• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
Jasně že můžeš mezi nás naty.motylek

Tak už jsem doma od holičky aaaaa pozoooooooor táta udělal salátek a je přítulnej no no :wink:

už vypadám jako člověk a ještě se teda musím objednat na melír ale to až tak za 3 týdny až mi to trochu odroste a nechám melír a zase ostříhat. :wink:

To počasí mě teda sere fakt mi ani nepůjdeme ven je tam mlha a poprchává to je počasí jak na nemoci dělaný safra!!!!!!
30. zář 2009 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mi byly venku od půl 2,ted jsme došly,pekná kosa...máme s klárkou červený frnáky.... :grinning: ,snedla mi po ceste 3 piškoty,ty lodičky od brumlíka...tak aspon neco..ale chtelo by to teplý jídlo,ale nevím co,když nic nechce....jinak je jak splašená venku....to bude desný ta zima.....

po 6 půjdeme vyvebčit hafan,pač tatka volal že přijede až tak kolem 8 hodiny a to odjíždí ve 4 ráno...chudáček muj malinkej.....a peníze stojí za hovno...to me se.....,pač delají tolik hodin a ješte nosí menší vyplatu :angry: :angry: :angry: :angry:
30. zář 2009 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme byli taky venku, malej pořád doma nechtěl spinkat...no a v kočárku samozřejmě tuhoš hned :grinning: Došli jsme před chvilkou...takže bezva procházka. Potkali jsme se s Klárinkou a Marťou v parku...Teď si hrají s taťkou, máme ho vyjímečně doma a já za chvíli půjdu nachystat plavčo ve vaně...musíme trénovat na to velký plavání.
Vítám další nové tváře...parádně se rozrůstáme :slight_smile:
30. zář 2009 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jsem Ivana a mám 13-ti měsíční Laurinku a některé jsem poznala na srazíku na Újezdě. Je to super že se tak scházíte, už jsem potřebovala vypadnout mezi jiné lidi. Doufám že mě vezmete mezi sebe a dátemi vědět když se zase domluvíte na srazu. :grinning:
30. zář 2009 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Ivi a Lauri, vítáme tě. Ani nevím jestli jsme se na srazíku viděly, bylo nás tam tolik.... :grinning: :sweat_smile:
30. zář 2009 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky jasně Ivi poď mezi nás já jsem taky Ivana :wink:

dneska máme konečně to šáňo táta vyrobil jednohubky no no to vypadá slibně tenhle večer :wink:
30. zář 2009 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristy takže usmiřovačka :wink: :grinning:
30. zář 2009 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vypadá to tak :wink:
30. zář 2009 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
vítáme nové maminky :slight_smile:
30. zář 2009 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
co miminka? já už mám uspáno, snad to pár hodin tak vydrží :slight_smile:
30. zář 2009 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
no bonynko u nás už děti spí táta zavelel a holky spí v pozoru :grinning: :grinning:
30. zář 2009 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás se taky chrupe, juchuuuuu, včera to nebyla náhoda.
30. zář 2009 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristyan: tak to máte dobře zařízený :slight_smile:
30. zář 2009 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
no dneska po dlouhé době se toho táta ujal :sweat_smile: :slight_smile:
30. zář 2009 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
to já jsem dnes doma sama samotinká (teda s Val :slight_smile: ), tatínek nám odjel do Hradce a bude tam přes noc
30. zář 2009 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prosím vás, nemá některá z vás návod jak na mimino :grinning: :grinning: :grinning: Ten náš jsme asi nechala v porodnici :wink:

Včera se nám Editka asi naprosto vyléčila ze žloutenky, protože se začala chovat jako 99% miminek a my si užíváme kruhů pod očima a nevyspání :slight_smile: Malá potvůrka teď spí! Manžel včera koupil ten koš a ona v něm normálně nechce být, raději leží vedle mě na gauči. Vyhozené peníze :angry:

Vůbec vás nestihám dočitat, jsem nějaka mimo. Včera jsem touhle dobou už dávno spala, dnes chci vydržet dýl a začít pracovat na "režimu" nočního spaní - to víte, jsem idealista :grinning:

Kristyan - užijte si pěkný večer. Já vám budu tiše závidět, na takovou romantiku si budu muset pár měsíců počkat :grinning: :wink:

Začínám obdivovat Zuzku, že vypadá tak dobře a klidně. Já začínám mít pocit, že jsem chodící mrtvola, která usne i ve stoje :slight_smile: Nejlíp spí v kočárku, asi budu muset angažovat tchýni, aby jezdila každý den 2 hodiny kolem baráku a já se dospala :grinning:
30. zář 2009 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Editko tak přeji hodně sil :wink: Kájinka nám 3 měsíce jen řvala a řvala někdy i 4 hod v kuse no mazec teď jsem ráda že už spí celou noc huráááááá.
30. zář 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky mužu si sváma napsat
30. zář 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem vítám nové maminky tak vám řeknu že už mám opravdu zmatek tak mi do odpustte :slight_smile:
Tak že výlet vlakem jsme vzdaly protože byla zima jako hrom domů jsme přišly o půl 7 malá měla ruce jako led ale jen packy tak nevím co proti tomu přece ji nedám rukavice?
Marti to je nezvyk co když musiš do Klárky jídlo cpát?Snad se to brzo vrátí do normálu ach jo ty děti
Dari děkuji moc jsi moc noc hodná.My se malé taky snažily uddělat režim hhned od začátku na rukou jsem ji nikdy nechovala ale taky mi nikdy třeba 2 hod neplakala.Ale je pravda čím dřív začneš tím líp.Budou se snažit přechytračit
30. zář 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé, to je zase příspěvků...a zase nová maminka :grinning: vítám tě Ivčo
Holky, jak jsem mluvila o tom našem spaní nespaní a o probdělých nocích (normálně jsme kojili jen 2 x a poslední 4 dny i 6 x v noci) takže jsem docela mimo...tak jsem si řekla, že zkusíme něco nového. Teda spíš Romča poradila vyzkoušet kaši. Sice je až od ukončeného 4. měsíce a to my máme až za týden, ale udělala jsem ji hodně řídkou, do flašky a jen trošku (rýžovou). Prý to tomu našemu malýmu velkýmu chlapovi nebude vadit (hi hi hi aktuální váha, 7500g :grinning:) Dal si ji po kojení, jako takovou chuťovku...lezlo mu to jako hrom. My asi s jídlem mít problém nebudeme :slight_smile: ...a on vám usnul nádherně, tak jsem zvědavá jaká bude noc. Pak dám vědět.
Teď si jdeme udělat s taťkou náš rituál s čajíčkem...dneska vyberu nějakej ovocnej sypanej...už se těším až hodím nohy hore :wink:

Edi, drž se...bude to lepší, neboj. Za chvíli se zžijete a bude to ok. Já taky každej den obcházím v parku 2 hodiny, aby se brouček vyspal. Za chvíli tam budu moct chodit poslepu :wink: Tak se klidně někdy můžeme domluvit...

Co asi Romča, doufám, že dobře pochodila...

Kristyan, doufám, že brzy uvidíme tvůj novej účes. Všechy se krášlíte, asi budu muset taky zapracovat. Už se mi něco rodí v hlavě :wink:

No nic, tak já jdu za tím naším taťkou, ať si ho trochu užiju. Doufám, že s toho nebude další Ondrášek :grinning:
30. zář 2009 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak malá snedla na večeři 4 lžíčky přesnidávky..tot vše...asi me brzo trefí.....2 krát kousla do jabka..nic nechce...jen delá bordel....ale kdybych nachystala mlíko tako ho zblajzne...
našla jsem na netu sirup pro deti od 1 roku..s pomerančovou příchutí pro deti ...a je to při nechutenství k jídlu...tak uvidíme.....
tak se mejte,já pak zmrknu bočanku....a půjdu spát....nechci videt noc...když nic nejí..musí mít hlad...
30. zář 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky vítám novou mamču...ivču a petku..to je naty.motýlek:slight_smile:dadli prý bydlí na barákové :grinning:
Marti a prujmik už není?teda vidím že ted je toho nějak moc všude.. :confused:
tak mám zažádaný teprve o soud na výživné a ...prý do 3m nám přijde vyrozumění...a pozvánka k soudu.ted musím ještě dát žádost o rozvod na soud
30. zář 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky jsem tady napišete mi
30. zář 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj dadli slišela jsem že bydliš na Barákové a kde přesně já tam bydlim taky neznáme se
30. zář 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky motýlku...tak šupšup...co nejvíc onfo o sobě..
a nová iva taky.šupšup :grinning: :grinning:
motýlku a plánujete druhý mimčo??
30. zář 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
zatim druhý neplanuju stači mi ten muj jeden prcek je to pěkná divoška :grinning:
30. zář 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jak se vám líbí "Dům snů"? ŠLy byste do takové stavby? Myslím jako nízkoenergetického domu? Nebo cihla je cihla? :slight_smile:
30. zář 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj bonynko mě se libi jak se stavi sen tam to umi pěkně zařidit jinak je pěknej domeček cihlovej co ty nato :slight_smile:
30. zář 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mít domeček je můj sen, nízkoener.i cihlovej mají svoje pro a proti. V soutěži jak se staví sen jsem vyhrála nábytek dle vlastního výběru za 10000 Kč ale ještě jsem neměla čas si něco vybrat. Nějak se s přítelem nemůžeme shodnout :slight_smile:
30. zář 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to se máte to já bych taky potřebovala vyhrát a jak se vám to podařilo že jste vyhráli tak se měj pěkně jdu za malou si lehnout tak dobrou noc zitra si napišeme pa
30. zář 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek