• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
Holky, já jsem Vám zapoměla napsat, že nám malá konečně neřvala u koupání. Plinka zabrala. Mooooooc děkuji za radu. Dělala trochu rohlík, ale neplakala. To by člověk neřekl jak málo stačí aby byl prcek spokojenej.
25. zář 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Babu - ona když sestra viděla jak pořád jen řvu kvůli malé tak si myslela, že s manželem to přežiju líp. A taky kvůli tomu tady je to rozkládací křeslo :grinning:

Modrá indulona je fakt super, taky na ni nedam dopustit. Kde se dá koupit ta Balnea? Můžu v tom koupat malou i když žádný exem nemá?

U Anděla je to dobrý a já to mám z domu kousek stejně jako Zuzka :wink: Jenom je blbé, že to je taky venku, musíme najít něco na zimu!!
26. zář 2009 ve 04:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jak tak koukám, tak AE má hromada dětí...asi to moc prožívám.

Edi, v balneu koupat určitě můžeš. Mně doktorka předepsala Oilatum (to je hodně podobné, také olejová přísada do koupele) hned na první poradně, a to malej ještě žádnej ekzém neměl.
26. zář 2009 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
edit...balneum ti napíše dětskej dr..a pak ho neplatíš.oilatum už je spíš pro ty ekzemy..balneum na suchou pokožku pro miminka uplně supr... :wink:
jj modrá indulona..Tomášek měl hrozně suchou kuži po porodě dlouho.byl přenošenej i když se narodil v termínu.asi se udělal dřív nebo co..ale měl znaky přenošení..a jedině indulona pomohla :wink:
ted frčím na město potřebuju boty...chjo.se mě nechce už tedkom :grinning:
26. zář 2009 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi-takže to je jen na předpis? Tady taky asi koupou v něčem takovém, já mám koupel od seba medu a jednu olejovou od bubchen.
26. zář 2009 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
na předpis to stojí asi 50 kč, když si to koupíš normálně tak 290 kč...což je docela rozdíl...
26. zář 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
jde vidět že je víkend :grinning:
m jdeme grilovat.... :wink:
26. zář 2009 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky hlásím že jsme v PV na noc,jely jsme v 6 večer z chalupy radši na pohotovost s malou,kvůlu tomu prujmu, tak nám dali prášky,dietka a v utery k mudr.na stery....tak doufám že to zabere.....jinak se zblázním......malá je v pohodě....prohmatala bříško,řechtala se u toho,pije atd..tak jsem ráda,akorát ten černý čaj proste nechce..nevím jak to do nej dostat,ale vody vypije.....až na ten průjem hnusnej.....dnes 4 krát..ach jooo.....

jinak tam před náma byla paní s holčičkou,no mohla mít tak 10 let a nechali si ji tam,hned na kapačky...plakala a volala že chce domu...my šly na řadu zrovna po nich....já byla na mekko a klepala se jako ratlík že nám berušu vemou... :frowning2: :frowning2: :frowning2: já takový situace strašne špatne snáším.... :frowning2: ,ale snad to zabere.....ted před spaním zbaštila misku suchých testovin....ty miluje....a nesmíme mlíko,tak nevím jak zvldáneme noc,pač v noci pije mlíko.....ale mudr. mi doporučila rýžovou detskou krupičku a je tam recep na rýžový odvar na diety....jen 200 ml vody a lžíce této rýžové krupice,tak snad mi to vypije místo mlíčka...jinak nevím jak budeme spát.... :unamused:

je to trápeníčko....tak se mejte,snad u nás bude líp....já čučím na superstar...pa pa
26. zář 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky marti ni malá dneska měla 2 krát taky měkkou stolici ,ale na dr to není myslím teda.Jo a taky funguje jí pije zlobí takže myslím že kdyby měla virozu tak bude mít třeba teplotu nebo nebude chtít jíst ale je v poho.Já myslím že to má z toho jak pořád jí jablka hrušky švestky no jí všechno možný ale toho ovoce fakt hodně.není problém sníst dopoledne jako svačinku jablko a odpoledne hrušku a ještě švastky jak jsme venku a vidí na stromě švastky tak chce ham .
26. zář 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo to malá baští taky furt,ale práve ted ne...dnes mela piškotky,obed nechtela a snedla trošku a hned se pokadila a taková voda,hleny atd....tak jsem z toho na mrtvici....ale kadila naposledy ve 4 odpo,ale za dopo hned 3 krát,ale ona mela v noci a ráno mlíčo,a mudr.říkala že mlíko to vše jen zhoršuje,tak ho nesmíme,tak se bojím noci jak ji zvládneme.....

jinak my tuhou stolici nemíváme nikdy,vždy mekkou...pač hodne pije a baští ovoce,ale toto je jiný,hnusný....a přeýšlím zda i takový prujem muže být od zubu? no uvidíme...snad ty prášky zaberou...jsou to kajoby bakterie z kvasnic... :confused:
26. zář 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jaké prášky vám dali?
26. zář 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
haojky babulky...marti at jste rychle fit...to je mi líto..takový škaredý nemocina malinký děti...hruza:(
26. zář 2009 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristy dají se koupit i bez předpisu normálne v lékarně a je to ENTEROL :wink:

jinak malá spala celou noc bez probuzení.....jupííí....ráno jsem ji udelala rýžový odvar z té rýzové krupice,to si bohužel 2 krát jen lokla,nechutná ji to a ted ji peču piškotky,tak baští....ale ten černej čaj nechce.....
27. zář 2009 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristyan já jdu ítra s dětma a známejma na ujezd....jestli budou mít otevřeno..kdyžtak doraž tam:slight_smile:
byla jsem v tescu a chtěla jsem ty packy bodíček..ale s dlouhým rukávem nemají ani tílečka namají.a bundu na sebe jsem chtěla přechodkovou a to vubec ani v taku...tak mě dožrali docela :grinning: jelikož v arkádě mají krásný bundičky ale za 2000nebo i za 1000prostě mít nemužu...budu musit k ´tamanum :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jo a ty hamánky měli mít s tou mističkou a taky nic....to byl výlet :grinning:
jsem zjistila že pujdu na tu zumbu..včem se tam chodí?jsem zjistila že jsou mi všechyny plátavý kalhoty plandacívšechno mě padá...co si mám na to koupit??? :confused:
27. zář 2009 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jejda, to je škoda...bodýčka s dlouhým by se mi taky hodily...uvažovala, že se tam juknu, tak nic...díky za info Romi. Jéé taky bych potřebovala, aby mi byly nějaký kalhoty malý :grinning:
27. zář 2009 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tchýně nám donesla čerstvé buchty a já blbec jich snědla jo kdybych týden nejedla. Doufám, že to nebude malou nadýmat :frowning2: Hned jsem si nechala uvařit čas pro kojící, snad to zabere, nerada bych celou noc malou hongala, protože má prdíky. Jsem trouba.

Jinak nás možná už zítra pustí domu, ale je to ještě furt 50:50 tak se moc netěším. Raději :wink:
27. zář 2009 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky:slight_smile:
Editko..tak držím pěstičky at vs zítra pustí..hl.teda at je malá Editka už v pořádku.máš ji už u sebe pořád?nebo ještě chodí na sluníčko?
pak jsme byli v kik a lidovce.malé jsem tam koupila bodíko s dlouhým rukávem za 60kč a je moc pěkný....a sobě triko.no musím si radost taky udělat.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
začíná mě škrábat v krku... :angry: sakriš
malá tedkom usnula a já jdu na supr star :wink:
27. zář 2009 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,taky ležím u telky a jdu na superstár.

na tu zumbu Jonusko jsou plandavý kalhoty právě to ono, jen si je stáhni v pase at ti nespadnou :grinning:

Marti ten průjem je na prd, taky by mě to znervoznovalo, mám super věc na střevní problémy, je to doplněk stravy , ale je to to nejlepší co na trhu je. pokud by jsi chtěla vědět víc, tak pisni .

editko, držím pěstičky at jdete zítra domů

oslava 15 tin dopadla super, holky byly dojatý, netušily co jsem na ně přichystaly, takže to klaplo. :wink:
27. zář 2009 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dadli...takže parádní oslavička??hurááá.... :wink:
plandatý jo teda?šnurku v pase mám :grinning: :grinning: :grinning:
jdu si uvařit čajíček...
holky...to byla zase krásněj den že???krásně teploučko sluníčko..paráda..ještě toho chlapa by to chtělo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ale se musím pochlubit už kvuli němu nepláču a je mi opravdu fajn.jak se nestresuju kde zas je a co dělá.je mi to šumfuk...6dní io něm nikdo neví...a neviděl mě ani děti...nezájem prostě..takže z mé strany taktéééž :sunglasses:
27. zář 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak jsme doma, dovolená byla nádherná, vše jsme si užili plnými doušky, Adámek byl skvělý cestovatel a vše zvládl na 1s hvězdičkou :grinning: :grinning:
dnes ráno se vzbudil a hledal moře a vlny :grinning: :grinning: :grinning:

pak přidám pár foteček, jak bude chvilička,dnes jsem prala a vybalovala a je super, že je tak hezky a vše krásně uschlo, jen ty hromady , kdo bude žehlit :wink:

jinak editah mooooc gratulujeme k narození Editky, dadli mi posílala sms zprávičku do řecka, že se už maličká narodila, tak přejeme hlavně ať už jdete brzy domů , hoooodně zdravíčka a at je každý den v Editčiným životě krásný, velkou pusenku od nás s Adámkem

marti tak doufám, že Klárinka už má po průjmu, Adámek to měl taky jednu dobu, dělaly všechny vyšetření a vše ok, přešlo to po pár dnech samo a černý čaj mi pil jedině slabunce oslazený glukopurem a tak jak ti dr řekla, bez mlíka, to ještě víc rozjede a po průjmu začni první jogurtem a pak zas mlíčkem nebo vyzkoušej od dadli, však ti určitě napsala oč jde, tak se držte

napsaly jste toho za těch skoro 14dní mooooc a tak já dočtu postupně, ještě jdu uvařit polévku a už si kooonečně sednu a dám vínečko :slight_smile:

jonusko to je dobře, že už nepláčeš, bud silná, já vím, že se mi to lehce říká, ale boží mlýny melou spravedlivě.......

zatím pa a mějte se. dobrou noc
27. zář 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky verdíku, ted otvírám koníka a myslím na tebe. jestli náááhodou už nejste doma, a ejhle , jste, tak vítejte, ještě jste se stihli vrátit do hezkého počasí, ale zítra je konec a ahoj teplo za nějakých 7 měsíců,, fuuuuj, to je představa, ach jo :frowning2:
28. zář 2009 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
verdíku, máme tady nové maminky, BONYNKU, BODINKU, TOBI, BABU . a ještě nějaká nová tady byla ale jen chvilku?? nezapomněla jsem na někoho ??
28. zář 2009 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
dadli ještě čudlík..tady byla ale prý nemá času..:slight_smile:))
jaktože zítra sbohem teploučku????hlásí už škaredě?já se nedívám na telku mám ji na ozdobu skorem tak ani nevím :grinning:
takhle teplo by mohlo být celou zimu že :frowning2: :frowning2: :frowning2:
28. zář 2009 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verdi - dovču a teploučku závidím. Teď si budeme muset na teploučko zase počkat, ale je super, že je aspń tohle příjemné babí léto.

Dětská vizita se dnes někde fláká, už bych ráda věděla na čem jsme!
Moje kontrola taky nedopadla nejlíp, mám furt roztažené děložní hrdlo nebo co, prý v něm mám krevní sraženiny, takže příští pondělí zase mažu na kontrolu do nemocnice. To bude sranda, první výlet s miminem :grinning:
No snad se to za ten týden nějak samo vyčistí, naštavlo by mě kdybych musela být zase v nemocnici :wink:

Romčo - takže v KIKU maji bodyčka s dlouhým rukávem? Já jich budu pár potřebovat dokoupit, malá je tak malá, že ji nemám skoro co obléct. Doktoři furt strašili, že budu mít velký mimčo a tak jsem toho ve vel. 50-56 moc nenakoupila. Teď má na sobě 56 a je ji trochu velká :slight_smile:
28. zář 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Editko stejně menší nekupuj.uvidíš za chvilenku ji bude 56akorát nemá to cenu....no popravdě moc tam těch bodíček neměli....ale uplně krásný mají v taku.tam mají užasný oblečky pro mimouše a pro dětičky.moc krásný...ale tam se moc rozšoupnut nemužu...:(
taky jsem měla ještě v hrdle sraženiny a odešla ze mě asi 3týdny po pordou.jsem šla na záchod a to vyšlo a strašně jsem krvácela ale pak bylo vše dobrý.hl.mě ale do té doby hrozně bolelo břicho dělalo tio tam asi neplechu.pak byl klid...

holky co srazék zítra?????
28. zář 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jonusko, jj, hlásí od zítra citelné ochlazení, prý je dneska poslední kráásný den, no a já jsem chtěla někam na výlet a tatka je celý den v práci...... tak jsem doma a čmuchtám oběd :frowning2:

a mám doma patizon a nevím co s ním, nechci ho smažit, máte nějaký tip??? něco jsem našla, jako že se povaří, přidá smetana a s kuřec.prsíčky, to nemusí být špatné .

Edi, dnes je svátek, tak jim to bude asi trvat, držím pěsti at vás pustí, tak pak pisni, papa
28. zář 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romčo - taky doufám, že to odejde samo!
Já si nikdy nevšimla, že v taku mají i hadříky pro mimouše, jsem asi slepoň.
Já potřebuju je 2-3 body a 3 dupajdy, protože teď ji všechno strašně plandá a vypadá jak strašák do zelí. No a když se teď na ní budou všichni z rodiny chodit koukat tak chci, aby byla kočka :slight_smile:

Taky mě někdy dost bolí břicho, jako kdyby měla dorazit silná menstruace. Přisuzovala jsem to zavinování dělohy a ne ničemu jinému. Je to blbákov. Fakt tě Romi obdivuju, že jsi do toho šla 3x :wink:

Nechápu kde je ta blbá vizita. To čekání je nekonečné!!!
28. zář 2009 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
edith tak to jo at je malá pěknoučká..já jsem toho taky ale měla hruza něco ani neunosila..musela jsem si tu imi holčičku užít.no...já měla supr porody.bez nástřihu,prostě rychlovky takže klidně do toho pujdu zase.jetsli bude s kým :grinning: :grinning: :grinning: cvok.ted teda není šance.a jsem i na dlouho vyléčená.ale kdo ví co bude za 10let....
Dadli..aha takže poslední den..mě klepne.co potom....???no zapečenej se smetanou a kuřetem hmmm to bych zkusila :stuck_out_tongue_closed_eyes: mnamaka.my máme řízky dnes
jj edith do taka běž mají opravdu krásný hadříky
28. zář 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě bolela taky šíleně děloha po porodu, ale to asi tím zavinováním. ale až ted při třetím, při prvních dvou jsem nic necítila. ted jsem teda po porodu měla břicho jako kdybych ještě nerodila, to bylo děsný, to jsem nezažila. ale asi to je tím věkem, všechno šlo hůř.

edi na to špatný se rychle zapomíná a to dítě ti vše vynahradí, takže neboj že by jsi nešla do dalších :grinning: :grinning: :grinning:

martinek mi ted zapl troubu, vypnul pračku, vše jsem zjistila až po hodince, takže peču na prázdno, prádlo stojí v pračce..... to je rarach. a máme pořád , už týden nudli u nosu, je den kdy je to lepší, ale jinak je to spíše stejný, ale teplotku nemá, tak to musíme vydržet

jonusko, se srazíkem zítra počítám, ale má být hnusně, prýýýý, tak uvidíme, pisneme si,

já jak mám ten notas tady na baru v kuchyni, tak to je super, vařím a při tom kukám. jinak bych neměla čas sedět u PC, takhe je to super :wink:
28. zář 2009 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
on mi vypl i polííífffku , a já proč nevře :unamused:

je vidět, že ostatní holky mají doma tatínky a jsou někde na výletě, a my co "nemáme" tak tady čumákujeme :wink: a editka čeká na vizitu :wink:
28. zář 2009 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek