• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
Jéje, tak to se ti moc nevyplatilo teda :frowning2: Ještě mě napadla Beruška, tam jsou celkem šikovní, třeba by ti to seřídili
21. zář 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ve čtvrtek jedu do Pv tak to zkusím do Berušky a do Prioru.Ozval se mi pán ,ale je až z Hodonína,no uvidíme.Ale to by bylo tak dalších 400,- jsem fakt tak blbá,jsem mohla mít nový,za tu cenu.
21. zář 2009 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a nemůžeš je vrátit? Jsi nevěděla, že budou rozviklané ne? Tak by Ti třeba vrátili peníze?
21. zář 2009 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky, vy teda píšete. Jsem to teďka půl hodiny dočítala pozpátku :slight_smile:.
Tak ještě neuběhl týden od prvního zoubku a Val už má zoubek druhý. To vzala pěkne hopem. Pokud mi to vyjde, tak na Újezd dorazím. Jestli vám to nebude vadit.
21. zář 2009 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bonynko rádi tě uvidíme, teda to máte rychle zoubky. My měli první v devátém měsíci :confused:
21. zář 2009 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
kolca: taky je dnes pěkně protivná. Asi ji to hodně bolí. Snad nebude protivná v zítřejším plavání. :unamused:
21. zář 2009 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě Jája dnes sabotuje spaní, by mě zajímalo, kdy hodlá usnout :angry:
21. zář 2009 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
No mě se Val každou chvilku vzbudí. Jsem zvědavá s jako náladou :grinning:. Dnes zkusíme brokolici. Uvidím co na ni řekne a pak asi půjdeme nakoupit.
21. zář 2009 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

Oli jak to udeláme zítra...se nám to opet zkomplikovalo..tatka je doma..dr.ho do práce nepustí,pač delá v potravinářství,tak musí i ve čtvrtek na stery tak je určo do pátku doma na neschopence,tak je nasr.... :grinning: ,nic mu jako není,ale pač mel od pátku prujem a v práci to mají další 4 kluci,tak ho nepustí... tak nevím zda bude dobrý aby tu nekdo u nás byl....chápeš....tak jak to udeláme?
21. zář 2009 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
chci se zeptat jak to je s tím srazíkem...myslím, že jsem zaregistrovala Újezd, tam je nějaká restauračka? A v kolik hodin?
Dašule, u nás se to pořád mění, manža zapomněl, že zítra dorazí z práce později, tudíž mám se spinningem útrum (leda že bych Vám dítě nechala na Újezdě :grinning: ), takže se zítra možná s Vikulí stavíme na ten Újezd. Tak vem ty albíčka :wink:
21. zář 2009 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
tobi,vemu je a budu se těšit, i na všechny nové maminky s miminky :grinning:
na újezdě je fitclub linie a venku je pískoviště a posezení s občerstvením. tak zitra v 15.30 papa
21. zář 2009 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem ted mrkla na MMB, poprvé, pač tady o tom všechny píšete a hned jsem odpověděla na 2 inzeráty, super fleecovou mikču a zateplený šustáky, tak nevím jak to tam chodí, jestli když jsem byla první zájemce , my to pošlou nebo jak, musím se zaregistrovat??
21. zář 2009 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak já dneska nakoupila v Konici v sekáči je to sekáč kde mají jen značkové hadérky :wink: taky jsme tam nechala 600,- :sweat_smile: . Koupila jsme holkám hlavně Kájince na zimu zateplené kalhoty asi dvoje Kristýnce mikinu a trička sobě rifle no super.Dneska měla nové zboží lidí jak kamení ,ale byla jsem mezi prvníma tak jsem nakoupila.

no zítra nedorazím jedeme na celodenní výlet do ZOO Lešná takže snad příště.Teď mě napadlo příští pondělí jak je ten svátek budeme zase v PV tak bych byla ráda kdyby jsme přesunuli srazík na pondělí :wink: :wink: sím sím.
21. zář 2009 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,

Marti ještě se domluvíme, uvidím, jestli ho dám jen do školičky nebo pojedeme jen na srazík. Nebo nám azyl nabízela Dadli min. týden, tak se zeptám, jestli bychom ho nemohli hned využít :sweat_smile: . Dvakrát do PV nepojedu a celý den tam s Jajdou venku taky nechci být.

Jo a dítko se dnes rozhodlo, že polední spánek splnilo zřejmě tím raním od šesti do osmi, protože usnul až v půl druhé a to jsem ho musela uvozit a ve dvě už byl vzhůru. Maso. Doufám, že to nehodlá opakovat.

Daši oni by se Ti měli ozvat co a jak. Myslím, že registrovat se nemusíš.
21. zář 2009 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky a co zuzík jsou v té nemocnici? neozvala jse co s něma je že?

A ani edita že taky nevíme jak je jim na světě :wink:
21. zář 2009 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
kolči, azyl samozřejmě platí, kdykoli, budu ráda, takže zítra můžeš, mám upečenýho králíka od babičky, tak udělám rýži a děti budou mít i papu . j

jdu za chvíli ven, Martinek spal 3h, od půl 12 do ted, paráda. a od roka mi spinká celé noci, jen ve 4 nebo v 5 má mlíčko a pak usne do 7h. ale dokud jsem kojila, do roku, tak taky jsme vstávali co chvilku, ale ted je to super. a první dvě děti mi taky spávali, od šestinedělí, celé noci, takže já moc neznám noční vstávání . ted jsem nasrala, ty co vstávají, tak sorry holky :grinning:
21. zář 2009 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, chtěla jsem napsat, že jdu ted ven , nakoupím na městě a tak cca kolem 16h půjdu na kávičku na újezd, tak kdyby někdo neměl co dělat , tak přijdte!!! papa
21. zář 2009 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dadli teda ty provokuješ s těma třema hoďkama. V noci je u nás to spaní stejné jako u vás, s výjimkou kdy rostou zuby...
Za azyl moc díky. Já dám Jajdu zítra do školky na dvě hoďky, chci zkusit jestli tam vydrží. Takže bychom dali ve FIestě kafíčko ráno? Pak potřebuju dojít něco ověřit k notářce, takže bychom dorazili tak po jedenácté k vám, pokud můžeme...
21. zář 2009 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak Marti ten odvoz do školičky platí.
21. zář 2009 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooooj holky, Romča mi doporučila tyto stránečka, tak jsem tu na kukandě, doufám, že mě příjmete mezi sebe.

Jsem doma s 9 měsíční babulkou
21. zář 2009 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek

zítra bych chtěla moc moc dojít ale jěště nevím jak to bude s autem takže snad dorazím.Jo a neutíkají tam děti ven na tom ujezdě je tam hned silnic :frowning2: a dost rušná tak mám strach Anet jak začne utíkat tak ji nedohoním :angry:

Ela jde dnes poprvé do sokola :grinning: :grinning: :grinning: tady na dědině to jěště funguje tak snad jí to trochu prospěje shodí nějaký to kilo i když o tom pochybuju :frowning2:

R je dnes ve škole takže jsme samy doma a to až do půl 8 :cry: :cry: :cry: ale zajdu si ke kamošce na kafe tak snad to rychle uteče :wink:

Od včerejška zase cvičím protože se na sebe už nemůžu ani podívat :cry: :cry: :cry:

pa pa
21. zář 2009 v 15:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
vítám cudlicek, samozřejmě že tě přijmeme a ráááádi, vítej

kaelan, právě že tam neutíkají, je to tam oplocené,takže úplně super, taky jsem měla stach, martinek mi taky zdrhá a všude najde východ, i tady si už našel, ale v poho, tak neboj a přijd určitě.
21. zář 2009 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
dadlina...děkuji, zatím spioním...a čtu si natajnačku příspěvky, snad mi odpustíte. Malou mám nemocnou tak je to doma hrozny...a zábavu už nevím jakou vymyslet. Už se těším ven :slight_smile:
21. zář 2009 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cudlicek ahoj :grinning:
klidně se přidej zas o jednu mamču a mimčo navíc :slight_smile:

Dadli tak to jsi mě uklidnila snad zítra dorazím s oběma holkama Ela už se těší :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. zář 2009 v 15:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Cudlicek, vítáme. Odkud jsi a jak se malá jmenuje?
21. zář 2009 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jsem přímo z Prostějova a malá se jmenuje Karolínka.Jdu ji už uspat a konečně uklidit...jak bude chvilka příjdu zase papa
21. zář 2009 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuk, tak jsem dala dítko tatínkovi ať si taky užije a doháním resty. Slíkla jsem Teutonku a dala do pračky. Je super, že to jde celé rozdělat a sundat, jen doufám, že to ještě někdy dám dohromady :sweat_smile: Zítra to může hezky schnout zatímco budeme výletovat.
21. zář 2009 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
čaute holky,
právě jsme se vrátili z nového bytu, kde jsme se byli poprvé kouknout po kolaudačce, no jsem nadšená :slight_smile: a už se tam mooooc těším. Dneska máme navíc dvouleté výročí svatby, tak už se moc těším na oslavu...týden nekojím, takže se už nemůžu dočkat až si otevřem vínko, akorát se obávám aby mě nepoložili dvě deci a nebyl s oslavou útrum :grinning: . Doufám, že nám to zítra s Vikčou vyjde a dorazíme na sraz, už jsme na Vás moooc zvědavá :wink:. Neznám nikoho krom Dadliny, tak když tam nebude tam budu dost ztracená...takže kdyby jste si všimly zmatené maminy s červeným kočárem, tak to budu já :grinning: .
21. zář 2009 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
sekáč v Konici znám....chodím tam nakupovat když jsme v léte na chate a nebo tchýne mi tam nakupuje pro malou....a super hadříky na super ceny...

v pondelí je svátek tak to jsme určite na chalupe,přijede i čeha s malou a budeme grilovat ...když bude pekný počasíčko...

jinak Oli me to mrzí ten azyl....ale nechci riskovat aby Jája náhodou neco nechytl....víš jak to je....ale školičk aplatí..táta nás teda zaveze a odveze od školičky,jinak na kafíčko se těším s váma...pak rychlo musím neco navařit...třeba tatka neco nachystá,ale pochybuji....

jinak my přišly o půl 8 z venku,tak jdu chystat veci,navečeřet se a koupání atd...tak zatím pa pa
21. zář 2009 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti to je jasné, v pohodě. :wink:
21. zář 2009 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek