• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
Takže čtu, že na srazíku jsem o nic nepřišla, to je super aspoň vám nezávidím :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Už se upřímně těším až vás všechny uvidím!!

Romčo - tvoji situaci ti nezávidím. Vím jak dokáže opačné pohlaví trápit. Já jsem si vzala toho nejzlatějšího chlapa na světě a ani tak se problémům nevyhneme. Se 3 dětma to sice nebudeš mít jednoduché, ale zvládnout se to dá, hlavně pokud tě podpoří rodiče.

Zuzi - super, že už jste doma. Aspoň někdo :slight_smile:

Já vím, že žloutenka je relativně častá nemoc, ale naše mala ji má už od druhého dne (rizikové faktory se nám sešly hned tři - já mám krevní skupinu 0+ a manžel A+, malá má jeho - konflikt krevních skupin matky a dítěte, za druhé ta těhu cukrovka a za třetí ten streptokok) a zatím se nezlepšila, ale jen horšila :angry: Ale má to tu výhodu, že je strašně hodná jak je utlumená tou fototerapii a navíc mám v noci 6 hodin na spaní, sice s dvou hodinovejma přestávkama, ale lepší než nic :wink:
23. zář 2009 v 00:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
jonuško, to nééé, že ti ho bude líto, to nesmíš takhle cítit, on si vybral, on se chová tak jak se chová, bude to pro něho obrovská zkušenost, bude ho to časem hrozně srát, si myslím, ale už bude pozdě, a ty už budeš dávno silná a jinde.... vím co ted prožíváš, motýly v břiše, nervozitu , nespaní, sevřený srdíčko, těžko se ti dýchá........ znám a mooooc dobře. a pokud tvůj chlap o vás ted usilovně nebojuje a souhlasí s rozvodem, tak nestojí za to

editko, držíme palečky at je to rychle dobrý a jdete domů, držte se
23. zář 2009 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Právě jsem tady měla paní z plavání...bylo to bezva, malýmu se to hrozně líbilo, vůbec neplakal. Prostě paráda. Už se těšíme na velkej bazén. Teď se mi ho podařilu uspat...poslední dobou má jakési potíže s usínáním. Ale prseno to jistí :grinning:
23. zář 2009 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti pisni mi pak co u doktorky.
Jonuško:jestliže se k tomu takto staví není asi na co čekat...když by mu o vás tolik šlo tak by bojoval.Určitě se najde někdo kdo si vás zaslouží.Tak držím palečky
23. zář 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuk,

Zuzi to je dobře, že už jste doma. Malej je dobrej, že neplakal. Jajda vaničky prořval, ale my jsme chodili do Chobotničky,pr máme jen sprcháč, tak možná to cizí prostředí mu vadilo.

Romi na lítost se vykašli, takovejhle chlap si ji nezaslouží, vzdává se vás bez boje a je to srab...

Edi vydržte, zlepší se to a brzy půjdete domů.

Blani příště snad srazík bude lepší, já včera celkem i běhala kolem Jarouška, takže jsem nestihla splknout skoro s nikým a pak přišla kámoška s malým Domčou, tak jsme potřebovali probrat škoLu, začala teď studovat, tak potřebovala nějaké učebnice.
23. zář 2009 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petí copak, Klárinka je nemocná, že jsou u doktorky?
23. zář 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Malou mám na kapačce :frowning2: Ráno jsem řvala jak želva, ale tchán (lékař) zavolal děcké doktorce, všechno zjistil a uklidnil mě. Není to snad tak vážné, do konce týdne by měla být malá v pořádku nebo aspoň relativně v pořádku. Nic není bez rizika, ale snad malá všechno vydrží a bude dobrá.
23. zář 2009 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi - to plavání mi pak musíš popsat, taky bych to ráda s malou dělala. I když teď řve jak tur, jen když ji strčíme do vaničky. :grinning:
23. zář 2009 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,

tak mi konečne přišli od mudr....děsný od 8 jsme tam čekali...ruší poradny,kolik je nemocných.....

šly jsme k mudr,pač sopel ji vysát nejde už,ale chrochrá,v noci nemuže dýchat,nekde ji to tam lítá,tak jsem šla radši at si ji pslechne zda ji to nekde nesedlo....takže jen pro jistotu..jinak řádí jako čert,převrátila to tam na ruby :grinning: ,ale u paní dr.byla až moc hodná,jako andílek,neplakala a vykládala si s nema....a za dveřma zase začla zlobit :grinning:

Na poslech v pořádku,uši,krček taky....že to má stále jen nosohltan,takže dávat do dobrání sinupret,je to bylinné takže muže se dlouhodbě,až se to dobere,a dala nam pamykon kapky a fenistil.....a poud se to nezlepší,tak ji udelají stery z nosánka,zda tam není bacil,ale říkala že máme prevenar,tak z toho nemá obavy...

a to očkování u nás popletli.....takže nejdeme,pač jsme byly před 3 mesíci a čeká nás to v prosinci... :wink:

páadím vařit zeleninovou polívečku a zapíkaný testoviny..tatka je s prcinkou venku...dne smá být krásne a zítra pršet,tak celý odpoledne pak strávíme venku..
23. zář 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky, konečně mi to vyšlo a přihlásila jsem se. Jsem tady úplně poprvé. A nasměrovala mě Peťa Čechová, za což ji děkuji. :wink: Přistěhovala jsem se z Ostravy a moc maminek tady neznám. Malá má dva měsíce a začátky byly divoké. Hned po porodu brala antibiotika, dostala zánět ledvin, a ležela na kapačkách takže jsem ji chodila jenom kojit. V nemocnicei jsme byly deset dní. A pak jsem já dostala Streptokoka a brala jsem čtvery ant. Takže měla strašné průjmy. :frowning2: Chtěla jsem přestat kojit, ale doktorka mi pořád říkala, že je to pro ni to nejlepší. Uplně tě Edi chápu jak se cítíš. Malá měla kapačku v hlavičce a já jsem každé kojení probrečela. Nechtěla mi vůbec pít a na konec jsem se rozkojila 13 den doma. Tak se držte.
23. zář 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Edi a proč je na kapačce? Bude to dobrý, uvidíš. Držte se.

Babu vítám tě.
23. zář 2009 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Babu - juj, tak to jste na tom asi jako my. Musím říct, že jsi mě trošku uklidnila, vím že v tom nejsem sama
Vítám tě do klubu "prostějovské konikářské mafie" (tak nám říká můj muž) :grinning:

Oli - má strašně vysoké hodnoty bilirubinu a pokud by to překročilo určitou mez tak je tam velké riziko porušení mozku. Každý den se to místo zlepšení jen zhoršovala a dnes už to začalo být moc takže kapačka a k tomu moje převařené mléko. Snad to zabere jak doktorka předpokládá.
23. zář 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, včera to bylo na srazíku jak na dětském dni :slight_smile:. Val byla hodná, až jsem z toho byla neskutečně překvapená, asi se jí líbilo tolik dětí okolo.
Editah: mě malá od porodnice při každém koupání řvala jak tur, ale zabralo na ni, že jsem ji prostě zabalila do látkové pleny a dala do té vaničky v té plínce. A už neplakala. Oni se bojí nahoty a necítí se v bezpečí. Tak to zkus, třeba to zabere i na vás :slight_smile:
23. zář 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fotku jak jsem Val koupala jsem přidala do fotogalerie :grinning:
23. zář 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Edi, uvidíš bude to dobré. Doktoři si se mě na vizitách utahovali, že už jsem inventář. Je to hrozné, buď ráda, že kojíš. Já jsem to měla tak, že jsem neměla mlíko a některé sestry za mnou ani nepřišly abych ji nakojila, dostala jsem odstřikávačku ať si když tak odstřikám. Když jsem přišla sama, že bych malou zkusila nakojit, tak mi řekli, že už ji dali Nutrilon. Peťa mi vezla do porodnice sterilizátor a lahvičky aby jsme nemuseli po příchodů domů všechno schánět. Myslela jsem si, že už se nerozkojím. No a teď už jenom kojím a máme 5,5,kg a 62 cm. Bude velká po tatínkovi. :slight_smile: Edi zachvilku ji budeš mít u sebe a bude to fajn. Jen kdyby to v té nemocnici utíkalo rychleji, co?
23. zář 2009 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Malá mi taky u koupání řve jako tygr. To s tou plinkou určitě vyzkouším. Přemýšlela jsem ještě nad kyblíkem. Nemáte s tím někdo zkušenosti?
23. zář 2009 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
babu: osobní zkušenosti nemám, ale kamarádky co si s něma píšu na jiném webu si mo pochvalují moc. :wink:
23. zář 2009 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
No my už jsme vyzkoušeli kde co, koupili jsme molitan na dno vaničky, pak takové sedátko a pořád řve jak tygr. tak vyzkoušíme tohle a pak dám vědět.
Teď řeším jestli s malou mám chodit na plavání, když takhle řve. Aby tím nenakazila ostatní prcky. :slight_smile:
23. zář 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau

Edit vydrž uvidíš ze chvíli budete doma jenom to ted musíš přežít vím že je to hodně těžký že by ses s malou jenom mačkala jak píšeš ale neboj dočkáš se :wink:

Babu ahojky o tom kyblíku jsem slyšela taky jenom samý dobrý věci že se to v něm dětem líbí :grinning: :grinning: zkus si ho od někoho třeby vypůjčit a uvidíš jestli se to Klárce bude líbit :wink:
23. zář 2009 v 11:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jej Edi, tak to je pro mě španělská vesnice, ale doktoří ví co dělají a malá to zvládne. Jájoušek posílá pusenku ať máte sílu.
23. zář 2009 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky..vítám novou maminku:slight_smile:babu..?
tak byli sjem s honzíkem na chirdě a operaci se asi nevyhneme.za 14 dní jdeme na komntrolu a pak se teda uvidí co a jak....
Edith už se těším až přijdete s malou na srazík zatím se držte amalé posílám hooodně zdravíčka a štěstíčko:slight_smile:mám pto tebe připravené ty kuponky a plinečky do vody co nám zbyli.ty je určitě užiješ:slight_smile:
Zuziii tyk pujdeme zítra kočárkovat?? :wink:
jo v uterý jdu na socku to sepsat.ten rozvod....
holky ne jako bojuje říká jak mě miluje.a že yb se teda vrátil sem k nám....ale já už jsem tak zanevřela.chci být sama.možností a šancí měl nespočet...je mi to moc líto.ale už necuknuá....
píšu s malou taky totak vypadá co? :grinning: :grinning: :grinning:
babulky pujdete některýá se mnou příští týden na tzumbu??????????
marti...to terd jsou takový virozy no...kde nic tu nic...
23. zář 2009 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jonusko a Kolčo - děkuji za přivítání.
Janusko - jsem Darča. Jsem rozvedená šest let. Muj manžel si udělal dítě s mojí kamarádkou. Rozvádět se nechtěl, neviděl důvod. Bylo to těžké období, ale bude líp. My jsme neměli děti, tak to bylo jednodušší. Ale protože jsme spolu podnikali, tak mi ze dne na den stopnul finance. Žádost o rozvod jsem si psala sama podle vzoru na internetu. Tak mrkni na nějaké vzory a jinak ti klidně přepošlu svoji žádost. Kdyby jste to měli dohodou, tak by to bylo jednodušší. Kamarádka se teď rozváděla, má dvě děti, právnička to s ní sepsala a měli jen soud o děti a jinak je rozvedli v nepřitomnosti. Uvidíš co ti řeknou na sociálce. Držím ti palečky.
23. zář 2009 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti tak mi už přišla ta bekovka - paní snad rychlostí nakazila i poštu. Se těším jak mu ji vyzkouším až se vzbudí.

Jo holky dala jsem jajdovi redukci na wc a zatím se tam pokaždé vyčural, vidí si na pindíka a má z toho srandu jak čurá, tak ještě ho donutit aby si říkal. :sweat_smile:
23. zář 2009 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
Edi, věřím, že to musí být hrozný...my ji neměli tak silnou, ale taky jsem to ořvala. Vůbec to pro mě v porodnici bylo vážně hrozný. Pořád strašnej stres, nevyspání, pořád jsem se těšila domů a pak přišli a prý až zítra, a pak zase zítra...už jsem z toho byla špatná. Nakonec to nebylo tak hrozný a šli jsme domů po 5 dnech. uvidíš, že to bude dobrý a budete brzy doma.
Moc na vás tady všichni myslíme. Určitě za tebou chodí manžel a rodina, ale kdyby jsi chtěla trošku rozptýlit tak napiš, na chvilečku bych klidně přišla. Ale nevím jakou máš náladu a tak, nechci se nějak vnucovat. Doufám, že to tak nebude vypadat. Myslela jsem jen, že přijdeš na jiný myšlenky.

Taky vítám novou maminku....teda ale začínám v tom mít celkem guláš :grinning: Další malý miminko...bezva.

Romi, jasně...vyrazíme. Písni kdy se ti to bude hodit. Už se těším jak pokecáme. Napíšu ti do ip svoje icq číslo ju?

A kyblík jsem neměla, takže taky neporadím. Ale slyšela jsem, že je fakt bezva...děti mají pocit, že jsou jakoby ještě v bříšku a navíc v klubíčku, což jim dělá taky dobře.
23. zář 2009 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem o kyblíku taky přemýšlela, jenže pak jsem usoudila, že když bych chtěla broučka namydlit, tak bych ho musela vyndat a přišlo mi to nepraktické.
23. zář 2009 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda, to jsou příběhy, Babu...ti chlapi jsou vážně dacani :frowning2:
23. zář 2009 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi jasně písni..... :wink:
babu...to bysi byla hodnááá...já vubec nevím co se tam píše?a ten právník je nutný??? :confounded:
23. zář 2009 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Edi, teď jsem si uvědomila, že je to asi blbost...určitě nechceš nikoho vidět...nezlob se :wink:
23. zář 2009 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romi, hotovooooo :grinning:
23. zář 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janusko - ten právnik není nutný. Sepsal s ní jenom ty žádosti a vzal si 10.000. Kdyby jsi chtěla tak bych se domluvila s tou kamarádkou a přeposlala ti i tu její Dohodu o svěření dětí do péče, ale to by ses musela dohodnout s manželem, že se budete rozvádět dohodou. Tak dej vědět, jak jsi dopadla na sociálce a jestli by ti ty papíry pomohly tak ti to zkusím zajistit. Jdu kojit tak zatím pa.
23. zář 2009 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek