• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
holky tak Jajda mi dnes dává, sundavá si plínu a zaboha si ji nechce nechat, tak dostal slipy a samo se hned počural :angry:
30. zář 2009 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přidávám se do klubu těch co žehlí všechno i ponožky :slight_smile:
Včera jsem si k tv vzala rok ropletený svetr pro malou a až jsem skoro u konce zadního dílu tak vidím že mám každou stranu jinou tak že jdu párat a znova :frowning2:
Malá ted usnula v postýlce tam spí snad po 6 v životě jinak je pořád v kočárku sice trochu plakala ale pak jsem ji uspala
My vstáváme denně v 6 h oidn nechápu jak ví že je 6 každej den je to stejné jako by měly v sobě hodiny
30. zář 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kolčo ten ti teda dává ale malá má taky období kdy si prosayuje svou plínky si taky nechce ted dát včera jsem ji chvíli vytáhla z kočárku a pak když jsem ji dala zpátky scéna prohnutá do luku no však to znáte teda vy co máte trochu živější děti
30. zář 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je dneska počasíčko co? :frowning2: Brrr, ani se mi nechce ven. Přítel bude přes noc pryč, tak vlastně ani nic nepotřebujem na jídlo, tak asi zůstaneme doma. Val je poslední dobou protivná, tak radši ať řve doma než venku :grinning:
30. zář 2009 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petí je to dílo, průšvih je, že prší no. Není zvyklej být celé dopo doma, odpo doufám přestane, nebo holt dáme pláštěnku a holinky a půjdem. Bo celý den doma, to bychom asi nepřežili... :sweat_smile:
30. zář 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
čeha to mě dělá ted malá taky jak lozí tak nechce sedět v kočárku...tak jsou to někdy boje ted :grinning:
Dadli díky
a dnes manža volal.omluvil se..a prý nbude dělat problémy že s rozvodem souhlasí...že už to bylo u nás dýl.a vše bude i na domluvě dokonce i finance jsme probrali.takže jsem spokojená...nebudu na něj házet špína a on na mě taky ne
počasí je děsný :unamused:
30. zář 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to je super Jonuško :wink:
mi jsme se včera ještě rafli do tel z manžou takže žádný šáňo nebylo kukla jsem ordinaci a šla spát. :frowning2: :frowning2:
Taky mě dovede nasr...
30. zář 2009 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, vítám novou maminku. :slight_smile:
Jinak se taky přidávám k těm co žehlí všechno. :slight_smile:
Peti plínečky budou zítra.
Jonusko - je dobře že se domluvíte, je to lepší než se o všechno dohadovat. Muj bývalý třeba neviděl problém, že čeká prcka s jinou a chtěl žít tak jak žil dál, že se o něj budeme starat společně. Bylo to na mašlu. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Edi - to je fajn, že jste doma. Přeju ti aby ti malá vydržela taková zlatíčková.
Holky chci se zeptat od kolika měsíců by měl prcek mít nějaký režim. Malá nám nechce večer usínat sama, jenom v náručí při houpání. Mám to nějak řešit? V postýlce většinou řve jak tygerek, až se jí příteli zželí a vezme ji uspat na balon. To má nejraději, houpání na balonu.
:slight_smile:
30. zář 2009 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Babu my se snažili nastolit režim hned od začátku, pak se to těžko odbourává ty zvyky...

Romi super, že se domluvíte
30. zář 2009 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak u nás se už chrupe, od rána byl ukňouranej, ty zuby ho utrápěj broučka :frowning2:
30. zář 2009 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
babu určitě režim od začátku, dělej vše stejně, stejné rituály, atd a dítě si zvykne a bude vědět co následuje atd. ale praxe je jiná, teorii vím perfektně, ale taky jsme do roku uspávali na rukách , tak přeji at se vám to podaří dřív. je to fakt jen o důslednosti a o režimu, ale zase ne na úkor nějakého hrozného pláče, já to pak dělala jak jsem cítila.
30. zář 2009 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
chjo, to počasí je naprd, se mi nechce vůbec nic dělat...
30. zář 2009 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem to vymyslela zítra se cvičením, manža potřebuje něco vyřídit v Olomouci, ale já mu dám Jajdu sebou - sice už to slyším, ty protesty....ale já s ním taky vše vyřizuju, tak ať tatínek trénuje...
30. zář 2009 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ráno jsme leteli jen s hafanem a pak nakoupit,pekne jsme zmokli,ted jsem si pokldila byteček,uvařila bramburky s křidýlkem..ale opet nechce nic jíst,tak jsem ji ted nastrouhala banán s jabkem..taky nechce....tak pujde spát jen tak....už nevím co a ja do ní nacpat...jen pije opica jedna....jinak řádí jako čert....jinak se ted i pokadila poprvé za 24 hodin a je to teda opet řídký....tak snad to fat zabere....to mlíko ji ráno radši nedám a budu muset to řvaní sní nejak zvldánout...ale byla jsem ráda že mi neco snedla.... :unamused:
30. zář 2009 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
a na jaké cvíčo jdeš Oli? šla bych hned taky nekam se odragovat.....opet mám nervy na pochodu s Klárky :angry:
30. zář 2009 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti jdu k Dadli
30. zář 2009 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já jdu dneska k holičce a na protest nechám holky tátovi moc se mu to nelíbí protože má rýměčku a popíjí čajík a hajinká u TV pod dečkou :angry: ale já jsem objednaná a hotovo!!!!!!!
včera mě naštval tak to má za to.
včera nechtěl topit(já chtěla kvuli holkám,prej ještě není taková zima mi řekl) ale dneska už se bude topit tátovi je zimenka :angry:
30. zář 2009 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jak je tátovi zimena tak to se zatopí...to známe :grinning: ..jinak at se obleču... :angry: ti chlapi....páni tvorstva..fakt...

sláva narvala jsem do ní banánovou přrsnidávku....i s endiaronem....a půjde hajat.....snad bude hodku spát....

včera usla v 11 a ve čtvrt na 2 jsem ji musela zbudit,pač jsem byla objednaná na kosmetiku...,ale to spala poprvý v živote tak dlouho :grinning: ,ale vstávala v 6,a pak záchvat u mudr..tak ji to všecko znavilo....tak jsem zvedavá dnes....

pak skáknem s hafanem na kačenky do krasic,at ty deti vyvenčím na vzduchu a půjdu do bille koupit banánové přesnidávky....
30. zář 2009 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli, já asi něco nedočetla, chtěla jsi něco ohledně cvičení ??? ale jinak jestli se nebojíš, tak dej tatovi Jarouška s sebou. ten můj taky má dnes nějaké vyřizování a neví jak to udělá s Martinkem, pač já jdu do práce, ale on to má prý na max. 20min. tak to s ním taky bude muset zvládnout.

marti, to je hrůza , já bych byla na mrtvici, s tím jídlem, mě by to rozhodilo a zas bych to šíleně řešila , jak se znám, když to nemám nalajnovaný tak jsem hotová :wink:

kristyan, jj běž k holičce a pak si zajdi "krásná " někam na kávičku, tatka počká :wink: a přijdi o hodku pozdějc než řekneš, tak jak to dělají oni . néé nanavádím tě, já taky vždycky spěchám jak blbec, přidju na čas, a když nááhodou nestíhám minutkama, tak mu hned volám, že už letím, jazyk na vestě, no asi to známe všechny. a taky vždycky říkám že příště to udělám jak on, ale stejně pak ne. :wink:
30. zář 2009 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Daši už jsem to vyřešila se cvíčem, no a teď mi stejně volal manža, že do toho Olmíka nakonec nejede - to je na ránu s ním tohleto... :angry: :grinning:

Jajda se probudil s brekem, takže vyspání do růžova se nekoná :frowning2: Napapká se a půjdem ven do toho blivajzu
30. zář 2009 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dadli, pochopila jsem to dobře? Děláš ve Slenderu? Na Plumlovské?
Daneček ještě spí, až se vzbudí taky by jsme měli jít ven. Ale mně se tááák nechce
30. zář 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
malá ješte chrupe...snad nebude pršet jak vylezem..to je pak jak naschvál....

monynka nebydlíš nekde u peny,hané atd? že si se ptala na nehty v tomto okresu?
30. zář 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bydlím naproti nemocnice :slight_smile:
30. zář 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
já kousek od nemocnice....mám to 10 minut pešky....na Myslbeka..... :wink:

malá je vzhuru....hodina a 20 minut spinkal,aspon neco....tak se jdem oblíct a ven
30. zář 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuk... :confused: :sweat_smile:
30. zář 2009 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky jsem tu nová vemete mě k sobě :slight_smile:
30. zář 2009 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky naty.motylek.......holky to motýlek mě našla na mojetěhu..a že jsme z prostějova a prý že hledá maminky z PV tak jsem ji sem nasměrovala..taky se neznáme jště:slight_smile:
jdu se chystat a letím an tu socinu
30. zář 2009 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem tu nová jmenuju se Petra a malá se jmenuje Natálka má rok a osum měsicu bydlime jak je olomoucka tak se mi některá ozvěte budete chtit :slight_smile:
30. zář 2009 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme byli venku, krmily jsme ovečky a Jajda od nich nechtěl a pořád říkal béé papá :grinning: :grinning: pořád mu tekl sopel, tak jsme radši šli jen na hoďku. Je protivka, teď tu házel s dudlíkem, zas ho bolí ty zubany, tak mu to jdu namáznout.
30. zář 2009 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
krmily=krmili - zas nekoukám co píšu
30. zář 2009 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek