• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
tak dobrou noc všem holkam přeju :slight_smile:
2. říj 2009 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
hodila jsem do alba fotečku štěnátek jsou k sezrání :grinning: :grinning:

nic jdu cvičit dobrou a lituju holky to dočítání :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. říj 2009 ve 23:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
slišeli :grinning: :grinning:
2. říj 2009 ve 23:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ähoj všem!No tak jsem tu asi dva dny nebyla ale tak jsem se ještě nenasmála. :grinning: :grinning: :grinning: a stále vše dokola....a přece se točí.
Tak jsem vera celej den pekla dort pro Nelli to byl zase nápad.Zdrcla se mi nádivla tak jsem ji musela znova odřát a zahustit no príma.Ještě že si alou vzala babička jinak bych asi dílo hodila do koše a běžela do sparu pro dort.No uvidíme jak bude chutnat na oko vypada pekně jeslti si vypomenu hodím to do alba.
Už 3 den male nedávám malé v noci mlíčko jen čajík jen si cucne a nechce ale usne.Musím říct že spinká líp než s mlíčkem to se budila kolem půlnoci ted se proudí i kolem 2 hoidny třeba ji vstávání na čajík přestane časem bavit a bude spát celou noc.
Tak přeji všem krásný víkend
3. říj 2009 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko holky, my jsme vzhůru od půl sedmé...no ale doufám, že ještě na chvíli malej usne. Teď mi tady pobrekává tak snad si ještě dáchne. Hlásím, že dneska noc bezva...doufám, že to nezakřiknu :slight_smile: Kojení zase jen dvakrát, snad se vrací staré časy. Po kašičce se vzbudí v jednu na kojo, pak ve čtyři a pak až ráno....super.

Romi a Peti, kdy tak plánujete dneska to kočárkování? Ráda bych se přidala. Sice by mi to vyhovovalo spíš dopoledne (odpoledne bude prý taťka doma), ale to kdyžtak nějak vymyslím.

Teda Naty, nezlob se, ale čeština ti moc neříká co? To je hrůza to číst. Vždycky myslím, že spadnu ze židle :grinning: Né, že bych byla machr přes pravopis...to určo neee, ale tohle je teda masakr :grinning:
3. říj 2009 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ceha, jo jo, byla to včera pořádná sranda...
Určitě jsi šikula, dortík bude chutnat, neboj.
Holky, zdá se mi, že počasí zatím vypadá celkem dobře...teda aspoň obloha je jasná.
3. říj 2009 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko holky,

vstávali jsme v 7:45 hod.a hned jsem spichala na koníka,zda jste se pobavily..a vidím že ANo....já taky a moc... :grinning: :grinning: :grinning:

Zuzík-myslím že jsem nepřehánela v IP.... :slight_smile:

Peti ty jsi šikulka,dort určo bude vybornej,aj ty chlebíčky tad..hned bych si dala :sunglasses:

Jdeme snídat,večer jsem ješte upekla buchtu rafaelo...tak se na ni vrhneme...pa pa večer se tu sejdeme a třeba se i zasmejeme
3. říj 2009 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nee Marti, nepřeháněla :grinning:
3. říj 2009 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
bré ránko,
tak vás dočítám a slzí mi oči smíchem, omlouvám se teda, ale to se fakt jinak nedalo dočíst :grinning: :grinning: :grinning:

Jajda se v noci vzbudil na dudu a chtěl k nám, tak pak spal s náma, ale zlato spal až do sedmi, zaspal i mlíčko, co si dává v půl šesté.
3. říj 2009 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky babulky..to je tragedie hotová....
zuziii...Petka má pisnout jestli pujdem..tak ji pisnu jak to vidí...:slight_smile:ted si brala malou bráchova holka ven tak mám klid a jdu si něco pošít.a dělám pečený bramburky se sýrem smaženým...
tay se chystám na rafaelo buchtičku :wink:
my jsme dneska neměli dobrou noc.malá byla vzhuru snad co hodinu.....ale zase začla srandit tak si myslím že iopět nějaký zoubek přibude :confounded:
3. říj 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, měli jste tady teda večer veselo :grinning: ,dost jsem se nasmála.

V noci jsem se docela vyspala,lLaurito se mi vzbudilo jen 3x. Jeto malá závislačka.

V pondělí v 16 15jdu na kalanetiku na újezd,, nechce se někdo přidat :slight_smile: . Je toprej dost záhul
3. říj 2009 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laurito já bych i šla, ale na čtyři to nestihnu, Jára chodí z práce tak v půl páté :frowning2: a někdy i později
3. říj 2009 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
škoda,mě to zase výborně vyhovuje, máme babičku od prvního doma tak můžu chodit cvičit i dopoledne. Snad už s tou postavou něco udělám.
Taky vám ty zlatíčka nenechají ani chvilku pro sebe? i u toho počítače musí být se mnou
3. říj 2009 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
laurito taky bych šla ale to je moc dřina že jo??máme doma knížku zkoušela jsem to.ale takhle mě to nebaví.a docela zabíračka
3. říj 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé kalanetika je skvělá...taky jsem chodila, teda než jsem otěhotněla...ale určo budu chtít zase začít.
3. říj 2009 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky jsem tu nová mám holčičku 2 roky a 7měsíců jmenuje se Vendulka já jsem Lenka,doufám,že můžu mezi Vás i když mám o něco starší dítě než vy.Některé z vás jsem už viděla na újezdě byla jsem tam se sestrou Ivanou,která už je mezi Vámi.
3. říj 2009 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj jak vydim máte ze mě všichni srandu :slight_smile:
3. říj 2009 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Leni, teda my se rozrůstáme :wink: vítáme tě tady...Ivča jako Kristyan nebo ta nová Ivča, kterou ještě taky neznám? :slight_smile: Ikdyž ono je to celkem fuk...
3. říj 2009 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak jak nemám náladu tak jsme mrtvá smíchy vy jste se teda včera pěkně rozjeli :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Jonuško tak do PV nejdedu změna plánu ,ale kdybych jela tak dám určo vědět ju.
Já jsem sama bez dětí tak tady chodím jako mrtvola a nic mě nebaví jsou u tchyně a doveze je manž. až v pondělí :frowning2:
3. říj 2009 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky wendesko..tak já mám kluky 5,5 a Tomášek je v lednu 2007..takže jsou skorem stejně starý :slight_smile:
a malinkou holčičku 8m.at se ti tu líbí
3. říj 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
wandeska tak vítej :slight_smile:
3. říj 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já sestru nemám jen dva bráchy mám je pozvat taky do diskuze :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. říj 2009 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
naty bohužel "vydíš" dobře, omlouváme se, ale nemůžem za to

vítáme wandeska

Kristy chlapi tu nechcem :angry: :angry: :grinning: :grinning: :grinning:
3. říj 2009 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda wendesku, já už zas neumím psát :sweat_smile:
3. říj 2009 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jája sabotuje spaní, ale je protivnej jak....tak snad usne brzo
Oli fakt néééééé :grinning: :grinning: :grinning:
chtěli jsme jet odpo na kola, ale s takovou nepojedem nikam, pr než se vyspí, tak bude kosa
3. říj 2009 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to jo ono je nejtepleji přes poledne a pak už je zima.Já jsem taky včera zapla plyn a jak píše Kamča že budou zlevňovat tak snad i ušetříme :wink: :slight_smile:
3. říj 2009 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuji za přivítání

Zuzík Ta nová Ivča tu kterou ještě asi neznáš :slight_smile:

jonuska Tak toje dobře ještě jsem se tu nějak nestihla moc orientovat,tři děti jakto stíháš?
3. říj 2009 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
wandesko Jonuška je super víkonná je dobrá :grinning: :slight_smile:

Jo a teď nevím kdo to psal ale já mám taky 28 roků na mě jste zapoměli :sweat_smile:
3. říj 2009 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek