• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
bylo aby nebylo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. říj 2009 ve 23:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no zeme dělám zásadně večer až holky spí :wink: protže jinak by to byla zbytečná práce :cry: a to já nemám ráda :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. říj 2009 ve 23:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo já taky
4. říj 2009 ve 23:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivi tak zatím prchám protže musím jít nachystat ty věci a trochu tady poklidit protže já jinak nejdu spát musím mít všechno na svým místě na to jsem tak trochu ,,punťa,,

tak zatím pá jěště kuknu ale tady už asi nebude ani noha :wink:
4. říj 2009 ve 23:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
nene jsem tu:slight_smile:)))neprchla..masíruju si zadek.děnsě to bolí...:slight_smile:)))
4. říj 2009 ve 23:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ju tak pa pa
4. říj 2009 ve 23:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jdu asi taky do pelechu..... :unamused: at něco nasím.pak jsem ráno vyřízená:slight_smile:
tak papa babulky:slight_smile:
4. říj 2009 ve 23:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotečky krásný verdíku......pekně se vám to vyvedlo..

holky malá ješte chrupe..musím na ni kuknout,zda je o.k, to není možný,ve 4 se vzbudila,šupla jsem ji mlíko a chrupe... :wink:

na super star jsem vydržela jen do půl 10....pak jsem se venovala tátvoi :wink: ,ale ty holky co jsme videly do té doby tak super....no hold ženský jsou ženský :grinning:
5. říj 2009 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko holky, teda vy jste toho naplkaly :grinning: Včera jsem tu nějak nebyla. Udělali jsme si s taťkou výlet...vyjímečně byl doma :slight_smile: Noo výlet není to správné slovo :grinning: ...byli jsme u tchánovců, Luba hrál fotbal, tchyně vozila malýho po dědině a já koukala jak kluci kopou.
A když jsme přijeli tak začal pracovat a kreslit nějakej alternátor. A mně se nechtělo vytahovat druhej laptop tak jsem čučela na superstar. Holky byly fakt dobrý, vůbec se to nedalo srovnat s těma klukama. Ale stejně jsem u toho zase vytuhla :grinning:
Dneska byla super noc. Malej večer nedostal ani kašičku, jen kojo, a spinkal až do čtvrt na 4 a pak zase až do čtvrt na sedm. Takže dneska fakt spokojenost. Přech chvilkou usnul zase, tak mám chvilku na snídani...on totiž spí tak max. půl hodinky přes den. Noo asi mu to stačí.
Luba mi říkal, že tento týden hlásí zase přes 20 stupňů...to bude bezva, ještě si užijeme pěkného počasí, jestli jim to teda vyjde :unamused:
Jo holky, dneska jdeme na tu vířivku...hrozně se těším, to bude paráda.
5. říj 2009 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jinak jste tea plkali....

a jina když jsme u té haveti....tak na chalupe máme 3 prasata,6 moráku,brojleři jsou už zabití,kačeny ,15 hus, 20 slipek, takže práce až až..ted v sobotu začínáme zabíjet kačeny....to ted bude každý víkend do zimy....domlouvá se už i prase.....ale na druhou stranu mám o maso postaráno...nemusím ho kupovat....

no nic holky....jdu pro malou,je vzhuru..půjdeme s hafanem,na nákup a pak procházkou k babi a dedovi...
5. říj 2009 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, ta superstar mě sere, taky jsem čučela do konce, i včera a před tím jsme ponocovali u našich, ve čtvrtek jsme byli na tom vínečku, já se asi nevyspím, jsem zvyklá chodit nejpozděj 21.30. ale holky zpívaly nááádherně. bylo to super, stálo to za to.

kaelan, tak pozdě cvičit by jsi neměla, to už není ani zdravý :grinning:

na ty chutě , hubnutí atd, mám v práci novou věc, a je to super, testuju to na sobě a na známých, je to na trhu asi 14dní. jo a taky začínáme s radiofrekve.přístrojem na zpevnování, hlavně břicha, máme ve středu předváděčku, zdarma, ve 12h a v 15h, kdyby měl někdo zájem, se přijdte mrknout. cca 40min.

verdíku, fotečky nááádherný, já už je viděla ve fotáku, fakt jste si to užili, příště jedeme s váma. ted se hlavně vykurýrujte, teda ti tvý chlapi, to je asi ten přechod , aklimatizace, od moře.

Oli, tak co, s tatkou už ok??? já pak nespím, když se neudobříme, pořád nad tím přemyšlím.
5. říj 2009 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko,

Dadli to radiof. zní dobře, předváděčku nestíhám, ale ty mi pak poreferuješ o co go viď.

S ťatkou no nevím jestli ok - večer už spal, nebo to aspoň předstíral - tak jsem mu dala pusu na dobrounoc (pro moje čistý svědomí, pr já bych pak ležela a čučela do stropu...) no a ráno když odcházel tak už mi dal pusu, teda se u toho uculoval, jako že nedá....buď zavolá přes den a bude se káát a nebo odpo až přijde tak si řeknem, že to bylo zbytečný. :sweat_smile:

Jé to po sobě čtu a zní to jak zpověd puberťačky :grinning: :grinning: :grinning:
5. říj 2009 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky krásné ráno...venku teda nic moc že:(
Johanka se od včera sama postaví... :slight_smile:
verdiku taky musím juknout a fotečky:slight_smile:
5. říj 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko holky, jeden den se nedostanu na net a čtu úplný romány

Za chvílz vyrážíme do cvičení do Mostkovic. Cvičí tam děti od 1 roku do 3 let. Je to tam super. A zítra se jde jezdit na konících, vrámci cvičení. Už se moc těším. Laura je tam sice nejmladší, ale docela se jí to líbí.

Kolco, moc děkuji za jídelníček, hned jsem si ho vytiskla a budu studovat
5. říj 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laurito téda to zní suprově to cvičení.
5. říj 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je to super. Teď jsme dorazili a malá mi po cestě usnula, tak honem za váma.
5. říj 2009 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky my byly dnes po 1 cvičit na ujezde pro deti od 1 roku.Bylo to moc pekné malá byla nadšená smála se no legranda já splavená tahat 10kg ,,závaží,, dá člověku zabrat kor když není na pohyb krom rychlé chuze zvyklej.

Verdiku: naštěstí v noci uplně pohoda jako když byla s nami v ložnici ale byla jsem hrozně nervozní strašně zvláštní pocit po roce dát malou vedle do pokoje.Měla jsem špatné svědomí ale ráno bylo už líp.Asi to bude pár dnu trvat než to vstřebám ale je to potřeba budili jsme se navzájem

Kolco jsem ráda že je to doma v pohodě člověku je hned líp.
Malá od včera ,,chodí,, už ujde sama několik kroků to si to načasovala den před naorozeninami.Byly jsme s tátou moc moc nadšení.Ted už si opravdu nesednu jako vy všichni :wink:
5. říj 2009 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petí gratulace k chození. Supééér.
A co to cvíčo? jaké se tam dělaly cviky? To jsi Nellinku zvedala jo?
5. říj 2009 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem dnes vstávala v 6, abych všechno stihla, protože jsem měla být na 8hod. na kontrole u gynekologa a pak jsem tam čekala jak trubka hodinu v čekárně. Malou mi vozila moje zlatá tchýně kolem nemocnice :grinning:
Ale aspoň vím, že po gynekologické stránce jsem po porodu v pořádku, jen hormony mi občas blbnou. V těhu jsem to neměla a teď nechápu co se to děje. Brečím málem i u reklamy :wink:
Včera jsem asi hodinu brečela, že jde manžel ode dneška do práce a já nevím jak to s malou zvládnu :grinning: :grinning: Zatím to zvládám celkem v pohodě, stejně jako když tady manžel byl :slight_smile:
Jen mi leze krkem věčné přebalování, naše Editka je opravdu průtokáč hadra. :slight_smile:

Já jsem se na Superstar fakt chtěla dívat, ale raději chodím už před osmou do hajan. Mrzí mě to, protože jsem trochu mimo mísu a včerejší výkony prý byly dost dobrý.

Dadli - takže nové přístroje, super, hned jak budu moc cvičit tak dorazím. Tchýni jsem si jako hlídačku už prubla a zvládne to. :slight_smile:

Laurito - ty jsi z Mostkovice nebo tam jezdíš jen na cvičení?

Nechodila některá z vás na masáže kojenců? V říjnu bude v Cipisku kurz a nerada bych vyhodila peníze pokud je to na nic a o ničem.
5. říj 2009 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peťo - taky mě zajima jak probíhá to cvičení s dětma.
5. říj 2009 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ceho, ted jsem mrhla na rozpis na cvičení na újezdě a mají tam psané děti od 2-3 let. Cvičení pro děti od 1-2 let je tam v pátek v 10 hod. Nebo tam to cvičení přidali?

Moc gratuluji ke krůčkům, mě Laurinka začala chodit až ve 13 měsících
5. říj 2009 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laurito mě Jajda až den před 14. měsícem - lenoch. Ale zato hned lítal jak drak. :grinning:
5. říj 2009 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Editah, já jsem z Čechovic a do Mostkovic si udělám 3 x týdně ranní procházku
5. říj 2009 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky Nellinka je tam nejmladší ostatní děti už bravurně chodí utíkají a tak.Ale malá nadšená paní má opičku kterou si děti půjčí na začátku pohladí ji, řeknem jak se jmenujeme a pak jsme utíkaly za balonem každej jak uměl (s pomoci nebo sami) nebo děti sbíraly balonky a dávaly je do ,,koše,, nebo jsme hopsaly na balonech říkaly básničku a tak uteklo to jako voda a můžu říct za sebe že to bylo super.Ellenka od Blanky ,bodynka,? byla taky nadšená jen někteří chlapečci trochu pofnukávali.No jo ti chlapi jsou mrčny už od mala :grinning:
5. říj 2009 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je podobný průběh jako v Mostkovicích, holky to mají okoukané z újezda.
5. říj 2009 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laurito mají to tam z tiskárny špatně napsané je to v po od 9 hodin pro děti od 1 - 2 let

Editah: uplně znám tvoje pocity taky jsem ze začátku byla klidnější když byl někdo se mnou doma i když třeba jen seděl a pil kafe.Já jsem tátu doma neměla neměl dovolenou tak že uplně vím jak se cítíš ale ono to časem přejde.Za chvili si malá udělá svůj režim a už budeš vědět.Ty začátky jsou takové zmatené
5. říj 2009 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ceho mrkla jsem na tvoje fotečky, vy máte suchozemskou želvičku? Máte kluka nebo holku? My máme už jen holku
5. říj 2009 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky gratuluju k chození Peti:slight_smile:
náš Honzíik chodil od 10m sám a Tomášek to taky stihl do roka.malá už stoupe..tak myslím že do vánoc budem běhat taky :wink:
5. říj 2009 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máme suchozemskou želvičku ale co to je to nevim u našich mám ještě jednu to vím že je kluk ale tady tato na mě zatím nic nevystrčila tak ti nevim
5. říj 2009 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme měli páreček ale kluk nám v dubnu usnul a až se neprobudil. Dáváte je zazimonat?
5. říj 2009 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek