• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
No jo s tím jídlem při kojení je to horší. Já miluju luštěniny a ty si teď ani nerisknu, možná za prá měsíců :slight_smile:

Jinak je to pěkný oběd - tolik zeleniny normálně sním, ale ne dušené. To moc nemusím.
2. říj 2009 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli tak ten jídelníček co mám já od té doktorky tak podobnej ale není tam toho tolik :wink:

Edtko já kojením přibrala 5 kg tak nevím :wink:
2. říj 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je jídla..to nesní tolik zeleniny..to té zeleniny sním tak za rok.. :grinning:
Edi já kojením hubla, ale jak jsem přestala, tak jsem 5 kg nabrala :angry:
já mám zeleninu ráda, ale s tím masem a těstovinama je toho fakt kupa
2. říj 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
laurito no já kojila rok a právě na té JIPce už jsem kojit nemohla a tím jsme přestali ale byla taky závislák ,ale zase spí celou noc tak nevím co je lepí jestli kojit nebo se rači vyspat.Stejně si myslím že kojit rok je dobrej výkon když to vemu že Kristýnku jen 3 měsíce :wink:
2. říj 2009 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, já jsem kojila taky něco přes rok a potom jsem přibrala 5kg. Teď mám víc než těsně po porodu :angry:

Daneček už naštěstí spí celou noc, ale než si zvykl :frowning2: bylo to o nervy. Pořád vstával v postýlce a chtěl za mnou. Ani už nevím, kolikrát za noc jsem ho musela položit než zas usnul, časem začal spávat celou noc. Neuměl usnout sám, usínal mi u prsa.
Včera jsem doma zkoušela cvičit kalanetiku a dnes nemůžu ani chodit :astonished: :slight_smile:
2. říj 2009 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to budu radši ještě kojit než abych přibrala. Začala jsem chodit na zumbu na újezd. Je to super. Byla jsem včera a dalo mi to zabrat, byla jsem zplavená po 10 minutách. Chci zkusit i bodyformynk a slyšela jsem že si druhý den nepostavím.
2. říj 2009 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je mi s váma prima, ale Laurinka si žádá spinkat a neusne mi nikde jinde než v kočárku. Pa pa někdy příště
2. říj 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj lauri odepsala jsem ti na zprávu tak se mi ozvy jak budeš mit chvilku :slight_smile:
2. říj 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky babulky já jsem byla u nové nem.u kamošky na kafe a v novejch botách..no zdarec..tam jsme jeli autobusem a zpátky pěšky...fujtajbl.ted jseme obědvat.tak těm co ještě nepapali dobrou chut :wink:
laurito ahojky ty jsi mi nějak unikla.... :slight_smile:
ahojky matýlku :slight_smile:
2. říj 2009 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, tak já včera po ordinaci tady píšu takový román a dnes kuknu a můj příspěvek nikde, tak znovu :grinning: :grinning:

teda pěkně se rozrůstáme, jen se mi ty nové maminky pěkně pletou a mám v tom trošku chaos :grinning: :grinning: , opravdu další srázek je tak na tělocvičnu jak psala dadli , pokud bychom se všechny chtěly sejít , venku už to asi za moc stát to počasí nebude, ale kam chodit????a café bar , tak třeba se tam nějak naskládáme :grinning: :grinning: :grinning:

olinko Jaroušek je fakt andílek s čertíkem dohromady, už se na vás těšíme stejně jako na všechny ostatní děti :slight_smile: :slight_smile:
náš Adámek je taky pěkný kvítko, jednou jsem s ním jela v autě a chytla jsem se slovně s chlapem na křížovatce , stáhla jsem okýnko a neboť po mně neprávem ječel, řekla jsem mu KOKOTE, a Adámek to uměl pár slov hned to zopakoval a teď na zpáteční cestě letadlem za námi seděla slovenská rodinka s chlapečkem asi 2,5letým a předváděl Adámkovi jak dělají zvířátka a Adámek se na toho tatínka na závěr podíval a vyslovil, KOKOTE a sám si dodal, to se neříká, tak půl uličky v letadle mělo záchvat smíchu :grinning: :grinning: :grinning:
je na to mluvení šikulka a je super, jak se s ním už domluvíme

kristyan tak ty jsi taky pořád v jednom kole, táta věčně na nočních, no jo, nemáme to my ženský jednoduchý
2. říj 2009 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
dadli pěkně jste se s taťuldou včera rozjeli, takové hlídání u babičky má svoje plusy, viď, jééé kéž by i moje babička mi občas pohlídala, třeba to ještě přijde, ale zatím se k tomu stále nemá :frowning2: :frowning2: dadli co jíš šunku, když už je jetá!!!!!!tak se z toho akorád tak dobře pose.........

holky já kolija do 11měsíce a pak tak nějak jsme úplně v klídečku přešly na UM a v pohodě, jo a že bych spala někdy od narození Adámka celou noc......marně si vzpomínám, možná jednou, dvakrát,takže se asi tak brzy nevyspíte

edi už se na Editku těším,tys tedy nakoupila těch homeopatik, máš zásobu na horší časy, moučnivku jsme taky měli, pomohli nám takové tyčinky na vytření pusenky, ale nevím přesně jejich název, snad vás trápit nebude, ať vás netrápí nic, to je vůbec to nejlepší :slight_smile:

počasí venku nic moc, docela chladno a to příští týden hlásí v noci jen 2-6stupnů, brrrrrr,všichni kolem nás jsou zasopleni a pokašlávají,ordinace praskají ve švech nemocnými, ach jo, nemůžeme tady to období nějak přeskočit!!!!!asi ne :grinning: :grinning:

tak se držte , žádné nemoci a pohodový víkend, má fučet fuj
2. říj 2009 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky kdo si semnou napiše :slight_smile:
2. říj 2009 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
verdíku...tyčinky pagavit jsme mely do pusenky...nebarví to jak ta.....ted si nevzpomenu..to fialové...a opavdu to pomáhá...,malá chrupe už 50 minut..já si poklidila,ted provedla platby přes internet a jak se vzbudí půjdeme na procházku s hafanem...ale nechcese mi...je tam vítr a zima...já se z toho počasí zblázním...at už je jaro...
2. říj 2009 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, jo Pagavit je super. Oproti Genciance není karcinogení a nebarví a malé to chutnalo, protože celout tu tyčinku s radostí ocucala. :grinning:

Fakt je nás tady už moc :slight_smile: Škoda, že některá z nás nemá za manžela školníka, bylo by to jednodušší :grinning: :grinning:
2. říj 2009 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
naty píšeme si tu všichni se všema :wink:
2. říj 2009 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
tyčinky Pagavit jsou super :wink:

Ilčo Adámek teda se hezky rozpovídal, Jája říká piškotku kokotek :grinning:
2. říj 2009 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to jo já to tu neznám a neznám tu nokoho tak nevim jak se rozepsat a ským :slight_smile:
2. říj 2009 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
rozepiš se všem.....píšeme si tu obecne všichni spolu....jak psala Kolča..
2. říj 2009 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj marti pamatuješ si namě ty ses semnou přestala bavit jen skrz to že jsme si koupili bodobnej kočárek jak ty doufám se někdy sejdeme budeš chtit dostala mě sem domuska jinak nevim že tu jste tak pohromadě jdeme ven tak se sem zase někdy kouknu :slight_smile:
2. říj 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky...bohužel si te pamatuju.....ale to není jen ohledne kočáru,ale i dalších vecí..ale nebudu to komentovat..... :rolling_eyes:
2. říj 2009 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Naty, vždycky, když přišel někdo novej tak tu nikoho neznal :wink: Ale neboj, postupně se seznámíme...

Edi, to vůbec nevadí, neblázni. To je jasný, že máš fofr. Já jsem dneska byla na prochajde u domova důchodců tak jsem přemýšlela jestli ti nezavolat, ale pak jsem si říkala, že nebudu otravovat. Měla jsem to totiž sebou. Ale donesu ti to kdykoliv, chodíme stejně pořád po venku.

Pagavit jsme taky měli, zdá se mi, že nám moc nepomohl, ale to bylo spíš v mé nedůslednosti. Má se to po každém jídle, ale u nás to bylo takový, že jsem nevěděla, kdy má malej po jídle :grinning: Bo za chvíli chtěl zase. Z toho začátku to byla fakt sranda, než jsme se rozkojili :slight_smile:

Teda, Oli...klobouk dolů...ty teda tu myčku fakt chceš :grinning: :grinning: :grinning: Držím pěsti...

My jsme dneska s Onďulkou dokonce uvařili...byl tak hodnej, že si krásně žvatlal v lehátku a koukal na mě. Takže právě si dávám obídek. Jen tak šup šup, kuřecí kousky s takovou jakousi horčicovou omáčkou na kari a rýže...ale jde to. Ke konci už teda pořádně řval, protože byl unavenej a nemohl usnout. Prostě jak nemá prso, tak ani rána. Ach jo...tak si ho zase nakonec vyřval a už spinká ve velké posteli.

Teda ten vítr je fakt protivnej...u nás už začali dneska topit, tak jsem hned trochu pustila topení v kuchyni a obýváku.
2. říj 2009 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzík už topíte teda...já to zkusím taky zda nám to zapli...my na spaní máme fajn,horší malá..ma tam zimenku..ale má teplý pyžámko,ponožky a aspon má dobrej luft na hajaní....

my byly venku od 15-17:30 hod. a bylo pekne,horší po té 5 už jsem byla pekne promrzlá a ted jsme jak marfušky,škraně červený a frnáky.... :grinning:

ale ty teploty ráno...to bude hruza..na chalupu jedeme,ale spát pojedeme domu,pač ráno by jsme tam zmrzli......topíme v krbu a přes noc to vyhasne a je zimenka....jak se tam dodelá topení tak už to půjde...
2. říj 2009 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj marto ty se semnou nebudeš bavit vubec mužu se takhle zeptat
2. říj 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuk holky, jen nakukuju na chvilku, než mi sem vleze manža. Jsme byli odpo venku a Jája měl karambol :frowning2: zakopl o nohu na rovném povrchu a narazil si nos. Má ho trochu odřenej a tekla mu z jedné dírky krev :confused: :confused: :confused: :confused: vůebec jsem nevěděla co dělat, nechtěl si na to nechat chytnout :frowning2: :frowning2: :cry: :cry: :cry: řval jak tur, naštěstí za chvilku to přestalo týct, tak jsem mu to chladila a dobrý snad.
2. říj 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kolčo mi se ještě neznám tak ti pišu at tě poznám :slight_smile:
2. říj 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj naty my se známe...teda jen přes icq
2. říj 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
jejda, jejda...tady je jakýsi dusno...naty, to nám tady nezaváděj :wink: :grinning:

Tak co Marti, taky už vám to zapli?...je to super, ikdyž my stejně nějak extra nepřetápíme. Ať nejsme pak zbytečně nemocní.
Náš milostpán prostě doma spinkat nebude a nebude, takže jsme byli odpoledne zase venku od tří až do půl šesté...stejně jako Marťa. Tak aspoň spinkal. Dopoledne jsme byli ve městě a prochodili ho s kámoškou křížem krážem, takže dneska mě teda fakt bolí pěkně zadek :slight_smile:
Teď už krásně spinká, a tatínek před chvílí přišel, tak si aspoň spolu chvilku sedneme k telce a tááááák. Přeju všem dobrou noc a pěkný víkend.
2. říj 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj zuzi napsala jsem něco špatně nevim co jsem provedla jen se snažim skamarádit :slight_smile:
2. říj 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek