• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
Editko..dupačky po kalhoty..a já měla i malé punčošky:slight_smile:
4. říj 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli - to mě vůbec nenapadlo, že se dělají už tak prťavé. Tak to vyrazím na nákupy.
Jen netuším jak to na tu naši hejbalku natáhnu :wink: Oblékání Editky je to samé jako navlékání chobotnice do síťovky :grinning: :grinning:
4. říj 2009 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
edi, já dávala, takové dupajdy , jen do pasu, něco jako punčošky. byly hrozně fajn

kristyan, celý víkend sama??? tak to je luxus, to bych taky brala, já když mám martinka u našich, tak jsem v práci, ale potřebobala bych být občas doma, něco v klidu udělat atd. nebo si jen tak lehnout k telce nebo knížce

včera malej nechtěl vůbec spát, měl hyster. pláč a chtěl na ruce a do obýváku, to mi něco kolči připomíná :grinning: a i v noci se často budil a chtěl pryč z pokojíku a ukazoval na obývák. připadalo mi to , jako by se něčeho bál, nebo se mu něco škaredýho zdálo. doufám že to bylo výjímečně, nejsem už na to zvyklá, spinkáme celou noc, tak uvidíme :wink:

verdíku, co adámek?? už je lepší??? a to sakra ještě nezačaly ty inverze atd. to zas bude.

jinak jsem hrozná, všimla jsem si že jsme měli jít na očkování 1.9. a na rok a půl prohlídku, na co já myslím .
4. říj 2009 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
edi, to ještě nic není, my se ted oblíkáme za pochodu a pod násilím, lehnu na něho a bojujeme :grinning: a jsem zpocená až na pr... :grinning:
4. říj 2009 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dadli to oblíkání zas něco připomíná mě :grinning:
Já taky přemýšlela jestli se něčeho nebál nebo se mu něco nezdálo...ale on se v obýváku vždy uklidnil a buď chtěl pustit pohádku nebo si hrát. Naštěstí ťuk ťuk teď už je to dobrý.

Jo a musím vám říct jak se dycky nasměju - teda nic na tom není - ale mě to dycky přijde k smíchu - dáváme Jajdovi pod hlavu takový oranžový polšťář když pije mlíčko a on když vidí, že ho chystám nebo ráno když ví, že bude mlíčko, tak běží pro ten polšťář nachystá si ho na koberec a volá tam tam :grinning:
4. říj 2009 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
kami, fotečky dodám večer , tatulda ráno skončil na pohotovosti s angínou, takže lítám kolem marodů :frowning2:

Adámek je dadli na tom stejně,ani líp ani hůř, naštěstí bez teplot, ale pořád takový ten chraplavý hlas, tak zítra skočím asi na kontrolu, tátu jsme izolovali do obýváku a my si hrajeme tady v pokojíčku, ale je to dlouhé, jak nemůžeme ven, uvidím co mi mudr řekne zítra

oli malý se taky vždycky tak těšil na mlíčko s polštářkem a už si ho chystal, za to teď už mu to mlíčko moc nejede, tak ho vypije vždycky v polospánku, teď mu ho nedávám , když je zahleněný

tak pa , jdu něco nachystat k večeři a večer sednu k fotkám
4. říj 2009 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuřím, manža se jel ve čtyři projet na motorce a ještě nedorazil, ne že bych mu nepřála projetí, ale už jsem kapku nervozní...
4. říj 2009 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
to se ti Kolci nedivím já taky mívám takový stavy že se bojím když nevolá a mám v hlavě hrůzný scénáře ale neboj určo dorazí v pořádku :wink:

holky čumí na večerníček a taky budou večeřet a koupat a rychle spát :slight_smile: večer kuknu budu zase sama :frowning2:

tak večer pá
4. říj 2009 v 18:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, my ted dorazili z chalupy....celej den na vzduchu....sbíraly jsme švestky na slivovici...a jablka..to zase bude kvasu...míváme ták vypáleno 150 l slivovice na pití...a stejne je vždy málo :grinning: :grinning: :grinning:

jdu vybalit,zapnout pračku...nachystat véču...a pak vás večer dočtu snad....

ze školičkou počítám,s Oli s váma taky...upeču králika..i když Klárka odmítá obedvat...tak aspon at vám šmakuje..no jo chlapi,ale kdyby my bychom se neozvali tak bude zle.....

jinak malé dávám zateplené kalhoty..punčoch ypod to ješte ne...si říkám v čem by chodila v zimu....zateplené kalhoty mají podšívku,tak v nich zima není...a venku stejne lítá...tak se hýbá.....samozřejme mimi co leží v kočárku je mají.... :wink:
4. říj 2009 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
já dávám punčošky bez zateplených kalhot, bo nám je koupila babí a ještě jsme u ní nebyli.

Marti jestli malá nebude obědvat, tak se s ničím nevař, já si dovezu v krabičce "mňamku" dle rozpisu :sweat_smile: a Jajdovi taky něco vezmu

téda 150 l slivovice to je maso...já ji teda nemusím. Ty to piješ Marti jo? :grinning:
4. říj 2009 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo Oli..já piji z tvrdého alkoholu jen slivovici...to víš za 10 let u nioch v rodině se to naučíš a mám ji moc ráda...nikdy me není po ní zle,zahřeje a i vylečí... :grinning: .....ale muj Péta to nepije..ten pije jen pivo a to vypije 3 a má dost... :grinning: takže já to doháním i za nej :grinning:
4. říj 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
pračka zaplá,myčka taky,vysáto...a jdu žehlit :angry: ...tak když vyjde čas tak sem nakouknu......
4. říj 2009 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem přistřihla Jájovi ofinku, no zatím to vypadá celkem ok, hlavně aby se mu to nepřestalo vlnit, to by byly vidět ty zuby :grinning:
4. říj 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky.my jsme dneska byli u babi...a pak jsem uklízela..a skříplo se mi něco na pravé straně..v kříži dole tak trpím... :cry:
jsem malo nesla na boku a ještě jsem si ji nadhodila a už to bylo:(
kluci jsou dneska nějak akční..oba..i malá ještě nespí :angry:
já ted dávám punčošky pod normální kalhoty....
4. říj 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
kolči jéé vidíš tomášovi ofinu taky musím už mu to leze do očí
4. říj 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak já už mám moje sluníčka doma a už hajají milušky moje :slight_smile: :slight_smile:

Tak to jsem ráda že punčochy nedávám jen já u nás je ráno když vedeme Kristýnku do školky taková zima i 12 st to je kosa jak blázen.

Já stříhala Káje ofinku v pátek vždycky to neodhadnu a je jak igráček :sweat_smile: .Stříhám jí to za mokra zdá se to dobrý ale jak jí to uschne tak je to hrůza ještě že jí to tak rychle dorůstá :wink:
4. říj 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás se ještě nespí a asi nebude, tatínek ignoruje péči o dítě a vytočil mě, jednou se chci dívat na film.... :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
4. říj 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ïvi..já dneska neměla vubec čas tak pokecáme jindy.....ju? :wink:
my taky když jdeme do školky je hrozná zima.. :angry:
kolči..u nás ještě nespí Tomášek...nea ne zabrat..a pořád si něco vymýšlí jen aby něco nemusel.asi třikrát už šel dělat bobek..samo bez uspěchu.pak napít pořád něco :angry:
Honzík usnul hnedka jak mimino:slight_smile:
4. říj 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda vás se dočíst uf uf uf to je teda dřina.
Víkend za nami malá má pokojík dnes v nem po prvé spinka sama usnula jako v ložnici ale já jsem to obrečela přišlo mi to moc lito že jsme ji tam daly a je tam sama.
Dnes jsme byly v ikey dokoupit veci do pokojicku lidi ako hrom.

Zítra všem maminkám co mají děti kolem 1 roku v 9 hod na ujezdě v Linii je cvičení dětí s maminkami tak prosím některá dorazte at tam nejsme sami kor když jsme to zpísklaly
4. říj 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak pořád malé nedávám v noci mlíčko tak uvidim jestli ji to časem přestane baavit vstávat na čajík kteréo si jen cucne
4. říj 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
my jsme před chvilkou dorazili od našich, měli hody.
Chlapci už chrupou, Daneček únavou a tatínek společensky unaven :grinning: Jsem zvědavá, jak bude ráno vstávat do práce :grinning:
4. říj 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, u nás je to se slivovicí to samé, nikdy není dost :grinning: I když já ji teda moc nemusím
4. říj 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já teda alivku nepiju vůbec :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale vínko to si dám a šááááááňo to miluju :wink:
4. říj 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já teda slivku nepiju vůbec :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale vínko to si dám a šááááááňo to miluju :wink:
4. říj 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
já ji teda nemiluju ale vypiju a je fakt že můžu vypít kolik chcu a nic mi není :grinning: :grinning: třeba na svatbě v tom čarvnu jsem měla asi 14 kotlů a vůbec mi nebylo špatně :wink:
já piju vodku po té mi taky nic není což se nedá říct o jiným chlastu :grinning: :grinning: :grinning: to jsem druhý den mrtvá zle a zle bléééééééééééé :grinning:

Mony a kde jste byli na hodech?Kolikátýho se narodil Daneček jsou s Anet stejně staří.

Čumím na superstar a ty holky to je 1000krát lepší než ti kluci.
4. říj 2009 ve 21:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kaelan, já si teď zrovna dávám vodku s džusem :grinning: Na hodech jsme byli ve Vojtěchově. Daneček je 6.4.07 a Anetka je kolikátého? D. se měl narodit 30.3., ale dával si na čas :slight_smile:
4. říj 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kami ty jo, to by mě zabilo :grinning:
Já mám ráda červené,bílé víno, šáňo ale ani toho nevypiju moc,nic nevydržím :grinning: se mnou manža ušetří :grinning:

Dítko už spinká a já konečně mohla naskočit na rotoped. S manžou máme tichou domácnost. No ale počítám tak než půjdem spát, už spolu budem mluvit :slight_smile:
4. říj 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
héééč já už se kochám fotečkami co vložil Verdík

a krásný teda.
Kukám, jste pořídili golfky taky. :wink: :wink:
4. říj 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak nejak nevm kde ty fotky hledat prosim kolco porad
4. říj 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
už vidím koukám
4. říj 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek