• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
to jo, spotřebuje...máme už 7200 g :sweat_smile: . Primář jak ho viděl, že prý je to reklama na sunar :grinning:
22. zář 2009 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, mám tady Kolču s Jarouškem, tak si dáváme kávičku. ve školičce prý super. Martinek spí, ale Jaroušek nee :grinning: usnul ve 12 v kočárku a po 10min. jsem na terase vzbudil a pak už to nešlo.

my přijdeme taky na srazík, ta rýma není tak hrozná, ale raději se nám vyhýbejte :grinning:
22. zář 2009 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
se těším na kolču a učes...tady se spinká.já dnes dorazím sama bez kluku..... :wink:
22. zář 2009 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuk, tady kolča - ROmi účes nic moc dnes, jsem lítala s kočárem po parku aby J. ještě usnul, ale prd, já zpocená jak blázen, Jája oči jak tenisáky...jsem zvědavá, kdy hodlá usnout :frowning2:
22. zář 2009 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdar

tak já dojedu taky i s holkama :slight_smile:

doufám že je tam i nějaká skluzavka protože to od rána Anetce slibuju že půjde na skluzavku :grinning:
22. zář 2009 ve 14:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anet má konečně 14kg huráááá to má z kakaa protože stejně nic jinýho nejí :wink:
22. zář 2009 ve 14:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaký byl dnes srazík? Myslela jsem na vás.

My ještě trčíme v porodnici a nejspíš si tady ještě pobudeme, protože malé se ta žloutenka vůbec nelepší :frowning2: Ale zvládáme to docela dobře, malá líp než já. Mě se po ni furt stýská - mám ji 2 hodiny u sebe a pak je 2 hodiny na fototerapii - celý den a noc. Má to jednu výhodu, celkem se vyspím :wink: Ale pak když ji mám u sebe tak nezamhouřím oka, pořád se s ni tulím a muckám :grinning:
22. zář 2009 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Edi, to je naprd s tou žloutenkou, ale vydržte, za pár dní už budete spolu doma a už se budete jen muckat :wink:
22. zář 2009 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak Jajda usnul až v Kostelci a teď jsem ho v poho přenesla, slíkla, to je fakt jak najust, jestli tušil, že není doma v to poledne...no už je to jedno no.
22. zář 2009 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Editko nebuj to se zlepší..hlavně vydržet bude dobrá....držíme pěstičky :wink:
kolči byli jsme dne strochu roztahaní tak mě to trošku mrzelo že jsme nebyli tak pohromadě..učes je pěknej a sluší ti to.. :wink:
já ted vylezla z vany kluci už spí....hurá.-malá ne.spala do čtvrt na 7 naučila se mlaskat tak ted pořád mlaská....v 8 ji dám spinkat tak uvidíme jestli bude spolupracovat :grinning:
jdu se konečně najíst...
22. zář 2009 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky ,

před chvílí jsm edošly z venku..dnes ten srazík byl velkej chaos..bylo tam tolik cizích maminek jako lidí obecne,že jsm esedeli každá nekde jinde a ani nepokecali.....minule to byla paráda....Musíme jiné maminky poslat jinam a reservovat to tam....malá ted kadila,vůbec se mi to nelíbí,tak doufám že nebude mít průjem,ale má v tom hleníky,tak si myslím že to má jen to,pač je zahlenená,chrochtá strašne ale vysát z nosu ji nic nejde,tak ji to sedlo asi jinam a tou mořskou solí co jsem ji dnes dala,tak se ji to zpustilo..teda doufám..jinak projistotu jsem ji dala ted probiotika..prý výborný ,je to na infekční průjmy,teta delá v lekarně tak mi to doporučila,že si to maminky vychvaluji tak uvidíme.....
22. zář 2009 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romi dnes jsme moc nepokecaly no, jak tam bylo i plno ostatních dětí a mamin, tak byla zácpa :sweat_smile: Jája navíc nebyl ve své kůži, tak příště :wink:
22. zář 2009 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti tady je ten odkaz na ty čepky http://www.mimibazar.cz/bazar.php?album=472926
22. zář 2009 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a mám od paní na příští objednávku 10 % slevu, tak to můžem kdyžtak objednat na mě, možná si ještě taky nějakou objednám, tak budem mít i lepší poštovné třeba...
22. zář 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli kuknu na odkaz..

nevíte co je dobré na odhlenení? :wink:
22. zář 2009 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
No holky, vy teda píšete...člověk tu 3 dny není a vůbec nestíhá. Takže vše jsem fakt nepřečetla. Ale zjistila jsem, že je tady hromada nových maminek, který jsem ještě neviděla...
Ty jo, bodynka a bodinka? Jsem si myslela, že se holky vždycky spletly a jednou napsaly "tvrdý" a jednou "měkký"...a ony to jsou dvě maminky :grinning: :grinning: :grinning:

Příští týden už určo na srazík přijdu. Dneska jsme byli jen chvilku na procházce v parku, protože ten náš malej bobánek prostě doma nechtěl spinkat.

Pak jsem prala, trošku uklízela v koupelně, protože zítra ráno k nám přijde paní z Chobotničky a bude nám ukazovat plavání ve vaně...teď jsem si chvíli sedla k pc a ještě musím jít nachystat taťkovi na zítra sváču...ráno ve 2 odjíždí do Kolína, tak ať si ji nemusí chystat sám až přijede z práce. Ještě není doma, to je hrůza...si ho poslední dobou moc neužijeme. No ale lepší než kdyby byl s náma a byli jsme bez peněz, že jo? :wink:
Tak já frčím, ale určo ještě nakouknu...
Romi, nezajdeme na procházku? až budeš mít chvíli času?
22. zář 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi..určitě zajdeme jsme zdravý..zítra mám spich s kámoškou..ale na čtvrtek a pátek nemáme nic..pisneme si ju? :wink:
malá už spinká...a uspěch upln sama po kojení v postýle asi čtvrt hodiny si něco prdolila a už spinká....že by to opravdu zabralo????? :slight_smile:
marti ten sinupret hodně chválí....
22. zář 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, taky mě mrzí že to bylo takový chaotický, navíc já tam potkala další 2maminy mimo koníka co znám a nějak jsem s nimi zabředla, tak se omlouvám. ale já stále odcházela, pač se mi Martinek nezdál moc dobrý, ale teplotku nemá.

editko, ty žloutenky jsou neprd, ale neboj za chvíli to bude dobrý a budete spolu doma a bude to hrozně bezva. už se určitě těšíš a my taky na nejmladšího koníka
22. zář 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dadli ještě jednou moc moc díky za azyl, obídek atd. Bylo to fajn odpoledne.

Srazík snad příště bude lepší, začíná to být nějak profláklý ten Újezd :sweat_smile:
22. zář 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ted si tady s váma v klídku píšu a někdo zvoní .......policajti, já jela před 20h Martinkovi do lékárny do Kaufl. pro mořskou vodu a jak jsem přijela tak nebylo místo na zaparkování, tak jsem to hodila sousedovi na místo kde má zákaz zastavení, s tím že to hned přeparkuju, jak mu nastříkám do nosu no a zapomněla jsem , jsem na koníkovi a pokuta, do prd..... :frowning2:

tobi, jak to že jsi nepřišla na srazík??? já se táhnu s albem svatebním :frowning2:
22. zář 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
tz jo to je hnup soused...ale mořská sul je výborná,tak at Martínkovi pomuže a to stojí i za tu pokutu...ale by se soused náhodou neposr.......
22. zář 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
sakra Dadli to je pech teda. Snad nebyla moc velká :frowning2:
22. zář 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dadli to je teda pech
22. zář 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti zkusim zitra napsat verce jeslti bude neco vedet kdybych zaponnela tak se mi pripomen
22. zář 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dadli to je vul ten soused ne???achjo...po čem h....po tem...víš jak.. :unamused:
jsem tu psala román a mi vypadl net.. :grinning:
mluvila jsem s manžou.nebude mi dělat problémy a nějak se domluvíme...holky mě je ho líto.nemá podporu u rodiču jako já.ale necuknu už ne...
22. zář 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Táák holky, zkoukla jsem Ordinaci a dočetla vás. Dnešní srazík byl takový zmatečný - hodně maminek i miminek a já, jako nováček mezi vámi, ve většině případů nevěděla, kdo ke Koníkovi patří a kdo nee :confounded: .
Dadli, co je to za souseda? To na Tebe nemohl zazvonit a musel hned volat policajty? To je teda svět.... A jestli jsi měla s sebou svatební album, tak jsme mohly aspoň hodit očko :unamused: .
Marti, nám na odhlenění pomáhá Hedelix - hleny rozředí a dostanou se z mimíška líp - vykaká je nebo vyzvrací. Ellča to obvykle vykadí. Jen ve vyjímečných případech zvrací (viz jarová voda :grinning: :grinning: :grinning: ).
Peti, chtěla jsem jít ve čtvrtek ráno do mateřského centra na Sídliště svobody, ale v 9 hodin máme doma návštěvu. Tak to bohužel nestihnu.
Romi, na úřadě se zkus obrátit na Veroniku Brücknerovou (a klidně se odkaž na mě).
Kolčo, mě Ellinka druhý den po sobě nespala celé odpoledne. Je to na prdlačku. Už v šest jí padala hlavička. Bylo mi jí líto, ale na odpolední spaní už bylo pozdě a na spinkání ještě brzo. Naštěstí nás ale zachránily Peťa s Nellinkou, když přišly a holky si aspoň chvilku pohrály. To ji fajnově zabavilo a na únavu zapomněla :stuck_out_tongue_closed_eyes:.
Protože tatínek se nám dnes vrátí až okolo půlnoci, seriál skončil a já doma mám binec, jdu s tím (ač nerada) něco udělat.
Paa holky
22. zář 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jonuško, to mi nedá, abych nereagovala. Takže půjdete od sebe?
Taky jsem psala a psala a nakonec jsem viděla jen hlášku, že spojení se serverem bylo přerušeno :zipper_mouth: .
Jo, někdo z vás se ptal na očkování Priorixem. Nás to teda teprve čeká, ale s paní doktorkou jsme to probíraly a říkala, že první vakcína se dává v 1,5 roce a druhá ve dvou letech. Což znamená odstup 6ti měsíců.
22. zář 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
bodinko...blani..jj pujdem.já už takhle žít nemužu navíc mi nebyl ani schopen říct...vlastně ani nechtěl ..kde byl teda od té soboty odpol.do té nedělní noci.takže buhví co.místo aby byl třeba s dětma.má svoje já taky hotovo.je mi trochu líto že nemá oporu u rodiču jako já.ale šancí měl nespočet.a já chci žít a ne se trápit..takhle.už jsem ani nebrečela.takže to mám vyřešené...
22. zář 2009 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak zdravím všechny .
Dneska jsme byli v ZOO Lešná a super hokly spokojený a já taky.

Fotečky přidám jak jen bude časík.

Tak zuzík jsou doma tak super

Edita no žloutenka no Kristýnka ji taky měla ale dobrý za chvilku budete doma a pak šup šup za náma na srazík :wink: .

dneska jsem hin tak du hajat pa pa
22. zář 2009 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj

tak dneska to byl teda zmatek :grinning: :grinning: :grinning: stejně nevím kdo je kdo a kdo k nám patří a kdo nee :grinning: :grinning: :grinning:
starý známý tváře poznám ale v těch nových se moc nevyznám :frowning2:
ještěže si Jonuška sedla ke mně jinak bych tam asi seděla sama a to by mě dost naštvalo když už se jednou za čas vydám na sraz a proseděla bych to tam sama :angry: :angry:
Jonuš díky moc :wink: Johanka je fakt zlatíčko jak tam celou dobu hezky seděla a ani u mně neplakala :slight_smile:

Holky byly spokojený hlavně Anet měla tam 2 skluzky a písek a hlavně že jsem ji nemusela honit jak Marta Klárku :grinning: :grinning: :grinning:
ale jinak mě to docela zklamalo ten Ujezd připadalo mě to tam jak někde u cigánu na dvoře takový neupravený u písku kopřivy.... ale dětem to nevadí že?????

Jdu poklidit,nachystat věci do školy a do sprchy takže tak páááááááááá
22. zář 2009 ve 22:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek