• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
právě jsem si říkala že nikdo o víkendě nepíše..no jo to jsou rodiý výlety atak :frowning2:
to je rarašek martínek :grinning: :grinning: :grinning:
pujdu na srazík určitě tak pisnem kde a jak :grinning:
28. zář 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky, já hlásím, že jsme taky bez taťku a čumákujeme doma :grinning: Nechcete někdo aspoň na procházku? Ať nemusím chodit pořád sama...Ikdyž určo budete něco mít.

Teda ten náš klučina je fakt hroznej. On vám holky pořád pláče, po jídle, prostě pořád. Už tři noci nespíme...budí se 5 x na kojení. Předtím jen 2 x. Vždycky si jen tak cucne, usne u prsa, tak ho položím do postýlky a za hodinku zase znovu. No a mezi tím sebou mele...už jsem z toho fakt zničená. Nejhorší je, že nevím co se děje. Připomíná mi to ty naše začátky s kojením.
Romi, mlíko jsem vysadila...už týden ho nepiju, ani mléčné výrobky, a pořád nic :frowning2: je mi ho fakt líto, vypadá hrozně. Jsem srab, ale docela přemýšlím, že pomalu přestanu kojit. Nasadím HA mlíčko a snad bude klid....snad

Edi, doufám, že vás dneska pustí. Doma je doma...to bude parádička. Edi, mám doma takovou krásnou bílou soupravičku do porodnice, vel. 56. My jsme ji moc neužili, teda asi dvakrát jí měl na sobě. Třeba by vám byla, nechceš ji půjčit? Možná bych našla ještě něco z těch malých velikostí. My měli v podstatě hned 62, takže...
28. zář 2009 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi to bude spurtík..určitě...a vydrž a koj..to pestane za chvilenku samo...zkus jen tu indulonu...fakt...
já jdu dnes se známejma na kafíčko..
28. zář 2009 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
a co ta edit???pustili je?že nepíše....? :wink:
28. zář 2009 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi, no to bude takový nějaký období, pořád se to u nich mění, a nebo ještě z té nemocnice, je rozhozenej, to bude dobrý, vydrž a koj koj :wink:

táta dnes přijde kolem 15 h, tak pojedeme někam na kolách, jinak bych zuzi šla na špacír :slight_smile:

no editku asi pustili, pač nepíše, ona se balila a ted neví co dřív :grinning: :grinning: :grinning: že edi???
28. zář 2009 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!Nellka je dnes od 5.45 vyspaná tak ted to asi dohání spí už přes 2 hodiny pak dostaane oběd a jedeme na kolech ven.To počasíí nic moc ach jo zima dlouhá.
Včera jsme byly ve Vyškově v zoo malá byla nadšená nejvíc se jí líbil selský dvůr kde se vejde přímo mezi zvířátka.Hladila je no nadšení veliké.Do dino parku jsme nejeli bála jsem se že kdyby se jí ve vláčku nelíbilo jak by jsme vystoupili za jízdy a navíc asi by z pravěkým příšer nic moc neměla
Edith:snad vás dnes pustí domů je to nekonečné už mi přijde jako by jste tam byly věčnost.Už se těším až přivoním k malinké.Vůně miminek je prostě užasná
28. zář 2009 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuk,
tak my jsme přijeli od tchýně. Malej pokračoval ve spaní, nespaní...ale už má vylezlou 3/4 stoličky, takže je to jasný - zuby.... Jo a máme rýmu, takže školička zítra určitě ne, na srazík dorazíme, pokud nebude protivnej a bude pěkně.

Dočtu večer.
28. zář 2009 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, my jsme se právě vrátili z Brna. Kamarádka měla za čtrnáct dní rodit, ale zvedl se ji tlak a začaly otíkat ruce a nohy, tak ji budou vyvolávat porod zítra nebo pozítří, ale už si ji vzali na JIPku, tak jsme ji jeli psychicky podpořit. :slight_smile:
Edi - doufám, že už jste doma. Držím palečky. Z té sraženiny si nic nedělej.Já jsem ji měla taky. Dostala jsem nějaké prášky na uvolnění a odešla mi až za tři týdny.
Zuzi - malá mi teď v noci vstává co dvě hodiny na kojení. Začalo to minulou sobotu. Měli jsme sele a já ji všem chválila jak je hodná, že spinká v noci šest až osm hodin. A od neděle ji kojim co dvě hodiny ve dne i v noci. :frowning2: Už začínám uvažovat o tom, že bych ji na večer dávala Nutrilon, připadá mi strašně hladová. No jsem z toho úplně k.o.
Jonusko pokud by to byl ten spurtík, jak dlouho může trvat?
28. zář 2009 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, opravdu už jsme doma!!!!Hned jsem začala všechno rovnat a přesouvat z prava do leva a zjišťovat co všechno nám doma schází. Zítra manžel pomaže koupit ten košík, protože jen postýlka nám stačit nebude, potřebuju na malou vidět a nechce se mi vždycky přejíždet s postýlkou. :slight_smile:

Největší zážitek pro mě bylo, že jsem malou v 11 nakojila a ona se probudila až kolem 15hod kdy jsem ji rvala do autosedačky na cestu domů, tak dlouho snad ještě nikdy nespala. Navíc má zase o 100g víc než včera, tak si z nás mudra dělala srandu, že nemám mlíko, ale smetanu :grinning: :grinning: Doufám, že nám to vydrží. I když občas mě to kojení už nebaví, hlavně v okamžiku kdy si z prsa dělá dudel.
Holky co vy a dudlíky? Já jsem ho dávat nechtěla, ale asi budu muset, malá si cucá prsty, ruky, bodyčko...prostě všechno. Od kdy ho dáváte? Mám strach, že si zničíme techniku kojení. A jak dlouho se dudel steriluje?

Zuzi ještě pár dní vydrž a budu na procházky chodit s tebou. :slight_smile:
28. zář 2009 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Edi já byla taky proti dudlíku, ale ve 14 dnech ho to naučila tchýně, nejdřív ho nechtěl. A teď jsem za něj ráda, i když teda mě štve, že ho má ještě v 16ti měsících, ale pomáhá mu, když ho něco bolí... a většinou ho má jen na spaní. Švagrové holčička má 14 měsíců a kojí a kojí, protože malá z ní má dudel, bouchne se, přijde k mamince, šátrá na tričko mňam mńam....a u maminky se uklidní. Takže zlatej dudlík. Tchýně říkala, že lepší dudlík než ožužlanej palec....no něco na tom je...
28. zář 2009 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo já ho sterilovala varem 5 minut
28. zář 2009 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak Edi super, že jste doma, těšíme se na nějaké fotečky nové.

Vítáme Ilču s Adámkem z dovči.

Marti snad to má Klárinka k těm zoubkům, posíláme pusenku, ať je líp.
28. zář 2009 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,

tak mi přijely z chalupy..furt prujmujeme :frowning2: ...už mám nervy v kyblu..jina řádí jako čert,ale nechce moc papkat,snedla jen šumčičku,pár piškotu a mléčný řez a nic jinýho do ní nedostala a pije teda černý čajík....a dnes kadila 4 krát :angry: :angry: :angry: :unamused: :unamused: :unamused: :unamused:
Jinak teda drtí zuby pořád,furt ruky v pusence..myslíte že by mela prujem tak dlouho?

Zítra máme jít na stery....jsem nervozní holky....já snad zestárla o 20 let..ty nemoci me zničí... :frowning2: :frowning2: je mi uplne do breku....zítra školička u nás padá i srazík.....a dám vedet pa pa ,jdu vybalovat,zapnout pračkua atd...
28. zář 2009 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak edi..gratulujeme...já říkala,že přijedem a vy budete doma :grinning: :grinning: :grinning: a zdravíme Adámka s maminkou
28. zář 2009 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti myslím,že to fakt bude k těm zubanům, jestli tam má ruky pořád narvaný...
28. zář 2009 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
nekoukalas do pusy, jestli má něco nateklý?
28. zář 2009 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
editko paráda že jstedoma....
já dudu dávala.a měsíc si ho vzala ale jak usla letěl.a kojení nám to nezkazilo...kdyby si chtěla mám pořád ten sauvinex je moc krásnek.0-6m...
jsem dnes nějak utashaná.... :unamused:
28. zář 2009 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé Edi, to je dobře, že už jste doma. My máme dudlík taky normálně a rozhodně nám kojení nezkazil. Má ho ale spíš jen na usínání, pak ho vyplivne. Když řve tak se s ním stejně neutiší...to si ho nevezme vůbec. Takže já bych se toho nebála. Jak píše Olča, je to lepší než palec...dudlík pak zahodíte, ale palec nee. A věř, že paleček se tím pěkně zničí, mám známou a ta její holčička to tak má :frowning2:
Nám nepokazilo kojení ani pití z láhve...ze začátku jsme dokrmovali...

Romi, dneska jsem koupila tu kaši...nějakou od nestle, rýžová...Už se těším až to vyzkoušíme, možná ale ještě ten týden počkám ať jsme podle toho doporučení, od ukončeného 4. měsíce. Ikdyž by to snad moc nevadilo.

A co zítra srazík? Už se moc těším, jsem vás neviděla ani nepamatuju :slight_smile:
28. zář 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
No teda Edi, taky pěkně přibíráte...že vy se budete opičit po nás? :grinning:
28. zář 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti je mi te moc lito ty průjmy jsou fakt ma prd ale hlavne ze pije jist nemusi jak neni apaticka je to ,,v poho,, jsem zvedava co na tech sterech bude
Malá dnes spala dopoledne 2 a půl hodiny pak jsme vyjely na kole.odpoledne jsme ji sli uspat v kočárku a nechtěla spinnkat tak jsme si myslela že usne ve voyzíku po cestě domů a nic tak dnes po 1 nepsala odpoledne ale je pravda že padla jako za vlast
Edi jsem ráda že jste konečně doma.Tak at se malé doma moooc líbí.Košík je príma mi ho využily přes den maximálně.Dudlík měla malá už v porodnici a má ho do dnes jen na spaní
28. zář 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti...a krom kadění má něco jinýh???teplotku nebo tak?co obyč bílej jogurt?
Zuziii...jj mužeš už ted když uděláš trochu řidší..tou rýžovou nic nezkazíš...
kdo se ptal na spurtík?trvá kolem týdne...cca:slight_smile:
holky..vzácná to chvilka věci mi spinkjí..užasný
my jsme byli se známejma na ujezdě a byla tam i Kristyan tak jsem pokecali:slight_smile: :wink:
jj dudel lepší než paleček....kamarádčin malej má 2,5 roku a pořád má v puse prsty a ještě si k tomu roluje ouško...to je zvyk teprv no.ale dudu měl teda taky...n každý dítě si něco najde.
náš Tomík neměl dudu nechtěl ho a při usínání si prstem šimral v pupíku...to bylo taky něco ho to odnaučovat :angry:
28. zář 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
jonuško jinak nic nemá..řádí pořád stejne..jen ten prujem.....a moc teda nepapk.....jen vařený maseno,piškotek a ted mi snedla čtvrtku jablka,dočetla jsem se že je výborné na prujem,že pusobí jako zátka a váže na sebe ten bordýlek....jsem zvedavá jak nám vyjdou ty stery...to budou ale vysledky až ve čtvrtek :angry:
28. zář 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo jablko je prý super a rýže a rýžová kaše nemléčná ale malá ji tenkrát moc nechtěla jen se trochu napila.
28. zář 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky jo jak píše jonuška tak jsme se viděli.

No mi už průjem nemáme myslím že mi jsme ho mělůi z toho moštu a jablek a hrušek :wink:

Editko huráááá jste doma a pochlub se že doma je to úplně o něčem jiném.je to super nikdo tě pořád nekontroluje a nehlídá :wink: :slight_smile:

U nás už se spí holky taky odpadli na tuho.
28. zář 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
jejda jsem napsala že mi usnuli věci......já jim tak neříkám :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: miláčkum mojim... :grinning:
kdybyste je viděli leží na mím...vedle sebe jak špagetky to je jak na nějkaé ubytovně tady :grinning:
28. zář 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky to petuli nechce tu ryžovou..zítra ti písnu pa ,jdu hajat...jsem nervní tak at to zaspím... :unamused:
28. zář 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jsme doma ze skvělého prodlouženého víkendu v Jeseníkách. Bylo parádně, Elly se vyřádila jak nikdy.
Jen jsme na tom asi stejně (blbě) jak Marťa s Klárkou. Už v pátek při odjezdu jsme si odváželi průjem, který se s náma táhnul celou dobu. Až dneska to snad vypadá líp. Ale Marti, Elly se chová stejně jako Klárka - úplně normálně. Žádná rozmrzelost nebo náznaky nemoci, teplotka.... "Jen" průjem, který je takový docela agresivní a smrdí. Nasadila jsem jí dietku, bez ovoce a jogurtů. Jen mlíčko jsem jí nechala (i když vím, že se v takových případech nesmí, ale jinak nevím, jak bych do ní dostala Smectu). Na pohotovost jsem jít nechtěla, moc jsem se bála, že by si nás tam chtěli nechat a revers by se mi určitě podepisovat nechtělo. Pokud to bude zítra takové jako dnes, nijak už to řešit nebudu. Snad to přejde samo. Pusenu jsem jí prohmatala celou, ale žádný náznak zoubku jsem nenašla. Tak já nevím. Uvidíme zítra....
Edith - obrovská gratulace od nás!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: To je doma pohodička, že? Žádný kontroly, ploužení po chodbě kvůli vážení a ty nervy - přibrala, a kolik? Teď už to bude všechno v poho. Košík je naprosto úžasná věc, mimíšek je tak pořád "po ruce". Jak ale bude větší a tím pádem zvědavější, asi se Ti pak shodne i nějaká ta sedačka/houpačka.
Kolčo, Ty jsi dělala školu s Jájou? A jakou? Já jsem prohlásila, že napřed škola a pak dítě, dohromady bych to určo nezvládla. :confounded:
Jonuško, Ty jsi ale šikulka :sunglasses: . Vidím, že sis udělala jasno a jdeš za svým. Tak to má být. Že teď nemáš chlapa, to neva. Si aspoň chvilku "odpočineš" a jak budeš mít chuť, tak si někoho najdeš. Toho bych se nebála. Taková krásná ženská :wink:
28. zář 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
babulenky...prosííím kdybyste mohli objetovat 3 kč na mobilu...pro našeho Honzíka...prosím o hlásek :astonished:
http://www.kindercokolada.cz/cz/soutezni-galerie/foto-nas-honzik-2825

moc moc mocinky děkuju...všem kdo pošlou hlásky:slight_smile:
28. zář 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky to asi nepujde z odkazu takže tu....
KINDER HLAS BYC445 na tel. číslo 9000903. Cena jedné SMS je 3,- Kč. Službu provozuje MobilBonus a.s.
a moooc děkuju:slight_smile:
28. zář 2009 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, mohla bych se k Vám přidat? Jsem z Prostějova a mám 2,5 letého chlapečka Danečka.
29. zář 2009 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek