• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
výhra byla náhoda, poslala jsem smsku a vyšlo to, vůbec jsem to nečekala :fearful:
30. zář 2009 ve 21:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky, Marti, nás průjem taky trápí. Střídavě už od pátku. Po tel. domluvě s doktr. jsme tam ani nešly, jen jsem tam dnes nesla "vzorek" a zítra budem snad vědět víc. Čtu, že Klárka nic moc nechce jíst a mlíčko nám samozřejmě paní primářka z dětského oddělení, která teď je v ordinaci místo naší paní doktorky, taky zakázala. Ale i tak jsem jí ho na noc dala. Jinak vůbec nevím, jak by usínala. Celý den jí nabízím jabko, banán, mrkev - nastrouhané nebo jabko a banán na kousky; taky rohlík, dětskou šunku, rýži s masem... Někdy uspěju a něco sní, jindy moc ne. Ale víc než tohle mě trápí ten její průjem. Někdy je celý den v pohodě a zhorší se to až navečer. Čekám na zítřejší výsledky a jsem jak na trní.
Jinak Dari, my jsme s režimem začali brzo. Podle rady jedné sestřičky hnedka z porodnice. Znáš to, co se v mládí naučíš..... Na rukách jsme neuspávali nikdy. Sama spávala i usínala buď v košíku nebo v postýlce. Dneska v plavání jsem Ti vzala letáček do Chobotničky, abys mohla porovnat třeba s Olomoucí. Tam jezdila jedna moje známá, já tam nikdy nebyla, ani ve Vyškově, tak srovnávat nemůžu. Když je to tady, tak jsem neviděla důvod, proč dojíždět jinam.
30. zář 2009 ve 21:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Jé, Bonynko, tak to by mě teď potěšilo. Právě zařizujeme malé pokojíček, tak já bych s tou vaší výhrou neměla sebemenší problém :grinning: :grinning: :grinning:
Jonuško, držím pěstičky. Asi to nebude nijak rychlé, ale hlavně, že jste schopni se domluvit a nebudete si dělat naschvály. Jen aby to tak vydrželo, než to bude všechno na papíře!
30. zář 2009 ve 21:37  • Odpověz  • To se mi líbí
:grinning: bonynko a ty se nepochlubš ani...že jsi vyhrála..teda... :slight_smile: gratulace:slight_smile:
motýlko..že?vyhrát cokoli by nebylo špatný
Editko...vydrž...ono se to po 6ti nedělí většinou trošku spravý...teda jak u koho...a ne jako u nás já už jsem se nevyspala 3tí rok... :grinning: děsný co
zítra jdu na tu zumbu holky..pak poreferuju :grinning: :grinning: :grinning:
30. zář 2009 ve 21:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Kaelan - jo, na gelovky chodím do PV na Lidickou. Dostala jsem doporučení a 5 měsíců čekala, než mě paní vezme. A nelituju toho. Jsem fakt spokojená. Jen se bojím, že až se rozhodnu je sundat, budou moje nehty zničené - lámavé a "tenké". Máš to tak?
Kolčo - jedna moje kamarádka dělala před několika týdny přijímačky na inženýrské studium. Vzali ji a jde do toho se dvěma dětma (mají 4 roky a druhé 6 měsíců). Je to hodně i ochotě tatínka hlídat, když musíš do školy. Pokud jsi s Jájou dodělala bakaláře, inženýra dáš taky :sunglasses: .
Teda Jonuško, frčíš na začátečníky nebo jdeš rovnou mezi profíky? Já mám na zítra s manž. domluvené hlídání (bude po dlouhé době vpodvečer doma) a já bych ráda vyrazila na aerobik. Bo na zumbu nemůžu - plachtila bych tam jak papír ve větru :confounded:
30. zář 2009 ve 21:45  • Odpověz  • To se mi líbí
bodinko..já ani nevím..jestli to jsou začátečníci nebo ne... :sweat_smile: :confused: no uvidíme jak tam budu plachtit já :grinning: :grinning:
to bude asik sranda
jdu s bráchovou holkou.ale ona dělá sport.aerobik a buhví co ještě ta to dá.já budu jak šašek beztak :grinning:
30. zář 2009 ve 21:50  • Odpověz  • To se mi líbí
určo neee, zvládneš to. Já jsem zkukla druhý díl toho nového seriálu na Primě a asi půjdu využít toho, že si můžu číst v ložnici - včera mi přišel časopis a já se moooc těším, že si konečně něco počtu.
Dobrou noc a pěkný zítřek. Já se přes den k počítači moc nedostanu - dopo jsem v práci a odpo s Elly poletujem pořád někde. Ale se zhoršujícím se počasím a dřívější tmou venku asi doma začnem bývat víc než by bylo vhodné :pensive: . Tak se pak možná mezi vaše "rozhovory" připojím, ale teď večer už jste asi všechny rády, že máte chvilku času a volna pro sebe. Tak paa
30. zář 2009 ve 21:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Marťo, sedím na netu a čtu o průjmu u dětí - může být i projevem nesnášenlivosti kravského mléka nebo lepku. Tý jo, já se tak bojím těch zítřejších výsledků. Kravské mléko jsem ještě samozřejmě nedávala, ale podle primářky to prý může být i (dočasná) nesnášenlivost umělého mlíčka.
Od Nutrilonu jsem našla mlíčko při zácpě, ale při průjmu se mlíčko nedoporučuje vůbec. To jen černý čaj slazený glukopurem anebo mrkvový odvar. To nemůžou vymyslet nějakou náhražku za UM?! :confounded:
30. zář 2009 ve 22:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Blani já našla mlíka:

od nestlé AL 110 LACTOSE FREE a NUTRILON LOW LACTOSE.....našla jsem si dizkuzi o prujmu a tohle tam psali maminky,že to dávaly při prujmu,když deti byly závisláci na UM a bez mlíka nemohly být...i mudr.jim to doporučila. Jen nevím zda se to sežene,jen tak v lékarne...dnes to zjistím a zusím koupit...jsou to dietní mlíčka.....

malá ješte v 9 chtela večer nakonec tu přesnidávku a snedla ji celou,tak sláva a přes noc vypila 300 ml čajíkA.a TED RÁNO JSEM JI DAla 90 ml mlíka s léky....ráno ji ho musím dát a pak vypla flašku čaje....tak pitný režim dodržujeme ,horší to jídlo.....
Ješte jsem našla vitamínový sirup Pikovit-je to ovocný a je to na nechutenství k jídlu u detí od 1 roku....tak ho chci zkusit..je to i na imunitu pře zimu atd...tak ho zkusím i tak....
1. říj 2009 v 08:05  • Odpověz  • To se mi líbí
blani ale to se pozná až z rve ne ta nesášenlivost...ze steru určo ne....třeba jsou to blani u nás obou zoubky... :grinning: to by bylo prima
1. říj 2009 v 08:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky

Bodinko a nejmenuje se paní náhodou Světlana????????Já ji znám z Kauflandu :wink: zatím se mě nelámou mám tam jěště zbytek gelu ale snažím se hodně lakovat at se to neláme.

Vítám nové maminy ty jo kolik nás už vlastně je?????????????????? :grinning:

Edit neboj to zvládneš :slight_smile: i když já nevím co to je když ti dítě prořve celou noc to fakt neznám s holkama ony byly tááááááák hodný :slight_smile:

Marti a hubne Klárka nebo ne když ti skoro nic nejí?Ale hlavně že pije to je nejdůležitější :slight_smile:

Jonus super že jste se dohodli a nebude ti dělat dusno asi má špatný svědomí :frowning2:

Jdu něco uvařit ale nevíc co???????

pa pa
1. říj 2009 v 10:31  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky babulky..tak jsem si jela do bazárku pro peníze má to poslední týden v měsíci.a prý že to není tento týden ale minulej už..mě štvě.tak nic..zas musím čekat do příštího měsíce. :angry:
mě se MS docela rozjela...a pěkně mě bolí břicho tak přemýšlím ža ani na tu zumbu dneska nepujdu... :confounded: no ještě uvidím.aby pak nebylo po mě :grinning:
1. říj 2009 v 10:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Bonynko já se prozměnu zase přihlásila do Jak se staví sen :slight_smile: :slight_smile: ale mají na to prý rok :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. říj 2009 v 10:33  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
já budu vařit špenát už jsme dlouho neměli a malá ho miluje... :wink:
mamča je taky přihlášená do jak se staví sen..teda já pro ni jako.. :wink:
a jinak asi přes rok i dýl jsme v hodině pravdy a nic.
pak jsme byli s manžou přihlášení do té soutěže jak tedstaví ty baráky...byli jsme vybraní a měli jet v listopadu na casting...ale bohužel...jsem byla jak tank už s malou a měla jsem v těhu problémy a nějaký cestovábní po kolech..tam bylo víc výběr.kol..to bych nemohla..:(
1. říj 2009 v 10:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,

my jsme se přd chvilkou vrátili z venku, a je tam pěkná kosa :unamused:

Taky mě lákalo se přihlásit do soutěžě, ale spíš na čt1 Bydlení je hra, jen nemám odvahu :astonished: potřebuju nějak předělat obývák+spaní a D. pokojík

Na oběd jsem udělala vločkovou polívku a upeču kuře.
1. říj 2009 v 11:01  • Odpověz  • To se mi líbí
jj počasí teda nic moc.
mě se ted malá poprděla šíleně...mamka mi kupovala v tescu plinky a koupila omylem ty laciný..děsný.a tak to malé proteklo durch.ted je ve vaně...musela jsem ji celou osprchovat..bože proč ty plenky vubec vyrábí :angry: :angry: :confounded:
1. říj 2009 v 11:03  • Odpověz  • To se mi líbí
kuk,

koukám, že řešíte soutěže. Já chtěla naše přihlásit do Jak se staví sen, ale zrovna nějak nebrali přihlášky a pak jsem se na to už vykašlala. Jinak na výhry má štěstí moje mamka, luští teda asi 4 časopisy křížovek a zrovna včera vyhrála poukázku na nějaké domácí spotřebiče. Já jednou vyhrála zájezd do Dominikánské republiky, ale vymlátit to z nich...musela jsem jim vyhrožovat, že to dám do novin, že podváděj a nevydávaj výhry...asi chtěl jet někdo z redakce časopisu nejspíš, pr pořád doufali, že je nebudu urgovat...no nakonec to dobře dopadlo...a jeli naši, protože manža byl zrovna v misi. :frowning2: No ale aspoň se podívali někam, kam by se normálně nepodívali.
1. říj 2009 v 11:16  • Odpověz  • To se mi líbí
tý jo Kolco ty máš ale štěstí :grinning: :grinning: moje nejvetší výhra bylo sele před 2 letama u nás na hodech :grinning: :grinning: :grinning: a nějaký blbosti na plese ale nikdy nic velkýho :cry: :cry:
1. říj 2009 v 11:27  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Kami no ale taky to byla má jediná výhra. Tak Jajda je uložen v posteli, ale zatím nehodlá chrupat. Jsem zvědavá kdy to hodlá zalomit, odpo jedem do města koupit papučky a pak máme srazík s tatínkem a razíme do banky a pak letím na cvičení, tak toho máme dost, snad nebude chrupat pak do tří.
1. říj 2009 ve 12:02  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj dadli neznáme se slišela jsem že bydliš na barákové ja taky jsem tu nové venete mě k sobě
1. říj 2009 ve 12:56  • Odpověz  • To se mi líbí
tak na zumbu nejdu...pujdu na město nakoupit malé kaše atad..brala jsem si brufen a hlava třeští dál..já se zblázním člověk se tak dlouho těší a ono nic... :angry:
ted malá -spala zase ta její pulhodinka :grinning: :grinning:
a co dětičky....?už je to lepší s těma prujmama????
1. říj 2009 ve 13:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Romi to je naprd, škoda se zumbou. Tak příště. Hlavně ať je líp. Hlava umí pozlobit, znám to, já to měla od zad a nepomáhalo vůbec nic, jsem rvala hlavu do polštáře...nakonec zabrala akupunktura.

Marťa mi psala, že stěry jsou ok, že bacila nemá Klárinka. Tak je to asi k těm zoubkům.
1. říj 2009 ve 13:59  • Odpověz  • To se mi líbí
kolči..já teda bolest hlavy krásně zvládala paralenem nebo ibalginem.ale dneska teda nezabírá nic už jsem hotová..děsný
a holky zíííírám...naše jonuška našla dudyna od mam..a ona si dundá...nechápu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tak marti..to je dobře že Klárka je ok... :wink:
1. říj 2009 ve 14:02  • Odpověz  • To se mi líbí
týjo jsem fakt jak prdlá..tady sedím a blbě hledím.... :grinning: jdu něco dělat.ležet nemužu tak aspon něco...ponožky párovat nebo tak :confounded:
1. říj 2009 ve 14:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,mám takovej blbej dotaz,kolik plánujete dětí?Já bych totiž chtěla ještě třetí,ale můj muž jaksi nechce,prý jestli jsem normální,ale já na tom nevidím nic špatnýho.Samozřejmě ho nechci teď,ale tak 8-10let.Ale kdo ví,třeba za ty roky změním názor :wink: .
1. říj 2009 ve 14:15  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky normo....já jsem chtěla velkou rodinu.i když jsem ted dopadla jak jsem dopadla :unamused: tak nelituju..
jsem za ně ráda.a taky si říkám že jsem ještě mladá.a kdoví co bude za 5-10let
1. říj 2009 ve 14:25  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky holky,

tak stery dopadli dobře,bacila nemá Klárinka....,a ráno jsem ji dala trochu mlíčka,mela hlad,pak snedla půlku přesnidávky a u našich snedla 4 lžíce polívky a brambor,tak jsem rada.....a ted baští trošku rohlíka s paštikou..to není sice dietní,ale jak to uvidela,tak plaala že to chce,tak jsem ráda za vše....a dnes po obede vykadila a byly to po týdnu konenče bobky.... :grinning: :grinning: :grinning: ,koupila jsem i dietní mlíčko od nestlé bez laktozy..tak uvidím zda ji bude chutnat.....

byly jsme venu celý den a ted jsme došli od našich a je tam pekná kosa.... :angry:

A jak jsi dopadla ty Blani?
1. říj 2009 v 16:05  • Odpověz  • To se mi líbí
nazdárek holky, my jsme dneska byli venku pořádně dlouho...udělali jsme si procházku do kauflandu a nakoupili tam. Už jsme měli nějakou prázdnou lednici, tak ať pořád nechodíme kolem dokola v parku. Myslela jsem, že malej bude spinkat v kočárku...jééé, jak jsem se zmýlila :grinning: spal asi půl hodinky jak jsme šli tam. U pokladny se vzbudil a řval skoro celou cestu domů. Nemohl nějak usnout nebo co. Teď už byl pořádně protivnej tak jsem ho rychle nachystala na spaní, nakojila...on vytuhl při jídle a nehnul sebou ani, když jsem ho přenášela do postýlky. Myslím ale, že se ještě vzbudí....no jestli nee, tak budeme zítra vstávat asi velice brzy :grinning:
Po cestě zpátky jsem potkala myslím Cehu, ale nejsem si jistá...vím o koho jde, ale možná jsem se spletla s přezdívkou. Teda potkala...musela na mě zavolat :sweat_smile: Příště budu víc koukat.
Taky na Marťu s Klárinkou jsme narazili.

Karoli, já určitě plánuju ještě další děti. Chtěla bych klidně 3, ale uvidíme jak to nakonec dopadne.
1. říj 2009 v 17:58  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojík,

tak jsme koupili Jajdovi krásné oranžovo(cihlovo) hnědé botičky a maskáčové bačkůrky. Pak jsme byli v bance a pán u přepáčky byl kapku nervozní z našeho hyperaktivního povykujícího neustále se pohybujícího dítěte, naštěstí čekající klienti banky se smáli, bo jsme jim naším divadlem krátili dlouhou chvíli :grinning:
a veselá historka na závěr - teda nevím no jestli se smát nebo nadávat - šla jsem na cvičení a Jára hlídal malého - řekla jsem járovi ať malýmu udělá kaši - tak to chystal, ovšem vodu na mlíko nechal dojít do bodu varu a pak se divil, že je to horké, tak čekali až to schladne a mezitím Jajda očumoval u kuchyně a viděl mnou nedojedené těstoviny s ťuňákem a chtěl je. Tak mu je manža dal. No ani jsem se radši neptala jestli mu je ohřál. Takže Jajduška měl k večeři zbytky od oběda :sweat_smile: a kaši až později, až vychladla voda. :grinning: :angry: :angry: :sweat_smile:
1. říj 2009 v 19:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo a manža naučil malýho dělat, že spí - chrrr pšííííí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. říj 2009 ve 20:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek