Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

Nazdárek Tak kromě snažilek a těhulek js Pv nenašla tak snad nám to nezruší 🙂
kolca
3. říj 2009
Marti já jsem se pak přičetla, ale nepsala jsem se tam. Takže s Monynkou mi to vyšlo dvacet. Asi teda :-N

Jo vidíš, se školkou, chtěla jsem se zeptat, jestli nechcete jít v pondělí? ať můžeme v úterý na srazík
kolca
3. říj 2009
Ilčo šup sem s fotkama, ať se pokocháme 😉

A Adámkovi posíláme pusenku, ať se brzo uzdraví.
kolca
3. říj 2009
jo a málem jsem zhřešila, jeli jsme nakonec jen na Plumlov a přes Mostkovice zpět domů a, že se stavíme na makrelu, že si dáme jednu dohromady. Bohužel nebo bohudík ji neměli. Tak jsme si dali jedny slané tyčky a cucla jsem si svařáku a bylo. Akorát teď mě honí mlsná. 😞
dadlina
3. říj 2009
ahojte, ufufuf, už jsema tady snad hodku, než vás dočtu

vítám všechny nové

adámkovi posíláme uzdravovací pussenku, my měli rýmu od uterý do uterý 😉, ted jsme ok

do školičky chceme taky jít, můžu i v pondělí, je mi to jedno. nebo kolči můžeš dát u mě zase azyl.

ten sraz u mě a si ruším, bojím bojím 😃 nééé, dělám si srandu

normo, taky jsi mi padla do oka, zatím všechny maminky jsou supééér, uplně bezva, tak snad se to nezkazí 😉

kaelan, já tě píšu dobře nééééé???

na srazík půjdu, se těším

já na zumbu chodím do jitřenky ve čtvrtek v 9 h, jsou tam samí začátečnice, takže v poho a předcvičuje má kámoška, tak chodím kvůli ní.

jo a taky držím dietku , nic neobleču , a nechci slyšet od vás , že nemusím, ......musím, když nemám co na sebe, se vidím néééé 😉

já kojila do roku, a do roku jsme nespali, až ted jak je na UM tak spíme celou noc
kolca
3. říj 2009
no holky jako s tím nemám co na sebe je to u mě průser, fakt nevím, co budu nosit v zimě...kromě těch dvou kalhot co obleču... 😞 😞 😞
Efekt cvičení a diety se musí brzo dostavit jinak budu chodit v teplákách 😞
monynka
3. říj 2009
Jakou školku myslíte? Cipíska?
Můžeme s Danym taky na srazík? 😃
martinataylor
3. říj 2009
a ty OLi nemužeš být u nás? asi spaní na prd pak že? Oli me je to jedno,pač v pondelí jdu stejne k našim,takže me pasuje i školka, bude na té straně,jeliož odpo musí mamka hlídat,jdu si sednout s kamoškou z práce na nejakou dobrou paštu k ječmínkovi..takže jestli ti to tak víc vyhovuje..mužeme jít v pondelí.... 😃 teším se až poklábosíme....i s dadli,ta už určo půjde...a Adámek asi ne..prozmenu soplí chudáček.....máme to na etapi ty rýmu....každej týden nekdo jinej.... ]-( 😞 ...no hold musíme zkusit tu solnou jeskyni...myslím že udeláme dobře broučkum i nám 😃 ,al dvacet nás tam nevleze...myslím že tak 5 i s detma....nevím Abinka by mela přehled..jak pak se asi má....dlouho tu nebyla... 😉
monynka
3. říj 2009
Ha,ha Kolco, to já si říkám už několik měsíců a zatím je to čím dál horší ]-( Začínám si pomalu kupovat větší velikost :-S
martinataylor
3. říj 2009
určitě monynko...chodíme dávat deti do školky na Brnenskou...do té soukromé....je tam hlídaní...daváme je tam 1 krát týdne na 2 hodinky...a my mamky si skočíme na kafi a poklábosit...klidne se mužete přidat,at nás je více....
monynka
3. říj 2009
Marti, jak staré děti tam jsou, a jak to tam chodí?
martinataylor
3. říj 2009
Je tam hlídaní detí od 1 roku do 7 let.....hrají si v herne s paní učeitelkou...když bylo hezky,byla s nema venku na hřišti...... 😉 ,ty 2 hodky vyndou na 160 kč....
na netu je odkaz...www.mojeskolicka.cz
kolca
3. říj 2009
Monynko právě toho, že si půjdu koupit větší se nechci dočkat, pr pak by s hubnutím byl konec. Takhle mám aspoň motivaci. I když já mám vlastně motivaci tu myčku. No asi malou 😞

Marti mohl by spát v kočárku na balkoně snad, bych ho uvozila venku. Ale nevím v kolik chodí spinkat Klárinka?
dadlina
3. říj 2009
holky , bydlím hned vedle solné jeskyně, tak můžu jít i v papučách 😃 To by jsme pak mohly vždy dát u mě kávičku, ju???

rozhodněte se na tu školičku, já můžu i v pondělí i v úterý.
monynka
3. říj 2009
Kolco, Myčku? Nechápu, máš slíbenou myčku když zhubneš?

Marti, díky. Vypadá dobře, ale hlídání musím mít do¨předu domluvené?
martinataylor
3. říj 2009
Klárinka chodí spát mezi 12:30 a 13 hodinou a spinká hodku,max.hodku a půl....no hodku musí spát,pač bych sní do 9 zešílela 8-( :-x 😃
kolca
3. říj 2009
Mony jojo když shodím 6 kg, toje moje váha před těhu, tak dostanu myčku. Manža je škr, jinak by mi ji nekoupil, tak jsem si vymyslela odměnu. I když bych samo hubla i kvůli sobě. Ale takhle má manža pocit, že jsem si ji zasloužila, teda zasloužím snad....
martinataylor
3. říj 2009
je tam malo detí tak to dopředu nedomlouváme...ale když se všichni domluvíme tak dadli ji klidne brnkne že přijdeme třeba 4..zná se s tou paní...aby byly připraveni...ale kdyby bylo hodne detí tak lepší je dopředu... 🙂
naty.motylek
3. říj 2009
ahoj dadli já mám solnou jeskyni naproti baráku .Já chodim s malou k cipiskovy na Dvořákovou ulici nešla by si někdy snáma,když už bydlime skoro vedle sebe. 🙂
martinataylor
3. říj 2009
taky Oli potřebuju 6 kg....večer nakuknu..jdu za malou...a budu čučet na superstar...
monynka
3. říj 2009
Tak to máš dobrou motivaci 😃 6 kg dolů bych taky potřebovala :-S Snažím se nejíst po 17h, ale je to hodně těžky 🙂 a cvičit
dadlina
3. říj 2009
jj, zatím je to v poho, můžeme přijít bez objednání. pokud by nás bylo moooc, tak to chtějí vědět, pač mají posily na telefonu 😃 na ty naše andílky 😃

já mám slíbeno, když do vánoc zhubnu 4kg, tak si můžu vybrat romantický víkend ve dvou a manža to zatáhne 😃 , ale nevím jestli si musím vzít s sebou ho, nebo někoho jiného 😃 😃 😃
monynka
3. říj 2009
Já bych tu školku klidně zkusila, ale nevím co na to Daneček. Ještě nikdy nebyl sám s někým koho nezná
kolca
3. říj 2009
Mony tak to můžeš zkusit klidně na hodinku. My dali prcky poprvé na hodinku a být někde poblíž pro jistotu a kdyby to nešlo, tak by sis ho vyzvedla dřív.
zuzik28
3. říj 2009
no je pravda, že včera to byla jiná káva 😃
kolca
3. říj 2009
jé Mony píšu a myslím ....no ty si to poskládáš ty věty moje.... 😃
zuzik28
3. říj 2009
sakriš...mám jakýsi výpadek...jsem napsala, že jsme včera víc plkaly a přitom je plná další stránka....
kolca
3. říj 2009
Dadli taky dobrá motivace 😉 to máš jasný, když bude hodnej manža, tak vemeš jeho a když bude zlobit, tak uděláš tytyty ....pojedu s někým jiným 😃 😃 😃
dadlina
3. říj 2009
jo, Oli, dobrej nápad, do vánoc určitě někoho náhradního ulovím, a zvlášt když budu štíhlá kočka 😉
papa , jedno z dětí chce notas, tak papa, jdu si dát s tatkou vínko a lehnout si k superstááár. pa zítra a nepřehánějte to, kdo to má číst, nic pak nestíhám 😃
kolca
3. říj 2009
Holky to je fakt s tím psaním... já to pak čtu a manža na mě mluví ,já ho nevnímám a on pak prohlásí, že jsem v transu a že se z toho zblázním 😃 😃 😃 😃 😃
monynka
3. říj 2009
Manža teď do mě taky hučí ať to vyzkouším. Ono mu to neuškodí 😃 A kde to přesně je? Naproti Družby?