• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
dadli...dávám asi 2šlehačky myslím..ale ke moc dobrá že j...taky udělám o víkendu:slight_smile:

mě bolejí nohy...holky na socce nic..jsem si spletla den takže zítra :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: no jo jsem roztržitá...mám toho asi moc...
kolči to ti nevm s tou dásinou..nechala bych to tak ale...až pujdete k zubejdě mrkne na to :wink:
jdu na večeři konečně hurá :grinning:
29. zář 2009 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
k žehlení, já žehlila úplně vše, až po utěrky, ručníky atd . minulý týden u mě byla sestra a začala mi skládat prádlo ze sušáku bez žehlení, že ona to tak dělá už leta, no pro mě nepředstavitelný, ale prádlo bylo celkem ok, takže to občas tak udělám když se mi nechce žehlit, ale je to tak 50 na 50 půlku skládám a půlku žehlím.
29. zář 2009 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Daši prosím nevíš jestli by nebylo zítra volno ve Slendru? manža ve čt nejspíš nemůže :frowning2:
29. zář 2009 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a první 2 roky taky žehlil jen manžel, do té doby než mu oba švagři řekli, že je vůůůl :angry:
29. zář 2009 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to já bych manžu k žehlení nedokopala, stejně tak k mytí nádobí, ale zas prádlo věší :slight_smile:
29. zář 2009 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ťukám, dítko samo chtělo papa hají a je v postýlce a neřve - ťuk ťuk
29. zář 2009 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to kolči držíme palečky at hezky usne a vstane až ráno, v 7h, tak hezkou klidnou noc :wink: tuky tuk
29. zář 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Daši tak s tím nepočítám, stačí mi , když si v pět dá mlíčko a usne do těch sedmi :wink:
Kukneš mi na to cvíčo prosím prosím :sweat_smile:
29. zář 2009 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
hurá, spinká. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
29. zář 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky:slight_smile:
tak já žehlím všechno jsem maniak :grinning: krom teda fleesu atd..:slight_smile:
tak byla tu sestřenka a už vím jak si muj chlap pěkně užívá...hl.že nemá v " peníze :zipper_mouth: konec prostě.....
ted malá usnula...takže mám klídeček:slight_smile:
29. zář 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, dlouho jsem tu nebyla, ale dočetla jsem to skoro vše :slight_smile:. Byla jsem od pátku do včerejška u tchánovců. Sobota byla nejhorší den od porodu. Val celej den jen řvala, nezabíralo vůbec nic. Připálila jsem kvůli ní oběd, třeštila mě hlava, no mazec, nemohla jsem jít ani na záchod. Nejhorší bylo, že řvala i v náručí, nechtěla vůbec spát... Asi zuby...ale takových dnů víc, tak si to asi hodím :grinning: (samozřejmě obrazně řečeno :wink: )
Já žehlím půl na půl, někdy se mi chce a někdy ne, takže někdy ručníky, utěrky jo a někdy vůbec a přítelovi pracovní trička někdy taky ne, někdy si je vezme rovnou ze sušáku a nic neříká :slight_smile:.
Val už spinká. Ale moc nechtěla mlíčko, takže to bude asi krušná noc, to budu kojit xkrát :angry: . Zase má rýmu, takže jsme dnes zase nebyly plavat.
DADLI: na ty kejty jsem se ptala já :slight_smile:. Bodinka ta cvičení nepotřebuje, ta má postavu jak lusk :slight_smile:
29. zář 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!!!

Nedočítám, pže to není v mých silách, jen zběžně... :wink:

Jen hlásím, že už týden nekojíme ani v noci, Sárinka si vzala mlíčko UM a spinká celou noc, někdy se 1x vzbudí :slight_smile: Takže jsme to zvládli na jedničku, hurá!!!!!!! :grinning:

Jinak vítám nové maminky a z dovolené Verdíka s Adámkem!!!!!!!!

Jo a žehlení nesnáším, ale přesto žehlím úplně všechno - i ponožky, jsem asi divná co? Donedávna jsem žehlila i kalhotky, ale to už mě přešlo :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Dnes jsme byli na Hexe, tak čekám reakce, doufám, že to bude v poho...
29. zář 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Renči kolik je vlastně malé??????
já se asi vyspím atky až přestanu kojit...
ahojky bonynko já si říkala že ani nepísněš :wink:
29. zář 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
jonuš chtěla jsem dorazit na Újezd, ale to počasí mě dnes nějak nenadchlo :angry:
29. zář 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jonuško má 14 měsíců :wink: já myslím, že jsem kojící povinnosti už splnila... Samika jsem kojila jen 2měsíce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. zář 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Reni a jak se Ti to nakonec povedlo ji odstavit? Švagrové malá má 14 měsíců a vůbec neví jak to stopnout, malá je závislák...
29. zář 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, Kolčo to jsi teda dost dobrá - studovala jsem stejnou školu, při práci. A i tak mi to úplně stačilo. Jen jiný obor - ekonomika, management. Naštěstí se mi před mimíškem podařilo udělat i inženýra.... No "podařilo" je asi špatné slovo, čekali jsme a pokoušeli se dva roky :unamused: . ALe nakonec se (s pesanem, kterého jsme si ze zoufalství pořídili) podařilo.
Bonynko-teda děkuju :wink: . Musím přiznat, že Ty a já - to se mi prostě plete :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Na dnešní srazík jsem (raději) nešla, Elly měla průjem. Jeden den je v poho, pak má zase kakušu řidší. Nechtěla jsem, aby se náhodou jinému mimíškovi nepřitížilo kvůli nám.
Jinak ale Kristyan kadí běžně celou kukuřici, hrášek, slupky z hroznů, zrníčka z celozrnného pečiva atd. Snad je to normální. Ale za telefonát k doktr. nic nedáš, že jo.
Marti, pořád čtu všechno o vás, jsme na tom asi stejně. Takže děkuju za průběžnou instruktáž a přeju, ať jste brzo OK.
Ellinku jsme v neděli přestěhovali do pokojíčku, takže po víc jak roce si můžu v ložnici rozsvítit světlo a něco si přečíst a ráno se otočit v posteli bez obavy, že tím Elly probudím.
Dnes jsem byla "na nehtech", už asi počtvrté, chodím na gelovky, nemůžu si vynachválit.
29. zář 2009 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Bonynko já chodila na gelovky asi 1,5 roku a ted jsem měsíc bez nich :cry: :cry: :cry: ale nehty mám dlouhé stejně a dělám si je ted sama jenom lakama a jde to taky.Akorát už nejsou tak pevný no :frowning2: :frowning2:
29. zář 2009 ve 21:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli Sára byla taky závislák, ale začala jsem přes den přestat, to se podařilo a pak jsem odbourala ranní kojení, to bylo jednodušší, pže dítko jakžtakž ráno zabavíš jinak, dáš snídani, hraješ si s ním apod.. večer před spaním byl horší... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Asi 2 večery hroznej řev, nechtěla ani UM, já byla v koupelně, abych jí nebyla na očích a přítel šel ukládat do postýlky, uřvala se a usnula :confused: . A v noci když se vzbudila, tak dostala ještě prseno.
No a třetí večer už si vzala UM, krásně usnula bez řvaní, tak jsem si řekla, zkusím i tu noc. Asi 2x se vzbudila, řvala, nadávala... ale když viděla, že nevstávám, že se ani nepohnu a nemluvím na ni, tak to vzdala a usnula.
No a teď už se budí max. 1x a buď zabere čajík, nebo někdy jen zamrčí a usne zase...
Takže tak :wink: Jsem moooc ráda, že to nakonec zvládla relativně v pohodě, měla jsem z toho velkou hrůzu :confused: :confused:
29. zář 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
:confounded: Vidím, že jsem to s tou svou přezdívkou tady dost zpackala :frowning2:
29. zář 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé bodinko já se spletla :grinning: :grinning: :grinning:
29. zář 2009 ve 21:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je v poho :slight_smile:. Jsme tady Bonynko nové a hnedka to tak zamotáme, že? :sweat_smile:
Jestli se mi podaří vymyslet něco lepšího (jsem tak registrovaná na ICQ i Skypu), tak se zkusím přejmenovat.
Jinak Kaelan - na moje nehty mi pani jen dává gel, takže jsou "jen" pevnější, nic se nenalepuje. To mi moc vyhovuje. I to, že se nehty nelámou a taky nejsou tak ostré, takže neškrábu malou. A přezdívky se pletou asi všem.....
Teda Reni, vidím, že ses do toho "odstavení" obula a podařilo se. To je super, že jste to tak dobře a rychle zvládli.
Jonuško - zítra na sociálce dobře pořiď, držím palce a pěsti.
29. zář 2009 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
já měla taky jenom gel nikdy ne nalepovací a je fakt že je to 100 a 1.Ten gel udělá svoje :grinning: :grinning: a chodíš někam do PV?
29. zář 2009 ve 22:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
reni..já bych taky chtěla tak nějak odstavit..po tomroce...uvidíme jak se zadaří
bodinko a bonynko.....:slight_smile:))mě se to neplete..
bodinko dííík.pořídím..dns jsem se dozvěděla takový perly.že jdu na to tvrdě
zasejc ponocuju...tak pujdu za dětičkama..jsou to moji miláčci ještě že je mám:slight_smile:
tk JDU Chrnět papa babulenky:slight_smile:
29. zář 2009 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky vidím že jste šikulky vše zvládáte hravě.Taky přemáýšlím že malé v noci nedám mléko jen čaj a uvidim vy výsledky jenomže ona ten čaj nebo vodu přes den nepije tak jak bych chtěla.Závidím těm co spí celou noc.Uvidím co bude malá íkat na to že bude spát sama už se těším kdyby měla pokojík dřív tak by tam už nějakej měsíc byla
Dnes jsme chtěly jet s kamarádkou na výlet vlakem aby měly deti zážitek a mrknu ven a prší tak jsem zvědavá jak se to vyvrbí
30. zář 2009 v 07:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky tak dnes je teda hnusně....a rší tak to je uplně na nic.ani nekdem do školky dostala jsem ms podruhý od porody.no je po mě..bylo líp bez :frowning2: jsem naštvaná... :angry:
dneska jsme spali docela dobře...a malá držte se celou noc v postýlce a bez kojení...jen jsem ji dávala asi třikrát čaj... :wink: ráno prso dostala .:slight_smile:
jestli to nebyla jen náhoda :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tak jdu si uvařit kafíčko..a zabavit děti.vypadá to že budu žehlit a šít
30. zář 2009 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, ta co jsme včera dali v 10 dopo en endiaron tak jsme nekakali tuk ytuky zatím :grinning: ,udržela v sobe čajík,briošku i tu přesnidávku.V noci vydrží na čaji,mají v postýlce,mlíčo od soboty v noci nedávám.Ale dnes ráno v 6 jsem ji mlíčko dala,je zvyklá že po nem ješte usne a plakala moc...taky že po nem usla a spala do 7:45 hod. Zatím se nepokadila po nem,dostala probiotika i endiaron do nej...tak snad bude lépe fakt...dneska ho jetše budem brát a zítra jak budu volat k mudr.tak se zeptám zda ho ješte brát,at ji nezabetonujem zase.....

venu hnus..ale musíme se oblíct a jít vyvenčit hafánka
30. zář 2009 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti supr, že průjmík není. Držíme palečky, a´t už je to dobrý.

Jajda usnul v osm, vzbudil se ve dvě a mrčel, tak mě J. ukecal ať mu udělám mlíko, tak hned usnul a spal do osmi. Teda v pět ho vzbudil manžův budík (jsem myslela, že budu vraždit), ale chvilku si povídal a usnul naštěstí.

Blani já chtěla původně dál na Ing., ale s tím naším divochem jsem to odložila na neurčito. Nemáme tu babičky, takže by to fakt nešlo...

Jája mi pořád šplhá po nábytku, tak furt koukám, kam leze - to zas něco vymyslel...
30. zář 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
venku je hnus, to j¨sem zvědavá, co budeme celý den dělat :unamused:
Držím palce s nekojením, taky jsem cca v 15 měs. přestala a zvládli jsme to docela rychle až jsem se divila.
Bodinko, a kam chodíš na nehtíky? Před Danečkem jsem měla gelovky a před porodem je sundala. Jenže mám škaredé nehty a hrozně měkké, chtěla bych je zkusit potáhnout gelem. Chodíte některá do Hané nebo do Pasáže u Penny?
Co se týče žehlení, jsem magor, žehlím všechno :grinning:
30. zář 2009 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrý ránko, no hnus je , ach jo, už to začíná. čekám verdíka s adámkem, tak nám dopoledne příjemně uteče

kolči, tak tohle období bylo zatím nejhorší, martinek taky všude šplhal, bylo to o nervy, ale ted už je klid, vždy je něco baví než je to omrzí, tak se drž a hlídej :wink:

marti, to je super, že je to lepší, ty průjmy jsou fakt na ho....

jonusko, ted bude taky nejhorší různý zjistění, zklamání , co bys třeba ani nečekala, ale nakopne tě to , nasere a taky posílí, tak se drž
30. zář 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek