• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
Holky a nakupujete přes mimi nebo na aukru často?????a jaký s tím máte zkušenosti třeba s tou velikostí jestli vám sedí s dodáním atd.

Já jsem jěště nic neobjednávala ale jak se tak na to dívám mohla bych a mám i spoustu věcí na prodej.
ale nejsem nikde zatím registrovaná tak nevím :confused:
18. zář 2009 ve 21:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kalean já prodávám i nakupuji i na mmb i na aukru a zatím nejlepší zkušenosti s mmb. Aukro na prodej super, ale na koupi to není 100%... přeci jenom maminy jsou poctivý při prodeji, napíšou pravdu jak to zboží vypadá a nelžou :wink: takže doporučuju mmb i mimiaukci :wink:

Velikosti řeším tak, že když si nejsem jistá, tak poprosím maminku o přeměření a je to :wink: Teď jdu zrovna chystat balíček, jsem prodala věcičku...
18. zář 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Renčo nejhorší je že každá značka má jiné číslováníí třeba cheroky nam sedi přesně ale H a M je větší pak se v tom vyznej jinak na netu jich maji dost ale bojim se to vzit jen tak od oka asi budu muset malou pomerit a podle toho hledat
18. zář 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale Nelinka je kus baby jako Klárka.... :wink:
18. zář 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jako klarka jeste ne :grinning:
18. zář 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak je mladší ale je festovní.....jako ted podle Sárinky,tak zase aby ji to nebylo malinké..tak to myslím.... :angry: :grinning:
18. zář 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale jinak máte peknou dlážku na dvorku Peti? :grinning: tátové splkli..a Klárinka se těšila na tetu :wink: ..příšte...jen jsme šly kolem,tak Klárka chtela za Nelinkou... :wink:
18. zář 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Renčo díky tak třeba se taky zaregistruju a něco prodám nebo koupím.Já mám problém něco koupit na Elu beru jí skoro všechno 152.A když chcu kalhoty tak musím vzít hodně velký aby to oblíkla v pase ale musíme tak 20cm stříhat a zkracovat :frowning2: :frowning2: :frowning2: no jo je to malej tlustoch :cry:
18. zář 2009 ve 21:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já byla u nasich jak mam auto k dispozici jezdim vsude mozne.No ddoufam že letos bude i pergola je to nekonečné
18. zář 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak gratulace k Editce :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: hodně zdraví a ať děláš rodičům samou radost.
jééé tiše závidím to mimi hned bych poduchlala mmmmmmm .

Tak a teď ten náš ČERT :sweat_smile: :sweat_smile: holky dneska jsem ji dala spinkat v poledne a tak za 10 min hrozný volání mami mama tak jsem tam šla a děs běs.Sundala si plínku a vyčůrala se a vykakala do postýkly a aby toho nebylo málo tak to hovínko rozmačkala na polštář no neměla jsem slov.Začala jsem nadávat a ona začala fnukat a mama a natahovat pusinku že mi chca dát pusku a mazlit se opička .nemám slov. :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Jo a co ten zuzik jsou v nemocn. na kožním???? to nám to pěkně začíná safra :frowning2:
18. zář 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já si myslela jak jsem nevidela auto,ale kvůli Klárce jsme crnkli....poprvý dnes řekla celé Nelinka......říkala nela a jak jsme šly kolem tak Nelinka a byla štastná...

táta říkal že příští týden už mají být dřeva..budete to mít krásný...a vyklízel pokojíček,prý at si mužou holky pak hrát v zimu....tak se těšíme :wink:

kaelen to je jak u nás....trička máme velikost 92/98 ale ted jsem ji brala vestu a šustku a to aby zapla s mikinou tak 104 a kalhoty musím tay vetší at to v pase dopneme a kalhoty ohrnujeme :wink: ...to jsou ty naše festovní holčičky..ale ted jsem ji koupila kalhoty v tom kik 92 vel. a má je O.k což je co říct......asi to bříško vylítala trochu :wink: hlavne že je máme zdravý ty prcky naše...
18. zář 2009 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky, tak se hlásím. Jo holky jsem to já Peťka K. :slight_smile:. Pro ostatní je mi 28, bydlím v Pv a "ceha a martinataylor" jsou moje spolužačky ze střední.
Mám holčičku Valérii, včera jí bylo 6 měsíců.
18. zář 2009 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
krystian:tak to me velice pobavilo ale dočkat se toho bych nechtěla.I když si nedělám iluze že mě něco takového s naším fiškuntálem nemuže potkat
18. zář 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo to je zlatíčko kristyan..naše to delá tak y,jak neco provede hned dává pusinky....jak jsou malý tak jsou vyčuraní... :wink: ,ale to bych nadávala a zuřila taky.....me stačí když si jednou s bobekm s plíny hrála kuličky na stole :grinning:
18. zář 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Peti,tak te zdravím..hned jsem vedela že to budeš ty podle bonynky z ICQ.....tak doufám že se v uterý přidáš na sraz at te všichni poznají :wink: a my zmrkneme Valinku...
18. zář 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
já než neco napíši tak jsou tady další 3 příspevky..holky vy nemáte co delat?

já nééééééé,tatka psí,Klárka spí,hafan chrápe.....a já myslím půjdu taky....zítra nás čeka sber brambor na chalupe,zda tatka nebude nemocnej...tak at jsem fit... :wink:
18. zář 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky Marti. Máte sraz? A v kolik? My v úterý máme plavání kojenců. :sweat_smile:
18. zář 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
máme ho vždy v uterý o půl 4.....mužš klído dojít pozdeji....hlásí hezky snad..tak budem na ujezde v linii...v tom dvoře...
18. zář 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Petko srazík se nám blíží aby jsme se slyšely musime jit na konika vtipné
Marti to jste hleděly kdzž se dveře otvřely
18. zář 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, sakra , to je fuška to dočíst, vzala jsem si k tomu burčák a už jsem opilá :grinning: kvůli vám, že jste toho tady tolik napisaly

tak k Zuzikovi, dr. Mikulášková je poslala s tím exémem co měl na pusence a prý stále hrozně moc plakal , tak šli do nemocnice a nechali si je tam, ale zatím nevědí co to je :wink: tak držíme palečky. Zuzka se asi zítra napojí na notas, tak nám pisne.

vítám tobi, ahoj kozeno, no konečně :wink: jak se máte??? Jojo , Tobi je moooc krásná ženská . takže v úterý na srazíku.
Jé vlastně holky , já nemůžu, do pr... fy s kterou spolupracuji má turné po ČR a v to úterý jsou od 17 hod v kulturáku tady v PV, budou představovat nový, revoluční preparát na hubnutí, takže koho to zajímá , jste zvány, bude se tam i prodávat za zaváděcí cenu, a bude to velice zajímavé

vítám i bodinku a samozřejmě, že tě bereme, krásně se rozrůstáme a to je super

Verdik mi psala, že dovča zatím super, takže si užívájí
18. zář 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli já čtu,že už máš na koníkovi přes 8 000 příspevku.....ty pisovatelko jedna... :wink:
18. zář 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Uvidím jakou bude mít Val náladu. Už máme první zub takže jsme trochu nevrlí :angry: :slight_smile:
18. zář 2009 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasně..však uvidíš.....to máte brzo zoubek podle nás..za chvíli bude druhej.....budem rádi ale když dorazíš.....tak já padím holky na kute.....mejte se...

zítra chceme večer dát malou k našim na noc..a s tátou vyrazit do olympie do Brna,on tam bude mít show na motorkách a já bych si omrkla obchody..ale uvidíme jak mu bude...

tak papa
18. zář 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marto jak to víš????????????? :grinning: :grinning: :grinning: já se teda nudím mám uklizeno,vyžehleno atd.a spát teda rozhodně nejdu snad tak kolem 1h :wink:
18. zář 2009 ve 21:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé sorry bonynko, já napsala bodinka :grinning: to ten burčák :grinning: táta je na pivku , tak tady můžu čumákovat, jinak si mě všichni dobírají s mým "koníkem" hlavně pubertální dcera, hlavně že ona je na tom svým AJSÍKJU :grinning: neustále a mě bude něco vyčítat :grinning: /pozn. ICQ/
18. zář 2009 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
čeha..nechceš se zítra přidat? do toho brna,že by tatka vykoupal a uspal,je to tak na 2 hodky.... že by jsme si prošly obchudky a posedely na chvíli..je to na 7 v Brne ta show a trvá to hodku nebo dve...však písni kdybyb jsi neco nemela....
18. zář 2009 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé no tak Ondrášek je v nem. no to budou mít brzo takový zážitek ach jo no vůbec jim to nezávidím.Tam se všechno moc hlídá a pozoruje a to není na mě i to z čím diagnoza nesouvisí no jo no :unamused:

Na srazík možná dorazím zkusím přemluvit tátu :wink: ,aby nás dovezl.

Kde bude srazík tentokrát?
18. zář 2009 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
škoda že nemíte všecky ICQ to by bylo taky super....lepší než to tu furt odlikávat atd..ale zase by jsme nemely žádnou diskuzi...

já bych šla spát pozdeji,ale me Klárka se v noco stále budí..jo holky neneí jak vám,terým deti spí celou noc jako špalci....ale taky se snad dočkám..horší že s druhým začne zase další kolotoč...

akorát teda bych chtel aporadit..vůbec nevím jak se rozhodnout..zda do druhýho jít hned jako z mateřské do mateřské nebo ne...mám obavy že S klárkou a druhým zešílím...a nebo že to nemužu ani s Klárkou to druhý donosit... :confounded: ..to jsou starosti co?
18. zář 2009 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bonynko gratulace k prvnímu zoubku :wink: my měly až v 11-ti měsících...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jj taky nemám co dělat, Sárinka spinká, chlap má akci už od 12-ti hod, začínají sportem a pak chlastačka... a počítám že přijede jako vždy až ráno, když budeme my vstávat :grinning: no to má někdo život že?? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Dadli a budeš dávat Martínka v úterý do školičky? Já bych chtěla to jít zkusit, ale jen na hoďku a asi od 10-ti... co ty?
dáša se nám tady rozjela koukám :grinning: :grinning: :grinning:
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek