• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
Nějak husto.... :frowning2:
Tak jsem osiřela, přítel šel na pivo :slight_smile:
2. říj 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kaelan, máš pravdu tady to nějak bublá, je to mezi martou a naty, tak já se do toho nepletu :wink:

sedím taky u pc a čučím po nějaké bundě na lítačku na malého, nějakou jsem našla , tak uvidím co dorazí :grinning: :grinning: , táta tady podřimuje vedle mě , Adámek chrupká, ale trošku soplí, tak ten spánek nic moc, dneska jsem prokýchala já dopo a odpo přišel taťulda, že se cítí, jak když na něj leze chřipka, tak jsme si dali čajík a rum , snad se z toho vypotíme :grinning: :grinning: , no byli jsme zvyklí na vyšší teploty u toho moře a teď taková kosena a bude hůř :frowning2: :frowning2:

zuziku díky za tipy na pohádky a cd, Adámek už bez pohádky ani neusne , ale já mu je vyprávím a miluje červenou karkulku, tu by chtěl každý večer, jak se vykoupeme, vypije mlíčko, vezme dudlík a řekne dobrounoc, spinkat a když ho dám do postýlky, tak řekne pohádku :grinning: :grinning: :grinning:je to super, jak se fakt domluví už a je to hrozně srandovní :slight_smile: :slight_smile:
a zuzi Ondrášek ti třeba neusne v postýlce během dne ????

oli tak jája havaroval, takových pádů ještě bude, malý zas dnes lozil přes sedačku až za ní přepadl, trdýlko malý, taky brečel ale vše ok

:frowning2:
2. říj 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale néé Romi, jsi nemohla přece vědět co holky spolu mají a nemají... :slight_smile:
2. říj 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky mužu se přidat do řeči mezi vás zatim
2. říj 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Naty ty jsi to tu asi nějak nepochopila :frowning2: :frowning2: tady si píší všichni a všichni si to taky přečtou takže když napíšeš příspěvek tak se tady objeví už to chápeš????????????
2. říj 2009 ve 21:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
hod si do alba nějaký foto :wink:
2. říj 2009 ve 21:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
naty nemáš náhodou ségru lenku?
2. říj 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kaelan,dnes jsem byla ve Služíně.
Holky jako kdyby jsem vám nepadla do oka tak mi to klidně řekněte na plnou hubu.Já jsem taky občas divná :stuck_out_tongue_closed_eyes:.
2. říj 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj segru mám ale jmenuje se jana a taky je o 15let starši tak tu asi neznáš
2. říj 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak tu neznám.
2. říj 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kealen já to chápu jen chci mezi vás zapadnout nic vic klidně se rozepišu jen vás chci poznat nic vic do fotáky si fotky neumim dát zatim nevim jak
2. říj 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verdiku, právě že nee. Dřív krásně spinkal v postýlce přes den...napapal se, položila jsem ho tam a on usnul. Teď vůbec nee, jen občas v naší posteli a to ještě mu musím dát prso a až usne tak se nenápadně vypařit. No jo, je to takovej malej darebák. Jak jsou malí, tak jsou chytří :grinning: Budu s tím muset něco udělat. Ale když on prostě tak řve, že nemám to srdce ho nechat a to prso mu stejně dám. Napije se a krásně usne.

Naty, jo jo, hoď fotečky...třeba se známe
2. říj 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Karoli, mně si teda do oka padla :grinning:
2. říj 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
já je tam neumim dát nevim jak nato třeba nato přindu tak pak dám
2. říj 2009 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé Normo a nezmíníš se sem mohla sednout s holkama do auta a taky bych tě poznala ty seš trdlo :grinning: :grinning:
2. říj 2009 ve 21:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé zuzi děkuji,ty mě taky.Zatím jsem Vás poznala jen čtyři,třeba poznám i zbytek,což bych velice ráda.
2. říj 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzík tak jsem to zkusila a nám teda ješte netopí....v telce prd..chvíli jsem čučela na novu....ale jdu do hajan dospat tu noc,co byla....jsem unavená....beruška spí..za chvíli stejen bude chtít čajík...tak at neco naspím...mejte se..zítra večer jak se vrátíme písnu pa pa holky :wink:
2. říj 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi a máte dudlík??????????
2. říj 2009 ve 21:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
budete si semnou některá rozumět jestli ne tak mi to klidně napište skoušim se skamarádit ale nějak mi to asi nejde
2. říj 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kaelan,jak tam pojedu na delší dobu tak dám vědět.Marian tam vezl dřevo tatovi,tak jsem chtěla jet na čumendo.No ale jeli jsme o čtvrt na osm a nazpět mi děti usnuli.Ale tak jsem si říkala,kdepak asi bydlí kaelan,jak jsem jela přes Stařechovice.?
2. říj 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dobře příště ale běda jestli nee :grinning: :grinning: :grinning: no já bydlím v dědině kousek od obchodu to ze silnice není vidět ale naši ve Služíně bydlí v zatáčce mají spravenej barák taková starorůžová fasáda a kolem toho jste určo jeli :grinning:
2. říj 2009 ve 21:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Naty: myslím, že to moooc hrotíš.
2. říj 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé kaelan já nevím,byla tma :grinning: ,jsem se věnovala řízení,my jsme jeli každý sólo :dizzy_face: .
2. říj 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příště určitě,třeba se už konečně potkáme na nějakým srazíku.
2. říj 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kaelan, dudlík máme, na spaní mu ho dávám, ale pořás si ho vytahuje a neumí strčit zpátky :grinning: Takže mu ho pořád strkám zpátky a on ho zase vytáhne...prostě sranda

Naty, já teda nevím jak ostatní holky, ale já nemůžu vědět jestli si budeme rozumět. Neznáme se, nikdy jsme se nebavily...takže fakt netuším. Až se třeba někdy setkáme tak řeknu víc. A neboj, klidně bych ti to řekla...
2. říj 2009 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ježiš já si to ani neuvědomila že už je brzo tma :grinning: :grinning: :grinning: no jo a bude hůř.Jak příště pojedeš tak písni napíšu ti číslo do IP jestli chceš?
2. říj 2009 ve 21:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj bonynko nevim co mysliš jako že špatně sváma komunikuju nebo co máš na mysli
2. říj 2009 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
naty: pořád píšeš, že se chceš skamarádit, ale vlastně vůbec nic nepíšeš, jen furt dokola, jestli si můžeš s náma psát...tak piš cokoliv tě napadne...prostě buď v pohodě :slight_smile:
2. říj 2009 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bych řekla naty, že spíš nekomunikuješ, jen opakuješ pořád to samé do kola. "Chci se s váma seznámit", "budete si se mnou někdo rozumnět" "chci se skamarádit"...to je vše...
Věřím, že se chceš s někým seznámit, ale ono to chce taky začít, ne o tom jen "kecat" promiň za ten výraz
2. říj 2009 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj moje řeč :wink:
2. říj 2009 ve 22:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek