• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
Držela jsem dělenou stravu už několikrát a vždycky jsem zhubla dá se jíst vše jen to musis kombinovat tak jak se to ma.
19. zář 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky vy už spíte?
Jonuško naše diety tě asi nebaví když máš možná opačnej problem
19. zář 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
jejda..holky..ale jo čtu vás sleduji s kámoškou jednu aukci:slight_smile:kdyby potřebovala pomoct hned pisnu :wink:
19. zář 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, ještě jsem tady a čtu vás - vy mi snad vezmete chuť k jídlu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: . Fakt to neřešte. Já se snažím jíst pořád - sice málo, ale pořád. Nepřecpávám se, ale najím se kdykoliv mám chuť nebo hlad. Zkuste to taky a uvidíte Myslím, že to bude lepší než všechny diety dohromady.
19. zář 2009 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
na mě ta dělená nějak nefungovala :frowning2:
19. zář 2009 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
aukce to je akce pro mě uplně neznámá už jsem byla párkrát na aukru ale nemám tak nějak silu řešit registrace a vše kolem toho
Jonuško a kde vůbec bydlíš v Pv?
19. zář 2009 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Blani až jedndou budu mít 50 kg jako že nikdy nebudu tak to risknu ale ted.... už tak se děsím co budu nosit v zime
Mam ve skříni nekecam tak 30 kalhoty v ruznych barvach a k ničemu a to nasere hezky to nejde napsat kolca me urcite pochopi
19. zář 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti jojo to je přesný výraz...30 tery tam teda nemám, ale i ty 5tery mě s....
19. zář 2009 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Když je nejhůř aspon se utěším že jsem zdravá protože to je to nejdůležitější a taky si řeknu kdyby přišla válka tak hubení budou studení a já konečně akorát :grinning:
19. zář 2009 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak já jdu taky do postele, ať něco naspím. Dnes zas od pěti do šesti nespal, naštěstí pak vstával aspoň až v osm. Dobrou
19. zář 2009 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Blani v kolik pujdes s malou ven?My asi kolem 9 tak na tu hodku nez mala usne tak muzeme jit spolu
19. zář 2009 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
čeha..jak se jmenuješ??já jsem Romča:slight_smile:
na dolní:slight_smile:))
19. zář 2009 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky nemám Aukro ráda - čemu nerozumím, to nemusím. A Aukro mezi věci, pro mě nepochopitelné, patří.
Peti, jak začne Nellinka běhat a Ty za ní, určitě půjdou kilča dolů a Ty budeš do zimy jak laňka a využiješ obsahu svojí skříně. Už teď se na to těším - jak Tě budu pořád chválit, jak jsi kráááásná a jak Ti to sluší. Ostatně to je už teď, jenom Ti to nemůžu říkat moc často, aby Ti to nestouplo do hlavy a moc sis o sobě nemyslela, víš :zipper_mouth:
Jinak ostatní holky pardon, některé z vás jsem ještě ani neviděla a některé zase nedokážu přiřadit k přezdívkám, které tady máte. Ale krásné jste všechny. Mateřství k tomu prostě přispívá.
19. zář 2009 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kolco tak držím pesti at spi co nejdil závidim co jim spi celou noc a aspon do 7
19. zář 2009 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co ta kaše zkoušela jsi ji?
19. zář 2009 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, ven můžu vpodstatě kdykoliv. Sice nevím, jak to bude mít zítra dopoledne táta s tenisem, ale i tak s Elly ven půjdu. Tak si zítra ráno písnem a domluvíme. Budu s tím ale počítat okolo deváté.
I když je mi to líto a vím, že práce není zajíc a neuteče, už půjdu....žehlit.
Všem přeju krásnou dobrou noc. Peti zítra dopo Ahoj
19. zář 2009 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě taky nespí nai náhodou elou noc..taky zááávidím:slight_smile:
taky nee aukro..jsem na MMA
19. zář 2009 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dobra budeme s tim pocitat tak praci zdar ja to vzdávám žehlení neuteče
19. zář 2009 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kašičku od Tebe jsem ještě nerozdělala, novou máme zrovna od včera. Ale bude následovat hned, jak Elly slupne tu právě rozdělanou. Předem za to děkuju.
19. zář 2009 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky bych měla žehlit pomálu není co nosit :grinning: :grinning:
19. zář 2009 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
nikde nikdo jdu chrnět babulky..malá pěkně spinká.beztak lehnu a bude vzhuru :grinning:
dobrou noc
19. zář 2009 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak vidím že jste pěkně splkli :slight_smile:

No k tomu kojení na mě to jako dieta nefuguje!!! kojila jsem rok a ještě jsem přibrala 4 kg takže já zhubla 10 kg až jsem přestala kojit :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

jo a z oblečením no já mám thyni na OP prodejně takže mě oblíká OP :wink: Dělá na výprodeji a mám nejdraší trko tak za 39,- kč a rifle za ty jsem dala 150,- máme tu výhodu a jsem staršně ráda.A to mi asi 90% věcí zaplatí tchyně takže já jsem spokojená :slight_smile: :slight_smile:
No co jsem zhubla tak mí ten šatník prořídl mám asi 2je rifle ,ale triček a halenek mám dost.bundy zimní mám asi 4 ale jak říkám všechno z OP.

tak já jsem přes noc vymyslela že to kuře usmažím a bramb. salát polívku máme od včera.určitě zbyde tak zítra nevaříííííím jupíííííííí.

Jo a s tím žehlením no mě to šeká přes poledne jak bude Kájinka spinkat aby jsme mohli jít odpoledne ven.

Tak pa pa a krásnou neděli.
20. zář 2009 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné ráno....ak jsem se dnes docela vyspala a máme uspěch první celá noc v postýlce.kojili jsm esice dvakrát..ale pak hned šup do pstýlky a bez řvaní se spalo takže jsem nadšená jak to malá pěkně zvládla.ted usíná v postýlce a trochu hlučně protestuje....
20. zář 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko,
u nás noc celkem dobrá, dudu až ve 4 a v 6 mlíko a vstával, podržte se v půl deváté :confused:
20. zář 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme vstávali před 8..taky docela dobrý.ted už usnulapořvala si drží si dudlík u pusy a spí...huá.musím to vydržet známá lakt.poradkyně nám dává týden.pak by se to mělo upravit...ale je šikulka.tak to nebude ani trvat tak dlouho :wink:
20. zář 2009 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vy máte ale šikovné dětičky.Nellka byla vzhůru v 5.45 a pak jeste na 45 usnula žádná sláva ale lepší než před 6 vstávat.Odpoledne má být hezky tak půjdeme s kamarádkou ven tata bude dělat malé pokojíček
20. zář 2009 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Jajda je dneska na přetržení, nesnídal, nesvačil, chtěl piškoty :angry: ty jsem mu nedala. Tak jsem zvědavá jestli bude aspoň obědvat. Je protivnej, zlobí, hračky dává na křeslo, za akvárko, za televizi apod a zuří, že se tam nevejdou. Asi ho dnes roztrhnu. Odpo jedem na kola, tak snad jak se vyspí tak bude v poho.
20. zář 2009 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
kolči to mají někdy svoje dny co???????
:angry:
20. zář 2009 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romi jojo, někdy to stojí zato, ale už chrupe naštěstí. Nejspíš mu zase rostou zuby, to většinou nechce jíst. Ale to dělával většinou s obědem, jak byl teplej, tak ho to dráždilo, dnes nechtěl ani jogurt. No uvidíme až se vyspí..
20. zář 2009 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my nakonec měli bramboráky s cuketou, teda já jen jeden a už mě bolí žlučník - no když jsem blbá...a nepoučitelná
20. zář 2009 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek