• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
no já si myslím že to má z toho....ted je v poho ....dala jsem ji fenistil i do pití kapečky a uvidíme...

no to si nedovedu že by táta mel psát s malou ulohy.....byl rád že prolezl :grinning: ....tak nevím jak by to dopadlo....tohle bude asi na mě :angry: :sunglasses:
20. zář 2009 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já pádím do vany,a skuknu superstar at se pobavím a zasmeju.....pak tu budu pokud me táta sem pustí.. :wink:
20. zář 2009 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky se jdu dívat na suprstar...
marti děkuju..jestli se optáš stejně asi právníka potřebvat budu ne,??platí se to? :confused:
20. zář 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to asi pravdepodobne budeš potřebovat a určo se to platí...já se ti optám a uvidím co zjistím ju?...já vím že když se manželuv brácha rozvádel,tak je rozvedli až mely všecko rozdelený,vyřešený atd...,jako majetek atd.a to se řeší s právníkama,ale obávám se jako platiti to sama se 3 detmi....,ale taky manžel musí souhlasit s rozvodem,pokud ti to nepodepíše tak se rozvádet nemužete..taky muže delat problémy že...
20. zář 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jonuško já mám pocit že se platí už podání žádosti :unamused: asi 1000,- a pak jak píše Marťa právníci kteří vám pomůžou rozdělit majetek atd. :unamused:

Táta dnneska donesl nějaké DVD a tak budem koukat :wink: a mačkat si ruky :sweat_smile: tak pak mrknu zatím pa pa
20. zář 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jonuško před rokem se mi rozváděla kamaradka myslim že šla na sociálku a tam ji všechno řekly a poradily.Určitě ti řeknou víc.Ach jo to je situace....je mi tě moc líto.
Marti:tvou zpravu jsem poslala dal a prislo mi ok tak že je to za tu nižší cenu.No to jsem zvěavá co Klárinek to je s dětma pořád nějaká rýma teplota mrčení a člověk aby se v tom vyznal
20. zář 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, jonuško,právník se platí, měla jsem suprovýho, ale stál mě 1500,- za hodinu, takže jsem nechala majlant , ale stálo mi to za to, vysoudil mi i dobrý prachy. Víim co asi prožíváš, já tohle prožívala s manželem a pak i s dalším přítelem, ten byl večírkovej a já celé noci proplakala, pač chodil až ráno nebo vůbec. Urči
itě ti bude líp bez něj, je to těžký ale zvládneš to, vím to. a pak přjde ten suprovej, na každýho to čeká, neboj, uvidíš. a děti tě posílí, dají ti moc energie. já se taky bála že to nezvládnu, že nikoho nenajdu a našla jsem , v 35 letech a je to , to co jsem si přála..... zatím :wink: ikdyž ted , před 3dny jsme měli taky problém, já byla vyřízená, ale nějak jsme to vyřešili, možná :wink:
20. zář 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
dadli...jejda tolik peněz nemám....a to mi soud přidlí nějakýho ne??,nebo to každý musí platit?to bych fakt muela začít po nocích přivýdělky nejstarším řemeslem jedině :confounded: jinak teda nevím...
20. zář 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jonusko, to byl nadstandartní právník, samozřejmě že jsou levnější , mnohem levnější, a pokud na něho nemáš, tak soud ti určí, nebo můžeš být bez právníka, já ze začátku taky byla, obhajovala jsem se sama, ale nikam to nevedlo. alespon chce zjistit od právníka na co máš nárok a jak by to šlo udělat, na to ti stačí hodinka u nějaký normálního , a pak můžeš jít k soudu sama, ikdyž s tím právníkem je to jednodušší, nejsi na to sama.
20. zář 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
dadli.jj já zkusím asi zajít na socku...za prior myslím že tam taky řeší tyhle věci...i výživné atd..a uvidím co mi poradí.jsem tak vyčerpaná a zničená...,nevím zda to ustojím... :unamused:
chci se s ním domluvit myslím že to pujde..tak by se to nemuselo dlouho vlíct...
20. zář 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj. první asi na socku, i za nějakous soc .pracovnicí ohledně dětí, ony ty děti zastupují a hájí jejich práva a práva maminky. a pokud se se svým chlapem rozumně domluvíš , tak to je nejlepší, než se s ním hádat a handrkovat. uvidíš na co on přistoupí. snaž se aby vzal na sebe veškeré půjčky, je to sakra chlap, at si nechá starosti s prachama a ty starosti s dětmi.
20. zář 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,
tak koukám že se tady pěkně propírá mužské pokolení. No nezbývá mě nic jiného než souhlasit s Dášulí...každýho blba je třeba se zbavit...odměna bývá sladká, mám taky takovou zkušenost.
20. zář 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
tobi, ahojky, dojdeš v úterý na srazík???
20. zář 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám strach z budoucnosti..ale díky za rady holky...
taky v uterý dorazím.pujdu tam s dětma už i zítra odpol.kdybyste některá chtěla přijít:slight_smile:,děcka si tam supr vyhrají..a je to pr mě lepší než se s nima sama někam trmácet takže kol 4-5tam budu... :wink:
20. zář 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
jonusko, já možná dojdu, ale neslibuji, nevím, mám, to za rohem , bydlím na rudáku, tak jak půjdu z města , tak snad.
20. zář 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti tak super....zítra ti vrátím tu kabelu z oblečením a dám penízky...děkuji... :wink:

ty jo vůbec jonuško nezávidím,ale máš deti a nás holky z koníku,tak všecko zvládneš.... :wink:
20. zář 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
dadli já tam budu třeba se uvidíme..jdu na střepiny a spát papa holky :slight_smile:
20. zář 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Dadli,
no moc mě to mrzí, ale v úterky mám od půl páté spinning.... :unamused:
20. zář 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jonuško tak se hezky vyspinkej třeba tě johanka nechá když máš takový trápení :cry: :cry:
20. zář 2009 ve 21:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ted jsem mrkla na pv týden na miminka ale Editka tam není :cry:
20. zář 2009 ve 21:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tobi, a co zítra??? kolem 16 h na újezdě??? jinak my ten srazík máme každé úterý :unamused:

tak dobrou holky, jdu se umýt a spinkat, stále dopíjím ten burčák a pořád tam je :grinning: od pátku mám jednu plastovku a ne a ne to dopít. :grinning: budu to pít asi týden. :grinning:
20. zář 2009 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem zjistila že už je po střepinách... :grinning: píšu si s řekem anglicky...abych se zdokonalila a nějak mi to uteklo :grinning:
já nemusím burčák.ale svařák mnam :wink:
20. zář 2009 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj martasku!Co Klárka má teplotu?Půjdete ven nebo jak jste na tom?
21. zář 2009 v 07:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuk holky,
u nás byl dnes budíček v pět a chtěl vstávat, takže jsme si od pěti do šesti hráli, pak ho to naštěstí udolalo a chrupal do osmi. Pak jsme šli na poštu a nechtíc jsme "ukradli" pohádku za 49 Kč, tak jí jdem odpoledne vrátit :sweat_smile: to budem zas za blbce :frowning2: :grinning:

Marti co Klárinka, je jí lépe? Jajda poránu chraptěl, ale už dobrý, tak to snad nic nebylo.
21. zář 2009 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo, tak te´d mi zas manža volal, že ve čt ty seskoky nebudou, no je to normální, počítám, že zítra přijde a budou...
Daši prosímtě od kolika do kolika, že jsi v ten čt ve Slendru - já mám sklerozu :frowning2:
21. zář 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
kolči, jsem tam čtvrtky od 13 do 20h. tak přijd, budu se těšit, ale nebudu tě šetřit, ju?? tak at víš :grinning:

zítra jdu do školičky, ale jdu už na těch 9h, tak kdo jde , tak v 9h před bránami :grinning: Reni a ty se v klidu připoj, jak dojdeš, klidně i od půl, dám ti na paní číslo , zavoláš ji a ona ti přijde otevřít a ukáže ti co a jak, ju. pisnu ti to do IP
21. zář 2009 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,prosím Vás,nevíte některá kde je v Pv nebo Ol servis kočárků.Díky mocinky.
21. zář 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dadli no s tím počítám, já mám ráda cvičení do zničení :grinning:
A musím se nějak objednat?

My jdem taky na 9. Tak se tam Dáši sejdem zas jak minule ju.

Karoli to netuším, zkusila bych tam, kde jsi kočárek kupovala se zeptat? a nebo v Prioru v kočárkách jestli by ti neopradili kde je něco takového
21. zář 2009 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaký máte kočárek?
21. zář 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale kolči ani mi nemluv,já blbec jsem si koupila golfky z bazaru za 500,- babypoint traffic,chtěla jsem ušetřit,poštovný mě stálo 414,- + pláštěnku co jsem kupovala,tak jsem spíš prodělala.Celej kočár jsem musela oprat,no děs.A ke všemu je rozvyklanej tak jsem ho právě chtěla dát trochu seřídit.
21. zář 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek