• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
no jo ale on i pomaranč vykaká ty jakoby vlákna a hrášek taky tak nevím
29. zář 2009 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
počkám až mi napíšete víc nazorů
29. zář 2009 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky nová maminko :wink:
holky jdete dnes někdo na srazík?:??????
já dojdu po4 budete tam někdo????musím na tu socku
29. zář 2009 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivi fakt nevím :frowning2:
29. zář 2009 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jonuško tak ať ti to dobře dopadne :wink:
29. zář 2009 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
hrášek a kukuřice, to je jasný, to se kadí celý , ale měla by kakat alespon 1x za 2dny. 4dny už je myslím dost, to můžou jen kojený děti . to kadění je nejdůležitější a taky nejsložitější. taky nikdy nevím. je to těžký . vím že by měli mít tuhý kotánek, nesmí to být mazlavý, řídký a musí to být těžký, ale martinek má taky takovou řidší 1x denně. jen málokdy má kotánek, a to taky není dobrý :wink:
29. zář 2009 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo Dáši ale ona kaká 3-4 za den je skoro pořád pokakanáskoro při každém přebalování má bobo
29. zář 2009 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristyan..díky moc za hlásky...jsi zalatííííčko :wink:
tak co jdete někdo na srazík?at tam nejdu zbytečně? :slight_smile:
29. zář 2009 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristyan aha, já myslela že jedenkrát za 3-4 dny . tak to je hodně, to bycha se asi zeptala dr.

jonusko, já nevím, nemám nic v plánu, nikam se mi nechtělo, ale ted jak peču a lítám za prckem tak už je mi teplo, tak asi přijdu, kde na újezd??? po 16h, ju???
29. zář 2009 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky

kristy neměj strach já myslím že má akorát rychlý trávení a to není na škodu.Ale pro klid si raedši zavolej doktorovi :wink:
Anet kaká tak 2-3krát za den ale kozí bobky strašně tuhý a to nevím z čeho když pořád pije jenom kakao a skoro nic nesní :frowning2: :frowning2:

včera jsme taky byli na přehradě přešli si po staré hrázi ale těch lidí :angry: :angry: Dadli ani Verdika jsem nikde nezahlídla :cry: :cry:

Jonuš dobře pořid na té sociálce :wink:

Edit tak vidíš že jsi se dočkala doma je to 100krát lepší děláš si co chceš a už tě nikdo nekontroluje :wink: tak hezky kojte a dudlíka bych se nebála Anet byla takovej závislák a už je 5m bez něj a to jsem si myslela jakej bude řev a vůbec si už nevzpomene a to ho fakt měla v puse pořááááád.

Vítám Monynku s Danečkem tak at se vám tu líbí :slight_smile:

tak zatím pá večer tu budu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. zář 2009 ve 14:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky snad pořídím..:(ble nemám ráda takovýhle vyřizování :confounded:
jj budu na ujezdu po4:slight_smile:
zatím papa letíííím:slight_smile:
29. zář 2009 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé jonusko počkej, peču buchtu, už je kokos narůžovělý, už to asi bude, že ?? a pak naleju šlehačky na horkou, neušlehané, jen tak tekuté ???
29. zář 2009 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dadli přesně tak a pak to bude mocinky velká mňamka
29. zář 2009 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé kolči dík,
29. zář 2009 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak nalít na buchtu 3 tekuté šlehačky, to mi bylo proti srsti, do ted byla hezká :grinning: ale asi to ztuhne a bude to ta mnamka , že???? pak pisnu, ale už jste ji tady pekly všechny, a všem se vám povedla, tak zas snad takový kopejtko nejsem :grinning:
29. zář 2009 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Daší já jí pak dám ještě do ledničky a jak je vychlazená tak je ještě lepší
29. zář 2009 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jajda spapal celý oběd, tak jsem se radovala, ale už je zas protivka
29. zář 2009 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo tys tam nalila 3???????????
29. zář 2009 ve 14:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, jonuska psala, že se 3 je to ještě lepší, tak ji chci mít nejlepší :grinning: :grinning: :grinning: samozřejmě, já si nedám :grinning: :grinning: :grinning:
kaelan, celé 3 ne, trošku jsem si nachala na zítra do kávičky, miluju to :grinning: :grinning: :grinning:

jdu ted do práce něco zanést a pak zajdu po 16 na ten újezd , dám si tam kávičku a uvidím kdo dorazí, myslím si že jen jonuska. nebude to tam na dlouho, malej má ještě trochu rýmu a je tam chladno.
29. zář 2009 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky poraďte, je to normální? teď jsem koukla Jájovi do pusy a rostou mu nahoře ty stoličky, z té jedné stoličky kouká takovej kousek, asi kůžičky z dásně nebo čeho, pr to nejde kartáčkem oddělat :confused: :confused: :confused: co s tím..?
29. zář 2009 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
kaelen jestli ti pije kakao..tak z toho má tuhý bobky...to mi říkala na pohotovosti,že kakao moc staví.....to naše nikdy teda bobek nemela...vždy takovou hustou kaši a taky kadí i 3 denně jako když je zdravá.....

za dnešek jsem do ni narvala briošku a půl,jinak nic nechce a ted me napadla přesnidávka,že u toho nemusí kousat jestli ji ty zuby trápí a snedla celou přesnidávku a vypila tak 400 ml vody,sice je to slabota...ale lepší než nic...černý čaj nechce a verdíku jak píšeš to od toho hippu se nedá pít..lokla si a asi to vyluju do záchodu,pač je mi z toho nablití i tátovi..jak to mužou chtít po detech to nechápu...

jonuško at pořídíš na sociálce...

Oli myslím že se to zpraví jak zoubek vyleze..jestli mu to tam nejak trčí u zoubku....človek fakt aby na ty naše detičky mel vysokou :grinning:
29. zář 2009 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
a na tu buchtu dávám 1 šlahačku..a je výborná..tatka je miluje
29. zář 2009 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
hi hi jsem teď jezdila na rotopedu a Jajda chtěl za mnou, tak seděl na řidítkách :grinning:
29. zář 2009 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
juj Oli ty tak sportuješ???kde se hrabu já jsem teď dožehlila to se za sport nepovažuje??? :grinning: :grinning: :grinning:

holky jsou ve vaně za chvilku jdou hajat ještě večeře a mám pohůdku z tátou dáme šáááňo už se těším.
29. zář 2009 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivi náhodou tchýně říkala, že žehlením se spálí hodně kaloriíí, já nežehlím, tak to musím kompenzovat :grinning:
29. zář 2009 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak to že nežehlíš??,
29. zář 2009 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
no neba mě to, takže prádlo hodně roztřepu když ho věším a ze šňůr ho pak rovnou skládám, no a většina je v pohodě a žehlit nepotřebuje. :sweat_smile: :grinning: Teda Jajdovi jsem dřív žehlila, ale ted už nežehlím ani jemu. Samo, že košile atd žehlím, ale naštěstí jich manža moc nemá :slight_smile:
29. zář 2009 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to já teda žehlím i tepláky Kristýnce :frowning2: Já si nedovedu představit že by si manža oblíkl třeba nevyžehlený triko no to je jedno vlastně švagrová taky nežehlí tak asi to tak taky de no :wink:
29. zář 2009 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, tak srazík super, byla jsem jen já a Jonuska a jinak vůbec nikdo , ani cizí, takže kluci měli celé pískoviště jen pro sebe

buchta je fakt super, výborná mnamka a fakt rychlá
29. zář 2009 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
já teda žehlím jen co se fakt mačká atd..ale veci na chalupu,malé oblečení nežehlím vůbec,povesím apekne poskládám jak píše Oli a je to....ale nedo se má,třeba u švagrové žehlí manžel...,ona vůbec...
29. zář 2009 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek