• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
Marti taky se těším na jaro. Zimu moc nemusím, teda když je sníh tak jo, ale takovouhle nemám ráda - sychravo, zima, vítr...
Jinak sousedi jsou chápavý docela, minule mi říkali, že malýho slyšeli brečet všehovšudy dvakrát za celou dobu - tj. 6 měsíců, ale jak říkám, jsou to důchodci, takže asi ten sluch už není to co bývalo - což je pro nás plus.
3. pro 2008 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti, jojo - synáček dělá zdravku, ale nechtěla bych se mu dostat pod ruku, je gramlavej, ted jsem ho zrovna sledovala jak si maže chleba - jako kdyby měl obě ruce zlomený , nebo co -panebože - tak doufám, že z něj zdravotní bratr nebude :grinning: :grinning: :grinning:

jinak prcek od 19 h spí, a šíleně - už hodinu kašle - ze spánku. držím pěstičky taky všem nachlazeným mimouškům, at už jsou ok - vždyt i ta blbá rýma je záhul pro miminko a maminku

jo a jaro by bodlo, teplo, světlo- to bude fajn :wink:
3. pro 2008 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dadli, zdravotní bratr je vzácnej :slight_smile: :sunglasses:
Jinak o kašlli mi ani nemluv, zdá se mi, že Míša kašle víc a víc, chrčí, tak mám strach, jestli jí to nesedá na průdušky. Zatím jsem dneska dávala jen ten ditustat, asi dvakrát. Plavání jsem zrušila, k dr. se mi zase nechce, pak zase nebude mít žádnej nález a já si budu připadat jak blb, že tam letím s každým zakašláním. Tak asi uvidím, jaká bude noc a dopoledne, kdyžtak bych tam brnkla aspoň :confused:
No, jdu dát prďole mlíko a taky ji uspat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. pro 2008 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tady se na to nějak dlabe :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
4. pro 2008 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti ahojík. Dlabe dlabe, venku je hezky, tak jsme prochajdili, a malej spí pod oknem. Venku se mu fakt krásně dýchá.
Jinak výsledky stěru jsou negativní. Hurá.
4. pro 2008 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé to je dobře..my ted taky přišli z venku....malá si půl hodky schrupla..a jinak chrupkala od 11 do 12. Naše když má rýmu tak jsem furt venku taky..tam se ji dýchá krásně...a přes postýlku ji dávám denně mokrou plinku a spíme s pootevřeným oknem ....
4. pro 2008 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Začnu opět spaním no katastrofa zase mrčela a tak jsem se nevyspala no přes den nic neudělám protože se po mě sápe :frowning2: no ted už spinká andíle a zítra máme 1. rok hurá hurá :grinning:
Tak du se osprchnout a bude ordinace a hajat už jsem stejně hotová tak nevím jestli tu ordinai vůbec uvidím di konce :unamused: tak dobrou
4. pro 2008 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé tak kristyan gratulujeme k narozeninkám...všecko nej.nej a hlavně at se to spaníčko po roce obraátí.To mi říká každej..že od roku to bude lepší :grinning: ,tak jsem na to fakt zvedavá...a čekám na to :wink:
Jinak my dnes noc taky nic moc a to spala včera jen hodku za celý den..tak už fakt nevím..jsou to naše mrče umrčený...a jak píšeš přes den toho taky moc neudelám...něco kuchtím v kuchyni a vysí mi za nohavice... :grinning: :grinning: :grinning:
4. pro 2008 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,

Karolínce vše nejlepší, hlavně ať spinká teď už pořád krásně.

Holky u nás je lazaret - už jsme nemocní všichni. :frowning2:
5. pro 2008 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéžiši holky..nestrašte mě..my jsme zatím všeci o.k...tak to musím pořádně zaklepat
5. pro 2008 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile:
Všechno nejlepší ročnímu oslavenečkovi Karolínce :dizzy_face:
5. pro 2008 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli, brzo se uzdravte :slight_smile: . To je na palici co, jeden to chytá od druhýho a tak furt dokola :angry:
5. pro 2008 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jitu děkujem. Snad jo. No držela jsem se docela dlouho, tak snad se toho rychle zbavíme všichni.
5. pro 2008 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ránko miminkám a mamnikám a hlavně oslavenečkovi Karolínce. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Přejeme všechno nejlepší,hodně štěstíčka a zdravíčka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Hned ráno jak jsem začala péct korpus tak jsem si vzpoměla na Karolínku.

kolco tak se brzo uzdravte.my jsme pořád načatí tak každý den čekám co bude.Dnes začal kašlat.Tak nás to asi taky nemine :rolling_eyes:
papa jdu zase něco dělat.
5. pro 2008 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pepčovi přejeme vše nejlepší dopředu, pr zítra nebudu na PC.
5. pro 2008 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristyan,tak Karolínce vše nejlepší k narozeninám,hlavně zdravíčko.S tím spaním po tom roce,teda nevím,moje neteř má rok a půl,a to je katastrofa,měla jsem jí tady jednou 4dny,a MM to nevydržel a šel spát do obýváku,co 2-3hodiny vzhůru,a pořád řvala a to jsem čekala Adámka,takže jsme byli s MM úplně KO.Ještě že mám,tak hodný děti,alespoň prozatím,však ono se mi to vrátí,jak budou v pubertě.Holky tak se mějte,brzy se všeci uzdravte,dětičky ať vám dobře spí.No nic musím jet nakoupit do Kaufu na chlebíčky,v neděli mám narozky a zítra to slavíme,tak ještě uklidit.Snad to všechno stihnu.Přeji vám krásný víkend,zatím papa.
5. pro 2008 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Normo, tak to taky přejeme vše nej k narozeninám :slight_smile:
Já musím zase běžet pro zákusky, včera volal táta, jak oslavíme můj svátek, prý už si koupil víno, tak jestli si má ještě dokoupit :grinning: :grinning: :grinning:. Jemný náznak toho, že mám něco donýst :grinning:. Víno už mám nachystaný, tak ještě aspoň ty zákusečky.
Taky děckám (ségře, neteři a synovci) musím dokoupit ovoce do mikulášských balíčků, něco koupit i mažovi (ten by to špatně nesl, kdyby nic nedostal :grinning:) a taky něco Mišulce. Želé dostane od báby, tak asi jí koupím ponožečky (ty potřebujeme, máme jich furt jaksi málo) a taky nějaký mandarinky a banány :slight_smile:
5. pro 2008 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pepíčkovi samozřejmě přejeme taky pořádnou oslavu svých prvních narozenin...bože to uteklo a normo tobe taky,at oslava dopadne a ty vše zvládneš....

já byla mikuláše nakoupvat včera Klárince a tátovi....on musí dostat taky.. :grinning: ,ještě synovcům a ted jsem sláva dozdobila perníčky ale tento rok jsem to pocákala tmavou a bílou čoko a je hotovo..

jdu krmit berušku a půjdeme en..bude hajinkat...snad nezmokneme,tak se mejte zatím...
5. pro 2008 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak milá Karolínko a Pepíčku, přejeme vám ať si tu oslavu svých prvních krásných narozenin užijete, hodně zdravíčka, štěstíčka a lásky a ať rodičům rostete do krásy a pro radost, tak všechno NEJ, NEJ, pusu Adámek a mamka

Normo tobě taky vše nej , hlavně to zdravíčko a spoustu splněných snů a přání, lásku a milující rodinu tu určitě máš :slight_smile: :slight_smile:

Jity tobě vše něj ke svátku , bacha na čerty a hezký mikulášský večer

Oli to je fajn , že má Jaroušek výsledky negativní, tak je to virová rýma, to bude dobrý, teď se dej do kupy co nejrychleji ty, ať stihnem někde na městě ještě ten grog nebo svařáček, holky musíme to nějak vymyslet , máme na to 14dní!!!!
já píšu jen v rychlosti, odjíždíme na hory, tak balím a vařím, snad se tam té rýmy Adámek taky zbaví a doufám, že bude sluníčko a sněžení slibují, tak snad to vyjde, budu fotit, tak pak kuknete,tak se tu mějte, zatím pa a jak se vrátíme ozvu se

všem hezkou mikuláškou nadílku a krásný a pohodový víkend Ilča a Adámek
5. pro 2008 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky děkujeme za gratulace :grinning: :grinning: :grinning:
mi zase přejeme všem bohatou mikulášskou nadílku :grinning: :grinning:
5. pro 2008 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak dneska to bude ve znamení gratulací???? :dizzy_face:

Normo taky vše nej k narozeninkám a jiji a tobě ke svátečku :wink:

Holky hlídejte mimísky ať vám je neodnesou čerti :zipper_mouth:

Krásný víkend všem.Taky se tu asi neukážu.Budem slavit celý víkend :grinning: Všem děkujem za gratulace.Mějte se krásně :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. pro 2008 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jiji,vše nejlepší k svátku,a pěkně to s manželem oslavte.A co čerti nevzali si vás?Natálka sedí pod stolem a brečí :cry: ,tak snad to bude OK.Všem moc děkuji za gratulace.Tak se mějte papa.
5. pro 2008 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, taky přeji dodatečně všem - všechno nej nej

byli jsme včera na té neurologii a úplně vše ok, prcek je prý hodně dopředu, a moc velkej šikula . to že párkrát omdlej není nic prý hroznýho, neumí regulovat nádech při leknutí, takže mám info co dělat, tak snad to ustojíme - zatím se to už 14 dní nestalo, když má náběh, tak vím co s ním a předejdeme tomu. jsem ráda že je ok . děkuju všem za podporu .
papa , jdu za chvíli s dětmi do města, pro nějakou výzdobu, dárky atd
6. pro 2008 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pepíčkovi vše nej k dnešním narozeninám,a ať to pořádně oslaví,a hlavně hodně zdravíčka a štěstíčka. Dadlino,tak to je fajn,že je vše ok,tak se držte,zatím papa.
6. pro 2008 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, Pepíčkovi gratulujeme k prvním narozeninkám :dizzy_face:
A já děkuji za přání k svátku :slight_smile:
Čerti ani nic podobnýho u nás nebylo, nebyly jsme ani nikde na besídce, bo já jsem přesvědčená, že v tomhle věku z toho Mišulka stejně nic nemá a nerada bych ji nějak strašila. No, ani moje sestra, která chodila za čerta se neuráčila do osmi dorazit domů, takže žádný strašení nebylo :grinning:
Jinak oslava u našich se přesunula na dnešek, táta totiž včera dotáhl dvě půlky prasete, takže se makalo ... prý až do dvou do rána. A na půl sedmou jel vracet mlýnek na maso, co v něm dělal těsto na klobásy. Tak snad dneska to klapne, zákusky čekají v ledničce :grinning:
Dadli, super, že to omdlívání nic není, i když rozumím tomu, jak Tě to moc vyděsilo. Snad už se to nebude opakovat :wink:
6. pro 2008 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak jak jste prožili víkend z mikulášem no u nás celkem pohoda básničku njsme řekli Kájinka plakala :cry: ,ale zvládli jsme to.Spaní je u nás fakt mazec jednu noc spí krásně a pak zase dvě noci po sobě je to spíš nespaní jako spaní ta nevím čím je to ovlivněný většinou jde spát ve stejnou hodinu napapaná přebalená tak nevím fakt :unamused: .Včera jsme u nás na hřišti měli obecní zabíjačku tak jsem chvilku vypadla ze stereotipu a byla mezi lidme a dobrý :slight_smile: úplně jiné myšlenky.
Teď už všichni hajinkají to je pohodička.

Abi gratulace Pepíčkovi všechno nejlepší a hlavně zdravíčka a ať vám dělá jen radost klučík milovanej. :grinning: :grinning: :grinning: tak se mějte Pa Pa
7. pro 2008 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdravíme všechny,
Moc děkujeme všem za gratulace a přání.Oslava byla super ale jsem z toho unavená.Dva dny to je moc.malej je z toho taky vyřízenej.Dva dny pořádně nespal a pořád tu někdo byl.Dneska spal do půl deváté.
8. pro 2008 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, :cry: :cry: :cry:
jsem neštastná Kájinka má průjem a takovej že je to jen nažloutlá voda a je v tom hlen tak nám dneska brali stěry stolice a doufám že neskončíme někdy v nem. to by mě položilo mám fobii ze špitálu.Vydíte pesimista zase už vydím tu horší variantu :cry:.Vstávala v 15,00 a pokakala se zase ta voda a sotva ji přebalím a než jsem si umyla ruce tak zase tak čekám jestli to bude nějak podobně pokračovat tak jedu na pohotovost mám strach at není dahydrovaná :frowning2: tak myslete na nás pa pa
8. pro 2008 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé kristyan držíme palečky...to je neštěstí..ale zkus ji dát tu smectu...malá když měla průjem tak jsem ji to hned nasadila..je to přírodní a byl pokoj...doufám že to není žádnej bacilek a budetet doma....a nemá to z tech antibiotiků jak brala....
8. pro 2008 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
a určitě napiš jak jste dopadli....
A jinak malá včera spala dopo od 11 do 12 pak už ne a večer usla před půl 9 takže super,pak se vzbudila jen na mlíčko a pak myslím ještě jednou pomrčela a vstávali jsme dnes o půl 8.A dnes spala od půl 12 do půl 1 a už jsem ji ted koupala,protože začla jako kdyby usínat,tak se probrala a řádí,tak doufám že usne taky brzo..bylo by to fajn!!!

kristyan držíme pěstičky....hlavně at bumbá at není dehydrovaná beruška malá :frowning2:
8. pro 2008 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek