• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
Dadlina: v pohodě, já jsem na zkomoleniny zvyklá. Už snad od základy mám problémy s příjmením, takže v přezdívce mi to nevadí :slight_smile:
18. zář 2009 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
No marti to záleží kdy plánujete druhý mimi. To už bude Klárinka větší.Mi máme holky po 4 letech a jsem max spokojená Kristýnce už se dalo spoustu věcí vysvětlit.
18. zář 2009 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marťo však víš,já se taky nemůžu rozhodnout pořád jestli další dítko jo nebo nee... ale víš jak to je, s tím se nemá špekulovat, buď chceš nebo nechceš... no ale to se lehko říká...
Pokud opravdu chceš, tak já bych to zkusila tak, aby se ti malý narodilo až půjde Klárka do školky :wink: ale to se zrovna nemusí podařit že? :grinning: :grinning:
18. zář 2009 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Renča: děkujeme, taky mě to překvapilo :slight_smile: Jsem si říkala, co mě to řeže při kojení do bradavky, když trhla hlavou do strany :slight_smile:
18. zář 2009 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo hlavně nečekej jako já po 18-ti letech :grinning: :grinning: :grinning:
18. zář 2009 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
no práve....človek si veci naplánuje a pak je stejne všecko jinak..na Klárnku jsme čekali..a ted jak naschvál to bude hned..ale určo další mimi chceme.....nechci mít jedináčka....já si furt říkám že když do jejího 3 roku otehotním,a pak porodím že už bude zase jiná,třeba klidnejší.....a rozumnejší...ale zase mi to zdá moc ten odstup 3-4 let...prý jsou nejlepší 2...ale to jsme prošvihly :grinning: a ani si to nedovedu představit..že bych mela ted za chívli rodit a doma takovej malej nezvladatelnej dáblík :grinning:
18. zář 2009 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bonynko další kojeňáček... já byla šťastná jako blecha, když jsem plně kojila do 6-ti měsíců a teď?? No hádej, zítra máme 14 měsíců a kojíme stále :grinning: :grinning: :grinning: naštěstí už jen v noci, ale nevím jak přestat, no asi vím, ale nechce se mi nějak do toho :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. zář 2009 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale víte jak se to říká,ženská vydrží více jak kun...aspon tak nám to denne říkal av práci.... :grinning: a i to nejak zvldánu...ale zatím si to nedovedu vůbec představiti..

holky furt plkám a mela bych jít...zase se mi bude všecko honit v palici a neusnu....
18. zář 2009 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky vy jedete :grinning: to je paráda
Zuzik..chudátko..snad to nic nebude a pustí je brzy domu
taky nakupuju hodně přes MMB.a nechávám si to přeměřit všechno :wink:
bonynko ahojky
kdeže bude teda srazík?
18. zář 2009 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.youtube.com/watch?v=lZc642tLwKA tak takhle ten můj otesánek baštil první mrkev :grinning:
18. zář 2009 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
junuško ty taky nespíš mě se taky nějak nechce
18. zář 2009 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky to Jonuska mě sem dotáhla, tímto ji děkuji :slight_smile: Jsem neměla o tomhle webu ani páru :astonished:
18. zář 2009 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to teda smekám bonynko naše holky ty tak pěkně nazačínali to byl cirkus to byl děs :sweat_smile:
Bonynko to je nádhera, maličká vypadá, jakoby Ti chtěla sníst i tu lžičku... a to spořádala celý napoprve?? To my jen 3 lžičky :wink: :wink:
Dadli se asi tím burčákem opila :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. zář 2009 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
no reni mi taky tak 3 lžíčky a z toho tak 2 rozpiplaný všude :sweat_smile:
Ahoj holky, reagovat na všechno, co píšete se určitě nedá :cry: . Každopádně je super, že to má Edith za sebou a i s maličkou jsou v pořádku. Už se těším, až holky uvidím. Tak maličký mimíšek je úplně něco jiného, než Ti naši už vyrostlí caparti.
Kolčo, když jsem Tě na srazíku viděla, taky jsem si říkala, že jsi mi hrozně povědomá, ale pořád jsem nemohla zařadit.... Až jsi na to kápla :dizzy_face:
Na mimibazaru nakupuju asi 1/4 roku a můžu říct, že jsem moc spokojená. Maminy jsou opravdu vstřícné a nelžou (tak jak se zmiňovala Renča). Jen je fakt, že jsem alespoň zatím kupovala jen nové věci. Hodně kupuju od švagrové. Má krásné, značkové věci, i když klučičí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Kristyan: Tvoje dnešní zkušenost s Karolínkou mě fakt pobavila, ale věřím, že Ty ses asi moc nezasmála, že? Tak promiň.
Na plánovaný koncert šansonů do útulné kavárny v Brně jsme bohužel nakonec nejeli - rodiče sice byli ochotní hlídat, ale nešlo by jen o noc, ale o celé odpoledne. A tak jsem toho nechtěla zneužívat. Zítra si to vynahradím - má být krásně a máme se účastnit opékání selátka. Má tam být spoooouuuusta dětí, tak doufám, že si Elly vyhraje. Jen táta určitě v neděli bude K.O. a zcela nepoužitelný. Bo krom prasátka tam bude i bečka... No a ke konci příštího týdne jedeme na hory - do Jeseníků. Tak pokud vyjde počasí, taky si to užijeme.
Renčo: čtvrtinu malé skleničky jsem ji ohřála pro začátek, ale bylo to málo, chtěla ještě a já neměla ohřáto. A čekat rozhodně nechtěla :slight_smile: . To mrčení na začátku, to znamenalo, že jsem pomalu nabírala :grinning:. Tak jsem ji musela dokojit. Jestli bude po mě, tak s jídlem asi problémy mít nebudeme :slight_smile:
18. zář 2009 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
bonynko....to je krásný video.naše poprvé taky snědla celou tu maličkou skleničku ale ta tvoje s jídlem fakt probém mít nebude :grinning: :grinning:
krystian nespím..jsem opět sama večer jako vždy..už mě to nebyví..chybí mi objetí.ale o tom ne tady :confounded:
18. zář 2009 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jonuško je to hrozný a toho tvýho manžu zná můj manž. prej ze školy říkal i příjmění ale to mi vypadlo a měli jsme to štěstí že jsme ho potkali na hodech asi 3 krát no jo chlapy.
18. zář 2009 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
krystian...no jo....ale co já ted se třema....sama...teda on na děti nedá dopustit ale víš jako co já ženská jako..je mi terve 28..no hruza :confounded:
18. zář 2009 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě je taky 28 no bude 29
18. zář 2009 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jonuško, z toho, co průběžně píšeš, jsem to tak nějak vycítila. Ale říkala jsem si, že takovej chlap snad ani nemůže být. Je mi to líto. :frowning2:
18. zář 2009 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marto holky jsou od sebe taky 4 roky a super přece jenom 4 jsou 4 a ne 2.To bych se asi taky zbláznila ale co jak to příjde tak to příjde a zvládnou to i mamči co mají děti od sebe třeba 18 m.Což si neumím představit už vůbec :grinning: :grinning: :grinning:
18. zář 2009 ve 22:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
kalean..naši kluci jsou od sebe 3roky přesně...a hádají se jak koně..o všechno.
a malá je od Tomika 2roky a je to lepší...takže jinak bych volila co nejmenší odstup...
krystian..mě bylo 28 v červnu:slight_smile:))a jak se tvuj jmenuje jestli ho neznám třeba
bodinko...no u nás je to složitější ale pravda je že by se mohl víc snažit..bohužel to tak necítím...sama nechci zustat ale šancí asi moc nebude :unamused:
18. zář 2009 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo samý mladice mě táhne na 30 teda příští rok

neboj Jonuš bude :wink: jseš kočka
18. zář 2009 ve 22:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, Vašich 28 bych chtěla mít, jejda!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
18. zář 2009 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jonuš napsala jsem ti to do IP pošty ju
18. zář 2009 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
no no stařeny :grinning:
18. zář 2009 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
no upřímně si po dětech připadám na víc..jsem strhaná tělo dostalo porodama pěkně zabrat...
kalean děkujiii to se hezky slyší ale jsem nespokojená..uplně se vším :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. zář 2009 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek