• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
ju ale já měla brožůrky a podle nich kdybys chtěla a tak je vemu na srazík až půjdu ju
3. říj 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivi supr. Já do nich kouknu, a kdyžtak bych si to zkopčila nebo opsala nebo tak něco.
3. říj 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli, jo jo pošli, díky moc....

Laurito, nevím teď přesně jaký problémy nebudu mít jako ty...asi jsem se trošku ztratila :grinning:
3. říj 2009 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuziku, podle fotek myslím z váhou. Moc ti to na fotkách sluší
3. říj 2009 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo zuzík je kočka tak dietu nepotřebuje :wink:
3. říj 2009 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi tak nejdem kočárkovat...bonynka jede k rodičum a já teda pojedu k tetě s našima.
buchta se povedlo
laurito prosímtě kdy jsou začátečnici na zumbu???se chystán už dlouho :grinning:
Laurito děkuju, ale nevím nevím...v těhu jsem přibrala hezkých 19 kg :grinning: fakt bečka...
Teď už je to lepší, ale pořád nejsem spokojená.
Oli mailika pošlu, díky
jasně, to neva...za chvíli vyrazím sama ať jsme na čerstvým vzduchu...tatínek přijede prý za 2 hodiny, ale spíš to vidím později...kdyby jsme na něho čekali tak asi venku zmrzneme
3. říj 2009 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
v PV je zima u nás je 22,5 st svítí sluníčko je krásně :slight_smile:
3. říj 2009 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
jonusko ve čtvrtek v 16.15 hod v sále m 3 na újezdě. Třeba se tam potkáme

koukám na fotky, a máte je všechny moc krásné.

jo a kolca má fakt hezkého muže :wink: jsem na plkešounky :slight_smile:
3. říj 2009 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivi, já ti ani nevím :sweat_smile: taky tu svítí sluníčko...ale to svítilo i včera a byla pěkná zima
3. říj 2009 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
laurito tak kukni na chlapa od Verdíka ten se líbí mě :grinning: :grinning: ne že by od kolči ne já jsem taky na takové tipy :sweat_smile: :wink:
3. říj 2009 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzík tady zase včera nesvítilo byla kosa celej den jsme byli doma :unamused:
3. říj 2009 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laurito díky :wink: akorát by nemusel být tak hubenej, ale on má fakt jen svaly a kosti :sweat_smile: no ale já bych měla být zticha, já mám zas opačný problém :sweat_smile:

Jojo Ilčin chlapík je taky mooooc pěknej
3. říj 2009 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
laurito jdu s kámoškou ve čtvrtek vidíš paráda že je to pro začátečníky :grinning:
měla jsem jit už tenhle ale dostala jsem prvně ms..po porodu takže :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. říj 2009 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé holky, to je sranda...když dám Onďulu na bříško tak se jaksi divně sune dozadu :grinning:
3. říj 2009 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo tak to jsečm zaslechla že se o tobě holky bavily. Takové mlaďošky a ta jedna říkala že nepůjdeš že jsi to po roce dostala a máš velké bolesti
3. říj 2009 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuziku to máš teda čiperku. malá mi ve 3 měsících jen ležela ani se nehla
3. říj 2009 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
laurito..jj tak to byla holka mího bráchu...s nějakýma kamoškama....nechtěla jsem jit saMA A ONI TAM TAKY CHTĚLI JÍT:slight_smile:
TED BY MĚLA JÍT I MOJE KÁMOŠKA TAKY MAMINKA...HODNĚ NABRALA PO PORODU:slight_smile:se mi to přeplo omylem :sweat_smile:
3. říj 2009 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lauri, to on je takovej divokej, spát nechce...pořád sebou mlátí...si teda užiju :grinning: Ale je to velikánský zlatíčko, je celkem hodnej
3. říj 2009 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jdeme s malým trochu vysmrádnout do parku...tak zatím
3. říj 2009 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi..malej už má 5m?že?teda v v uterý?tak gratulace k 5m :wink:
no jo ted už to začne kolem toho 6m...uvidíš...
3. říj 2009 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
jejda...4m..jsem to nějak.. :grinning: pardomn...malej je vlastně na mí narozky :grinning:
3. říj 2009 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj - pracně jsem vás dočetla a smála se :grinning: :grinning:
Už nás je fakt hromada, srazíky budou problém, ale snad nějaké místo najdeme. 20 maminek s dětma se k nám teda nevejde :slight_smile:

Já jsem dnes vyrazila s malou a manželem na zákusek do cukrárny a jsem nadšená, takovou dobrůtku jsem už neměla ani nepamatuju - to víte těhu cukrovka :wink:

Tento týden má být pěkně, bude srazík? Jestli jo tak bych se pokusila dorazit, ale záleží na Editce, protože naše kojení je dost nepravidené. Ale v kočárku pak chrní 3-4 hodiny, takže bych nakrmila a dorazila!

Oli já všechny diety nesnáším, ale ta tvoje vypadá zajimavě a taky zdravě. Není to taková ta jednostranná strava po které se sice zhubne, ale pak se všechno zase nabere zpět.
3. říj 2009 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky zdravím z Prahy :grinning:

Romi písneš mi prosím do IP recept na tu rafaelo buchtičku...vím, že už jsi to tu někde psala, ale nechce se mi to hledat...díky moc
¨
jinak jsem se holky celkem dost pobavila nad vaší včerejší diskuzí a natvrdlostí některých jedinců :grinning: :grinning: :grinning:
3. říj 2009 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
na mě jste zapoměly :grinning:

Vy jste se rozjely, aspoň mám co dočítat :wink:

Kalanetika mě taky láká, ale teď když pracujeme na druhým by to asi nebylo vhodné. Někde jsem četla, že první 4 měsíce těhotenství se nemá cvičit( začátečníci)
3. říj 2009 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, myslela jsem kolik toho nenaplkáte než přijdu a není to zase tak strašný :wink:
Romi, 4 měsíce končíme...ale letí to hrozně...ani nevím, že máš narozky...tak to si budu určo pamatovat :grinning:
Edi, ty sis tak pochutnávala? To je potřeba...já jsem na to sladký hrozná. Zrovně přemýšlím co bych si dala:slight_smile:
3. říj 2009 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky nejsem tu chviličku a těch popsaných stran :grinning: :grinning: a pořád dokola

kristyan, tak já vložím fotečky z pláže, tam je tatulda šikula, to bude mít radost i kamča, že kami :grinning: :grinning: :grinning:

teda nás je fakt už tolik, tak to se k nám domů taky nevlezeme, jedině na etapy :wink: :wink:
pečeme s Adámkem bábovku, Adámek měl v týdńu trošku soplík , ale dobrý bez teplot a včera večer jakoby strašně začal chraptět a navíc odpo přišel skoro manža a taky, že se cítí tak nějak divně, tak tu dnes polehával , ach jo :frowning2: :frowning2:

ráno jsme skočili raději na pohotovost s Ad. ,je zahleněný a sedí mu to na hlasivkách, tak nám dali fenistil a sinupret a uvidíme ,snad to ustojíme bez ATB, jéééé jak bylo dobře u moře a jsme pár dní tady a už nějaký bacil proletěl, tak na nás myslete, noc asi nebude nic moc, neboť jak malému stíká soplík do krku tak se samozřejmě tím budí

takže se asi pokud bude srazík budeme muset omluvit, však napíšu

holky já se zase stále chystám na pilates, mám doma dvě CD a cvičím , tak se mi to líbí a kámoška předcvičuje na palacké pondělí, čtvrtek, tak chci chodit pravidelně, ale znáte to......

tak pa a ne, že tu zas bude zítra dalších 10nových stran :grinning: :grinning: :grinning: nestíhám číst
3. říj 2009 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky no kdy to rozjedem je tady nějak mrtvo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Já jsem byla odpoledne u mojí babičky a teď jsem si uvařila čajík a papkám (večeřím) salátek z č. zelí mňamka :wink:
3. říj 2009 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli jak jsi počítala kolik nás je..tak tam nejsi ty? nebo jsem te přehlídla.
Přijeli jsm ez chalupy,bylo krásne,sluníčko i dyž chladneji..no lepší to nebude...

Meggee..napsala jsi to krásně a přesne...natvrdlostí..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

verdík má prabdu..vás dočíst...to je síla.....no hlavne že jste me s Klárkou přijaly...holky já to zumbu chic taky zkusit....musíme se domluvit s mamkou zda bude hlídat,pač táta tak brzo nedorazí a nebo dopoledne mi taky vyhovuje...ráda se přidám....mám furt 6 kg od porodu navrch....to je hnus...je to na pobl.... :grinning: :grinning: a hlavne že se ted cpu bramburama...ty miluju...

Oli co ta školka v uterý? budete u nás..zatím jsme o.k.....jdu pochystat veču..povybalovat..večer tu kuknu
3. říj 2009 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek