• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
Hihi, deny, buď v klidu, my máme za chvíli rok a půl a možná ještě ani nemáme devět kilo :grinning:. Nebo těsně :grinning:
My jsme teď dorazily z plavča, bylo to fajn, po tak dlouhé době. Taky si to vynahradíme tento týden. Dneska jsme byly na náhradě jedné z našich šesti zameškaných lekcí, tak už zbývá nahradit jen pět, v příštím kurzu. No vlastně to bude zase šest, bo ten kurz začíná, když jsme na horách :grinning:. No, a zítra máme normální lekci a v pátek jsme se nahlásily na vánoční plavání, takže tento týden plaveme a plaveme :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Michalce jsem dvakrát dneska přetrhla usínání (usínala mi cestou v autě do Tesca a pak z Tesca ke švagrové, tak jsem ji vždycky musela skoro probudit) a teď mi tu řádí jak černá ruka. Tak snad půjde brzo chrupčit, ať můžu něco uklidit. A taky tam mám těsto na vanilkový rohlíčky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. pro 2008 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
vy všichni tak pecete pripadam si jak lempl ze u nas pece jen babi :unamused: ale i kdybych se neco pokusila upict tak by se to nesnedl páč nase babi je pečící šílenec :sweat_smile:
10. pro 2008 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem vloni taky nepekla. Letos jsem slíbila tchýni, že napeču (ona nepeče, za prvé má děsnou troubu a taky si myslím, že to asi moc neumí ... a když si objednali cukroví od známé, tak bylo strašný teda - kusance jak prase, všechno krémový a ještě ten krém byl samej margarín, fuj :confounded:). Takže sem tam hlídá, ale dost věcí stejně dělám "za provozu" - s Míšou. V pátek si ji prý zase na chvíli vezme, ale to budu místo pečení cukroví asi píct bábovku a dělat tunu řízků ... manžel odjíždí na tu lyžovačku :grinning:
10. pro 2008 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jooo, a koupila jsem v Tescu vaječňák do cukroví a jsem dneska v takovým rozpoložení, že ho asi vypiju :grinning: :grinning:
No, a jak dorazí manžel, tak do cukroví už asi nezbyde nic :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
10. pro 2008 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,

ted jsem dodelala linecké,klášterní rohlíčky a umyla okna..tak sláva..uklizeno a napačeno...venku pekná kosa co? malá ted chrupkala od 3 do 4....je hodnoučká....
10. pro 2008 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
ahojky tak Kájinka je na JIPce :cry: :cry: :cry: :cry: celou noc zvracela a pak už neměla co tak se dávila vlastníma slinama no děs tak jsme ráno jeli k dr a bylo to jasné dehydrtace a začínala být apatická tak nás poslala na příjem na děcký a tam jsme čekali hodinu a půl než nás někdo prijal a pak už byla tak hotová že jí bylo jedno co s ní dělají .volala jsem ta a máme prokázanou střevní chřipku a nějakého bacila a prej bude trvat 3-5 dní než střevo začne pracovat jak má pak mě za ní pustí.volala jsem tam a vzal to Hronek jestli ho někdo znáte (mám s ním jednu špatnou zkušenost tak jsem se hned orosila )ale byl kupidivu hrozně příjemnej a říkala jsem mu že sliším jek Kájinka pláče a on mi řekl že mám bohužel pravdu je mi hrozně úzko miláček můj malej pláče a pláče :cry: :cry: :cry:
10. pro 2008 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jejej, kristy, to mě mrzí :cry:. A už to vypadalo tak nadějně, achjo :frowning2:
Tak držíme pěsti, aby se to co nejdřív zlepšilo. Je pěkně blbý, že nemůžeš být s ní, chudinka malinká, tak dlouho bez maminky :frowning2:
10. pro 2008 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kristyan , tak jsem dočítala, co jsem zameškala na horách a taky jsem si říkala, tak paráda , Karolínka to ustála a teď pročítám poslední stránku a ty píšeš tohle :frowning2:
kristy já vím, jak ti je, taky nám hrozili nemocnicí, víš, jak Adámek odmítal všechno jídlo a pití a já brečela už jen při této myšlence a ještě když slyšíš Karolínku plakat, ale musíš být silná a všechno bude dobrý, sama dobře víš, jak se děti v tomto věku strašně rychle průjmem a ztrátou tekutin dehydrují , udělala si pro to maximum a i když ty 3dny pro vás budou nekonečné, Karolínce se určitě uleví a zas bude jen a jen dobře, pokud bys něco potřebovala , písni mi, znám se tam s vrchní sestrou , kristy takže na vás moc myslíme a posíláme pusenku Karolínce, mooooc velikou a sladkou od Adámka a hlavně ať je zas brzy v pořádku a s tebou

Bude to dobrý, uvidíš, drž se. Ilča
10. pro 2008 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ilčo a jiji díky moc za podporu
Ilčo já znám primářku Minaříkovou mají naproti nám chatu hrávali jsme si z jejím synem jirkou tak jsem celkem klidná vím že je v dobrých rukou :unamused: musím pořád něco dělat abych na to nemyslela už mám ceklem 4 druhy cukroví a další 4 těsta v ledničce nemůžu sedět a myslet na to jinak bych se zbláznilaVždycky jak slýším nějakou pomalou písničku v rádiu tk se stejně neudržím a bulím jak malá holka ,ale nesmím před Kristýnkou ona hned brečí taky, a pořád mi fnuká, že se jí stýská po Kájince ,a jestli ji píchají injekce bojí se o ni to jsem nečekala že práve pětileté dítě to tak dokáže prožívat tak o tom rači moc před ní nemluvíme at je klidná a nestrsuje se :frowning2:
10. pro 2008 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristy, drž se! Jsi dobrá, určitě to zvládneš, i když Tě to bude stát hromadu nervů :frowning2:. Vem to tak, že se uzdraví ještě před Vánocema a pak bude všechno fajn, než aby to teď bylo jakžtakž a v nemocnici skončila přes svátky. Brzo bude líp, určitě už zítra ráno se to začne lepšit ...
Já vím, jak jsem těžce nesla, když Michalka dostala po porodu infekci a jako třídenní mi ji vzali na tři dny na kapačky na novorozenecký, a to jsem ji každý 3-4 hodiny viděla, bo jsem chodila aspoň kojit .... chápu, jak to může pro tebe být těžký, sama jsem z toho jaksi celá špatná ... myslíme na vás, ať se brzo Karolínce uleví
10. pro 2008 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristy kdybys byla poblíž, řeknu ať dorazíš i s Kristýnkou k nám , malá by si trošku pohrála s Adámkem , udělala bych ti vánoční punč :wink: , prostě musíš se nějak zabavit , jinak by si se zbláznila a primářku Minaříkovou taky znám, takže určitě je v dobrých rukou a od známé malá měla stejné co Karolínka, dávali ji výživu kapačkama, ale po 4dnech už byla dobrá , to zvládnete, bude zas dobře, já vím, že se to lehce říká, taky bych bulela, peč cukroví, ty jsi na to šikulka, nějak se musíte s Kristýnkou zabavit , tak pa , moooc na vás myslíme :wink:
10. pro 2008 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
jee kristyyy..a uz to vipadalo tak dobre vid...
bud v klidu oni se ni postaraji mozna je to lepsi ze za ni nemuzes pak by plakala jeste vic kdyz bys odchazela vis....

vydrz to presne jak rika jiji,kdyz uz to musi byt tak lepsi ted jak na jeziska...
drz se ....

taky ti ten dr nemusel volat abys malou slysela jak place co :angry:

tak dobrou holky.
10. pro 2008 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,

jak si to tu čtu,tak bulím....asi bych se zbláznila být bez Klárinky a ješte k tomu ji slyšet plakat...Musíte být holky silné..moc si silné...oni ji pomůžou..a budete brzo spolu..je to svinstvo ty bacile jedny zas..... :angry: :angry: :angry: :angry:

Moc sily posíláme s Klárinkou,myslíme na Vás!!!!!!!!!!
11. pro 2008 v 07:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ránko,
Tak taky bulím to je hrozný.Vokly držte se. :cry: :cry: :cry: :cry: To uteče a princezna bude doma.Ach jo nedokážu si něco takového představit.Držíme moc pěsti ať jste brzo všichni spolu.
11. pro 2008 v 07:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
To mě ldy být holky :sweat_smile:
Budem na vás moc myslet :dizzy_face:
11. pro 2008 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
Kristy moc na Kájínku myslíme. Oni jí tam pomůžou a bude za chviličku doma. Vydrž to a bud silná kvůli Kristýnce. Musí to být těžké, ale zvládneš to. Za pár dní bude beruška doma.
11. pro 2008 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já úplně bulím :cry: ,Kristyan to zvládnete uvidíš.Já když jsem byla s Adámkem v nemocnici,měl asi 4týdny,tak Natálka taky strašně plakala,nechtěla tam Áďu nechat,že je to její bráška.Kristy oni jí pomohou a za chvíli budete celá rodinka pohromadě,nemysli na to,já vím lehce se to říká.Ale mysli na to jak Karolínka,zase bude doma běhat,plná energie.Holky držte se,myslíme na vás.Zatím pá.
11. pro 2008 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
dost bylo litosti zmente tema at na to kristyan spise zapomene :wink:
musi prijit na jine myslenky....

tak....treba by me zajimalo co uz mate pro prcky na vanoce ?
11. pro 2008 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky..pomooccc..prosimmm,,,,co na rymu???ne pro malyho tomu ryma nastesti tece jenze ja vubec nemuzu dychat a do lekarny se nedostanu paá je vojta nemocnej ze.. :frowning2:
11. pro 2008 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Deny, tak to je těžký, když se nedostaneš do lékárny .... můžeš zkusit nějakej teatree olejíček nebo něco takovýho. Jinak samozřejmě nejĺíp Olynth nebo Nasivin nebo něco takovýho .... já teda mám většinou pohotovostně doma ...
11. pro 2008 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co se týká Vánoc, tak pro Míšu mám opravdu jen pár drobností .... dostane toho hafo od našich, tchánovců, švagrové apod., takže my jí žádný velký dary dávat nebudeme. Ještě z toho nemá rozum a taky by nás tu ty hračky asi zavalily :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ještě se toho nakupujeme ažaž, jak trochu povyroste a začne si vymejšlet :grinning:
11. pro 2008 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky
tak ráno jsem volala a primářka říkala že včera celkem 6 krát kakala průjem a že už teda nezvrací a že už jí zkusili dám mrkviču z masenkem jak jsou v té skleničce a že prej budou čekat jestli to vyzvrací nebo ne .Ještě pořád ji dávají kapačky a za ní prej mám počítat spíš konec tydne že by mě pustili takže tak sob. nebo neděle ach jo :frowning2: :cry: tak peču jak steklá mám další 3 druhy nemůžu ani uklízet jak jsou tady ty její věci tak prostě nemůžu .V 18,00 tam budu zase volat tak dám vědět a děkuji moc za podporu vím že to myslíte dobře a upřímě ale mě je fakt těžko je to děs je tady takové ticho a prázdno v noci se budím a poslouchám jestli dejchá mě už fakt hrabe tak pa a díky
11. pro 2008 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristyan....to ti verim vsude veci...ale nic se nedeje je ,,jen,, v nemocnici to bude dobre zotavi se ,vyzene bacily z tela ven a mas ji doma,,,,tak odpocivej,nebo jdi treba ven s kristynkou,zahrajte si nejakou hru,,,proste zkus prijit na jine myslenky jo....
a urcite dej v tech 18.00 vedet ju
11. pro 2008 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem tam volala tak měla ještě 2x prujem už nezvrací a tak doufám že tak v sobotu mě za ní pustí nebo se zblázním už mám 7 druhů nevím kdo to bude jíst ale já to rozdám tak pa pa
11. pro 2008 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na to prd kdo to bude jíst..důležitý že neco deláš a aspon trošku ti to utíká,zítra pátek a v sobotu jsi u své berušky...určitě...Klárinka mi to ted taky říkala...posílá Kájince pusenku z okna..čučíme do nemocnice....a zítra uvidíš už kakat nebude :wink: :wink: :wink:
11. pro 2008 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristy, vidíš, už se to lepší :slight_smile:. A zítra zase bude o něco líp :dizzy_face:
11. pro 2008 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
cauky holky,
kdepak to dnes vaZNE CO..

kristyan uz si dnes volala do nemocnice??pusti te zitra za beruskou?

jinak mi jsme nemocinkani stale a stale..tak porad trcime doma :frowning2:
12. pro 2008 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
tak dneska jsme vezli Kájince plínky a mohli jsme se na ni podívat přes žaluzie a zrovna ji sestřička krmila,je pohublá bleďoučká a má nějaké zapadlé očička ,ale paní primářka říkala že je divoch že hned jak se ji ulevilo tak začala hned běhal kolem postýlky a že špatně spinká budí se a chtěla by prsenko no bohužel takhle se uplně odstaví :unamused: ale co nadělám .V pondělí mě za ní snad pustí sice už má stolici masťovitou ale ještě ji dávají kapačky tak to snad do pondělka vydržím .
Dneska jsem jen vděhla na město a vyděla jsem tebe Ilčo z Adámkem jste mířili na vánoční stánečky nebo tam tím směrem .
Jiji jsem viděla jít na Wolkrovce tak jsem měla štěstí ale nebyl čas vás zastavit a pokecat tak se mějta pa pa
12. pro 2008 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, kristy, já jsem slepá, nikdy nikoho nevidím :grinning:. I holky prostějovačky se musí hlásit, když se potkáme :grinning:
Já jsem chvátala na plavčo, už jsme měly zpoždění, jestli to teda bylo dopoledne. Na poslední chvíli jsme se rozhodly s kámoškou nejet autem, ale jít pěšky s kočárkama. Bylo vánoční plavčo, tak jsme plavaly s vodníkem, jak budou fotečky, tak hodím do albika :wink:
Nediv se, že je malá bleďunká a pohublá, však taky se na ní ten bacil za ty dva dny stihl vyřádit, navíc je bez maminky v cizím prostředí, ale už bude jen líp a jak se vrátíte domů, tak se všechno srovná :slight_smile:. Jejej, až v pondělí tě za ní pustí, no snad to do té doby vydržíš, kdybys už neměla co píct, můžeš ještě přijít i k nám. Já poslední dny nějak nestíhám,
Dneska jsem ještě pekla bábovku a taky dělala tunu řízků, manžel za chvíli vyráží směr Tábor a pak Itálie, je tam sněhová kalamita, tak se raduje, že budou mít na čem lyžovat. No jen aby tam dojeli a cestou ještě nezapadli :stuck_out_tongue_closed_eyes:. Ještě čekám, že se tu objeví, jel do Konice pro kámoša a sestřenku, sbalit lyže a tak, takže se staví pro ten dlabanec a kafe v termosce, naberou další část expedice a vyrážejí nabrat ten zbytek z Tábora ....
Jsem za poslední dny nějaká vyřízená, tak jen co odjede, jdu spát, kašlu na nádobí a ostatní bordel (a že ho tady za dnešek je :stuck_out_tongue_closed_eyes:), práce není zajíc, neuteče :grinning:
12. pro 2008 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásný večer všem :wink:

Já tu vždy přijdu až večer, přes den nemám čas a už tu nikdo nejste :frowning2:

Kristy hodně hodně síly ti posílám, ještě chviličku a budeš s beruškou, hlavně že je v pořádku a daří se jí, to je nejdůležitější!!! Je to šikulka :wink:

Zrovna jsem dozdobila perníčky, tak se mi vůbec nechtělo ale nakonec jsem se do toho vrhla a jsem ráda, vypadají hezky, ikdyž to není jako od profíka, nechápu jak to dělají :grinning:

jiji už se těším až budu chodit se Sárinkou do plavča, moc se jí ve vaně a vodičce líbí, vanu absolvujeme doma, tak půjdeme rovnou do toho kurzu od půl roku, tak jsem zvědavá..

Jinak holky začala jsem chodit do kalanetiky, hrozně mě to chytlo a hlavně potřebuju jednak změnu a jednak zpevnit postavu a taky shodit nějaký to kilčo... ale po první lekci byla krize - druhý den jsem se nemohla skoro ani pohnout... no přece jen rok jsem nic nedělala, tak je to poznat :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Přeji všem krásnou dobrou noc!!!!!!!!!! :slight_smile:
12. pro 2008 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek