Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

Nazdárek Tak kromě snažilek a těhulek js Pv nenašla tak snad nám to nezruší 🙂
kolca
3. říj 2009
nevím jestli je to Družba (ale asi jo), naproti je nějaká sámoška větší
zuzik28
3. říj 2009
já jsem se taky včera nějak nemohla odtrhnout...bylo to fakt zajímavé...Oli, přesně jak píšeš...v transu 😃
kolca
3. říj 2009
tak jsme se domluvily s Marťou, takže prcky bychom tam daly v úterý. Od devíti.
monynka
3. říj 2009
Ti chlapi jsou všichni stejní 😃 Manža to taky nechápe a hučí ať se raději věnuju mu 😃
kolca
3. říj 2009
nojo, oni si pokrafou v práci, ale co my že jo....
monynka
3. říj 2009
Ještě k té školce, co bych měla D. vzít? Něco na převlečení, jídlo, pití? Co ještě?
jonuska
3. říj 2009
ahojky tak my jsmedojeli od známích malá vyžahla mliko...mám to noční...ani kaši už nemohla..jak byla utahaná a spinká.v postýlce..
a já čekámna superstar...
Dadli tak já bych taky zašla do té solné jeskyně..zvlášt ráno ak pujdu s malou a Tomáškem ze školky... 😉 ale nevím vubec kde to je
kaelan
3. říj 2009
Ahojky

včera to nemělo chybu fakt úlet 😃 😃

R tady ted blbnul s holkama a rozrazil si palec na noze 😃 :-p no to je nejlepší lítat tady v osm a pak mají jít lehnout fakt bych ho někdy zabila 😃 😃

s hubnutím ani nevím kolik ted vážím asi 2m jsem se nevážila ale poznám že jsem přibrala 😢 😢 😢 ale cvičím doma pořád .
Oli myčka bude ty to zvládneš a 6 není taková hrůza ne?? 😉
kolca
3. říj 2009
Kami neměla by být. Ale chce to výdrž no 😉 , já hlavně miluju sladký, ne že bych se s ním nějak extra cpala, ale denně kousíček něčeho no, a i to je asi problém. A do teď jsem nesvačila, bo nebyl čas. Tak to teď dodržuju. Tak uvidíme.
zuzik28
3. říj 2009
Vidím, že solná jeskyně se ujala...doufám, že někdy půjdeme. Já teda určitě, třeba to malýmu pomůže.
kolca
3. říj 2009
určo půjdem, domluvíme se a vyrazíme.
verdik
3. říj 2009
marti, je škoda, že nemůžeme do školičky s vámi, těšila jsem se , že Adámek zas popusinkuje Klárinku a dáme kafčo s maminkama 😃 😃 tak příště

oli, tak já taky trošku hubnu, tak nahlas manžovi , že by se mi hodila myčka taky a dadli, když bude manža zlobit tak si vezmeš na výlet verdíka 😃 😃 😃

do solné určo vyrazíme, jen je to na menší počet lidí, ale však my se nějak poskládáme 🙂 🙂

holky taky doma věčně slyším, už si zase na koníkovi a to já nejsem taková pisatelka jako vy 😃 😃

tak krásný večer, jo a monynko je to naproti družby ta školička a uvidíš, že se Danečkovi tam bude líbit, pa
kolca
3. říj 2009
já se loučím, mužík zapálil svíčku...asi bude romantika bo co 😃 😃 😃 😃
jonuska
3. říj 2009
kolči....zácidím...... 😉 užijte si to...krásný....🙂
jonuska
3. říj 2009
se díváme na superstar to je prd...se tady chlámem je tu bratránek.. 😃 😃 😃
kaelan
3. říj 2009
Verdíku tak jsem kukla do alba a fotka nikde tak šup sup 😃 😃

Ted jsem si dodělala nehty piplačka jak prase ale výsledek nic moc ]-( ]-(

jdu se taky věnovat R pustil mě na pc a asi to nebude zadarmo 😃

superstar nic moc nejlepší zatím ten poslední :-p
kristyan
4. říj 2009
Ahojky princezny tady se chrupká 😉 😃 😃 😃

To vám dneska asi vaří manžílkové že 😃 😃 😃
zuzik28
4. říj 2009
dobré ránko dámy,
tak dneska jsem se sice nevyspala v noci...malej byl i po kaši vzhůru o půl jedenáctvé s hrozným řevem, ale ráno byl doma taťka tak si malýho vzal a já mohl ještě hodinku dospat. Takže docela dobrý.
Superstar fakt nic moc...čekala jsem, že budou zpívat líp...no a toho posledního jsem neviděla, protože už jsem u toho usnula. Pak se přesunu do postele, že usnu pořádně a malej, že nééé 😃 😃

Ivi, u nás teda manžílek nevaří (ten umí tak akorád čaj a vajíčka 🙂 )...ještě nevím co bude, asi jenom nějaká rychlovka.
kolca
4. říj 2009
bré ránko,

tak u nás manža docela vaří. Teda ne moc druhů jídel - ale má svoje specialitky rizoto, rýžový nákyp a špagety 🙂
Před chvíli sám od sebe vysával, tak jsem čučela teda... Chce se jet odpo projet na motorce, tak možná proto 😃
Venku teda počasí nic moc, ale kluci šli aspon na chvíli ven, no myslím, že tam dlouho nepobudou.
Já mám v rozpisu zapečené brambory mimojiné s brokolicí, to bude manža smutnej, nemá jí rád, ale když jí maskuju, tak jí sní. No dala jsem ji na pidikousky 😃
U nás se spalo celkem dobře, vzbudil se ve čtyři na mlíko a vstával v sedm, ale službu měl dnes tatínek 🙂
kolca
4. říj 2009
jo a ještě vám musím říct, jak u nás pokračuje ala čuráme na nočník nebo wc - Jajda když dělá bobek, tak odchází někam za roh, zásadně ho nedělá do nočníku (naštěstí teda aspoň do plíny), a čurání - vymyslel děsnou zábavu, zdrhnout z nočníku a čurat někde za bukem ]-( - tak jsme svorně s manžou dělali tyty ty, ale dítko vysmáté jak lečo.... ]-(

a teda nebaví mě vařit dvakrát - to je nádobího - pr já jak si to musím odvažovat, tak si to dávám zvlášť...
jonuska
4. říj 2009
ahojky🙂
tak mě na suprstar baví to kolem..hl.mareš včera perlil...byl tu bratránek tak jsme se docela zasmály. 😃
a dobrej je ten kluk co zpíval od toma jonse..nebo jak se píše..to je muj favorit..
achjo..dneska jsme pekly maseno a hlídali jsme pořád malou.aby nelezla do kuchyně a v nestřeženým okamžiku tam vlezla a čáhla na troubu.hruza červenou dlaničku a plakala.tak hlídáme jestli naskočí puchýřke nějaký....ale zatím teda to vypadá že ne.ještě že tak :-S :-S
kolči..to mi dělali kluci taky.takže jsme ještě chvíli počkali..a pak jim to šlo samo od sebe 😉
kaelan
4. říj 2009
Ahoj kočeny

tak já mám už uvařeno dneska jenom nudlová polívka a zapečený těstoviny s uzeným 😉 😉

dnes přijdou naši popřád Ele ke svátku tak budu dělat nějaký jednohubky atd...

jinak je hnusně celkem zima a to chce máti dnes sbírat ořechy se mě na tu zahradu ani nechce 😞 😞 😞

tak si užívejte neděle pá
jonuska
4. říj 2009
jéé kalean..tak Ele vše nejlepší...hlavně zdravíčko samozřejme 😉
je škaredě já jsem konečně došila malé fusak.takže už vyjedeme odpoledne v novým 😉 😃
dadlina
4. říj 2009
jonusko, ty jsi borec, fakt šikulka, o tebe se ještě chlapi poperou 😉

zuziku, já taky koukala na celé superstár, pak říkám ještě jeden poslední a jdu spát, a vytuhla jsem, vůbec jsem ho neviděla 😃

u nás dnes vaří manžel a ještě pozval sestru s rodinkou, aby se ukázal, já byla celé dopoledne sama v tescu, manžel ráno rozvařil, pak šli na fotbal s dětmi a ted dovařuje, idylka 😃 nebo že by něco provedl 😃

školička, ok, v úterý v 9h , budu se těšit, no snad i Martínek .
kristyan
4. říj 2009
ahojky, no já už jsem přemýšlela že taky vytáhnu pončuchajdy sice, už asi 3 používáme ale nehrabu ten zbytek a schovám letní, protože pak v těch skříních máme zmatek. Kristýnka jak vidí triko z krátkým tak by si ho klidně vzala :-N

Nějak se mi nechce ale asi nebude zbytí než se holky vrátí (jsou u tchyně a dneska je děda doveze)ať to mám hotoví vím ,že Kájinka by ráda pomohle, ale to by byl masakr 😃 😃

Já byla dneska na oběd u babičky měli jsme řízeček kuřecí brambory z pažitkou a mer. kompot mńamka (hlavně když nemusím vařit já ).Jsem celej víkend sama tak bych ani nevařila . 😉 tak mě babi pozvala 😉 😉
kolca
4. říj 2009
Kristy já už punčošky vytáhla, ale musím ještě nějaké dokoupit. A taky šusťákové kalhoty.

Dadli to máš hezky zařízené...
My teďka měli ty zapečené brambory, manža si na to nalil tunu kečupu ]-( a ještě z toho vybírá zeleninu ]-( ]-( ]-( ]-( ]-(
kristyan
4. říj 2009
Oli já měla vytáhlé jen troje pro případ že by se ochladilo.Teď jsem se do toho pustila a přebrala po Kristýnce a mám jich asi 15 ks 😉 i roláčky už jsem vytáhla a teplejší mikiny adt.Jen Kristýnka bude zkoušet co jí je a co mám schovat Káje, protože si myslím že těch pončuch a loňska asi moc neobleče takže budu muset dokoupit :-|
editah222
4. říj 2009
Já jsem dnes měla fakt super noc, malá se budila na kojení každé 2 hodiny - pak jsem 20-30minut kojila a ona se pak na mě vždycky aspoň hodinu smála a nechtěla spat. Já jsem si musela na kojení sednout, protože v leže bych asi usnula a to mám strach, že ji zalehnu. No užila jsem si 😉 😃

Co se dává miminkům místo punčoch? Mám pro malou zateplené kalhoty a nevím co mám dát po ně, dupačky? Jsem pako, já vím, ale berte na mě prosím ohledy, hormony se mi bouří a místo mozku mám teď z mléka kostku 😃 😃 😃
kolca
4. říj 2009
Edi já dávala Jajdovi punčošky, oni dělaj myslím od velikosti 62.
kolca
4. říj 2009
tu noc jsi měla teda drsnou, tak šup šup dát dítě tatínkovi a spinkat 😉