• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
Dadli ty manžové jsou teda drzouni viď, maj říct, že nejhezčí jsme my :angry: :grinning:

My jeli odpo do Zoo do Olmíka, bylo krásně, tak letos asi naposled... Malej se naučil nové slovo: opise (opice) a taky se mu nejvíc líbily, hrozně se smál, jak se tam houpaly a skákaly po těch provazech. Pořád chtěl chodit, takže kočár byl celkem zbytečnej.Pak nám v šest usnul cestou domů, tak jsem se bála, že půjde spát večer pozdě, ale v 8 zavelel papa hají a už chrupčí. Tak ještě aby chrupal celou noc.
19. zář 2009 ve 20:14  • Odpověz  • To se mi líbí
kolči mrkla jsem na fotečky...krásný...jste si užili bylo pěkně viď? :wink:
dadli...ale tož...to není možný... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
já měla dnes vyrazit s kámoškou ale milej zlatej se neozval.a jiný hlídání nemám..takže další večer o samotě :frowning2:
krystian já jsem tu :wink: :slight_smile: :slight_smile:
19. zář 2009 ve 20:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Kristy taky jsem tu.

Romi jojo bylo to fajn, malej pořád někam zdrhal, tak jsem celkem uběhaná :grinning: no ale to mi nezaškodí :slight_smile:
Tvůj manža no comment :angry:
19. zář 2009 ve 20:32  • Odpověz  • To se mi líbí
jonuško to je teda chlap :unamused: :unamused: :unamused: ty ty ty .

u nás už se spí jen táta kouká na tv a pořád mě láká :wink: ale já jsem na sebe tvrdá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a nereaguju :grinning: :grinning: :grinning: (mám své dny :grinning: :grinning: :grinning: a on to nevííííííííí :sweat_smile: :zipper_mouth: :sunglasses: )takže nic.
19. zář 2009 ve 20:35  • Odpověz  • To se mi líbí
přidala jsem fotečky z chotvatska kuk :wink:
19. zář 2009 ve 20:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Jonuško je mi tě moc líto bez hlídání a skoro na vše sama.Nedovedu si to vůbec představit.
U nás situace asi taková táta šel s chlapama na pivo a já vařím na zítra guláš abych mohla až zítra malá usne uklidit ten čurbes co se tu za týden udělá.
19. zář 2009 ve 20:46  • Odpověz  • To se mi líbí
no pozor pozor Oli a novej účes no kočka jo jo
19. zář 2009 ve 20:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Kristy fotky paráda, nejlepší je ta se síťkou :grinning:
19. zář 2009 ve 20:59  • Odpověz  • To se mi líbí
holky zase uspěch malá usla v postýlce sama..plakala sice ale nic velkýho.huráá.ještě zvládnout noc.prostě nebudu kojit.max.čajik...
ještě k tomu jsem se pohádala s našima.muj táta má zato že musím sedět doma.natož si někam vyrazit..moje pocity ted jsou..na provaz.. :frowning2:
19. zář 2009 ve 20:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, taky jsem tady. Táta ještě paří venku - někde u selátka a bečky. Já tady mám trošku prádla, tak požehlím a asi u toho budu kukat telku.
Vidím, že většina z vás se dneska měla fajnově - s dětičkama, příp. i tatínkama užívala krásného počasí. My dneska odpoledne byly taky venku - na oslavě s grilováním selátka. No a právě tam náš táta zůstal. Bylo nááádherně - obrovského hřiště jako výběh pro spoustu zúčastněných dětí.
19. zář 2009 ve 21:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Jonuško neves hlavu víš že rodiče někdy přehání.Ono je to zase přejde.
Tak nějak jsem se prokousala včerejšími yprávami a nevím co na to říct.Je to smutné....nejhorší je že at se stane cokoli vždycky to odnese ta ženská.Pro toho chlapa se toho tolik nemění.
Jsem pro pokud to jen trochu půjde hurá ven bez dětíííí aspon chvili utéct z toho kolotoče a stereotypu
19. zář 2009 ve 21:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Blani tak jsme na otm stejne taky bych měla žehlit ale nechce se mi někdy jindy.
Prosím tě co ty řešíš břicho?To mě pobavilo.Ty jsi po porodu za chvili nosila oblečení jako před porodem.Co mám říkat já já h neobleču ještě ted.Moc to řeešíš a vůůůbec nemusíš spíš naopak půjdeš k nám na zpravení.Táta by ti mohl vyprávět :grinning:
19. zář 2009 ve 21:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Jonuško, to snad neeee?! To Tvoji rodiče nemůžou myslet vážně? Já sice za uplynulý rok byla venku s manželem na noc jen 3x, ale nabídka rodičů na hlídání platí pořád (teda prý :stuck_out_tongue_closed_eyes: ). Přece si někdo nemůže myslet, že mamina s miminem má doma být uvázaná jak železná koule u nohy stolu?!
19. zář 2009 ve 21:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Jonuško tak to je mazec.Máma ( tatu už nemám :cry: ) by mě neřekla že musím sedět doma kdžy je u nás akce tak pokaždé když chceme jít tak hlída nebo tchýně ta je ráda když má holky a mi jdeme pařit.A to jsem jednou šla pařit tady k nám sama manža byl v práci a holky si taky vzala tchýně a nevadilo jí že jdu sama bez manžu.ještě že jim to nevadí já jsem ráda že občas vypadnu z domu se odreagovat bez dětí. Dneska jsme dosatli pozvánku na 50 tiny už se těším manž je v práci tak jsem mu řekla že buď si veme dovču nabo půjdu sama z holkama a tchánama. tak nevím jak si to zařídí :wink: :grinning:
19. zář 2009 ve 21:09  • Odpověz  • To se mi líbí
holky :frowning2: :frowning2:
díky že jste tu a mužu se aspon vyplkat..i dyž si to třeba někdo přečte at..nemužu to v sobě dusit bych se zbláznila..v uterý dorazím..takže ujezd?? :wink:
19. zář 2009 ve 21:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Jonuško já než mi řekla marta že chodí na koníka jsemo tech stránkách nemela ani ponětí tak myslím že to nebude tak horké.A víš co at se každej stará raději o sebe.Jsme při tobě holky musí držet při sobě
19. zář 2009 ve 21:12  • Odpověz  • To se mi líbí
jasně jsem z cehou a jonuškou :wink:
19. zář 2009 ve 21:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Jonuško nějak jsem nepostřehla jsi v PV?
19. zář 2009 ve 21:13  • Odpověz  • To se mi líbí
hojky pardon ,ale co zítra vaříte? já nemám inspiraci vytáhla jsem kuře z mrazáku ale nevím co s ním :unamused:
19. zář 2009 ve 21:14  • Odpověz  • To se mi líbí
JÉ JSEM se zasekla na mmb a vy jste se nějak rozkecaly, musím rychle došít :slight_smile: :sweat_smile:
19. zář 2009 ve 21:17  • Odpověz  • To se mi líbí
čeha jsem z PV.....
kolči došít nebo dočíst??
ted jsem si dala salát...mnamka..my budem míít pečený kýtky s bramborem :wink:
19. zář 2009 ve 21:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Jinak na scénky v postýlce jsem taky zvyklá.Po narození jsem malou daĺa do postýlky a usnula je pravda že první týden s brekem ale ja byla nekompromisní protože jsem si řekla že nechci malou uspávat na rukách.Tak to fungovalo pár měsíců jak se naučila sama sedět tak po tom co jsem ji dala flašku v nasí posteli a dala ji do postýlky hned si sedla.Tak jsem ji položila a ona usnula za pár dnu se začala obracet tak jsem přidala plácání po zadečku intervaly se prodlužovaly.Pak uměla stávat na novo hned po mlíčku v postýlce vstala a já ji dala lehnout a plácala ta se začala otáčet vymýšlet tak jsem se jednoho dne zařekla že žádné plácání točení uspávání konec.První dny byly krušné alle vydržela jsem to.Sice vyházela vše z postýlky tak jsem tam třeba po deseti min sla dala dudel plinku položila ji a hned odešla scéna a už jsem nepřišla pár dnů ji do bavilo a myslela jsi že si to vzřve ale vzdala to.Ale řeknu ti že sedět v obýváku a poslouchat ten brek nic moc srdíčko mi to drásalo ale nedá se nic dělat
19. zář 2009 ve 21:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Jonuško, stojíme při Tobě - rodiče si to určitě brzo rozmyslí a ještě budou rádi, že prcky uvidí.
Kolčo, oblečeníčko od švagrové na kluka vezmu s sebou na úterní srazík.Co vím, jsou tam bodýčka a pyžamka velikosti 86. Už teď se těším. Jsme zdraví, tak to tak doufám zůstane.
Peti, znáš pravidla: ženská bez prdele, je jak týden bez neděle a ženská bez břucha je jak hrnek bez ucha. Holky, jsme všechny krásné. Podle mě je to hodně o myšlení a psychice - pokud se člověk cítí pod psa, asi se ze všeho bude dlouho a těžko vyhrabávat. Pokud ale bude myslet pozitivně - na světě bude určo líp :grinning: .
Nám třicátnicím už nic jiného než pozitivní myšlení nezbývá :stuck_out_tongue_closed_eyes: . A s přibývajícím věkem bude jenom hůř....
Kristyan: mám jednoduchý recept od Jirky Babicy na kuře na paprice nebo pečené kuře s nádivkou.
19. zář 2009 ve 21:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Kristy já ještě nevím :sweat_smile: maso bylo dnes, tak zítra nejspíš něco jednoduchého, zapečneé brambory nebo tak něco. Možná bude vařit manža...
Romi na to, že by si to někdo četl, se vykašli. A s rodičema mě to mrzí :frowning2: naši by hlídali jak "vzteklý", ale bydlej 300 km daleko. Takže taky moc nevyrážíme do večírků :frowning2:
19. zář 2009 ve 21:22  • Odpověz  • To se mi líbí
jéžiš, já už neumím ani psát :grinning:
19. zář 2009 ve 21:22  • Odpověz  • To se mi líbí
My máme guláš
19. zář 2009 ve 21:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Bodi to rčení je boží, musím ho říct manžovi
19. zář 2009 ve 21:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Co tak kuře na zelí rychlé a moc dobré pro ty co jedí zelí jako já a malá táta ne :frowning2:
19. zář 2009 ve 21:24  • Odpověz  • To se mi líbí
ach jo, nevím jestli malému koupit na zimu kombinézu nebo ne. Má zateplené kalhoty s laclem a bez laclu a dvě zimní bundy z mmb. Tak by mu to stačilo myslím. Myslíte,že kombinéza je nutnost?
19. zář 2009 ve 21:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky, omlouvám se, že vám sem vstupuji, ale .....Poraďte prosím

Mám prosbu.Kamarádky kluk (5 let) je pořád nemocný.

Netrpí žádnýma chřipkama, rýmama, kašlíkama, jen má tak jednou za 3 týdny teplotu kolem 39st.Doktorka mu odebrala krev a nezjistila vůbec nic...........Jen mu napíše antibiotika a tím to končí.Neví si rady co s ním...

Já jsem říkala na imunologii, alergologii, ale z krve by něco poznat měli sakra ne???Kam by jste šli vy, když by doktorka nefungovala tak, jak má???

Díky za zprávy.
19. zář 2009 ve 21:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek