Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

Nazdárek Tak kromě snažilek a těhulek js Pv nenašla tak snad nám to nezruší 🙂
kristyan
29. zář 2009
no jo ale on i pomaranč vykaká ty jakoby vlákna a hrášek taky tak nevím
kristyan
29. zář 2009
počkám až mi napíšete víc nazorů
jonuska
29. zář 2009
ahojky nová maminko 😉
holky jdete dnes někdo na srazík?:??????
já dojdu po4 budete tam někdo????musím na tu socku
kolca
29. zář 2009
Ivi fakt nevím 😞
kristyan
29. zář 2009
jonuško tak ať ti to dobře dopadne 😉
dadlina
29. zář 2009
hrášek a kukuřice, to je jasný, to se kadí celý , ale měla by kakat alespon 1x za 2dny. 4dny už je myslím dost, to můžou jen kojený děti . to kadění je nejdůležitější a taky nejsložitější. taky nikdy nevím. je to těžký . vím že by měli mít tuhý kotánek, nesmí to být mazlavý, řídký a musí to být těžký, ale martinek má taky takovou řidší 1x denně. jen málokdy má kotánek, a to taky není dobrý 😉
kristyan
29. zář 2009
no jo Dáši ale ona kaká 3-4 za den je skoro pořád pokakanáskoro při každém přebalování má bobo
jonuska
29. zář 2009
kristyan..díky moc za hlásky...jsi zalatííííčko 😉
tak co jdete někdo na srazík?at tam nejdu zbytečně? 🙂
dadlina
29. zář 2009
kristyan aha, já myslela že jedenkrát za 3-4 dny . tak to je hodně, to bycha se asi zeptala dr.

jonusko, já nevím, nemám nic v plánu, nikam se mi nechtělo, ale ted jak peču a lítám za prckem tak už je mi teplo, tak asi přijdu, kde na újezd??? po 16h, ju???
kaelan
29. zář 2009
Ahojky

kristy neměj strach já myslím že má akorát rychlý trávení a to není na škodu.Ale pro klid si raedši zavolej doktorovi 😉
Anet kaká tak 2-3krát za den ale kozí bobky strašně tuhý a to nevím z čeho když pořád pije jenom kakao a skoro nic nesní 😞 😞

včera jsme taky byli na přehradě přešli si po staré hrázi ale těch lidí ]-( ]-( Dadli ani Verdika jsem nikde nezahlídla 😢 😢

Jonuš dobře pořid na té sociálce 😉

Edit tak vidíš že jsi se dočkala doma je to 100krát lepší děláš si co chceš a už tě nikdo nekontroluje 😉 tak hezky kojte a dudlíka bych se nebála Anet byla takovej závislák a už je 5m bez něj a to jsem si myslela jakej bude řev a vůbec si už nevzpomene a to ho fakt měla v puse pořááááád.

Vítám Monynku s Danečkem tak at se vám tu líbí 🙂

tak zatím pá večer tu budu :-p
jonuska
29. zář 2009
holky snad pořídím..😞ble nemám ráda takovýhle vyřizování :-S
jj budu na ujezdu po4🙂
zatím papa letíííím🙂
dadlina
29. zář 2009
jéé jonusko počkej, peču buchtu, už je kokos narůžovělý, už to asi bude, že ?? a pak naleju šlehačky na horkou, neušlehané, jen tak tekuté ???
kolca
29. zář 2009
Dadli přesně tak a pak to bude mocinky velká mňamka
dadlina
29. zář 2009
jéé kolči dík,
dadlina
29. zář 2009
tak nalít na buchtu 3 tekuté šlehačky, to mi bylo proti srsti, do ted byla hezká 😃 ale asi to ztuhne a bude to ta mnamka , že???? pak pisnu, ale už jste ji tady pekly všechny, a všem se vám povedla, tak zas snad takový kopejtko nejsem 😃
kolca
29. zář 2009
Daší já jí pak dám ještě do ledničky a jak je vychlazená tak je ještě lepší
kolca
29. zář 2009
Jajda spapal celý oběd, tak jsem se radovala, ale už je zas protivka
kaelan
29. zář 2009
ty jo tys tam nalila 3???????????
dadlina
29. zář 2009
jo, jonuska psala, že se 3 je to ještě lepší, tak ji chci mít nejlepší 😃 😃 😃 samozřejmě, já si nedám 😃 😃 😃
kaelan, celé 3 ne, trošku jsem si nachala na zítra do kávičky, miluju to 😃 😃 😃

jdu ted do práce něco zanést a pak zajdu po 16 na ten újezd , dám si tam kávičku a uvidím kdo dorazí, myslím si že jen jonuska. nebude to tam na dlouho, malej má ještě trochu rýmu a je tam chladno.
kolca
29. zář 2009
holky poraďte, je to normální? teď jsem koukla Jájovi do pusy a rostou mu nahoře ty stoličky, z té jedné stoličky kouká takovej kousek, asi kůžičky z dásně nebo čeho, pr to nejde kartáčkem oddělat =-) =-) =-) co s tím..?
martinataylor
29. zář 2009
kaelen jestli ti pije kakao..tak z toho má tuhý bobky...to mi říkala na pohotovosti,že kakao moc staví.....to naše nikdy teda bobek nemela...vždy takovou hustou kaši a taky kadí i 3 denně jako když je zdravá.....

za dnešek jsem do ni narvala briošku a půl,jinak nic nechce a ted me napadla přesnidávka,že u toho nemusí kousat jestli ji ty zuby trápí a snedla celou přesnidávku a vypila tak 400 ml vody,sice je to slabota...ale lepší než nic...černý čaj nechce a verdíku jak píšeš to od toho hippu se nedá pít..lokla si a asi to vyluju do záchodu,pač je mi z toho nablití i tátovi..jak to mužou chtít po detech to nechápu...

jonuško at pořídíš na sociálce...

Oli myslím že se to zpraví jak zoubek vyleze..jestli mu to tam nejak trčí u zoubku....človek fakt aby na ty naše detičky mel vysokou 😃
martinataylor
29. zář 2009
a na tu buchtu dávám 1 šlahačku..a je výborná..tatka je miluje
kolca
29. zář 2009
hi hi jsem teď jezdila na rotopedu a Jajda chtěl za mnou, tak seděl na řidítkách 😃
kristyan
29. zář 2009
juj Oli ty tak sportuješ???kde se hrabu já jsem teď dožehlila to se za sport nepovažuje??? 😃 😃 😃

holky jsou ve vaně za chvilku jdou hajat ještě večeře a mám pohůdku z tátou dáme šáááňo už se těším.
kolca
29. zář 2009
Ivi náhodou tchýně říkala, že žehlením se spálí hodně kaloriíí, já nežehlím, tak to musím kompenzovat 😃
kristyan
29. zář 2009
jak to že nežehlíš??,
kolca
29. zář 2009
no neba mě to, takže prádlo hodně roztřepu když ho věším a ze šňůr ho pak rovnou skládám, no a většina je v pohodě a žehlit nepotřebuje. :-N 😃 Teda Jajdovi jsem dřív žehlila, ale ted už nežehlím ani jemu. Samo, že košile atd žehlím, ale naštěstí jich manža moc nemá 🙂
kristyan
29. zář 2009
no tak to já teda žehlím i tepláky Kristýnce 😞 Já si nedovedu představit že by si manža oblíkl třeba nevyžehlený triko no to je jedno vlastně švagrová taky nežehlí tak asi to tak taky de no 😉
dadlina
29. zář 2009
ahojte, tak srazík super, byla jsem jen já a Jonuska a jinak vůbec nikdo , ani cizí, takže kluci měli celé pískoviště jen pro sebe

buchta je fakt super, výborná mnamka a fakt rychlá
martinataylor
29. zář 2009
já teda žehlím jen co se fakt mačká atd..ale veci na chalupu,malé oblečení nežehlím vůbec,povesím apekne poskládám jak píše Oli a je to....ale nedo se má,třeba u švagrové žehlí manžel...,ona vůbec...