Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

Nazdárek Tak kromě snažilek a těhulek js Pv nenašla tak snad nám to nezruší 🙂
kolca
4. říj 2009
Ivi nojo, to bude asi tím, že manža byl v té době v misi, měla jsem tu druhý domov :-N
verdik
4. říj 2009
tak fotečky přidány, tak pak kuknite, ale, jak tak čtu už jste kukaly, to jsem jich tam teda nasázela 😃 😃 😃

jo Adámek si to tam užíval, stejně jako my a s malým Marečkem byli fakt nerozlučná dvojice, škoda , že bydlí až v Praze, byli věkově k sobě a oba takoví klidásci 🙂 🙂

oli, tak tichá domácnost, jo, to já nikdy nevydržím dlouho , ale určo bude usmiřování večer, však písneš...ti chlapi 😃 😃 😃

zítra musím s Adámkem zajít k té mudr, není to on, tak na nás myslete, navíc jsem mu nedala raději mlíko a tak jak ho normálně moc nechce, tak teď se vzbudil, že mlíčenko chce, ale musím ho ošidit čajem, ať není zahlěněný ještě víc, tak pa a děkuji za pochvalu foteček, papa a dobrou noc

ceha tak Nelinka už má svůj pokojíček, to se ti nedivím, že smutníš, Adámek je zatím s námi, ale nějak to budeme muset vymyslet do budoucna, neboť mladá bude mít co nevidět 19!!!!to je co a spolu je dát dohromady nemůžeme 😃 😃 😃 😃

dobrou a krásné sny a pokud se někdo udobřuje, tak si to užijte 😃 😃 😃
kolca
4. říj 2009
Kami zrovna včera jsem si na ten chrom vzpomněla, že to bral můj taťka, bo on má cukrovku a sladký taky miluje. Tak ho pořídím. Taky bych si něco dala, jak mě manža naštval, tak by mi to bodlo. Si asi dám jogurt aspoň.
verdik
4. říj 2009
oli i chlapi mají své dny, i když někdy častěji než my 😃 😃
kristyan
4. říj 2009
Ilčo jo jo
kolca
4. říj 2009
Ilčo díky. Zítra to bude ok doufám. Asi si to na té motorce neužil, že je tak vztahovačnej... a nebo mu nafoukalo na hlavu 😃 😃
kolca
4. říj 2009
no nic, holky díky, jdu dát sprchu a spinkat.
kristyan
4. říj 2009
vy už chrupkáte všechny ?
kaelan
4. říj 2009
tak dobrou Oli a doufej že se z toho vyspí 😉

já jdu jěště cvičit a spát půjdu až za dlouáho musím chystat Ele do školy sváču,oblečení atd.
kaelan
4. říj 2009
Ivi ne já ne?Ty jsi taky bez chlapa?
kristyan
4. říj 2009
jo jo je na noční
jonuska
4. říj 2009
ahojky vidím tady se kecá...jsem taky bez 😃
kristyan
4. říj 2009
u vás už se spí?
kaelan
4. říj 2009
tak to jsme dvě 😃 a on dělá taky v želízkách?a kde na DT nebo v Mubee nebo v Annahutte?
kristyan
4. říj 2009
čumím na superstar a ten Habera je teda ocas ]-(
kristyan
4. říj 2009
v Mubee
kristyan
4. říj 2009
na ITSW
jonuska
4. říj 2009
taky na to čučíte?jdu se dodívat ty reklamy mě ale štvou.... :-S
kaelan
4. říj 2009
jé ahojky Jonuš 😉

no R dělá v Annahutte je to tam stejně jena velká pakárna 😃

na Mubee dělá sestřenka
kristyan
4. říj 2009
jo mě se zdá že je ta reklama čím dál víc častěji
kristyan
4. říj 2009
jo v ITSW je to hala směr Bedihošť
kaelan
4. říj 2009
já zas když je reklama tak hodím kouř a aspon to rychlejš uteče taky to nesnáším ]-(
kristyan
4. říj 2009
já nekouřím nikdy jsem neokuřila 😉

Ale Mareše teda žeru ten má dobrej humor vždycky bych se uplácala je to moje krevní skupina 😃 😃 😃
kaelan
4. říj 2009
dobře děláš akorát to leze do peněz 😢 😢 😢 ]-( ]-(

jo Mareš je dobrej ty jeho hlody ale nej nej je na Evropě 2 s hezuckým vždycky jsem to poslouchala v práci a chlámala se jak blázen 😃
kristyan
4. říj 2009
jj je dobrej 😉

mě se nejak nechce spát já snad trapím nepavostí bo co :-N

Jak dlouho bydlíš ve Stařkách
kaelan
4. říj 2009
no já bych stejně taky neusnula já chodím kolem půlnoci a stejně pak jěště hoďku čumákuju do zdi ]-( to u mýho chlapa nehrozí jak lehne třeba u tv tak je za 10s tuhej 😃

asi 3 roky spravovali jsme tady barák a bydleli u našich ve Služíně a jsem ráda že to máme jakž takž opravený i když jěště zdaleka není všechno 😢

a ty pocházíš z PV že tam chceš zpátky?já bych z dědiny na město nešla 😉
kristyan
4. říj 2009
ja jsem z dediny a bydleli jsme 2 roky v PV a pak jsme se museli přestěhovat do Rakové ale teď bych šla hned do města.
kaelan
4. říj 2009
tak Raková už je dost daleko to my to máme o dost blíž 😉 a ono to dojíždění taky za moc nestojí a ty řidičák nemáš tak se ti nedivím že bys prchla mezi lidi 😉
kristyan
4. říj 2009
asi tak nějak 😉

jé já budu mít 700 příspěvku kukni 😉

A ty 1000 😉
kristyan
4. říj 2009
stár skončila tak du hajat dobrou vstáváme v 7 do školky :-|

Začni psát odpověď...

Odešli