• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
Ono se to lehce řekne.Já s postavou bojuji celej život nekdy je mi lip někdy se nemůžu na sebe ani podívat.Máš Blani obrovsku výhodu že máš od přírody dané že jsi štíhlá jako proutek to mě takové štěstí nepotkalo.
19. zář 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
My kombinézu taky zatím nemáme. Myslím, že na sněhové radovánky bude Elča v 1,5 roce ještě dost malá. No a pokud bychom jeli někam na hory a byla by potřeba, věřím, že koupit ji pak můžu kdykoliv. Jinak máme taky zateplené kalhoty, pro jistotu pod ně ještě punčošky a bundu.
19. zář 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petí o postavě mi povídej, nikdy jsem nebyla hubeňour a nikdy nebudu, ale chci být aspoň trošku štíhlá, ale je to dřina, cvičit, cvičit, nejíst sladký....a ještě ke všemu pořád výsledky nikde :frowning2:
19. zář 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bodi to je fakt, dokoupit ji můžu vždy.
19. zář 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě štve plná skříň hader do kterých se nevejdu :angry:
19. zář 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
snadjednou.....to je divný..chodí do školky?asi bych cenechala objednat na imuogii..určitě...jinak my ted máme taky pořád něco.je to očasím a školkou :angry:
my kombinézu máme pro kluky.obča sjsem jim je dala když byl sníh...a šli jsme ven.malá nemá..na co
19. zář 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kolčo nevím ale asi je výhoda ta že když spadnou a budou se válet ve sněhu nebudou mít sníh všude a bude v ni asi teploučko ale zase to vyslíkání.Sama si pamaruju když jsem kdysi lyžovala v kombinéze a chtělo se mi moc na wc na svahu jak jsem měla co dělat abych to stihla.Asi ti poradi holky co maji starší děti my na to její válení by jsme potřebovaly jutový pytel je jako prasisko pořád
Bodi díky za ty věcičky,bodýčka kdyžtak ani neber, těch mám dost. Ale pyžamka by se hodily.
Pro "snadjednou": jedna paní, kterou znám, má dnes asi 4-5ti letou dceru a taky měla často vysoké teploty bez příčiny a pořád samá antibiotika. Co vím, prošli spoustou vyšetření a skončili v pražském Motole s diagnozou, že nemá dovyvinuté tenké střevo a celiakii (alergie na lepek).
19. zář 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kolco třeba po tom 2 budu krásná aa štíhlá jak lan podívej jak holkám to mateřství sluší
19. zář 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jonuska:chodí do školky, v květnu mu doktorka řekla, že má oslabenou imunitu a že by bylo dobré ho nechat do září doma.Tak byl doma až do září, omezili i hřiště atd a stejně byl nemocný...Je z toho zoufalá a já nevím, kam s ním.také si myslím, že na imunologii, ale to musíš mít doporučenku od praktika, ne?
19. zář 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak já du hajat táta mě vyhání že chce jít na PC tak dobrou.
19. zář 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petí já měla předsevzetí, že po Jájouškovi budu krásná a štíhlá...dokud jsem kojila, tak jsem hubla úplně v poho, ale jak jsem přestala, tak jsem pár kilo přibrala a váha se zasekla a nechce se hnout :angry:
kristyan dobrou noc
Kristy dobrou nocku
19. zář 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslím že si ji muže u dr.vyžádat...jinak jak dlouho chodí do školky?náš byl první rok nemocnej co 14dní...takže ..oni sitím tu imunitu posilujíí....existují kapky an posílení imunity..jmenují se ryovafin..ryboflavin nebo nějak tak prý jsou moc dobrý...
myslím ale že bych si vydupala celkový vyštřen.. :confounded:
No a my co jsme sami můžeme pokračovat :grinning:
Peti, já se fakt musím smát, jak píšeš o Nellince. Neboj, je to holka šikovná, brzo se naučí sama chodit a už nebude jak fujně.
Já už radši půjdu žehlit, bo jinak na to nesáhnu. Pustím si dývko - tatínek byl tak hodný a v týdnu mi nahrál Zoufalky. To bude pohodička. Ještě se musím ale navečeřet a umýt nádobí. My budem mít zítra zeleninovou polívečku, rybu s bramborem a zeleninovým salátem a jako zákusek buchetku. Už teď se těším. Má být zase krásně. Dopoledne se půjdem projít ven a odpoledne razíme k rodičům.
19. zář 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
krystian dobrou no:slight_smile: :wink:
mě to jde ted ta váha dolu.už je mi vše větší vytáhla jsem kalhoty co jsem měla schované.nervy děají asi svoje
19. zář 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kolco ja neshubla ani deko kojila jsem dva mesice ani deko dolů tak jsem si rikala nekdo shubne az prestane kojit taky nic tak jsem musela držet korinkovou a chodila jsem do slendru a shubla jsem 7 kg ale je to finančne náročné kor když vaříš pro sebe malou a tatu zvlášt
19. zář 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krystian: krááásně se vyspi. Dobrou...
19. zář 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jonusko určitě je to tím kamaradka zůstala s 2 dětma sama (2 a 5 let) a je jako holčička ale za takovou cenu raději ne
19. zář 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Blani tak my řešíme diety a kila a ty nám napíšeš že jdeš večeřet.....to je vrchol :grinning:
no tak dobře nech si chutnt my budeme jet tiše závidět
19. zář 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na ty kapky se zeptám a řeknu jí, ať je zkusí.Malý chodí do školky 2,5 roku tedy chodí nechodí, pořád je doma.

Jiné kamarádky syn 6,5 chodí do školky 3 roky a ten by od první návštěvy také pořád nemocný a v podstatě mu to trvá do dnes, ale má alespoň rýmu, kašel, 8 mu píchali ouška, ale malý Ríša nemá vůbec nic kromě těch teplot.Každopádně moc děkuji za rady, dám jí to přečíst a ať trvá na té imunologii.

Díky moc, mějte se ahoj
19. zář 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti já chci taky začít chodit do Slendru. Chtěla jsem jít ve čt k Dadli, ale už to začíná - manža bude mít nejspíš seskoky, já prostě fakt budu muset chodit, jen když bude Jajda ve školce, jinak to dopadne dycky tak, že když se objednám...musím to zrušit. Teď aspoň jezdím na bruslích a na kole, nebo doma na rotopedu a cvičím na břicho. ALe holt výsledky nebudou hned. A chtělo by to pravidelně jíst. ALe já většinou snídám a pak až obědvám, tu dopo svačinu nestíhám, ale budu si muset najít chviličku. Pr ono to dělá hodně, když se jí pravidelně a středně, žádný přecpávání.
19. zář 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
nojo Bodi, to se někdo má... já si teď dát večeři, tak už nemám na sebe vůbec nic :sweat_smile:
19. zář 2009 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kolco to je pravda ale jak to všechno stihat?Já denně skoro varim rano jdeme s malou ven ta usne ja kmitam ney se probudi a je to porad neco kdyz mam navareno je tam zehleni nebo musim setrit zeme a porad dokola znas to sama nemám čas se v klidu najist na toz tak si chystat svacinky
19. zář 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petí právě, leda si to nachystat dopředu. Nevím, musím to nějak vymyslet.
19. zář 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je to hodne i psychika mam pocit že čím víc na to myslim tim min to jde je to vsechno o hlave
19. zář 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo to máš asi pravdu, je to začarovanej kruh :cry:
19. zář 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek