• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
Ahojky tak volala jsem dr a ríkala že mě nechce strašit ale že je to tak na kapačky :frowning2: tak mám ještě v 22,00 volat jestli něco snědla (nacpala jsem do ní 8 pišlkotů rozpuštěných v 50ml čaje)tak doufám že to bude dostačující pro dr.a a říkala že se to budem snažit ustát doma a pči nejhorším do nem. :cry: tak uvidíme do rána ale každopádně mám ještě večer volat tak pa pa
8. pro 2008 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Držíme pěstičky..a zkus banán...ten staví.....
8. pro 2008 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoji kristyan, držím palečky, at to zvládnete, uplně mě mrazí. jestli jste měli antibiot. tak to může být z toho. at to není hlavně bacilek. ikdyž my jsme měly bacila ve střevech - ve 4 měs. a zvládli jsme to jen s tou smectou, ale neměl teplotku, nic. ale byl to bacil jen nějakej ten "hodnější " :wink:
a s tou nemocnicí tě úplně chápu, takže na tebe myslím a pošlu ti reiki :wink: /to je energie/
8. pro 2008 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
taky držíme kristyan palce, ať to zvládnou. Tam nejde ani o toho bacila, bo většinou jsou to mrchy virový a nezabírá na to nic, spíš to nebezpečí dehydratace, s tím se posílá do nemocnice :unamused:.
Smecta je fajn, taky nám pomohla, já to teda míchám do přesnídávky, bo v tekuté formě bych to do ní nenarvala, ač je to jen půl deci :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. pro 2008 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak já jsem akorát dozdobila druhou várku perníčků, tak je mám komplet nazdobený, poprvé v životě, vždycky jsem nazdobila pár jen tak na talíř a zbytek se slupl tak :stuck_out_tongue_closed_eyes:. Takže mám zatím kompletní dva druhy cukroví (ještě linecký), tak se snad tento týden pohnu trochu dál :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. pro 2008 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přeji krásný večer maminky a miminka :wink:

Dadli to je moc fajn, že jste dopadli dobře a prcek je v pořádku :wink:

Kristy tak doufám, že smekta a banán pomůžou a bude to ok!! Určitě je to jen přechodná záležitost.. a nemůžou to být zoubky? Někdy bývá z nich průjem... :frowning2:
Holky tak já si dnes stihla napéct perníčky, vanilkový rohlíčky a linecký už mám a pak jen nějaký nepečený - rumový kuličky, vosátka,rafaela.... to mě baví, jen se nemůžu pořád dokopat k nějakýmu úklidu. To mě fakt nebere :angry:

A co dárečky, už máte nakoupený? Dopisy ježíškovi napsaný? Holky a jak zvládáte úklid? Já jsem v tom fakt asi líná...sice okna už mám a takový ten běžný úklid, ale nechce se mi do vyskládávání skříněk a uklízení v lince a takový ty speciality :confounded:
8. pro 2008 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Renči stím uklidem jsme na tom stejně....k tomu vyskládávání skříní a leštěni skleniček atd...to prostě není nic pro mě...jinak vygrunotovat to ano....v týdnu umyji okna,dopeču cukroví..převlíknu peřinky a bude to..dárečky nakoupený ....jen to zabalot :grinning:

a kristy a ty dej vedet.

...tatka šel už spát,pač stává před 4 do práce...malá druhý den usla před půl 9....tak toho využívá,ale já mám ted problém usnout...včera jsem si šla lehnout o půl 10 ale stejně jsem zabrala o půl noci až jsem dala malé mlíčko a byla jsem jak tydýt.. :angry:
8. pro 2008 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Renči, já to teda beru tak, že proč bych měla lítat a uklízet skříňky jen proto, že jsou Vánoce? Do nich mi případná návštěva určitě nepoleze, takže to udělám, až bude čas a bude to potřeba :wink:. A ne takový povinný úklidy, to fakt nemám ráda :angry:
Jde o to si ty svátky užít pokud možno neudřená, ne? Co z toho člověk má, když čtyřiadvacátýho odpoledne padne totálním vyčerpáním, i když se mu to doma blejská?
Nenene, nic takovýho zavádět nebudu :grinning: :grinning: :grinning:
8. pro 2008 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak tak jiji, nápodobně, já převlíknu peřiny , prách, podlahy, to, co dělám běžně, pak udělám výzdobu a když je chut a vyjde i čas , tak okna, ale skřínky , šuplíky , vytrínky - to jako by na vánoce skoro nikdy, pač se mi do toho nikdy nechce - to dělám , když mě to chytne. ale dřív jsem to dělala vše šíleně poctivě, pak jsem jednou byla nemocná a nebylo uklizeno- nervy jako blázen a vánoce normálně byly a úplně super, tak od té doby vím, že budou i bez úklidu :grinning: :grinning: :grinning:

holky, hlavně klídek, pohodičku, zdravý bobánky a prdte na drobky v šuplíku :grinning:
8. pro 2008 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě vám sem hodím něco na zasmání :slight_smile:
Recept na vánoční cukroví

Pusť troubu.

Ukliď z linky umatlané skleničky, lego a papírky od bonbonů.
Připrav mísu a suroviny. Vylouskej ořechy, odměř mouku a cukr.
Vyndej z mouky puzzle.
Odežeň děti a umyj z nich mouku.
Vezmi vejce.
Podej manželovi pivo.
Vrať se, odežeň děti, vezmi hadr a utři rozbitá vejce. Vezmi jiná vejce a vyklepni je do mísy. Zvedni telefon.
Odežeň děti, zameť střepy z mísy, vytři podlahu.
Vezmi jinou mísu. Zadělej nové těsto.
Najdi rum. Odejmi rum manželovi.
Odežeň děti a umyj z nich rozpatlané kousky těsta.
Plech vytři tukem.
Podej manželovi tlačenku.
Vrať se, sundej z plechu ořechové skořápky.
Podej manželovi noviny.
Vrať se, odežeň kočku dojídající zbytky těsta. Zavolej veterináři.
Vezmi si prášek.
Umyj podlahu, stůl, židle, nádobí, ledničku, sporák, zdi, děti a kočku.

Vypni troubu, dopij rum a jdi do cukrárny pro cukroví.

Krásný advent
8. pro 2008 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky...

tak uz jsme doma z dovci jen jsem nemela cas malej je nemocinkanej :frowning2: straassnnee kucka...co davate na kasel?dr mi predepsala stoptussin ale je hnusnej hned ho poprve vyblinkal a ted ho jen plive...

co to tady jen tak v rychlosti vidim kristyan maji doma trapenicko jo...no jak asi dopadli...
9. pro 2008 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
já dávám na kašel hedelix..je to přírodní...jinak nevím....
9. pro 2008 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojík holky, jen zdravíme, jsme s malým týden u mých rodičů ve Středních Čechách, taťka má hrozně pomalý net, takže ani nebudu moc nakukovat. Jen co jsme zahlédla Kristy doufám, že s malou to bude ok a rychle se uzdraví.
Petí, doufám, že Vojtíškovi je už také lépe.
9. pro 2008 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristyan nepíše..tak doufám že nejsou v nemocnici :frowning2: :frowning2: :frowning2:
9. pro 2008 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
kolco jo je to lepsi na dovci jsme nemohli ani skoro ven :unamused: ale uz je to ohodne lepsi... aspon uz tolik nekaslem

jinak sem cetla ze hedelix je naprd no....a dr mi rikala taky ze hedelix ne,rekla ten stoptussin ale ten je hnusnej a plivem ho tak jsem otevrela ten hedelix dala sem mu ho a asi se to lepsi,uvidime no...

jo co je asi s kristyan vsak ona se urcite ozve....
9. pro 2008 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky je rychlovka jsme zatím doma ale už zase Kája dvakrát průjem a kristýnka zvracela tak jen převlíkám a přebaluju no mazec a peru a peru jsem v telef. spojení z mudr a tak pořád volám no nevím jak to dopadne zatím pa ozvu se
9. pro 2008 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristy ty mas nemocny obe dve holky??to sem nejak nepostrehla..to je asi nejaka viroza zase no...
9. pro 2008 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Proč by mel být hedelix na prd?

no kristyan myslíme na tebe,ale už jsou obě to bude nějaká virozka....ach joo co taky pořád řádí....
9. pro 2008 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristy, držíme pěstičky. Snad to bude brzo OK, tyhle střevní virozy mají děsnej průběh, ale naštěstí nemají dlouhý trvání :slight_smile:
Deny, OK, tak když něco proti dráždivýmu kašli (pochopila jsem, že Hedelix je spíš na podporu vykašlávání, mírnější varianta Mucosolvanu), tak zkuste Ditustat. Nám zabral parádně.
Možná ho dr. nechtěl abyste ho dávali právě kvůli tomu, že potřebuje kašel tlumit a ne podporovat .... jiný vysvětlení mě nenapadá :confused:
9. pro 2008 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky ,
tak jsme doma a zdá se to být za náma myslím to nejhorší ťuk ťuk od oběda ani zvracení a ani průjem tak doufám že už to bude O.K. ještě mám hrůzu co bude v noci dneska to byl děs ale táta už je do nového roku doma tak to zvládnem kupodivu mi pomáhá.Třeba dneska odpo. byl z holkama a já mám dva druhy cukroví a ještě jsem dělala jednu dávku perníčků do školky, takže pohodička .podotýkám že jsem dělala tlapky jednu dávku a van. rohlíčky ze čtyř dávek peču i mamce a babičce a van rohlíčků se sní nejvíc. tak du dělat večeři zatím pa pa
9. pro 2008 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé kristyan to jsem ráda..delám taky tuky tuky....uvidíš už to bude dobré..ustály jste to holky,jste šikulky :slight_smile: a ty jsi šikovná i na pečení...já dnes upekla akorát vanilkový a udelala si testo na linecký a klášterní rohlíčkya zítra budu pokračovat...
my jdeme za chvíli koupat....jsem zvedavá jaká bude noc,dnes nic moc..furt pomrčávala,od půl 5 vyspaná..no des..a já mám problém zase usnout večer,zaberu vždy až po půl noci a ráno jsme k.o..Ach joooo...
9. pro 2008 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásný večer všem..

Jé Kristy tak to je super, že jste v pořádku!! Teda ale ty jsi pekařka :wink:

jiji super recept, ten se mi líbí!!!!!!!!! :grinning: :grinning:

Tak jo holky já to nebudu hrotit teda... myslím jako ten úklid... navíc se přítel rozhodl, že do Vánoc oškrabe, vymaluje, položí plovoučky ve dvou pokojíčcích, takže budu mít o úklid postaráno :confounded: ale zase budou krásný pokojíčky, na to se těším...
9. pro 2008 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Reni, oooo, prototyp mýho tatínka. Ten taky každej rok před vánocema rozbouře půl baráku :grinning: :grinning:
9. pro 2008 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
jiji my potrebujem vykaslavat mame vlhky kasel

a ze je hedelix na prd sem ceta v jakesi diskusi ze nepomaha ale me se zda ze pomaha :wink:
dr nechtela at berem hedelix aby jsme nebrali moc sirupu kdyz mame na vecer jeden nurofen sirup,chtelo to pry k tomu nejake kapky tak kapem stoptussin uz jsme si na tu hnusnou chut nejak zvykly a par kapek se nam podari pozřít :sweat_smile:

jinak my jsme predloni a vanoce malovali,jeste na stedrej den nam znamej ,malir maloval kousek zdi a susili jsme to fenem :grinning: a loni 23.vecer jsme do pulnoci tapetovali zachod , a v 1 v noci mi pak zacali porodni bolesti a v 6 sem jela :grinning:

kristyan je super ze uz je lip drzim pesticky at se to udrzi

paa :dizzy_face:
9. pro 2008 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kristy to jsme moc rádi.No vidíš tak přece se vás ten špitál vyhnul.Tak se držte :dizzy_face:

Denoušku úplně si vybavuju.Jak jsme seděly na icq ccave 4h ráno a rozebíraly jestli rodíš nebo ne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. pro 2008 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hihi, taky dobrý :grinning:. No, u nás je to poněkud ve větším měřítku, ale to jsem tu už psala, ne? Já totiž něco napíšu sem, něco na "domovskou" diskusi a pak v tom mám pěknej čurbes :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
10. pro 2008 v 07:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak včera jsme byli na 6měs.prohlídce a máme 73cm a 10090g.
10. pro 2008 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
abi jo taky si to pamatuju jak dnes to je fakt mazec a uz to bude rok no....uz zacinam premyslet nad druhem mimi :slight_smile: jako driv jak za rok a pul ne-e jen nekdy tak premyslim jak se zase tesim na to brisko...

normo vy teda rostete my budem mit rok a jeste 10kg ani nemame :grinning:
10. pro 2008 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Normo to tak letí...už máte půl roku...a je videt že Adámek je kus chlapa s tema kilama... :wink: ..ale on to vyběhá..mi jdeme začátkem ledna roční a vidím to na 12 kg...taky kus baby...Ale mudr.mi říkala že takový deti bývají potom chudoučcí...,že to vylitáme :wink:
10. pro 2008 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky a co vanocni uklid uz delate??me tak stve ze jsme vseci nemocni...nemuzem ani ven,,,tak teda delame ten uklid ale stejne to zas do vanoc uklizeny nebude.. :unamused:
10. pro 2008 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek