jsi taky zkusila, dáváš i ten fenistil, ten se může klidně i tři týdny v kuse, možná se jen kuckal, že měl v nosánku spoustu hlenů a jak ležel, tak mu to teklo do krku, nebo to nebylo na odsátí????

holky, tak si říkám, jak to dělaly asi naše mamky s náma, to už byly taky odsávačky, nebo nás nechali tak a my chodili s nudlí u nosu a kašlem a jsme tady???člověk fakt neví, co je lepší

hlásím perníková chaloupka upečená, ještě dělám andělíčka, čerta a mikuláše, vše nafotím a pošlu, jak bude vteřinka,dnes budu zdobit, vlastně asi ne, vždyť večer mám mikulášskou z práce, máme to ve Fontáně, jé už se těším :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: zatím ahoj
3. pro 2008 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verdiku, krásně vystihnuto :grinning:
Jj, tu Itálii určitě chci zkusit, ale jak říkáš, až bude Míša větší. Teď to ještě nemá význam. I tak se těšíme, jak ji budeme učit lyžovat za rok v Krkonoších. Manžel, kdyby mohl, tak už jí nacpal lyže vloni :grinning: :grinning: :grinning:
Jinak madam v jedenáct usnula u flaše Sunaru a co myslíte? Už je zase od půl dvanácté vzhůru, to je na bednu :angry:
Tak snad si schrupne odpoledne v kočárku. Ve tři máme srazík s holkama s předporodního kurzu v Lerku, tak jsem psala, že možná dorazíme, podle situace. Tak asi půjdeme. Vyjdeme dřív, něco pokoupíme, mrkneme na ty stánky a třeba aspoň na chvíli usne. To bych s ní do večera nevydržela :confounded:
Jinak díky za tip na kapičky, jdu si opsat název a uvidím v lékárně. Teď jí teda dávám ditustat. To plavčo asi nechám otevřený do zítra, třeba jí bude líp. Říkám si, že voda není tak ledová, doma se taky ráchá ve vaně (i když teda v trochu teplejší a kratší dobu), všude je tam teplíčko a zpátky ji jen přešupnu do auta ... no uvidím, jaká bude noc :confused:
3. pro 2008 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ooooo, ve Fontáně dělají výýýýbornej plumlovák :dizzy_face: :grinning: :grinning:
3. pro 2008 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak čekám kdy to naše čertisko usne,no ještě jsme nespinkali od té třičtvrtě na 8..snad se ji to už posune a bude hajat jen po té dvanacté ty dve hodinky..už by to bylo fajn...zatím stále řádí :wink:
3. pro 2008 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte
verdiku, není to hlenovitý, ale suchý, dráždivý, takový ten pa prd , byla jsem u dr. tak na průduškách ok, což je super, dostal fenistil, pamycon do nosu, tusin + homeopata, tak snad to bude už ok, on synáček ´je na praxi na dětském v nemocnici, tak asi furt něco nosí :unamused:

jinak , byly jsme na neurologii , natočit EEG, úžasný , malej dostal na hlavu čepičku s drátkama a anténkama, vypadal jak ufon, mrzí mě že jsem neměla foták, stálo by to za to. musel být 15 min v klidu, s dr. jsme dělaly opičky, ukazovaly nové a nové hračky, kdyby nás nědko viděl, mazaly by jsme do KM do blázince :grinning: :grinning:
v pátek budou výsledky

jinak my s tím blbým kašlem nespíme, pořád ho to budí, takže sílá - nooo mateřská dovolená :grinning: :grinning: tatka ten spí jak dřevo a vůbec neví, neslyší - nechápu
3. pro 2008 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
Dadli držíme palčky ať je líp brzy. U nás pořád nastejno. Zítra máme volat na výsledky stěru.
Verdíku jojo jen ta průsvitná, tak snad se jí brzo zbavíme. No se mi nechtělo do toho vysavače, ale bydlí tu skoro samí důchodci, tak beztak už nespali určo :grinning: a hlavně, když oni můžou uprostřed noci prát... :slight_smile:
3. pro 2008 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kolčo pod náma bydlí taky ta sousedka a furt nám chodí nadávat,ale to mám malé zavázat ruky a nohy at se nehýbe nebo co?už to nechápu fakt..chovají se jako kdyby neměly nikdy děti...
a když má rýmu tak ji to vysávám i v noci vysavačem,aby mohla dýchat a chvíli spát..
dnes mi spala akorát od 12.15 do 13.30 hod.no nic moc...je umrčená..už jsem ji dala spát aspon 3 krát a za chvíli zase ožije :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....no at už je aspon po 7..koupání atd...a stejně usne po 9 i když malo spí..fakt nechápu..

dadlina..synáček dělá zdravku? no je to možné že z děckého donese jak na potvoru nějakýho bacoucha... :angry: No hlavně at výsledky dopadnou dobře..to je ted nejdůležitější...

Holky 4 hodiny a tma,už mám z toho depku,at už je jaro :frowning2:
3. pro 2008 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, my jsme teďka dorazily z toho Lerku, samozřejmě madam vytuhla až po cestě zpátky. Bylo mi líto ji nenechat, přece jen od šesti kašle a v půl sedmé vstávala, spala všehovšudy půlhodinku, to bych ji akorát tak přetáhla a pak by nechtěla večer usnout, tak ji asi nechám maximálně do pěti a pak budím, možná dřív. Ať si trochu odpočine, ale zase nenaspí tolik, aby tu do deseti řádila jak černá ruka.
V Lerku teda řádila, opět objevila schody, tryskem byla nahoře a utíkala až za bar, dělala mi pápá, klidně by šla i beze mě, jak jsem se rozběhla za ní, tak se řehnila a ještě přidala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:. Nechápu, kam na tu energii chodí, taky bych si občas šla. Třikrát :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
3. pro 2008 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek