• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
Jééé Edi, to je paráda...teď už se to bude pořád jen zlepšovat. Jste přece holky šikovný, žádný ořezávátka :wink: :grinning:
To je teda pořádný množství :astonished: To bych snad skoro neodstříkala ani teď :grinning: . Ikdyž ono se to prý upravuje podle potřeb dítěte, takže ho mám teď asi přesně akorád. Kdybych pár dní odstříkávala ještě mezi kojením, to by zase bylo mlíka a mlíka.

Bodinka, já teda musím oponovat...v porodce v Pv se teda o mě nestaraly sestřičky vůbec. Nikdo mi neukázal techniku kojení, jak mám malýho přiložit, nic. Když jsem přišla za sestrou, že mám prsa jak kámen, tak prý, že se s tím nedá nic dělat, že to musím vydržet. Ale to fakt nešlo, nemohla jsem si na ně ani sáhnout, natož masírovat. Odsavačku mi taky nepůjčily, takže kdybych neměla svou tak bych asi trpěla jako hrom. Nikoho to nezajímalo, byla jsem z toho taková špatná. Možná taky proto nám rozkojení trvalo delší dobu.
24. zář 2009 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
No v prostějovské nemocnici to chodí tak: že každý půl rok sestřičky kolují od gynekologie přes porodní na novorozenecké, takže někdy fakt záleží na jakou várku sestřiček narazí. :slight_smile: Já naštěstí narazila vždy na tu dobrou :slight_smile:. Až teda na jednu, která mě příjímala před porodem a bylo cca 5:30 (za půl hoďky měla mít padla po noční) a bylo to na ní dost znát. Protivná byla, že jsem myslela, že ji pošlu někam :slight_smile:.
24. zář 2009 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, editko, super, tak dál držíme palečky, pusinku nepošleme, pač máme oba rýmu a jsme pěkně načatí na nějakou chřipku, no snad to ustojíme. malého jsem navíc odvezla k našim,pač jdu na celý den do práce, chudáček malej, není mu dobře a chtěl maminku. budu určitě celej den volat.

s tím srazem u mě, to myslím vážně, napřed neeee, ale ted jsem o tom přemyšlela, a ničeho se nebojím, úplně v poho, i manžel byl pro, že je to super nápad. uvidíme co bude po něm :grinning: :grinning: :grinning:

nic kočenky, jdu do práce, ikdyž bych si nejraději lehla, ach jo, zatím papa , nevím kdy se sem dostanu, snad až o víkendu, tak nemocní at jsou zdraví a ti zdraví at vydrží :grinning: :grinning: :grinning:
24. zář 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
chjo, Jajda je protivnej :frowning2: :angry: spát nechce, to bude den a já se nemůžu dočkat, až zalehnu s ním,t o je jak naschvál
24. zář 2009 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak píše zuzík..sestřičky na novorozeneckém nic moc..byla jsem ráda že jsme jely domu.....a nerozkojila jsem se vůbec....ale je to pryč....snad u 2 bude to lepší
24. zář 2009 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Stejná zkušenost.Neukázaly mi nic jen tam pořád chodily s teplomerem s patákama pak se zeptat kolik byla teplota atd že jsem nebyla schopná jít se ani osprchovat.Fuj jsem ráda že už je to za mnou
24. zář 2009 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti vaříš?Já mám vedle sebe prkno žehličku v zásuvce a práce stojí :slight_smile: at žeji koník iháháááá
24. zář 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
vy, které jste nebyly v porodnici spokojené, tak to je smůla, že personál tak dokáže znepříjemnit to, na co by se každá mamina měla těšit. Mě fakt pomáhaly úplně se vším a když jsem viděla, jak se starají o mimíšky na porodním, bylo to fakt uklidňující.
Doma mám/e poklizeno, vyžehleno, malá před chvilkou usnula, teďka jsem v práci, tak mějte všichni krááásný den.
Dadli, na srazík u vás se už teď těším :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Ustojte to, ať nemusíte být doma, dokud je venku tak hezky.
Editko: SUPER :grinning: :grinning: :grinning: .
24. zář 2009 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petuli nevařím,naštestí mi zustalo ze včerejška,tak jinak převlíkám,peru,pklízím,do malé jsem se snažila dostat aspon polívku ale tu odmítá,přitom je miluje a snedla aspon čtvrtku rohlíku se sýrem,snad si dá trochu testovin.....

jinak ted si obula tátovi botasky a delá nám modní přehlídku...

jak se malá vyspí tak jedeme s tátou na chalupu se vyvetrat... :wink:
24. zář 2009 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
kami ziju jen se mi vas nechce docitat neni toho casu kdyz se stavi :slight_smile: aerobick no nekdo o nem mluvil ze b mel byt zase ted od zari v sokolovne .-)
24. zář 2009 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuk, jsme mrtev, J. spal 40 minut, já 30, to večer u Dadli na cvičení padnu :confused:
24. zář 2009 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
Babu, tak z Ovy jsem přestěhovaná taky zhruba tak kolem čytř let. Ale do Ovy jezdívám za našima.
O těch Přemyslovicích slyším jen samou chválu, tak to asi prubnu. Mám už dvě kérky, ale z Ovy a Brna a tam se mě jezdit nechce.
24. zář 2009 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
CHtěla jsem se zeptat, jestli jste chodily s mimčama plavat a kam? Tady v PV to je prej nabitý...a pak mě taky někdo říkal, že aby se mohlo do bazénu, tak je nutné mít za sebou vany...je to pravda???
24. zář 2009 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tobi my byli na vaničkách v PV, ale pak jsme už nechodili, pr nejdřív byl nemocnej, pak měl ekzém, tak jsem to vzdala. S těma vaničkama myslím, že to není povinné.
24. zář 2009 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
my měli původně jen jednu, ale pak jsme šli ještě na druhou, pr první totálně prořval, a pomalu nic nám nestihla ukázat
24. zář 2009 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau

Kristy no aspon že ona to donesla napsaný na papírku.Taky nemá zrovna nejkratší vlasy takže bych nerada aby to chytla :frowning2: :frowning2: takže myslíš že pro sychr mám umývat tím šamponem??????????? mají ve třídě cigánku tak nevím jak jsou čistotní :angry: :angry: :angry:

Edit já nemůžu říct ani jedno jestli jsem byla spokojená nebo ne.Přišlo mě to takový průměrný.Akorát mě teda fakt štvalo ty uklízečky která tam vletěla jak tajfun vzbudila děcko jak vášnivě umývala zeme a odplula :confounded: :confounded: :confounded:
Holky držte se a neboj malá se určitě přisaje :slight_smile: ty jo a tolik mlíka :grinning:

S těma kérkama neprovokujte já bych taky chtěla ale R se to nelíbí.A Tobi bolí to hodně a kolik to tak stojí nějaký menší?????
24. zář 2009 ve 13:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Záleží na tom, kde ta kérka je. Na rameni mě to nebolelo, ale na nártu jsem teda trpěla. Tam kde jsou kosti, tak to bolí víc, no ale výsledek stojí za to :wink:
24. zář 2009 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
moje znama si ted nechala delat ve vyskoe na lopatku krasnyho stira a stal 800kc a byla tam 10-15 min :wink: ja bych taky do toho sla ale u nas by to taky neproslo :frowning2:
24. zář 2009 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se ted často dívám na Discovery tam dávají bud Miami Ink nebo LA Ink to jsou boží tetovací studia v Americe ale co tam dokážou vytetovat to snad ani není možný.Kráááááásný věci i portréty :wink: fakt nádhera :slight_smile:
24. zář 2009 ve 14:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tobi: já chodím s malou plavat do Chobotničky http://www.klubchobotnicka.cz/ . Zrovna jsme přišli z plavča. Měli jsme jen jednu vanu, druhou jsme nestihli a ta třetí je už většinou zkušební bazén, aby se vědělo, jestli se to bude mimi líbit. Tu druhou vanu mi cenově odečetly z toho prvního kurzu. Teď jsme v prvním kurzu, který je 2x týdně. Trvá to cca 25 minut. Malé se to mooc líbí. Akorát polívání hlavy, aby se postupně připravovala na ponor, tak z toho není moc nadšená :frowning2:
24. zář 2009 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak právě jsem se vrátila z Brna z Ikei a jsem totálně k.o. :frowning2: Musela bych mít majlant kdybych tam měla nakoupit všechno co se mi líbí.
Edi - moc gratuluju a držím palce ať Vás co nejdřív pustí domu. :slight_smile: S tím dudlíkem mě vůbec nenapadlo, že to může mít vliv na chrup. Jako, že pak bude mít křivé zoubky? Naštěstí ho moc nemusí. Má ho chvilku a vyflusne ho ven. Jenom kaučukovej NUK ji celkem jede. Ale teď nám začla povídat a vydávat různý zvuky, tak ji to baví poslouchat se a na dudlík si nevzpomene. Tak jenom aby ji to vydrželo.
Jinak se přikláním k názoru, že Prostějovská porodnice nic moc. Druhé bych rodila asi jinde.

Bonynko a Tobi - taky uvažuju, že bych začala s malou chodit do plavání, ale mám trochu strach aby když bude zima nebyla z těch přechodů z tepla do zimy pořád nemocná. A taky, že pořád při koupání řve jak tygr, tak nevím aby to pro ni nebylo spíše trauma. Asi to nemám řešit a vyzkoušet, co?
24. zář 2009 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Dari!To je skoda že jsem nevedela že jedes do ikey bývala bych mela přání tak co už :slight_smile:
My přijely před chvíli z venku byla jsem na kole malá nadšená z vozíku koukala vykládala si no asi si to užila jako já.Konečně nějaký pohyb.
Blani promin že jsem se neozvala přijely jsme před chvílí.
Venku už je opravdu podzim bez bundy nic moc.
24. zář 2009 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuk,
jsem tu ze cvičení. Byla jsem u Dadli ve Slenderu. A je to super, už te´d mě bolí zadek a nohy a nechci vidět to ráno :grinning: , ale líbí se mi to moc. Tak budu chodit každý čtvrtek.

Ještě k té porodnici, já jsem s porodnickým odd byla spokojená, problém jsem měla jen s novorozeneckým, každá sestra jiný názor...
24. zář 2009 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
babu Ikea je taky moje srdcová záležitost, manža tam nerad jezdí, pr ví, že to dycky bude něco stát... :grinning: :sweat_smile:
24. zář 2009 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Babu: mě řvala malá při koupání taky jak tygr, tak jsem měla z toho plavání strach. Ale přítel moc chtěl, aby jsme to zkusili. Valinka je ve znamení Ryby, tak prý vodu musí milovat :grinning: . Tak jsme zkusily ty vaničky a líbilo se jí to, tak jsem to riskly. A líbí se jí to. No já myslím, že některá miminka té vodě přicházejí na chuť postupně. Tak jak to bylo u nás.
24. zář 2009 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé Dadli: já vůbec nevěděla, že ty vlastníš vyhlášená Slender club. Vždycky jsem tam chtěla zajít..ale jaksi nebyl čas. No ale měla bych něco dělat s těma svejma kejtama :grinning: , co mi doporučíš? :slight_smile:
24. zář 2009 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti a co by jsi měla za přání. :wink: Pojedu do Brna na obídek za kolegama z práce, tak bych se ti pro to zastavila. Jestli se mi to teda vleze do auta. :grinning:
Bonynko asi to taky risknu. Vyzkoušíme to a uvidíme. A v kolika měsících s ní mám začit chodit? Je ještě brzo?
Kolčo, tak to znám. Můj přítel už tam se mnou odmíta jezdit, strávím tam vždycky hromadu času a on nemůže pochopit, že mě to pořád baví. :slight_smile: Když jsem dneska odjížděla tak jsem dostala příkaz ať hlavně nekupuju žádné svíčky, prostírání a poštáře. No a jak to dopadlo, máme svíčky, poštáře a prostírání jsem teda nekoupila, ale mooooc jsem se přemáhala. :wink:
24. zář 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé Babu svíčky je věčné téma, dycky je pašuju ve vozíku nenápadně, pr jinak šílí, prý to tady nechce mít jak na hřbitově :sweat_smile:
24. zář 2009 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
babu: no v chobotničce bývá narváno, zavolej co nejdřív. Zrovna dnes jsem slyšela, že na vaničky je dloooohá čekací doba :frowning2:. Prej už mají říjen plnej.
24. zář 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
bony to je fakt tak narváno na tom plavání??týjo..to jsem snad jediná co na to nemá penízky....jak to ty mamče dělají?? :frowning2: :frowning2:
já měla den blbec...dneska
24. zář 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek