• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
Marti já jsem se pak přičetla, ale nepsala jsem se tam. Takže s Monynkou mi to vyšlo dvacet. Asi teda :sweat_smile:

Jo vidíš, se školkou, chtěla jsem se zeptat, jestli nechcete jít v pondělí? ať můžeme v úterý na srazík
3. říj 2009 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ilčo šup sem s fotkama, ať se pokocháme :wink:

A Adámkovi posíláme pusenku, ať se brzo uzdraví.
3. říj 2009 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a málem jsem zhřešila, jeli jsme nakonec jen na Plumlov a přes Mostkovice zpět domů a, že se stavíme na makrelu, že si dáme jednu dohromady. Bohužel nebo bohudík ji neměli. Tak jsme si dali jedny slané tyčky a cucla jsem si svařáku a bylo. Akorát teď mě honí mlsná. :frowning2:
3. říj 2009 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, ufufuf, už jsema tady snad hodku, než vás dočtu

vítám všechny nové

adámkovi posíláme uzdravovací pussenku, my měli rýmu od uterý do uterý :wink:, ted jsme ok

do školičky chceme taky jít, můžu i v pondělí, je mi to jedno. nebo kolči můžeš dát u mě zase azyl.

ten sraz u mě a si ruším, bojím bojím :grinning: nééé, dělám si srandu

normo, taky jsi mi padla do oka, zatím všechny maminky jsou supééér, uplně bezva, tak snad se to nezkazí :wink:

kaelan, já tě píšu dobře nééééé???

na srazík půjdu, se těším

já na zumbu chodím do jitřenky ve čtvrtek v 9 h, jsou tam samí začátečnice, takže v poho a předcvičuje má kámoška, tak chodím kvůli ní.

jo a taky držím dietku , nic neobleču , a nechci slyšet od vás , že nemusím, ......musím, když nemám co na sebe, se vidím néééé :wink:

já kojila do roku, a do roku jsme nespali, až ted jak je na UM tak spíme celou noc
3. říj 2009 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
no holky jako s tím nemám co na sebe je to u mě průser, fakt nevím, co budu nosit v zimě...kromě těch dvou kalhot co obleču... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
Efekt cvičení a diety se musí brzo dostavit jinak budu chodit v teplákách :frowning2:
3. říj 2009 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jakou školku myslíte? Cipíska?
Můžeme s Danym taky na srazík? :grinning:
3. říj 2009 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ty OLi nemužeš být u nás? asi spaní na prd pak že? Oli me je to jedno,pač v pondelí jdu stejne k našim,takže me pasuje i školka, bude na té straně,jeliož odpo musí mamka hlídat,jdu si sednout s kamoškou z práce na nejakou dobrou paštu k ječmínkovi..takže jestli ti to tak víc vyhovuje..mužeme jít v pondelí.... :grinning: teším se až poklábosíme....i s dadli,ta už určo půjde...a Adámek asi ne..prozmenu soplí chudáček.....máme to na etapi ty rýmu....každej týden nekdo jinej.... :angry: :frowning2: ...no hold musíme zkusit tu solnou jeskyni...myslím že udeláme dobře broučkum i nám :grinning: ,al dvacet nás tam nevleze...myslím že tak 5 i s detma....nevím Abinka by mela přehled..jak pak se asi má....dlouho tu nebyla... :wink:
3. říj 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ha,ha Kolco, to já si říkám už několik měsíců a zatím je to čím dál horší :angry: Začínám si pomalu kupovat větší velikost :confounded:
3. říj 2009 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
určitě monynko...chodíme dávat deti do školky na Brnenskou...do té soukromé....je tam hlídaní...daváme je tam 1 krát týdne na 2 hodinky...a my mamky si skočíme na kafi a poklábosit...klidne se mužete přidat,at nás je více....
3. říj 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, jak staré děti tam jsou, a jak to tam chodí?
3. říj 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je tam hlídaní detí od 1 roku do 7 let.....hrají si v herne s paní učeitelkou...když bylo hezky,byla s nema venku na hřišti...... :wink: ,ty 2 hodky vyndou na 160 kč....
na netu je odkaz...www.mojeskolicka.cz
3. říj 2009 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Monynko právě toho, že si půjdu koupit větší se nechci dočkat, pr pak by s hubnutím byl konec. Takhle mám aspoň motivaci. I když já mám vlastně motivaci tu myčku. No asi malou :frowning2:

Marti mohl by spát v kočárku na balkoně snad, bych ho uvozila venku. Ale nevím v kolik chodí spinkat Klárinka?
3. říj 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky , bydlím hned vedle solné jeskyně, tak můžu jít i v papučách :grinning: To by jsme pak mohly vždy dát u mě kávičku, ju???

rozhodněte se na tu školičku, já můžu i v pondělí i v úterý.
3. říj 2009 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kolco, Myčku? Nechápu, máš slíbenou myčku když zhubneš?

Marti, díky. Vypadá dobře, ale hlídání musím mít do¨předu domluvené?
3. říj 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klárinka chodí spát mezi 12:30 a 13 hodinou a spinká hodku,max.hodku a půl....no hodku musí spát,pač bych sní do 9 zešílela :rolling_eyes: :zipper_mouth: :grinning:
3. říj 2009 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mony jojo když shodím 6 kg, toje moje váha před těhu, tak dostanu myčku. Manža je škr, jinak by mi ji nekoupil, tak jsem si vymyslela odměnu. I když bych samo hubla i kvůli sobě. Ale takhle má manža pocit, že jsem si ji zasloužila, teda zasloužím snad....
3. říj 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
je tam malo detí tak to dopředu nedomlouváme...ale když se všichni domluvíme tak dadli ji klidne brnkne že přijdeme třeba 4..zná se s tou paní...aby byly připraveni...ale kdyby bylo hodne detí tak lepší je dopředu... :slight_smile:
3. říj 2009 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj dadli já mám solnou jeskyni naproti baráku .Já chodim s malou k cipiskovy na Dvořákovou ulici nešla by si někdy snáma,když už bydlime skoro vedle sebe. :slight_smile:
taky Oli potřebuju 6 kg....večer nakuknu..jdu za malou...a budu čučet na superstar...
Tak to máš dobrou motivaci :grinning: 6 kg dolů bych taky potřebovala :confounded: Snažím se nejíst po 17h, ale je to hodně těžky :slight_smile: a cvičit
3. říj 2009 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, zatím je to v poho, můžeme přijít bez objednání. pokud by nás bylo moooc, tak to chtějí vědět, pač mají posily na telefonu :grinning: na ty naše andílky :grinning:

já mám slíbeno, když do vánoc zhubnu 4kg, tak si můžu vybrat romantický víkend ve dvou a manža to zatáhne :grinning: , ale nevím jestli si musím vzít s sebou ho, nebo někoho jiného :grinning: :grinning: :grinning:
3. říj 2009 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bych tu školku klidně zkusila, ale nevím co na to Daneček. Ještě nikdy nebyl sám s někým koho nezná
3. říj 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mony tak to můžeš zkusit klidně na hodinku. My dali prcky poprvé na hodinku a být někde poblíž pro jistotu a kdyby to nešlo, tak by sis ho vyzvedla dřív.
3. říj 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
no je pravda, že včera to byla jiná káva :grinning:
3. říj 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé Mony píšu a myslím ....no ty si to poskládáš ty věty moje.... :grinning:
3. říj 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
sakriš...mám jakýsi výpadek...jsem napsala, že jsme včera víc plkaly a přitom je plná další stránka....
3. říj 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dadli taky dobrá motivace :wink: to máš jasný, když bude hodnej manža, tak vemeš jeho a když bude zlobit, tak uděláš tytyty ....pojedu s někým jiným :grinning: :grinning: :grinning:
3. říj 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, Oli, dobrej nápad, do vánoc určitě někoho náhradního ulovím, a zvlášt když budu štíhlá kočka :wink:
papa , jedno z dětí chce notas, tak papa, jdu si dát s tatkou vínko a lehnout si k superstááár. pa zítra a nepřehánějte to, kdo to má číst, nic pak nestíhám :grinning:
3. říj 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky to je fakt s tím psaním... já to pak čtu a manža na mě mluví ,já ho nevnímám a on pak prohlásí, že jsem v transu a že se z toho zblázním :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. říj 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Manža teď do mě taky hučí ať to vyzkouším. Ono mu to neuškodí :grinning: A kde to přesně je? Naproti Družby?
3. říj 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek