• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
nevím jestli je to Družba (ale asi jo), naproti je nějaká sámoška větší
3. říj 2009 ve 20:09  • Odpověz  • To se mi líbí
já jsem se taky včera nějak nemohla odtrhnout...bylo to fakt zajímavé...Oli, přesně jak píšeš...v transu :grinning:
tak jsme se domluvily s Marťou, takže prcky bychom tam daly v úterý. Od devíti.
Ti chlapi jsou všichni stejní :grinning: Manža to taky nechápe a hučí ať se raději věnuju mu :grinning:
3. říj 2009 ve 20:10  • Odpověz  • To se mi líbí
nojo, oni si pokrafou v práci, ale co my že jo....
3. říj 2009 ve 20:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Ještě k té školce, co bych měla D. vzít? Něco na převlečení, jídlo, pití? Co ještě?
3. říj 2009 ve 20:13  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky tak my jsmedojeli od známích malá vyžahla mliko...mám to noční...ani kaši už nemohla..jak byla utahaná a spinká.v postýlce..
a já čekámna superstar...
Dadli tak já bych taky zašla do té solné jeskyně..zvlášt ráno ak pujdu s malou a Tomáškem ze školky... :wink: ale nevím vubec kde to je
3. říj 2009 ve 20:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky

včera to nemělo chybu fakt úlet :grinning: :grinning:

R tady ted blbnul s holkama a rozrazil si palec na noze :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: no to je nejlepší lítat tady v osm a pak mají jít lehnout fakt bych ho někdy zabila :grinning: :grinning:

s hubnutím ani nevím kolik ted vážím asi 2m jsem se nevážila ale poznám že jsem přibrala :cry: :cry: :cry: ale cvičím doma pořád .
Oli myčka bude ty to zvládneš a 6 není taková hrůza ne?? :wink:
3. říj 2009 ve 20:16  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Kami neměla by být. Ale chce to výdrž no :wink: , já hlavně miluju sladký, ne že bych se s ním nějak extra cpala, ale denně kousíček něčeho no, a i to je asi problém. A do teď jsem nesvačila, bo nebyl čas. Tak to teď dodržuju. Tak uvidíme.
3. říj 2009 ve 20:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Vidím, že solná jeskyně se ujala...doufám, že někdy půjdeme. Já teda určitě, třeba to malýmu pomůže.
3. říj 2009 ve 20:36  • Odpověz  • To se mi líbí
určo půjdem, domluvíme se a vyrazíme.
3. říj 2009 ve 20:39  • Odpověz  • To se mi líbí
marti, je škoda, že nemůžeme do školičky s vámi, těšila jsem se , že Adámek zas popusinkuje Klárinku a dáme kafčo s maminkama :grinning: :grinning: tak příště

oli, tak já taky trošku hubnu, tak nahlas manžovi , že by se mi hodila myčka taky a dadli, když bude manža zlobit tak si vezmeš na výlet verdíka :grinning: :grinning: :grinning:

do solné určo vyrazíme, jen je to na menší počet lidí, ale však my se nějak poskládáme :slight_smile: :slight_smile:

holky taky doma věčně slyším, už si zase na koníkovi a to já nejsem taková pisatelka jako vy :grinning: :grinning:

tak krásný večer, jo a monynko je to naproti družby ta školička a uvidíš, že se Danečkovi tam bude líbit, pa
3. říj 2009 ve 20:58  • Odpověz  • To se mi líbí
já se loučím, mužík zapálil svíčku...asi bude romantika bo co :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. říj 2009 ve 21:09  • Odpověz  • To se mi líbí
kolči....zácidím...... :wink: užijte si to...krásný....:slight_smile:
3. říj 2009 ve 21:12  • Odpověz  • To se mi líbí
se díváme na superstar to je prd...se tady chlámem je tu bratránek.. :grinning: :grinning: :grinning:
3. říj 2009 ve 22:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Verdíku tak jsem kukla do alba a fotka nikde tak šup sup :grinning: :grinning:

Ted jsem si dodělala nehty piplačka jak prase ale výsledek nic moc :angry: :angry:

jdu se taky věnovat R pustil mě na pc a asi to nebude zadarmo :grinning:

superstar nic moc nejlepší zatím ten poslední :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. říj 2009 ve 23:25  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky princezny tady se chrupká :wink: :grinning: :grinning: :grinning:

To vám dneska asi vaří manžílkové že :grinning: :grinning: :grinning:
4. říj 2009 v 08:51  • Odpověz  • To se mi líbí
dobré ránko dámy,
tak dneska jsem se sice nevyspala v noci...malej byl i po kaši vzhůru o půl jedenáctvé s hrozným řevem, ale ráno byl doma taťka tak si malýho vzal a já mohl ještě hodinku dospat. Takže docela dobrý.
Superstar fakt nic moc...čekala jsem, že budou zpívat líp...no a toho posledního jsem neviděla, protože už jsem u toho usnula. Pak se přesunu do postele, že usnu pořádně a malej, že nééé :grinning: :grinning:

Ivi, u nás teda manžílek nevaří (ten umí tak akorád čaj a vajíčka :slight_smile: )...ještě nevím co bude, asi jenom nějaká rychlovka.
4. říj 2009 v 09:29  • Odpověz  • To se mi líbí
bré ránko,

tak u nás manža docela vaří. Teda ne moc druhů jídel - ale má svoje specialitky rizoto, rýžový nákyp a špagety :slight_smile:
Před chvíli sám od sebe vysával, tak jsem čučela teda... Chce se jet odpo projet na motorce, tak možná proto :grinning:
Venku teda počasí nic moc, ale kluci šli aspon na chvíli ven, no myslím, že tam dlouho nepobudou.
Já mám v rozpisu zapečené brambory mimojiné s brokolicí, to bude manža smutnej, nemá jí rád, ale když jí maskuju, tak jí sní. No dala jsem ji na pidikousky :grinning:
U nás se spalo celkem dobře, vzbudil se ve čtyři na mlíko a vstával v sedm, ale službu měl dnes tatínek :slight_smile:
4. říj 2009 v 10:14  • Odpověz  • To se mi líbí
jo a ještě vám musím říct, jak u nás pokračuje ala čuráme na nočník nebo wc - Jajda když dělá bobek, tak odchází někam za roh, zásadně ho nedělá do nočníku (naštěstí teda aspoň do plíny), a čurání - vymyslel děsnou zábavu, zdrhnout z nočníku a čurat někde za bukem :angry: - tak jsme svorně s manžou dělali tyty ty, ale dítko vysmáté jak lečo.... :angry:

a teda nebaví mě vařit dvakrát - to je nádobího - pr já jak si to musím odvažovat, tak si to dávám zvlášť...
4. říj 2009 v 10:45  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky:slight_smile:
tak mě na suprstar baví to kolem..hl.mareš včera perlil...byl tu bratránek tak jsme se docela zasmály. :grinning:
a dobrej je ten kluk co zpíval od toma jonse..nebo jak se píše..to je muj favorit..
achjo..dneska jsme pekly maseno a hlídali jsme pořád malou.aby nelezla do kuchyně a v nestřeženým okamžiku tam vlezla a čáhla na troubu.hruza červenou dlaničku a plakala.tak hlídáme jestli naskočí puchýřke nějaký....ale zatím teda to vypadá že ne.ještě že tak :confounded: :confounded:
kolči..to mi dělali kluci taky.takže jsme ještě chvíli počkali..a pak jim to šlo samo od sebe :wink:
4. říj 2009 v 11:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj kočeny

tak já mám už uvařeno dneska jenom nudlová polívka a zapečený těstoviny s uzeným :wink: :wink:

dnes přijdou naši popřád Ele ke svátku tak budu dělat nějaký jednohubky atd...

jinak je hnusně celkem zima a to chce máti dnes sbírat ořechy se mě na tu zahradu ani nechce :frowning2: :frowning2: :frowning2:

tak si užívejte neděle pá
4. říj 2009 v 11:46  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
jéé kalean..tak Ele vše nejlepší...hlavně zdravíčko samozřejme :wink:
je škaredě já jsem konečně došila malé fusak.takže už vyjedeme odpoledne v novým :wink: :grinning:
4. říj 2009 v 11:48  • Odpověz  • To se mi líbí
jonusko, ty jsi borec, fakt šikulka, o tebe se ještě chlapi poperou :wink:

zuziku, já taky koukala na celé superstár, pak říkám ještě jeden poslední a jdu spát, a vytuhla jsem, vůbec jsem ho neviděla :grinning:

u nás dnes vaří manžel a ještě pozval sestru s rodinkou, aby se ukázal, já byla celé dopoledne sama v tescu, manžel ráno rozvařil, pak šli na fotbal s dětmi a ted dovařuje, idylka :grinning: nebo že by něco provedl :grinning:

školička, ok, v úterý v 9h , budu se těšit, no snad i Martínek .
4. říj 2009 ve 12:12  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky, no já už jsem přemýšlela že taky vytáhnu pončuchajdy sice, už asi 3 používáme ale nehrabu ten zbytek a schovám letní, protože pak v těch skříních máme zmatek. Kristýnka jak vidí triko z krátkým tak by si ho klidně vzala :sweat_smile:

Nějak se mi nechce ale asi nebude zbytí než se holky vrátí (jsou u tchyně a dneska je děda doveze)ať to mám hotoví vím ,že Kájinka by ráda pomohle, ale to by byl masakr :grinning: :grinning:

Já byla dneska na oběd u babičky měli jsme řízeček kuřecí brambory z pažitkou a mer. kompot mńamka (hlavně když nemusím vařit já ).Jsem celej víkend sama tak bych ani nevařila . :wink: tak mě babi pozvala :wink: :wink:
4. říj 2009 ve 12:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Kristy já už punčošky vytáhla, ale musím ještě nějaké dokoupit. A taky šusťákové kalhoty.

Dadli to máš hezky zařízené...
My teďka měli ty zapečené brambory, manža si na to nalil tunu kečupu :angry: a ještě z toho vybírá zeleninu :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
4. říj 2009 ve 12:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Oli já měla vytáhlé jen troje pro případ že by se ochladilo.Teď jsem se do toho pustila a přebrala po Kristýnce a mám jich asi 15 ks :wink: i roláčky už jsem vytáhla a teplejší mikiny adt.Jen Kristýnka bude zkoušet co jí je a co mám schovat Káje, protože si myslím že těch pončuch a loňska asi moc neobleče takže budu muset dokoupit :unamused:
4. říj 2009 ve 13:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Já jsem dnes měla fakt super noc, malá se budila na kojení každé 2 hodiny - pak jsem 20-30minut kojila a ona se pak na mě vždycky aspoň hodinu smála a nechtěla spat. Já jsem si musela na kojení sednout, protože v leže bych asi usnula a to mám strach, že ji zalehnu. No užila jsem si :wink: :grinning:

Co se dává miminkům místo punčoch? Mám pro malou zateplené kalhoty a nevím co mám dát po ně, dupačky? Jsem pako, já vím, ale berte na mě prosím ohledy, hormony se mi bouří a místo mozku mám teď z mléka kostku :grinning: :grinning: :grinning:
4. říj 2009 ve 13:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Edi já dávala Jajdovi punčošky, oni dělaj myslím od velikosti 62.
4. říj 2009 ve 13:20  • Odpověz  • To se mi líbí
tu noc jsi měla teda drsnou, tak šup šup dát dítě tatínkovi a spinkat :wink:
4. říj 2009 ve 13:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek