• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
Vítám nové tváře....o babu jsem slyšela od Petky -čehy :wink:
Tak už tu máme 2 Klárinky :wink:
23. zář 2009 ve 12:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Zuzi - já bych tvoji návštěvu moc uvítala!!!!! Ale mám tady furt manžela, on má dovolenou a tak ráno v 8 dojde a odchází až v 9 večer:slight_smile: Teď jsem mluvila s kamarádkou (je zdravotní sestra tady na JIP a má zrovna dovču) a ta mě uklidnila, že je to častý a není to vážný. Mám být v klidu a nebrat si to. Snažím se.

Romčo-na rozvodu je opravdu lacinější domluvit se bez právníka. Na netu najdeš spoustu rad a nebo ti poradí zkušenjší. Já se ještě nerozváděla a doufám, že nebudu, ale ségra už tím prošla a vím, že to je záhul na nervy. Tak se drž!
23. zář 2009 ve 13:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Edi..holky držte se..uvidíš za chvíli jste doma....nejhorší je ta bezmoc,že človek musí čekat a nemuže nijak berušce pomoci....
23. zář 2009 ve 13:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
Dadli mrzí mě že nám to včera nevyšlo, ale Vikča dostala včera krom Hexy i Prevenar, tak byla dost protiná a navíc dr. říkal, že bychom měli raději zůstat doma, kvůli reakci.
Ahoj Babu, vítám krajanku :slight_smile:, jsem taky z Ostravy.
Edit, nějak mě uteklo kde ležíte, ale jestli v Olmiku, tak mám s něma dobrou zkušenost. Rodila jsem taky tam a VIkča si tam pobyla přes dva měsíce. Bude to dobrý, uvidíš. Já si s VIkulí užila svoje, porod ve 26tt, vážila 750g, každodenní návštěvy na JIP, no a vypadá to, že je vše OK. Tak se držte.
23. zář 2009 ve 13:15  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj babu, vítám tě .... krásná malinkatááá holčička :wink: to tady potřebujeme, aby nám zkrotily ty naše raubíře :grinning:

jonusko, pokud se domluvíte na všem s manželem, tak nepotřebuješ právníka, navrhni si to a sepiš co nejdřív, dokud má výčitky, tak ti to podepíše, a s tím pak zajdete na soud a budete jen čekat na jednání a pokud budete takhle dohodnuti, tak to bude otázka 15min. já na to nespěchala, pak šel párkrát s chlapama na pivo, ti mu řekli že je vůl, at mě o vše obere a začal roční šílený boj

editko, držíme s Martinkem palečky

marti, vy to rozdejchejte tu rymu hnusnou, nám se dnes zlepšila, tak snad to bude ok

verdik bude čučet, až se vrátí z řecka, po těch 12 dnech , než nás dočte a nové tváře , to bude mít co dělat, no nemá se někde válet , má být tady :wink: to je tíchá závist :grinning: :grinning: :grinning:
23. zář 2009 ve 13:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Chtěla jsem se zeptat, jestli nemáte nějakou zkušenost tady v Prostějově nebo v Olmiku s tetováním?
23. zář 2009 ve 13:41  • Odpověz  • To se mi líbí
tobi , já ne, já na to ani nejsem, ale můj manžel je celej počmáranej :grinning: mám ti sehnet kontakt?? ale myslím, že jezdil do OL
23. zář 2009 ve 13:50  • Odpověz  • To se mi líbí
A má ty kérky pěkný :slight_smile:? Hlavně mě jde o to, jestli je spokojený. Díky, za kontakt budu ráda.
23. zář 2009 ve 13:52  • Odpověz  • To se mi líbí
kolči, není vůbec zač, byla jsem ráda, bylo to super, takže kdykoli budeš potřebovat azyl, jsem ti k dispozici, klidně i ty úterky, dopo dáme děti do školičky a pak půjdeme k nám a pak na srazík. když si na to udělám čas, tak pak není problém. ju ???? a jarouškovi u nás chutnalo, tak se alespon jednou za týden nají :grinning: :grinning: :grinning:

ted vařím mňamku : zepečené těstoviny s listovým špenátem , zeleninou, uzeným sýrem , zalité smetanou s vajíčkem. hustě sypané natovou cibulkou . :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. zář 2009 ve 13:53  • Odpověz  • To se mi líbí
nooo, když jsem je viděla poprve, tak jsem řekla, sorry chlapče, dej si odchod :grinning: :grinning: :grinning: ale už jsem si zvykla, dokonce jsem si ho i vzala :grinning: Když pominu že tetování nemám ráda, tak to má hezký, hezký tvary, a je moooc spokonenej a doporučuje to i kámošům, ségře atd. tak ti zjistím kontakt ju????
23. zář 2009 ve 13:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Jjj, díkec, budu ráda, vždycky je lepší jít tam, kde má někdo nějakou zkušenost, dobrou...že jo. Ty brďo, tys mě teda udělala chuť s těma těstovinama. Nemůžem takdy někdy zajít, ať se jednou za týden najíme :grinning:
23. zář 2009 ve 14:25  • Odpověz  • To se mi líbí
ok, můžeme u mě udělat i srazík, ja bude pršet, jen co vystěhuju pubertačku do malého pokojíčku, tak budu mít oooobrovský dětský prostor, a i něco uvařím. no tak ted jsem se asi upsala dáblu, ale nebojte, zrealizuju to . kolik nás je??? 10??? nebo víc??? :grinning:
23. zář 2009 ve 14:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
23. zář 2009 ve 14:33 • jaaninka
Dadli já teda bych se taky někdy nahlásila... :grinning: nejen na oběd :grinning: :grinning:
tady děláš chutě...mnamka.
my jsme dnes měli čočku na kyselo a malá měla špenátek...ten ji jede.
Tomík s malou mi ted usnuli a soused je nějak akční tady bouchá :angry:
já bych se chtěla taky nechyt tetovat......ale jaksi na to bud pořád nejsou penízky nebo tak....nic velkýho jen pro mě symbol..
holky venku je zas pařák...no hruza...a já tdy blbla min tejden se zimním oblečením :grinning: jsem všecko stáhla z pudy
na tom ujezdě se to fakt nějak rozjeo..když jsem tam začla chodit byla jsem tam jen já ...skorem :stuck_out_tongue_closed_eyes: nechápu
co ještě bych vám napsala.... :confused: :sweat_smile: :grinning:
23. zář 2009 ve 14:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Dadli.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
tipla bych že j enás něco k 20...tedkom...:slight_smile:
to by byla malá zoo potom doma :grinning:
23. zář 2009 ve 14:44  • Odpověz  • To se mi líbí
já to nadhodila jen ze srandy, ale ted jsem o tom přemyšlela, a šlo by to , a v poho bych to zvládla :grinning: takže hned jak dodělám pubertačce pokojík a bude martinkův celej volnej, tak vás zvu ,není tady co rozbít nebo zničit, takže v poho , už se těším . už to mám i vymyšlený, miminka dáme do postýlky, batolátka do ohrádky a velký raubíře do pokoje, zavřeme a my si dáme v klídku v obýváčku něco dobrého , takže idylka :wink:
23. zář 2009 v 15:08  • Odpověz  • To se mi líbí
tak kolik nás je: dadlina, martinataylor, kolča, verdik, jonuska, kaelan, krystian, norma, ceha, bodinka, bonynka, zuzik, editah, tobi, renčaasarinka, denoušek, zatím 16 na co jsem si vzpomněla, odešlu to a mrknu do diskuse, sorry koho jsem zatím zapomněla
23. zář 2009 v 15:12  • Odpověz  • To se mi líbí
babu, to je 17
23. zář 2009 v 15:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Dadli to se teda troufáš....když se k tomu připočtou ještě všechny ratolesti :grinning:
23. zář 2009 v 15:27  • Odpověz  • To se mi líbí
dadli....to bych neriskla... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
máte nějaký parkoviště na kočárky???? :grinning: :grinning:
jdu s malou ven.tatínek si opět vzal kluky..to je ale najednou péče :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. zář 2009 v 15:31  • Odpověz  • To se mi líbí
spoléhám na to, že všechn nedojdou, nikdy nás nebylo na srazíku ani 10, většinou je nás tak 6, takže se nebojím :grinning: papa, jdu do práce 17-21h. jdu si odpočinout :grinning: :grinning: :grinning:
23. zář 2009 v 16:10  • Odpověz  • To se mi líbí
tatínek bude hlídat, dítě nakrmeno, přebaleno, oblečeno, nachystáno v kočárku, večeře je zapečená, pivo nachlazené, prádlo pověšené, vyžehleno, uklizeno.... to se to pak sakra hlídá :wink:
23. zář 2009 v 16:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Dadli, to si pustí telku a dá Marťu jen spát, to se to hlídá :grinning: u nás to bývá obdobné...

Jinak holky teda Dadli si na sebe ušila fakt bič - pr obídek byl mňam mňam a jeslti uvaří nám všem, tak u ní budeme furt :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ne dělám si srandu, to bychom i omrzely a už by s náma nekamarádila. Škoda, že nebydlím v PV, byt sice není moc velkej, ale pár by se nás sem vešlo. No leda se budete muset domluvit a dojet autama :wink: No a dokud je hezky tak klíďo můžeme být na zahradě, ta je oplocená,prci nemaj kam utecét, max spadnout do jezírka, ale to se stejně bude vypouštět. Je tam pískoviště, houpačka... Takže vás klíďo uvítám. Mohli bychom si třebas udělat i masenko na ohýnku :wink:
23. zář 2009 v 17:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky nestihám odepisovat.
Marti to je dobře že je Klárinka v pořádku s kašlem se nějak poperete.Pisni mi jestli pujdeme dopoledne ven jak jsme na vás zvyklé tak je nám to ráno dlouhé bez vás :slight_smile:
Darčo: jsem ráda že jsi se odhodlala napsat.Jonušce to pomůže a my ti zase na oplátku budeme dělat garde když tu nikoho neznáš.
Editah: snad budete brzo doma tam bude nejlip.Ta nemocnice je na prd.Jste moc stačené.
23. zář 2009 v 19:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Prý je pěkná zahrádka u anděla je to jak je melantrichova prý jsou tam drobné kamínky což by pro nás byla výhoda jak leze Nelli po písku je jako prasátko.Jen nevím jestli pro starší děti jsou kamínky tak ptíma jako písek.Osobně jsem tam nebyla vím to jen z povídání.Tot odtázka jeslti by jsme se tam vešly :slight_smile:
23. zář 2009 v 19:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Peti práve že malá vůbec nekašle....jen když pije tak slyším jak ji to nekde chrčí,ale je to v krku nebo za nosem..

zítra určo jdeme ráno ven,mám navařeno ješte z dneška takže půjdeme určo..ráno písnu jak se vyspíme,sice hlásí déěšt ale snad to nebude tak horký....

my byly dnes odpo na kafi u našich a pak s kamoškou a deckama pod kaštany,před chvílí jsme dolšy...koupila jsem malé dnes sekačku na trávu v dasu za 199 kč tak je spokojená.... :wink:

a pod kaštany je trav ička a spoustu kaštaná,pískovište,2 houpačky,traktor velekj s vlečkou,sekačka malá atd...a je tam klid podle koziček a deti mužou lozit po tráve a sbírat kaštánky...
23. zář 2009 v 19:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky no vy jsem plkny teda :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

vítám nové tváře už je nás hodně zajímalo by mě jestli se někdy na srezíku sejdem všechny ( to by chtělo reservééééééé)ji nak se nikam nevejdem :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Editko bude dobře já vím jsou to nervy ,ale až budeš doma tak si řekneš jaká to byla brnkačka. :wink: :wink:

Jonuško ani nevíš jak na tebe mylím a přeji ať to dopadne vše dobře a má to rychlí průběh žádně roztahování to je pak o nervy :wink: :wink:
23. zář 2009 v 19:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Zuzi....tak zítr aodpoledne?a zajdem na ten ujezd?mám oba kluky...tak musím najít nšco dobrýho rpo ně...
ještě popřemýšlím po nějaké supr zahrádce.... :confounded: protože ten ujezd je fakt uplně nacvakanej tedkom
23. zář 2009 v 19:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak Val už spinká, uff to je úleva. :slight_smile: Konečně mám chvilku pro sebe. Zítra jdeme zase plavčit, tak už se těším. Snad bude mít Val zase dobrou náladu. Vy teda plkáte, někdy nestačím ani dočítat :slight_smile: Vítám nové maminky a hlavně, ať všichni mimísci jsou zdraví.
23. zář 2009 v 19:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Marti tak tam muzeme s chlapama nekdy zajit aspon si posbiram kastanky na podzimni vyzdobu
23. zář 2009 ve 20:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek