• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
jonuš: no narváno tam je, plavání je každou půl hodinu, je to tam jak na václaváku někdy. A docela dost malý, jak jsem říkala, nechtěla jsem na ten další kurz, ale kvůli těm nevybraným lekcím asi budu muset.
24. zář 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jonusko:ja te uklidnim my do plavani taky nechodime je pravda že to stojí dost penez ale o to by ani nešlo ale říkám si já jsem se taky naučila plavat a nikam jsem nechodila a to jsem v první třídě vyhrála vodníčka Marta od Klarky by ti to mohla potvrdit.A navic se trochu bojím píchání uší.Malou jsem dala do vody letos na dovolence na termalech a byla jako ryba ve vode.
Dari:tak to je výzva jdu na to mrknout a napíšu ti.Neboj vestavěnou skřín nechci :grinning:
24. zář 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé holky,pak vás dočtu,to jsou romány..my přijely před chvíli z chalupy,tak koupačka atd...a chci aspon chvíli zmrknout ružovku tak snad se tu sem pak ješte dostanu ..zatím pa pa
24. zář 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky no Jonuško co se stalo že máš den blbec?

Já dneska pozoruju Kájinku má průjem tak jsem kontrolovala zoubky jestli se nám neklube nabo nevím z čeho by chytla průjem :frowning2: :frowning2: no včera jsme dělali mošt tak trochu vypila a taky hrušky jedla no nevím :frowning2: .Teplotu nemá má pořád chuť na jídlo jenže já už k vešeru ji dala trochu dietku jen kuk.lupínky a na večer smectu tak nevím snad nebudme muset k dr.a ke všemu je zítra pátek tak nevím jestli rači nezajedem ať nemusíme o vík na pohotovost.

Na plavání jsem z holkama nechodila mám to do města z ruky a taky ta moje postava není do plavek mezi lidi :sweat_smile:
24. zář 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
čeha...dík za uklidnění někdy mi přijde že ani nežiju.... :grinning: ale příští týden jdu na tu zumbu....hurááá :grinning:
kristyan....no prostě den na pr.d....děcka protivní..mění se počasí..to je děs potom.malá spala všehovšudy za celej den tak hodinu a pořád knourala...
no děsný..prostě jsem ráda že je večer a mám trošku klid..fakt.ani na cvíčo nemuším..jsem hotová :grinning:
24. zář 2009 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmmmm to ty hrušky ne??já nemužu ani jednu hrušku ...tak je nejím... :unamused:
kurnik ám tu komárajdu lovit :angry:
24. zář 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
no fakt nevím doufám že už to bude zítra lepší budu ji dávat 3x denně tu smectu a černej čaj a uvidíme.
24. zář 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, to asi bude román, co? Postel, psací stůl, koberec, nějakou komodku a hlavně litr vína až to budeš skládat. :grinning:

Jonusko, ptala jsem se té svoji kamarádky na tu dohodu o děti, má to ještě u právničky, ale nevadilo by ji to, jen neví kdy ji to dají, měli by být rozvedeni každým dnem. Nevím jak moc na to spěcháš. Každopádně jsem zalovila ve svých papírech a našla tu svoji žádost. Tak když mi pošleš maila tak ti to přepošlu. Doufám, že ti to pomůže. Není to dohodou, kdyby jste se dohodli bylo by to rychlejší a lepší. Kdybys něčemu nerozuměla tak pak písni. A co ti řekli na té sociálce? Nějak mi to uniklo...
24. zář 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kolco - muj chlap když přijde v zimě večer domů, tak říká, že je to u nás jak na Vše svatých..... :grinning: A, že takový svátek se sluší zapít a otevře si láhev vína.... :grinning: Snaží se bát ftipnej...... :dizzy_face:
24. zář 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
babu...díky..mám sraz s tou paní v týdnu..ona mi to sepíše právě...takže paráda...jen sepsat ještě tu žádost k soudu----
my máme na dohodu i penízea vše..takže si myslm že nebude problém...
holky...komár uloven..ale pracně teda .ještě že byl takovej velikej že byl všude vidět :grinning: :grinning:
24. zář 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristyan já dávám smectu taky 2 den,pač má prujemkadí mi tak 4 denně a řídký ale má v tom hleny jak je zahlenená,tak doufám že je to ten důvod.Ale normálne mi kadí taky 3-4 denně tak snad ta smecta zabere a koupím taky zítra ten černý čaj.Prý neco řádí,ale je to hned pryč.....malá teda baští a pije,jako tekutin za celý den vypije tak 1 ,i více nekdyl.....tak si myslím že dehydrovaná by nebyla ..snad....zatím je v pohodě....

Přemýšlela jsem zda nemá průjem i z toho sinupretu...pač vetšinou když ho bereme u rýmy tak kadí řídčeji...

takže držím pesti at to máte taky brzo z krku...jsem z toho vždycky na mrtvici a zvlášt když jste si tím prošli....takže se budu modlit i za vás at jsou holky dobrý... :wink:
24. zář 2009 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
se svíčkama se přidávám...a navíc mě se líbí i ty skleněný svícny na svíčky na hřbitov některý ani nevypadají jako na hřbitov.když jsem nám je koupila na modrý :slight_smile: na noční stolky..každej si klepal na čelo.ale mě se líbí... :grinning:
mám ten solný kámen,a svíčky všude....ted je mám ještě v krabici na pudě po stěhování.zas eje vytáhnu miluju v zimě večery s čajíkem bylinkovým...sypaným..a svíčičky.kokuat jen tak na telku......ted budu sama... :confounded: to bude hodně smutný asi
24. zář 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to máš super.... :slight_smile: Tak hlavně ať to máš už za sebou....Držím palce, ať je to co nejméně bolestné...Kdyby jsi tu žádost pak přece jenom chtěla poslat tak klidně písni. Mě ji taky pujčovala kamarádka a vím jak mi to tenkrát pomohlo.
24. zář 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
já od jisté doby svíčky nezapaluju, přineslo mi to smůlu, jsem trochu pověrčivá
:unamused:
24. zář 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj určitě...pošli mi ji...já mrknu..at má přehled aspon o co jde..moc ti děkuju.. :wink:
všem i bodince.....jste moc hodný všechny :wink:
mě nějak bolí klouby dneska...
jo a miluju když mám v zimě zmrzlý nohy a doma si je dám do tepla....a čajíék.....jéééééééééé mám nějakou sentimantální náladu :grinning: :sweat_smile:
24. zář 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jonusko, bude líp uvidíš. Sama určitě nezůstaneš jsi pěkná baba....Víš mě tenkrát všichni utěšovali ,ale moc mi to nepomáhalo, máchala jsem se v tom jak prádlo v pračce a pak to najednou přešlo a já jsem začala zase žít nejenom přežívat. Je to blbý, ale chce to čas.
24. zář 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jonusko tak mi pošli tvoji mailovou adresu a já ti to pošlu.
24. zář 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
SAKRA, se mi to smazalo celý, a takový dlouhý...
Romi ještě se o tebe chlapi budou prát, jsi kočenka, zasloužíš si toho pravého.
Kájince a Klárince přeju brzké uzdravení.
Jajda se před chvílí probudil vyspanej, doufám, že v deset to s náma zalomí, jinak padnu, jsem mrtvolka.
24. zář 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky nechvalte mě já se děsně stydím..... :grinning:
já se tak nevidím no......ono když ti to nikdo neříká a nedokazuje... :confounded: .....
jdu do vany....ráno jdu na pohřeb..na 11.. :frowning2:
24. zář 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jonuško,je super, že Ti na sociálce pomůžou. Jsem ráda, že to budeš mít bez placení.
Kristyan a Marti, nám před několika týdny dokt. na průjem doporučila Nutrolin, je to prý lepší než Smecta. Tak to zkuste, třeba to zabere. Smecta prý vyřeší problém (kakání zahustí), ale nevyléčí.... Stojí cca 80,- Kč a je to bez předpisu.
Jinak my do plavání chodíme (už jsem psala,že už do 3.kurzu), sem do PV do Chobotničky. Zkušební vanu jsme stihly kvůli věku jen 1 a ta stejně neproběhla, protože byl porouchaný kotel a studená voda. Pak už jsme na to byly moc staří... Zrovna teď nám paní "instruktorka" v plavání říkala, že s vodou má mimčo přijít do styku hned po skončení šestinedělí a čím dřív se začně chodit "do plavání" tím líp. Vím, že kamarádky jezdí ještě do Olmiku a Vyškova, ale to už je pro nás z ruky. Já plavání můžu jen doporučit, i když je pravda, že to leze do peněz.
24. zář 2009 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti,že ses neozvala neva, měly jsme celý den co dělat :slight_smile:. Zkusily jsme s kamarádkou hospůdku U Anděla (u základky na Melantrichové) a můžu říct, že je to tam úúúúplně super. V porovnání s Újezdem 100 a 1. Je tam obrovský hrací plac s kamínkama, 2 houpačky, skluzavka i domeček. Bokem je i pískoviště. Vůbec jsem o tom nevěděla. Dá se tam i sedět, je tam spousta stolů.
24. zář 2009 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte
kolči, jsem moc ráda, že se ti cvičení líbilo, na mě něco leze, tak jsem si vlezla ted po práci na 30min do infrasauny a rýma se spustila a trochu se mi ulevilo, tak snad to do rána přejde, musí, mám to naplánované.

a navíc zítra chystám pro dceru a neteř velkou oslavu v sokolce u našich, s hudbou a balonky a 30kámošů, a navíc tajnou, holky to neví, ale hrozně si to přejí, ale my se ségrou jsme jim to zakázali, že mají teprve 15 tak že oslava bude jen s babičkama doma u čaje a rychlých špuntů, tak jsou nasraný jako prase , kozeny, jsem zvědava jak budou zítra čučet, pokud se to podaří utajit do poslední chvíle.

já nechodila plavat s dětmi, dřív to nebylo a ted se mi nechce, hlavně kvůli mě, jsem hrozná zmrzlina v zimě a vlést do vody, brrrrr, v zimě to nesnáším.

vši jsme měli jednu dobu neustále, vždy jsme se domluvili že o víkendu všechny děti ze třídy budou umyté odvšivovačem, ale vždy se našla nějaká maminka, která tvrdila že její holčička to nemá a v pondělí to ty ostatní zase chytly od ní, nekonečný půlroční boj, už jsem u toho skoro bulela, jak jsem celé dny vytahovala hnidy a za 2 dny jich měla zase miliony. kousalo mě to všude, nikdo jiný jsme je doma nechytli ale svědilo nás všechny všechno, brrrr. tak držím pěsti at je to rychle ok

kdo chtěl info o cvičení ??? babu, nebo bonynka? nemůžu si vzpomenout a nemůžu se mrknout na předchozí stránku, pač by se mi tento román ztratil, tak mi klidně pisni IP a já ti podám info, ju???
24. zář 2009 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
jonusko, myslím na tebe, drž se a nesmutni, já vím, ono to jinak nejde, bolí to , ale chce to fakt jen čas, ale kdyby se tak nějak dal přeskočit, že ??? a hlavně si věř, máš na to, nepodcenuj se, zkus se usmát a dát hlavu vzhůru, to moc pomůže . papa a dobrou, jdu si lehnout a vyspinkat tu rýmu.
24. zář 2009 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to vypadá, že už všichni spíte. Ach jo, vy se máte. Mě se večer nechce spát a ráno vstávat. Malá už má sbaleno, zítra odjíždíme na prodloužený víkend. Jdu dokoukat Zoufalky a pak spát. Paa
24. zář 2009 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
bodinko taky ještě nespím...:slight_smile:
louskala jse ořechy mají v sobě hodně magnezka..to ted hodně potřebuju beru ho užod 15..a ted cítím jak chybí.a nemužu usnout...
24. zář 2009 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jejky Januško, tak to jsme na tom stejně. Zoufalky skončily... Jdu se ještě kuknout na net, potřebuju ještě pro Elly nějakou zimní bundu. A jakto že se Ti nechce spát? zmiňovala ses, že dnešek nestál za nic? Naše Elly od pondělí tohoto týdne zavedla nový režim - spí přes den už jenom jednou a to asi tak 1,5hodinky. To se mi zdá málo, ráda bych jí dopřála aspoň 2-3 hoďky (i v práci bych toho víc "podělala" :grinning: ), ale ona se budí :cry: . Obdivuju, že nepadáš únavou, když se máš starat o tři ratolesti.
24. zář 2009 ve 23:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Blani:užijte si víkend hlavně at vyjde poasí budu na vás myslet
Dari:ne neboj se chtěla jsem jen pro malou hracku je to ze serie mula korálky jsou to takové drátky různěsmotané a na nich korálky ale nedělej si s tím hlavu jen kvuli tomu tam nechod navic s malou mezi ty lidi jen kdyby jsi tam chteela neco ty.
Marti:treba ej to po tom sirupu škoda že sis nevzpomněla jak jste byly u doktorky mohla ses ji zeptat
Jonuško:ta zima bude asi smutná navíc je tak brzo světlo pak jsou ty večery nekonečné ale bude líp třeba to bude dřív než si myslíš
25. zář 2009 v 07:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se normálně z té moji holčičky asi zblázním. Potvora je líná pít!!
Sestřičkám jsem křivdila, opravdu ji dokrmují jen střikačkou a ne flaškou. V noci jsem tam byla si 4 hodiny a krmí/dokrmují tak všechny děti.
K prsu se normálně přisaje a taky se chvilku krmí, ale vypije tak maximálně 30ml a pak se na mě jen usmivá (sestřička použila výraz - drze se vám směje od prsa do oči :slight_smile: ). Sestřička ji za hodinku dokrmí 10ml ze střikačky a ji to stačí! Nechápu to.
Já mám mlíka jak malá kravička, na každé odsátí dám 100 až 150ml a mrzí mě, že se to dává jiným dětem.

Máte s tím některá zkušenost?

Romčo - já jsem byla taky závislák na magnezku, když jsem si každý den nelupla pár tablet tak jsem měla křeče jak blázen. Ale v těhu jsem se nechtěla cpát chemii a tak jsem si sehnala homeopatické magnezium a normálně mi 100% zabralo! Když budeš chtít tak ti zbytek donesu a nechám si předepsat další.

Dáši - wow, tajná narozeninová oslava byl vždycky můj sen. Doufám, že se to podaří.

Na plavání v Chobotničce slyším většinou dost rozporuplné názory, je to tam prý hrozně maličké a matky se v šatně málem pomlátí. My asi budeme jezdit do Olomouce, protože tam je plávání kojenců i o víkendu, on totiž s malou bude chodit manžel - chce, nenutím ho k tomu :grinning: :grinning:
25. zář 2009 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
:wink: editko...ty mimča ze začátku opravdu pijí..30tky,postupně to zvyšují..hl.je ji často přikládat.ona je maličká ty menší děti jsou hodně spavý.chce je to budit.aspon po tech 2-3hodinách i v noci.ona se rozkojí...a jak tovypadá s tou žloutenkou?určitě je to lepší viď??
náš soused rtaky chodil s dcerkou plavat :wink:

bodinko...no víš já mám ten spánk už tak narušenej...malá mi zase celou noc nespala a mrčela.a přes den spala jen dvakrát asi 20minut...takžejsem tak hotová a většinou jak zalehnu..je konec.začne.a taky večer až usnou je jediný čas kdy mám čas jen pro sebe.nemužu jít jen tak spát..prostě to nejde...
25. zář 2009 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jonuško, to je mi jasné. Každou volnou chviličku bez dětí je potřeba využít :sunglasses: . I když ty naše dětičky všechny hrozně milujeme, že potřeba si dát semtam chvilku oddychu.
Edith, mě malá ze začátku u prsa usínala. Byla jsem taky jak chodící mlíkárna a moje odsáté mlíčko dávali jiným dětem. Mě to ale nemrzelo. Protože nebýt takovýchto zásob, i naši malou by museli krmit umělým mlíčkem. A tak jsem si říkala, než by to přišlo nazmar, ať to raději využijí jiní :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .
Holky, jdu pakovat, v poledne odjíždíme do Jeseníků.
25. zář 2009 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek