• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
jéé bramboráky na ty mě navnadila včera kámoška...mnamka..taky uísm v týdnu udělat.. :wink:
holky..taková otázka když si váš chlap vyjde kdy dojdou domu???? :confused:
20. zář 2009 ve 12:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Jonuško tak když jdeme třeba k nám na akci na hřiště a já jdu domů kolem 23 až půl noci tak pro mého manžu není problém přijít ve 3 :unamused: .jak kdy ale někdy se stane že tátu to tam neba a jde domů třeba v 22 h (máme to domů z hřiště asi 30m :wink: ) a já dojdu tak do půl noci :sweat_smile: jak kdy.Já jsem tady vyrostla znám tady všechny a tak se někdy bavím víc já než táta :sweat_smile: :grinning: :wink:
Ale když jsme bydleli v PV tak já jsem byla doma a táta chodil třeba v 20 h a přišel nad ránem ve 4-5 h já jsem šla třeba v sobou do práce a on přišel z hospody :frowning2: :frowning2: :frowning2: to jsme neměli děti byli jsme svobodní ale už tehdy mě to sralo!!!!!.posledních asi 6 let už se to nestalo no co máme děti tak je zodpovědnej .
Většinou jdeme spolu a taky spolu domůůůů to už musí být vyjimka aby to bylo jak jsem psala :wink:
20. zář 2009 ve 13:01  • Odpověz  • To se mi líbí
no du žehlit no ale mě se teda nechce :unamused:
20. zář 2009 ve 13:03  • Odpověz  • To se mi líbí
já žehlila od rána...taky tu žehlím pro všechny ne jen svoje věci..
krystian...muj chlap šel prý podle tchýně včer na fušku..ve 3odpol.a celou noc je v....ani ted není u nich.takže tak :unamused:
20. zář 2009 ve 13:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Romi no manža moc často nechodí, většinou jdeme spolu, když jsme u tchýně. A nebo když jde sám, tak se většinou domluvíme na hodině do kdy přijde, nebo dá vědět, že se sdrží. Většinou tak do dvou, tří je doma. Ale to je tak jednou za dva měsíce. On je rád s náma, pivko si dá klíďo odpo někde, když jedem na kolech...
20. zář 2009 ve 13:09  • Odpověz  • To se mi líbí
jonuško tak to je síla a co říká tchyně (jeho máma) na to jak spolu žijete jak se chová?
20. zář 2009 ve 13:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Romi to je fakt na ránu :confused:
20. zář 2009 ve 13:35  • Odpověz  • To se mi líbí
no já už mám dožehleno héééč byla toho trocha hlavně Kristýnka do školky tepláky 3 ks,mikina , kalhotky, ponožky a Kájinka pížo a tepláčky takže pohoda jsem ráda že už to mám . :wink:
20. zář 2009 ve 13:38  • Odpověz  • To se mi líbí
jdu zítra podat žádost o rozvod ani nevím kam má jít na socku?
20. zář 2009 ve 13:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Romi tak to nevím, asi na soud ne?
20. zář 2009 ve 13:43  • Odpověz  • To se mi líbí
http://www.zadostorozvod.cz/

tady něco málo píšou. Asi je lepší být sama, než s takovým chlapem co kašle na rodinu co... :frowning2:
20. zář 2009 ve 13:44  • Odpověz  • To se mi líbí
jo?vubec nevím..jdu ráno na gyndu pak na socku tak abych to vzala jedním vrzem..at mám klid.strašně se bojím že to neustojím všechno
20. zář 2009 ve 13:44  • Odpověz  • To se mi líbí
jonuško já jsem taky názoru rači být sama než s takovým chlapem.

alimenty ti vypočítají z jeho platu a sociálka ti třeba když budeš samoživitelka dá víc peněz.když se chlap nestará tak to nemá jiné řešení :frowning2:
20. zář 2009 ve 13:48  • Odpověz  • To se mi líbí
a jak to bude s našima uvěrama...?nevíte někdo přeci z čeho to mám platit?ježiš já se děsně bojím.jsme už hotová
20. zář 2009 ve 13:49  • Odpověz  • To se mi líbí
já teda nevím kolik ti dáva peněz ,ale třeba si polepšíš co se peněz týká a taky si myslím že se ti uleví než pořád přemýšlet jastli přijde a kde je a co bude takhle budeš sice na všechno sama ,ale budeš mít jasno.
20. zář 2009 ve 13:50  • Odpověz  • To se mi líbí
oni vám u rozvodu poradí záleží na koho je to napsaný né ,asi teda já nevím.
20. zář 2009 ve 13:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Romi jestli máte úvěry dohromady, tak záleží na co? kdo bude tu věc užívat atd...
20. zář 2009 ve 13:51  • Odpověz  • To se mi líbí
to byli pujčky jenom...pořídila se z toho domácnost.ale to nejsou velký řástky.nejhorší je provident co jsme si museli vzít když nedostal dvakrát výplatu.je to na 10m,splátka je 7000 :confounded: .....
20. zář 2009 ve 14:54  • Odpověz  • To se mi líbí
no já si myslím že to by se vyřešilo u soudu )rozvodu) a myslím že i kdyby to padlo na tebe tak ti to podle tvého příjmu rozpočítají na menší splátky. Já fakt nevím.Před 6 lety se rozváděl manžův brácha ale ti neměli děti tak tam to bylo jiný.
20. zář 2009 v 15:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky my před chvíli jsme přijeli z chalupy a malá má opet po týdnu teplotu....a rýmu teda odsávám furt...tak myslíte že třeba má nejakýho bacocha v nosánku,že mám jít radši na ster....a nebo jsem přemýšlela zda ji ta rýma nesjela dule.....ach jooo....to je trápení.....

ale třeba jsou tu zuby...a ješte me napadlo..dnes ji píchla včela..řvala jako tur,než jsme vytáhly žihadlo,myslíte že muže mít teplotu i z toho?
20. zář 2009 v 18:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Jonuško je mi moc líto co musíš řešit.....mám sestřenici právničku a bratrance....nevím zda řeší toto ale učit se musely snad všecko..já nevím...tak mužu neco zjistit třeb akdybyb jsi chtelA..
20. zář 2009 v 18:31  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj Marti,
já myslím, že tu teplotku může mít klidně k tomu. No uvidíš zítra.
Jajdovi zas rostou zuby, vůbec nechce jíst.
20. zář 2009 v 18:32  • Odpověz  • To se mi líbí
no malá tomu jídlu taky moc nedá jaksi..tak si myslím že taky zuby nás ješte ke všemu trápí... :confused:
20. zář 2009 v 19:01  • Odpověz  • To se mi líbí
a jinak táta jde zítra k dr...pač od pátku se necítí....břicho nafouklé,jak kamen,žaludek ho bolí...na záchodě byl sice 2 krát ale jen voda.....a delá s masem tak říkal že radši zajde....a slabej se cítí...dnes nejel na vyjíždku na motorce do lesa,což je co říct,pač mu ty soky nedelají dobře :grinning:
20. zář 2009 v 19:02  • Odpověz  • To se mi líbí
jeje, Marti tak to ať si zajde, to není sranda :frowning2:
20. zář 2009 v 19:09  • Odpověz  • To se mi líbí
holky kdyby jste videli ten její paleček na ruce....muselo to pekne bolet....a to ji píchlo dopo jak jsme přijely hned na chalupu a to byl hodinový řev.....pač si nechtela vytáhnout to žihadlo a pak než to přestalo bolet,ani namazat..furt jsem ji nosila a chovala a řvala a řvala...desný...Když ji píchla vosa,tak to chvíli plakala ale tohle byl fakt des......
20. zář 2009 v 19:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Beruška malá...posíláme jí velikou pusenku, ať je líp.
20. zář 2009 v 19:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj

Marto může to mít i z toho žihadla.Anet taky měla teplotu ale jen 2 dny :frowning2:

Jonuško tak už to chceš konečně rozseknout?a možná potom bude líp :wink: držím pěstičky at to všechno zvláneš :slight_smile:

Kolco mě bylo zle včera dělala jsem langoše a sežrala jsem 3 :grinning: :grinning: :grinning: ale zle mě bylo jěště dnes ráno a jsem taky nepoučitelná ale já nemám žlučník ale nesnesu syrový česnek :angry: :angry: :angry:

Ela píše úlohy má psát J ale já už na to nemám nervy píše to s tatinem už asi půl hodiny :grinning: :grinning: :grinning:
jenom at ho potrápí :slight_smile:

Ku... Anet mě ted vymačkla celou indulonu je to všude na kobercu na sobě.... pomóóóóóc
20. zář 2009 v 19:38  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Kami mě to právě taky dělá česnek, ale kámoška říkala, že to je právě ten žlučník. Nic jiného mi nevadí. Jsem si říkala, že stárnu asi, bo do loňska jsem mohla jíst česneku kolik jsem chtěla, ale teď hotovo...
20. zář 2009 v 19:43  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky babulky děkuji z apodporu...
já dělala ted na večeři bramboráčky..moooc dobrý
kalean nevím jestli bude líp.ale raději budu sama.stejně už vlastně dlouho jsem
20. zář 2009 v 19:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek