• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
laurito já se na tu zumbu pořád chystám, ale nevím jestli to zvládnu, jsem to minule pozorovala... :sweat_smile:
3. říj 2009 ve 12:58  • Odpověz  • To se mi líbí
tak jsem ráda že se tu mužu taky ukázat a pokecat.Smalou taky pujdu cvičit ještě jsem tam nebyla tak uvidime.Mužu se zeptat kde to tam asi je a kolik to stoji
3. říj 2009 ve 12:59  • Odpověz  • To se mi líbí
kolco, když jsem to zvládla já tak každej. Byla jsem na začátečníkách a cvičitelka vše prvně ukáže a pak se cvičí. Jen to kroucení mi najde, pořád trénuju doma a manžel už se jen směje. :frowning2: Prej by mě chtěl vidět na hodině :sweat_smile:
3. říj 2009 ve 13:02  • Odpověz  • To se mi líbí
to js,e si mysleli všichni jestli to zvládneme začátek je těžký ale časem to snad půjde že Laurito? jeto na újezdě jmenujeseto fitklublinie a stojí to 60kč
3. říj 2009 ve 13:04  • Odpověz  • To se mi líbí
a ještě naše nejnovější mamča Edi...ale je to jasný, je nás už moc...nejde si vzpomenout na všechny :slight_smile:
3. říj 2009 ve 13:05  • Odpověz  • To se mi líbí
no jasné, Editka s Editkou - promiiiiň
takže 19, hele to jsem určitě na někoho ještě zapomněla, 20 je hezké číslo :wink:
3. říj 2009 ve 13:09  • Odpověz  • To se mi líbí
a tam je to rozdělené na začátečníky atd?
3. říj 2009 ve 13:11  • Odpověz  • To se mi líbí
nechcete jit v uterý semnou některá do toho dětskýho klubu pro děti.Je to každý uterý a čtvrtek odpoledne na vápenici
3. říj 2009 ve 13:12  • Odpověz  • To se mi líbí
uf, tak jsem po obídku - dnes byl na seznamu pangasius s bramborama a zelenina - snad prasknu....jestli po tomhle zhubnu to jsem teda zvědavá... za týden se zvážím
3. říj 2009 ve 13:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Oli, to ti někdo udělal takovej jídelníček? Vypadá to dobře, řekla bych, že určo zhubneš...
3. říj 2009 ve 13:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Zuzi kámoška ho má od dietní sestry a hubne podle něj - no ale jsou to děsný porce, jsem dycky přežraná...teda hlavně po obědě, ta večeře už je v poho
3. říj 2009 ve 13:17  • Odpověz  • To se mi líbí
jo je to rozdělené a je to právě super, chodíme ve čtvrtek 16. 15 hod. Byla jsem ve čtvrtek a bolí mě řádně nohy a zádové svaly :wink: , teda jestli tam nějaké jsou

Já čekám až se dovaří ovárek ať mán co zhazovat :wink: . To si dám-mňam mňam
3. říj 2009 ve 13:18  • Odpověz  • To se mi líbí
jé tak ovárek teda nemusím. To já radši čokoládku. Slintám, když si manža dá... se musím kámošky zeptat, jestli zhřeší a dá si něco, nebo to fakt dodržuje úplně přesně :sweat_smile:
3. říj 2009 ve 13:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Mě se zdá že některá ten jídelníček tady psala, ale marně hledám a pátrám. Nebyla jsi to ty kolco? jestli jo pisni mi prosím na které stránce to asi bude
3. říj 2009 ve 13:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Laurito já psala jen včerejší oběd, jinak nic jiného.
3. říj 2009 ve 13:23  • Odpověz  • To se mi líbí
To by se mi taky líbilo...až dokojím tak se nechám inspirovat...jestli mi ho pak třeba přepíšeš.

Ovárek teda taky nemusím...ale když zabíjíme...tak to se olizuju až za ušima. Nejraději mám maso z kotle, když se vaří a pak mozeček a teplý škvarky...jejda jsem si udělala pořádnou chuť.

Naty a proč do toho klubu nejdeš sama a neseznámíš se přímo tam s někým. Maminek je tam určitě hromada.
3. říj 2009 ve 13:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Oli já to měla taky od doktorky a dodržovala jsem to přesně a na sladké taky jen slintala ale musím říct že jsem zhubla za 5 měsíců 10kg.
3. říj 2009 ve 13:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak to se mi plete

mrkla jsem na zuzika, ta určite nebude mít takové problémy jako já, že? Podle fotky jsme rodily ve stejném boxíku :sweat_smile:
3. říj 2009 ve 13:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Zuzi naskenuju Ti ho kdyžtak a pošlu mejlem.
3. říj 2009 ve 13:25  • Odpověz  • To se mi líbí
teď už to taky přesně nedržím ,ale hlídám se :sweat_smile:
3. říj 2009 ve 13:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Teda bezva Ivi, seš šikovná....jsme říkaly, že jsi teď kočka k pohledání :wink:
3. říj 2009 ve 13:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Já taky rodila na boxu s tou vanou :wink:
Ivi to zní dobře, tak já zkusím vydržet ale teda sliny mi potečou jak bernardýnovi :grinning: :grinning: :grinning:
jojo Zuzí má pravdu, moc Ti to sluší a ty nové vlásky k tomu :wink:
prosím prosím kolco pošleš mi to taky? Ováreček a zabíjačka tam určitě dovolená nebude, ale zkusit se musí všechno
3. říj 2009 ve 13:28  • Odpověz  • To se mi líbí
no no no :wink: když vy jste hubeňourky i bez diety jen já musela přestat žrát :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: abych vypadala jako člověk :wink:
3. říj 2009 ve 13:28  • Odpověz  • To se mi líbí
ok, tak mi písněte do IP mejlové adresy a já vám to večer naskenuju
3. říj 2009 ve 13:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Kristy ten tvůj jídelníček by mě taky zajímal, máš ho ještě?
3. říj 2009 ve 13:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Oli i mě jestli můžu jen kuknu jestli je to podobný jak to moje :wink:
3. říj 2009 ve 13:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Ivi jasnéé, tvůj e-mail mám. :wink:
3. říj 2009 ve 13:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek