• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
No já jsem z Vás všech nejstarší, tak si chci jen trochu poztěžovat a tiše závidět :frowning2: :frowning2: :frowning2:

Ale zase teď je moje nejšťastnější období zase, po pár kotrmelcích a pár hodně špatných letech... jsem začala novej život a je to fajn :grinning: :grinning: :grinning: takže bych asi neměnila....
18. zář 2009 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
neblbni fakt seš hezká a strašně roztomiloučká :wink:
18. zář 2009 ve 22:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Renči teda nevypadáš..sice jsem tě neviděla na živo..ale na fotekčách jsi mladounká :wink:
já jsem už normá šedivá :grinning: :grinning: děs....
Reni..už jsimalou odstavila na noc?moje chce být uprsa pořád v noci..se tak nevyspím.tak dnes přemýšlím co s ní udělám :angry:
18. zář 2009 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
kalean..to bylo na měnebo na Renu????roztomilá.... :grinning: :grinning: :grinning: ..chcete mě??? :grinning:
18. zář 2009 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jonuško, věřím, že teď je to se třema prckama hodně náročné, ale věřím, že Ti to všechno vrátí. Časem. Já mít tři děti, tak už někde trčím hlavou v písku a dělám, že tu nejsem. Hlavu bych totiž asi měla jak balon. Obdivuju Tě, jak to všechno zvládáš. No, ten nahoře asi ví, jak to zařídit - těm kteří to zvládnou a vydrží dá klidně tři a nám, kteří jsou rádi, že se postarají o jedno prcle, si říkiá, že to asi stačí. Zatím....
18. zář 2009 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, mlaďounká, děkuju :wink:

No ještě se nám to nepodařilo.... teď měla 14-ti denní období, kdy jí lezl pátý zoubek a u prsa byla v noci až 8x... takže mazec, nevyspaný jsme byly obě dvě... teď už třetí noc zase jen 1-2x, takže to se dá.
Ale chci ji už odstavit, přece jen už má 14měsíců, jen na to nemám pořád odvahu....

Blbý je, že nemám náhradu jako dudlík, nebo flašku.. nic takového nechce a dudlík nemá od narození :frowning2:
18. zář 2009 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
bodinko...když jsem měla jedno..nechápala jsem jaký to je se dvěma..a tak to jde dál a dál:slight_smile:)ted se tomu směju.taky jsem hotová někdy...hruza.a to nám začne škola příští rok.
my jsme měli prvního nelánovanýho..druhýho jsme chtěli ale nešel až po 10m se zadařilo..a johanka ta je takovej malej zárak muj..tam nechápu jak se to stalo :grinning:
18. zář 2009 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jonusko to bylo na Tebe ta hezká a roztomiloučká, to já nejsem, chichi :grinning: :grinning:

Bodinko jj v tom máš pravdu, taky si říkám, že každýmu naloží to co unese... Já to třeba porovnávám s mojí sestrou... ta mít problémy co jsem měla já, tak je prostě neunese :frowning2: .
No ale proč je teda tolik sebevražd? Asi to není zase tak jednoduchý... to je teda téma co? To jen tak na okraj :wink:
18. zář 2009 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mi máme Kristýnku chtěnou,pak jsme zase chtěli ,ale o to jsme přišli v 11 tt a pak už jsem nechtěla ale táta chtěl a já než jsem se vzpamatovala tak jsem byla těhotná (měsíc po tom potratu no mazec :wink: )
18. zář 2009 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak du hajat dobrou pa pa a sladké sny.
18. zář 2009 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já už jdu taky zalehnout, tak dobrou noc!!!
18. zář 2009 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
krystian ..papa a dobrou...:slight_smile: :wink: díky

Reni..a že s eptám..ty jsi určo rozvedená asi že??jaký to je s dětma s erozvýst,,nejsem si jistá jestli bych to ustála :confounded:
18. zář 2009 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jonuško, v každém případě buď i dál statečná, jak je vidět, zvládáš všechny tři ratolesti s elegancí. Já půl roku po porodu měla pocit, že mám břicho vytahané jak klokan, vlasy padaly a šedivěly, o psychyci ani nemluvím. Jak ale malá roste, je to jiné - lepší a lepší. Uvidíš, že teď už bude jenom líp.
Holky, mám hotový "sobotní" úklid, upečenou buchetku a přebrané oblečení od kamarádky i švagrové. Kdybyste některá chtěla nějaké oblečo pro holky a kluky (kamarádka má dvouletou holčičku a švagrová stejně starého kluka), než to dají někam do bazaru nebo na net, tak písněte. Mohla bych to vzít příště na srazík. Je tam teda i krááásný župan, nový, od Marks and Spencer, velikost M, ale mě je tááák velký. A jen za 380,- Kč. No jo, ale než z něj vypadnout a nelíbit se vlastnímu chlapovi, tak to radši asi neee :unamused:
18. zář 2009 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jonusko já se rozváděla s jedním dítětem, když synovi bylo 12 roků, takže to bylo ok, ale problémy nastaly potom, když chtěl být s tátou... to tady nebudu rozvádět..

No a teď mám Sárinku,syn bydlí s tátou, přítel má syna ten žije z bývalou manželkou...takže máme dalšího jedináčka...
18. zář 2009 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
bodinko...díky..tak nějak jsme si připadala já taky :grinning: :grinning: o klokaním břiše ani nemluvím
:grinning: někdy je to fakt síla...nemužu někdy ani vyjít mezi lidi...
já udělám zítra asi rafaelo at si pošmákneme:slight_smile:)
18. zář 2009 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
teď už fakticky jdu spát... dobrou...
18. zář 2009 ve 23:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
udělej něco dobrého na zub, má být hezky a uvidíš, jak vám bude dobře. Mě třeba v poslední době hrozně pozvedl náladu nový účes. Byla jsem u nové kadeřnice a hlavu mám jak vyměněnou. Teda jen zvenku, uvnitř pořád stejné :grinning:
18. zář 2009 ve 23:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Reni dobrou, taky už musím. I když se mi nechce - jako obvykle. Večer se mi nechce spát a ráno zase vstávat. Je to na prdlačku.
Dobrou noc všem.
18. zář 2009 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky papa a dobrou..taky jdu...pa :wink:
18. zář 2009 ve 23:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, tak dneska už courám po netu asi tak od šesti hodin, Vikči se nějak nechtělo spát, a pak se zase už nechtělo mě. KOukám, že to na těchto stránkách fakt jede, vypadnout na víkend, tak si může člověk přečíst hotovej román :grinning: . Jak jsem se dočetla, tak jsme skoro všechny stejně staré...vlastně mladé, mě táhne na třicet taky příští rok. Po jak dlouhé době mít druhýho prcka, tak to řeším neustále, chtěla jsem mateřskou na dva roky, ale když se to s Vikulí tak zkomplikovalo, tak mám na tři....takže teďka nevím. Blbý je, že to člověk nenaplánuje...prostě to vyjde vždycky naopak že jo...
Užijte si víkend, má být pěkně, my frčíme do Ostravy, otec má narozky, tak bude grilovačka :stuck_out_tongue_closed_eyes:, doufám že i s brčákem, Dadlina mě úplně navnadila.....
19. zář 2009 v 07:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,tady se ještě spí?tak to u nás už v 6.10 mama mnam :sweat_smile: takže jsme papali lupínky z mlíčkem :wink: chvilku se váleli a teď už i Kristýnka vstala tak už fungujem všichni.Táta v práci a sobota před náma musím vymyslet nějakej program na odpoledne pro holky asi půjdem na prochajdu do lesa ještě nevím.A jakej plán na dnešek máte vy?
19. zář 2009 v 07:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojk yholky,

tak já celou noc nemohla zabrat a táta s malou jetše chrupkají.....teda malá se vzbudila v 6:15 ale vždy si ji dám mezi nás a usne..tak spinkají.....

my jedem kristyan na ty brambory na chalupu....
19. zář 2009 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to marti nezávidím taky byli doby kdy jsme mívali lány brambor ,ale dnes si pytel koupíme a máme to na celou dobu než jsou nové :sweat_smile:
19. zář 2009 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak zatím pa jdeme do obchodu :wink:
19. zář 2009 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuk,
teda holky, vy jste to včera rozjely :grinning: , a mě se jak najust zasekl počítač a nepomohl ani restart. Naštěstí přes noc si odpočinul a už to fachá.
Jsem vás dočetla, ale polovinu rovnou zapomněla. Já dnes dospávala, malýho jsem dala tatínkovi a vstávala v deset a teď šel dospávat manža :grinning:. Akorát nevýhoda je, že zítra mám "službu" já :slight_smile:.

Bodinko já bych na to nepřišla, kdyby holky neřekly, že máš realitku...pak teprv mi to docvaklo.

Kristy to nadělení v postýlce muselo být super, též znám...jájovi protekla plína a rozpatlal to taky všude.

Reni jsi kočka, vůbec si nemusíš připadat stará a do dalšího mimi bych šla :wink:

Romi bydlím v Lešanech a Lutotín je kousek.

Tak a už nevím co jsem ještě chtěla. Doufám, že počásko se vybere, pr jsme chtěli jet někam na výlet a užít si tatínka, když byl celý týden pryč. ALe přijel s rýmečkou, tak bude fŇukat asi :grinning:

Bodi já sháním na malého tepláčky, mikinky a ponožky, tak kdyby kámoška (nebo švagrová, teď už nevím jak jsi to psala), něco měla, tak bych na to ráda koukla...
19. zář 2009 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte ...to vám byla noc...malá mě má místo dudlíku.takže se musím obrnit a začnem s odvykáním na noc..to bude... :confounded: už ted z toho mám nervy.....
kolči.aha lešany jj:slight_smile:tak to jo:slight_smile:
19. zář 2009 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak malá usla sama v postýlce asipo hodině.řvala..já za ní chodila po chvilách bylo mi ji tak líto..ale musím vydržet :confounded: :frowning2:
19. zář 2009 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, vy jste teda ponocovaly, kdybych věděla, tak tady včera zůstanu, ale šla jsem prát a spinkat.

Jonusko, já tě na městě ukazovala manželovi a říkal že jsi z koníka nejhezčí, mě pěkně nasral :grinning: :grinning: :grinning:
Já se rozvedla po 16 letech, syn měl 15 a dcera 12, šla jsem do podnájmu s dětmi a bylo to těžký, hlavně finančně, hrozně se mi ulevilo , ale bála jsem se , že už zůstanu sama, pak pokecáme, na srazíku.
jinak tě fakt obdivuji se 3malými dětmi, to bych nedala , jsi borec a je to asi fakt pěknej záhul, zvlášt pokud chlap moc nefunguje :angry:

Reni, běž do třetího, já bych šla hned , do 4-týho :grinning: ale mám moooc práce a starostí s podnikáním, tak to nejde, bohužel . nééé asi kecám, asi bych to nedala, nebo nevím.

až ted jsem zaregistrovala, že je tady bodinka, já si to pletla s tou bodynkou, nebo jak, jak jsem to včera rychle přehrkala s tím burčákem, tak ted mám trochu zmatek, tak se omlouvám.

jj. Renča a Verdík jsou tady nejstarší, a o rok mín mám já , jsme skoro 40-cátnice, no to je hnus, brrr, úplně mě zamrazilo. Holky, nás asi ty mladý tady převalcují. :frowning2:

do školičky jdu v to úterý, a je mi jedno jestli na 9h nebo na 10h. dám ho tam zatím jen na tu hodku, ještě. takže Reni můžu až s tebou, Olinka s Martou půjdou na 9h a my dojdeme na 10h a někde je najdeme na kávičce, asi ve Fieste, to je tak nejblíž . pokud nepočítám putiku na růžku :grinning:
19. zář 2009 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jinak na ten srazík dorazím, mám do 17h čas, tak to tam chvíli pobudu

v úterý v 15:30 na Újezde !!!!! ????? zveme všechny nové , doufám že přijdete. budeme se moc těšit. tobi, vezmu ti moje svatební album.
19. zář 2009 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky kde jste všechny myslela jsem že pokecám jako včera :grinning: :grinning: :wink:

Jo tak já v úterý nepříjdu táta nás chce vyvést do ZOO tak buhužel :frowning2:

Dneska jsme byli z holkama v lese a naše Kájinka byla udivaná ze šišek a pořád je dávala do pusy a ham ham a pak bááác :grinning: no byli spokojené berušky :wink:

Jo nevíte o někom kdo by prodal slunečník na golfky? (barva šedá)
19. zář 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek