• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
ahoj kolčo my si pišeme na icq to nevim :slight_smile: nespletla si se
2. říj 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
nespletla, my už si nepíšem
2. říj 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Naty jestli chceš neco řešit tak mi to napiš do IP..a neřeš to tady mezi všema..... :angry: ,ale já s tebou nic řešit nechci.....druhý človek by to pochopil myslím hned(před rokem..či více)

jdu za malou,za chvíli půjde hajat..... :grinning: ,pak tu bude sedet stejne asi tatka tak se tu asi nedostanu..no uvidím :grinning:
2. říj 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli..Oli to jsou věci :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. říj 2009 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
naty....já jen na ty narážky na Marťu...jako, že se s tebou nebude bavit a tak. Prostě mi to přišlo jako bys chtěla zbytečně prudit. Ale nejspíš to tak nebude, tak se omlouvám.
Určitě se skamarádíme...všechno přijde...časem. Zatím jsi nám toho o sobě ale moc nenapsala...
2. říj 2009 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kolčo a psali jsme si spolu my se známe a odkud :slight_smile:
2. říj 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
naty to je jedno, známe se přes inzerát, ale nesedly jsme si, teda ty mě.
2. říj 2009 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
kolčo takže ti nemám psát vubec myslim že tu asi nezapadnu vubec asi jsem tu omylem tak aby sem asi nechodila mě se tu pomohla dostat domuska
2. říj 2009 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jejda Oli, doufám, že už máte nosík v pořádku...
2. říj 2009 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi snad jo, nevypadá, že by ho to bolelo. Tak snad je to dobrý.
Naty klidně sem choď, já mám prostě jen svůj názor.
2. říj 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
naty, myslíš jonusku? domusku teda neznám
2. říj 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj zuzi já se snažim skamarádit ale nevim jestli to pujde a veměte mě mezi sebe jinak mám holčičku jmenuje se Natálka a má rok a osum měsicu narodila se 22.1 jinak bydlim u mistniho nádraži budu rada když bychom se skamarádili a mužeme se klidně sejit budeš chtit :slight_smile:
2. říj 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky,omlouváme se s OLi že tady řešíme osobní veci....když jedna osoba si nedá říct.....známe tu osobu přes inzerát a prostě jsme si nepadly do oka už kdysi....kldine si pište atd....snad chápete..... :grinning: :grinning: :grinning: a kdo ne,tak nevadí.... :grinning:
2. říj 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi jo myslim jonusku ta mě sem dostala jinak jsem nevěděla že tu je něco pro maminky tak bych ráda zapadla ale nevim nechci se hádat ani tu dělat peklo to ne spiš se skamarádit
2. říj 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás už je ekzém taky jakž takž pod kontrolou. Vynechala jsem ze stravy ale skoro všechno (mléko, mléčné výrobky, čokoládu, ovoce, med, oříšky a ještě spoustu dalšího)...no aspoň třeba trošku zhubnu :grinning: Pořád mažeme a dáváme večer zodac a vypadá to dobře...ťuk ťuk ťuk
Doslechla jsem se, že na AE pomáhá moře...tak jsem si říkala, že zkusím tu solnou jeskyni. Nevím ale jestli tam můžou tak malý mimča. Psala jsem tady do Prostějova na tu Budovcovu, ale zatím se nikdo neozval. Ale snad by to neměl být problém.

Oli, tak pofoukat a spinkat :grinning:
2. říj 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi myslím, že můžou. Já se tam s Jajdou chystala, ale pak na to nějak nedošlo.
Už snad spinká, půjčila jsem mu nepřečtenou Betynku, tak snad z ní něco zbylo
2. říj 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, chápeme chápeme...já si určitě taky za chvíli udělám obrázek a podle toho se zařídím.
Naty, peklo by se nám fakt nelíbilo :wink:
2. říj 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
omlouvám se všem holkám asi sem nezapadnu to se stává tak se omlouvám ještě jednu neminim tu dělat dusno ani bych to nedělala
2. říj 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale já tady peklo dělat nechci vubec jen si psát a postupně se seznámit nevim proč mě některý neberete všichni děláme chybi jen hledám kamarádky
2. říj 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli, já jsem teď začala kupovat ty série pohádek i s namluveným cd. Je to vždycky jedna knížka a k tomu to samé namluvené na cd. Myslím, že to bylo v reklamě. Už vyšly 3 pohádky. Jak to vyjde tak mi to vždycky nechají v jedné trafice na Plumlovské. Už jsem si to četla :slight_smile: určo by se vám to taky líbilo.
Malej dneska usnul taky jak dřevo, jsem zvědavá kdy se zase probudí na kojo...
Takže hurá do solné jeskyně. Kdyby jste tam náhodou někdo chodil a chtěl nás sebou tak písněte :grinning: :grinning:
2. říj 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé a jak se to jmenuje? to by se nám určo líbilo.
Zuzi my bychom šli, ale Jajda by to tam zbořil :frowning2:
2. říj 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo, všichni děláme "chybi" :wink:
2. říj 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé zuzík ješte že jsi to vzpomnela...to jsem chtela navrhnout zda se neslezeme taky nekdy v té solné jeskyni..chteli jsme přece v loni a ted by to bylo vhodný kvůli tomu nachlazení atd...a hlavne malá mela od AE pooj ale ted jak začla podzim tak hruza...dnes jsem si toho všimla...takže musím zavolat na kožní a zajít tam at nám na to dají zase ty mastičky..od jara jsme je nebraly....
2. říj 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
já do té solné chci chodit určitě....Oli tak to s KLárkou zboří taky...ale myslím že tu sůl nemužou zbořit... :grinning: :grinning:
2. říj 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
no je pravda, že písek po sobě nehážou, tak snad sůl by tam taky nerozhazovali. No je fakt, že zkusit to můžem, odejít můžu dycky, kdyby demoloval...
2. říj 2009 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kouzelné pohádky...je to od Disney. Poptej se po trafikách. Má jich být celkem 11...stojí to 149 kč (knížka + CD)
Já mám zase strach, že to tam malej celý prořve...to bych teda nechtěla. Včera mi celkem stačilo, když jsme šli od rybníka až domů s takovým řevem, že na nás všichni čučeli jako kdybych ho vraždila nebo co. Ale teda ten řev stál fakt za to :grinning:
2. říj 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéééé a vemete nás? :dizzy_face:
2. říj 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
je zuzí to znám ten řev..já si to vození v kočárku vůbec neužila...snad u druhého..

Zuzí vememe :grinning: :grinning: ,vždyt jsme kamarádky :grinning: :grinning:
2. říj 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
jejda holky....to jsem asi neco podělala.... :unamused:
znám naty jen z moje těhu kam mi psala že je z PV.....
tak jsem ji doporuč.konika..
naty moc jsi se neuvedla... :unamused: to je mi líto..no
2. říj 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda tady to vře :cry: :cry: :cry:

my už dnes taky zatopili protože v koupelce byla dost kosa ale jinak to jde máme tady tak 21 :wink: ale mají plyn zlevnit tak uvidíme jestli to zase nebudou jenom sliby :angry:

Anet jěště nespí slyším jak brble a to šly holky dnes spát už po osmé.Ela vytuhla za 5 minut.Dnes donesla ze školy v deníčku známky no samý jedničky :grinning: :grinning: je šikovná tak uvidíme jak dlouho :wink:

Tak mě čeká večer bez R taky mě odjel na noc tak budu asi sedět u pc takže kdyby se někdo nudil budu tady :wink:
2. říj 2009 ve 21:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek