• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
Holky a jestli to zítra vyjde kamošce,tak přijde tkay za náma a přidá se....má 2 letou Anetku a jsou s KLárinkou velký kamošky...tak uvidíme.... :wink: nás je už velá kupa...to je babineeec..

jdu čučet na hvezdnou pechotu..

copak jonuška jak pořídila.. :frowning2:
21. zář 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky čudlíku...ujdeš zítra na srazík?at se poznáme i naživo :wink: /myse totiž známe z dámy :slight_smile: /
my jsme dnes byli na ujezdu..takový mini setkání :wink: holky kste strašně moc fajn....
malá ted usíná..kluci budou brzy taky..
21. zář 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky s ebudu koukat na pěchotu :wink: ed uspávám malou.teda sama se a ječí... :angry:
marti...zatím nijak ve středu jdu na socku za metro.tam mi to vyřídí
21. zář 2009 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak už spinká...hurá.plakal jen chvilenku.ještě počítám pár dní a bude usínat uplně v pohodě..měla jsem strac dnes jsem ji enku uspala u prsa...ale dobrý :slight_smile:
psala jsem zuzikovi...prý písne až malej usne snad by je měli zítra pustit..a edith uiž je doma?nebo až zítra nevíte?
21. zář 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romi to je šikulka, ono to chce vydržet. Za pár dní už to bude bez pláče.

O Editce nevím nic nového.
21. zář 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kuk :wink:

Holky snažila jsem se dočítat, ale fakt se v těch příspěvcích ztrácím, takže jsem dočetla jen zběžně :wink:

Jonuško bude to boj, rozvod není žádná sláva, ale věř mi, až se na to budeš dívat s odstupem, tak si řekneš, ještě že jsem do toho šla, teď jsem šťastná a spokojená :wink: :wink: To zvládneš!!

Holky nějak se mi pozpřeházel program na tento týden, takže zítra nedorazím ani do ranní školičky ani na srazík :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale věřím, že se Vás sejde hodně a nebudeme Vám tam chybět!!! :grinning: :grinning:

A hlásím, že večer už nekojíme, ráno taky ne, jen přes noc... a to snad odbouráme taky :grinning: :grinning: :grinning:
21. zář 2009 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem mrkla na pěchotu..drsný :grinning: :grinning: aspon člověk přijde na jiný myšlenky :grinning: :grinning:
21. zář 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky jsem koukala na super star je to mazec jak jsou ti lidi sebevědomí kde se na ně hrabu :wink:

Jonuško ty ses na ten rozvod byla ptát jestli jo tak co ti řekli?
21. zář 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, musím prohlásit, že kdykoliv sednu ke "Koníkovi", mám po veškeré práci. A to na všechno mám jenom večery a noci. Už jsem tady za váma ale dlouho nebyla. Vidím, že nás nováčků pomalu ale jistě přibývá, a jsem moc ráda, že nás máte rády :sweat_smile: .
Zítra s Peťou a Nelly máme v plánu na srazík na Újezd dorazit, tak se asi uvidíme tam. TeĎ jdu poklidit a nachystat jídlo na zítra. paa
PS: byly jsem dnes poprvé v mateřské centru na Dvořákové (pro děti od 1 do 1,5roku) a jsem nadšená :slight_smile:. Příště zase.
21. zář 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
krystian musím na socku za prior takže ve středu tam zajdu...
21. zář 2009 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha tak to jo tak hlavně ať to dobře dopadne.
21. zář 2009 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jonuško, psala jsem kamarádce (jak jsem se Ti dnes zmiňovala, když jsme se viděly), snad mi do zítra napíše co a jak, rozvod vyřizovala teď o prázdninách. Pokud se zítra na srazíku uvidíme, poreferuju Ti.
21. zář 2009 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
bodinku děkuju...přijdu na srazík :wink: jak pujdeme ze školky.kolem té 4hodiny.bodi...Blanka že?malá je pěknoučká,šikula...:slight_smile:
ta naše se dnes pořád vrtí
:angry:
21. zář 2009 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jonuško, u nás už to všechno spinká. Malá i Tomáš. Zítra prý do práce pojede brzo (okolo páté ráno) a vrátí se až pozdě večer. Ach jo, zítra budem samy. Myslím tím bez tatínka. Ale máme vás, holky z Koníka, tak se zítra uvidíme.
Neboj, Johanka si určitě zvykne spát sama. Chce to hlavně pevné nervy, aby to člověk vydržel a taky samozřejmě čas.
Právě si raději zapisuju úkoly na zítra, abych na něco nezapomněla. Nebude toho málo...
21. zář 2009 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
k nám zítra dorazí babi,a jdeme s malou na 8.mi měsíční a na třetí hexu.
a já ráno na krev mám na vaječníku cystu už dýl a nehledí se ztratit mrška :angry: tak budu brzo vstávat...
dobrou všem
21. zář 2009 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bodinko nám se to taky nějak kupí :grinning: :grinning: asi bych si to měla taky psát co ,kdy ,kde..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Nic si z toho nedělej my jsme taky pořád samy když není R v jedné práci tak je v druhé a do toho jěště ted začal dělat školu a to máme jěště dodělávat patro no nevím jak to bude všechno stíhat superman není :grinning: :grinning: :grinning:
21. zář 2009 ve 22:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky my jsme taky cleý deny sami..tata odjíždí každý den ve 4 ráno do práce a jezdí ted olem 6-7 hodiny večer domu...a ted tam začnou i spávat kolik mají práce...

K malé jsem dnes vstávala 4 za noc,nevím proč furt poplakávala....ted snídáme a vyrazíme za chvíli do školky.... jsem zvedavá jak to zvládne,pač po rýme chce jen maminku....

a odpo určo na srazíku pa pa
22. zář 2009 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky.tak malá mi ted spinká pak jdeme na tu 8mi měsíční.a na pichanec... :unamused:
na srazík dorazím určitě
22. zář 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, tak malej se dnes probudil s rýmou, tak jsme do školičky samozřejmě nešli a na srazík nevím, má nudli u nosu, tak bych raději mezi vás nešla, at to nechytí te, uvidím jak to bude přes den, pokud se to zlepší, je to taková ta vodová, taková ta ještě dobrá :grinning: nebacilová, tak snad přijdu, uvidím, pisnu.

čekám po 11 kolču, má dnes u mě azyl, ale také jsem ji ráno psala že má malej rýmu, tak uvidí,

jonusko, at dopadne pichanec ok a moc ji to nebolí berušku.

jo, já včera byla s kámoškama na mini pařbě, do 23h a bylo to super, perfektně jsme pokecaly, zachlámaly se, paráda, fakt jsem se dobře bavila, i jsem něco víc vypila, než obvykle :grinning: a pak jsem nemohla v noci spát, trošku se ta postel houpala, a malej co hodku plakal, blbě se mu dýchalo, tak jsem ani nespala :wink:
22. zář 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak píchanec nebyl až za 14 dní i s Tomáškem..to bude.... :confounded:
malá má 9kilo a 71cm :grinning:
22. zář 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak jsme před chvíli došli z nemocnice. Dočtu vás hned jak bude chvilka času. Teď to musím doma trošku zpacifikovat :grinning:
Nebylo to nic vážného, spíš si ho tam nechali na pozorování. Pravděpodobě to bylo od té vyrážky co se mu udělala na obličeji, asi nějaká alergická reakce nebo nevím. Nejspíš na novej krém co nám dal kožní, možná na jídlo co jsem snědla...to se neví. Taky se jim nezdálo, že kaká jednou za 6 dní...prý je to málo na kojený dítě. Takže ho budou uspávat a dělat nějaké vyšetření spodem :astonished: No nakonec to nebylo potřeba. Včera jsme udělali pořádnej kakanec a bylo to. Udělali mu jen ultrazvuk hlavičky a bříška a nasadili proti alergii zodac v kapkách. Malej už vypadá o hodně líp, pusinka krásná...tak snad to bylo tím. Doufejme, jinak jsme tam za chvíli zase... :frowning2:
Jo a proč jsme tam vlastně šli...hrozně, ale hrozně ječel už asi 2 dny po sobě, tak v pátek se mi to už nezdálo a zašla jsem za Mikuláškovou...a prý raději na pozorování do nemocnice. Nakonec jsem ráda, že jsme tam byli. Ale doma jsem ještě raději :grinning:

Editka je ještě v porodnici, mají prý žloutenku a né a né se jich pustit.
No a srazík dneska asi taky nevidím, musím doma pouklízet a vybalit a tak...tak zatím paa
22. zář 2009 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi...to slyším poprvé..kojené děti mužou kadit i po 10dnech.to je normální...hlavně že kadil..
jéé editka si užívá sluníčka..t akat jsou brzy dobrý... :wink:
22. zář 2009 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoky holky,

tak školičku Klárka s Jájou zvládli na jedničku(2 hodinky),my si s Kolči zašli na kafíčko a poklábosili.... :wink:

ted jsem dala malou hajat,snad brzy usne,umyju zeme a těším se na srazík....snad bude v hojném počtu...

holky chtel ajsem se zeptat,přišla mi pozvánka na očkování na priorix...a to už jsme mely před 3 mesíci,to je přeočkování? jsem z toho blbá,zdá se mi že to popletli a zvou nás omylem... :astonished:
22. zář 2009 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romi, taky vím, že můžou kakat po delší době...ale tam prostě, že kojený dítě má nakakáno skoro v každé plíně. Měla jsem hrůzu, že mu budou dělat nějaký takový hrozný vyšetření a stejně nic nezjistí. Tak jsem ráda, že to dopadlo takhle
22. zář 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem kukla na očkovací kalendář a první dáva je od 15 mesíce-18 mesíce a přeočkování je nejdříve 6 mesíců a to 21-25 mesíc veku.My jsme byly v 18 mesícíh poprvé ta ji musím zavolat....pač nás braly poslední,pozdeji a už nás zvou na přeočkování a to moc brzy....minimální odstup má být 6 mesícu od první dávky priorixu a to mi říkala mudr,když nás očkovala a ted nás zvou na přeočkování..to je divný....

jé slava Zuzík jste doma...naše kadila málo ale nekojila jsem...ale vím že manželova sestřenka kojila malého anekadil ji 10 dní..a mudr.říkala že důležitý že prdí...,byl i na vyšetření nevím na jakém a zjistitli,že je zdravej,že všecko mlíčko stráví,že nemá co kakat,proto kakal tak málo.... :wink:
22. zář 2009 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj ještě že tak a jste v pořádku...mě kadila někdy pořád a z teho až po 7dnech...no co dr.to názor že...hl.je že jste už doma a nebylo to vážnější
já jdu zítra na chirdu s honzíkem..dávali nám kortikoidy na zuženou předkožku.už asi 5krýt jsme chodili po 3m na urologii do nemocnice.a vždy jen mazali.se to rozmazalo pělkně přetahoval apo nějaké době zas jen škvírečka tak jdem tady na chirdu k poliklinice.mám z toho hruzu.ale má to červený chudáček :confounded:
22. zář 2009 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti s tím očkováním nevím....my máme jen základní....
jj hlavně že prdí..taky má pěknou váhu ondrášek prostě všechno spotřebuje.. :wink:
jdu uspat a uvařit kafíno :slight_smile: konečně chvíli klid
22. zář 2009 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo jonuško..to jsou tak yveci s tema detma....uplne te obdivuju..fakt 3 deti a ješte sama....me stačí po doktorech s jedním...ale se třema,to musí být pořád neco a dokola...... :unamused:
22. zář 2009 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
dadli tak to jsi mělůa supr večer..... :wink:
ježiš mám molog jak se dívám..pardon :grinning:
22. zář 2009 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti je tohomo c ale není to tak strašný..horčí když jsou nemocní zaráz..to pak je děs.i když já to chytnu tak mazec.a neobdivuj... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: jsi hodná:slight_smile: :wink:
22. zář 2009 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek