• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
Zuzi a ty už si na své váze??????? ty ale hubnout nepotřebuješ :grinning:
2. říj 2009 ve 22:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja nepišu že nikdo nechce jit proto se ptám je to asi uterý každý mi chodime od toho roku a pul jak to je a chodim na dvořákovou tak šel by někdo semnou a nebo je dětský klub to taky vite
2. říj 2009 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Noo ještě asi 3 kilečka...ale já to nějak moc neřeším. Bez brambůrek bych to nepřežila...
já jsem si tedkom dala vanu....
a čtu nějak nestíhám :fearful:
Kristian a ty bude šv neděli v PV,??
holky dr.mi říkal že mám malé dávat játra jje chudokrevná..my teda játra máme rádi ale taky je moc často nejíme..nezdá se mi to moc takhle brzo ji je dát,..dávali sjte je odkdy?jestli vubec?? :confused:
naty, já mám mimi malý...takže asi neee
dobrou všem...manža mi už zahřívá postýlku :wink:
2. říj 2009 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jonuš vnitřnosti do roka vůbec no ale když ti to řekl doktor.Myslím že jsem někde četla že se nemají dávat dokonce do 2 :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: zkus mrknou na net
2. říj 2009 ve 22:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
vite že je tu dětský klub pro děti bývá to odpoledne uterý a čtvrtek od 16do 18 je to něco podobné jak u cipiska
2. říj 2009 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jonuško já jsem játra ještě nedávala,u nás to jím jen já.

Holky já po porodě mých ratolestí nemůžu jíst nějaký věci bych se poblila,nebo třeba nesnáším parfémy,ony mi jako před těho voněly a po porodu blé,tak jako třeba nestrčím do huby brambůrky,jsem se jich asi přejedla.
2. říj 2009 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
naty...pišeš hned asi vše co máš na jazyku viď??
taky mám pocit že ti vše pomalu dochází..pořádně si přečti nejprv co pišou holky a přemýšlej..protože jinak to není snad ani možný...
máš kamarádky??promin že se ptám..ale zníš hrozně zoufale..... :confounded: :confused: :fearful:
2. říj 2009 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo zuzi,mě teda 28 ještě není,ale to je jedno všichni my stejně tipují víc.
2. říj 2009 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
já tam do toho klubu pujdu mužete některá jit semnou budete chcit aspon se poznáme je to na vápenici a je fajn že je to odpoledne přidá se někdo jidlo je tam zdarma a piti jen 30korun se plati
2. říj 2009 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
normo jsem ráda že tu jsi.....:slight_smile:my jsme se ještě neviděli..že?
já mám taky ráda játra
já dneska snědla studenej párek s rohlíkem a ted trpím bolí mě žaludek..to bude asi tím co????????
2. říj 2009 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
kalean..fakt až do roku?no on říkal že kvuli železu..se ho zeptám ještě jednou radějc....myslí že klukum jsem je dala taky až po roce..zapátrám ted na netu
2. říj 2009 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jonuško neviděli,nepoznali....ale poznáme :grinning:

já jsem dnes ani neobědvala,manža mi udělal na véču topinky ve vajíčku,tak jsem je s chutí snědla,no uvidíme v noci....
2. říj 2009 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé normo to bych potřebovala je to jak droga ty slaný věci a proto jsem si nasypala arašídy :grinning: :grinning: :grinning:
2. říj 2009 ve 22:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak arašídy a křupky jo,ale brambůrky nee.miluju okurky,taky jsem si jich teď pár dala,to bude noc...
2. říj 2009 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nic jdu spinuškat M čeká co dnes bude a mě se chce zase spinkat,ale nemůžu už tak chodím celej týden :grinning: ,tak papa děvčata a dobrou noc.
2. říj 2009 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ráno poctivě dočtu.
2. říj 2009 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda Normo šupky hupky plnit manželský povinnosti :grinning: :grinning: :grinning:
2. říj 2009 ve 22:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak valím spát. Dobrou noc :slight_smile:
2. říj 2009 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé zuzi a ekzemlepší jo?čím to je?mažete pořád?kdy pujdeme ven?možná pujdem zítra kočárkovat s bonynkpu..jsem bez kluku..co?kdyžtak pisni ju?se máš manžílek zahřívá postýlku..mě Johanka... :grinning: :grinning:
no jo už je zase v posteli.a šupnu ji tam..jak lehnu :grinning:
2. říj 2009 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
která se kemě přidá podivát se do dětskýho klubu
2. říj 2009 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda zase se dívám že skoro ani jedna krom normy mě nenapsala správně ale to neva :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: vím že se to blbě čte takže KA-Kamila EL-Eliška AN-Aneta ale pište jen Kael nebo Kamilo jak chcete :wink: :wink: :wink:

jdu dát kouř :wink:
2. říj 2009 ve 22:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
normo pápá..a dobrou noc:slight_smile: :wink:
2. říj 2009 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
jonusku nechtěla by si jit semnou do toho dětskýho klubu mužou tam jit děti do pěti let a nebo vy holky kdo se přidá je to něco jak u cipiska
2. říj 2009 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky bych si dala,ale dnes došli a Adam mi půl krabky rozlámal,tak ráno si musím opět koupit.

Já jsem si dala přezdívku z telenovely,byla tam slečna Norma a mě se to zalíbilo.

No nic,už musím jít M už je nervózní.Tak čau holky.
2. říj 2009 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
naty ještě uvidím co tento týden bude jo?
jdeme totiž na očkování s malou i s Tomáškem..takže to bude asi mazec
no..jdu tedkom spát...v hlavičce mi to nějak jede na plný obrátky.. :grinning: tak papa holky...
a dobrou noc....všem! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
2. říj 2009 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Naty proč to píšeš pořád dokola my číst umíme :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. říj 2009 ve 22:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jdu taky za malou si lehnou sice mi spinká celou noc je moc hodná jinak je to venku čertik tak dobrou noc všem já se polepšim chcu mezi vás zapadnout snad se mi to podaři tak pa
2. říj 2009 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
jen jsem se ptala jestli otom že mužete jit s prckama aji odpoledne do dětskýho koutku jestli jste otom slišeli někdo mě to ukázala kamoška tak se tam chceme jit podivat
2. říj 2009 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek