• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
my jsme měli taky suchozemskou želvičku, ale umřela nám. Teďka máme 4 vodní želvy.

To zní celkem dobře to cvičení. Uvidím, jestli se teda nepřidáme.
5. říj 2009 ve 12:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Jonuško děkuji ...je to užasné pozorovat jak to dítě dělá pokroky uvidíme kolik nás čeká pádů :slight_smile:
5. říj 2009 ve 12:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Vodní jsme měli taky ale jsou nost náročné, teda oproti suchozemské. Já mám gábinku(želvu) celé léto na zahradě a jen jí tam šupnu baštu. Vodní za týden smrděli a mazlit se sa nima nedalo.
5. říj 2009 ve 12:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Peti..já taky ted musím pořád hlídat zkouší to všude..a už byli pády:(
ale to se časem podá:slight_smile:
laurito ty jdeš v ten čtvrtek na tu zumbu?:slight_smile:
5. říj 2009 ve 12:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Půjdu určitě, ale dnes jdu na kalanetiku, tak doufám že se do čtvrtka pohnu. Uvidíme se tam?
5. říj 2009 ve 12:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Želva u našich je tak už 8 let a to ji nemáme od mala a tu co máme doma má skoro 3 roky a ani jednu nedáváme zimovat.Sami si zalezou a zahrabou se a vylezou až z jara ale jsou ve stejném terárku jako celej rok.Bylo mi řečeno že než špatně zazimovat tak raději vůbec.Já mám z toho divnej pocit dát ji někam do sklepa jak bych věděla že se pak probudí a nevíc mám strach že se už neprobudí :slight_smile:
5. říj 2009 ve 12:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Krásné poledne holky.
Čtu, ale nestíhám psát :slight_smile:. Peti gratuluju k chození Už jsi natěšená na sobotní sraz? Jsem zvědavá v kolik mě přítel odvolá zpátky :confounded: . Už to úplně vidím: "pojď domů, brečí a já nevím co mám dělat" :slight_smile:
Taky bych chodila cvičit, ale malá teď s nikým cizím nevydrží. Takže si ještě pár měsíců počkám. Teď spí, tak čekám až se vzbudí, dám ji baštu a půdeme ven, snad nezmoknem, vypadá to tam všelijak. :angry:
5. říj 2009 ve 12:15  • Odpověz  • To se mi líbí
laurito..jj jdu ještě s kamoškou taky mamčou:slight_smile:MS skončila tak mužu juchat..jen mám obavy že to nezvládnu :grinning: :grinning: :grinning:
5. říj 2009 ve 12:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Laurito to máš pravdu, mazlit se s nima mrchama teda nedá. Teda aspoň s těma velkýma potvorama, těch s i bojím. Jsou to masožravky.
5. říj 2009 ve 12:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Petko!Na sraz se těším jsem zvědavá jaké to bude jen máme odpoledne druhé kolo Nellčiných narozenin tak že to bude hrk tam hrk zpátky doma se oblíct a tapat tam.Počítám že stejně dřív jak v 20 hoidn tam nepřijdu.Mě táta neodvolá když bude malá zdravá a taková jako vždy pač je ji jedno kdo ji dá spát

Jonuško: malá je taky čipera asi před čtvrt rokem nám vylezla sama do schodů ted leze všude na sedačky je to něco ji uhlídat.Nedávno vylezla na dvířka myčky no zvědavka hrozná.Tak si říkám kdy bude mít pud sebezáchovy zatím jde do všeho po hlavě at se stane co se stane
5. říj 2009 ve 12:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Kdyby jste viděly co dělá Nellka želvě u našich... lituji želvu tahá ji za ty přední nožičky kouká na ni ve vzduchu pak ji pustí uplně trpím vždycky když to vidím okamžitě želvu schovám
5. říj 2009 ve 12:22  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky hoky ajak to vypadá se zítřejším srazíkem?
5. říj 2009 ve 12:22  • Odpověz  • To se mi líbí
my máme papouška agapurnyse....od malička tak už mi i zobe z ruky.měli jsme i rybičky ty miluju ale kvuli místu museli pryč..tak máme kiwiho:slight_smile:))
5. říj 2009 ve 12:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Já Lauře nemůžu želvu ani ukázat, jinak zbystří a nastalo by velké týrání želvy.

My jsme měli ty vodní taky už velké a musela jsem je dát pryč, protože jsme se stěhovali. Dost mi to bylo líto

máte zítra srazík? můžem se přidat?
5. říj 2009 ve 12:36  • Odpověz  • To se mi líbí
my měli v jednu chvíli želvy, podkana a dva psi. Želva a podkan letos umřeli. Byl to doma zvěřinec
5. říj 2009 ve 12:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky malá už spí ,až vstane půjdem do lesa na václavky doufám že rostou :wink:
dneska je tady slunečno ale tepla moc není jen na slníčk ve stínu je kosa.

Mi máme jen slepice doma nemáme nic .Letos na vánoce bych chtěla holkám pořídit zakrslého králíka toho beránka máte s tím některá zkušenost?
5. říj 2009 ve 12:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Kristyan s tímto druhem ne ale je to už nějakej čas si koupil sestřenice králíka a nechtěla ho tak nám ho dala ale moc dlouho se u nás neohřál pořád vyskakoval z krabice v noci šramotil a když nám okousal polštáře a rozkousal šnůru od radia musel z domu :slight_smile:
5. říj 2009 ve 12:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Peti, Nelince vše nej nej k prvním narozkám, vidím že si nadělila chození, super dárek, hlavně pro maminku :grinning: a ted to začne, hihihi :grinning: To cvičko příští pondělí půjdu s vámi zkusit, ju??

kristyan, moje velký děti když byly malý, tak měli dvakrát králíka, je to naprd, neposlouchá to, moc se nechtěl mazlit, dělá to bordel a smrdí, přestalo je to bavit, chtěli stále psa, tak jsme kupovali náhrady, křečky, morčata, králíky, a pak toho psa, a nedá se to fakt srovnat.

jo, co zítra srazík?? má být celkem ok počasí, a ve středu až 23st. nejteplejší říjnový den

a co školička?? mám ji v plánu zítra na 9h, uvidíme co martinek, byli jsme dnes na 4hexe, ikdyž on ty hexy snáší v poho.
5. říj 2009 ve 12:57  • Odpověz  • To se mi líbí
S králíkama zkušenost nemám, ale je to podobné jako potkan. Jen mu pořidte klec ať vám navyskakuje jako Peti. Známí mají zakrslého králíka a prej ho mají už 9 let.
5. říj 2009 ve 12:58  • Odpověz  • To se mi líbí
no mi právěchceme pořídit králíka i tu klec aby to trochu vypadalo a né do krabice :wink: a pouštěto ho budem jen tak na pomazlení a pak zase spátky do klícky žádné kousání gáblíků :wink: :slight_smile:
5. říj 2009 ve 12:59  • Odpověz  • To se mi líbí
jo zjištovala jsem to a paní říkala že životnost je 7-10 let
5. říj 2009 ve 13:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Oslavencům vše nej pusinku posílá Kájinka :wink:
5. říj 2009 ve 13:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Petiiii.já si ted všimla až dadli píše..malá má dneska rok:slight_smile:tak všechno nejlepší....hlavně šteštíčko do života a jak jinak než zdravíčko :wink:
já zítra udrčitě dorazím na srazík....na pul4 :slight_smile:
laurito no jasně že dorazíš... :wink:
5. říj 2009 ve 13:01  • Odpověz  • To se mi líbí
O půl 4 a Kde?
5. říj 2009 ve 13:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Na ujezdě jak minule :grinning:
5. říj 2009 ve 13:06  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
snažím se taky dorazit R má odpolední takže pokud budu pojízdná tak určitě dojedeme už se těším a doufám že to nebude takový chaoz jak minule :stuck_out_tongue_closed_eyes:

musím jít psát úlohy se mě fakt nechce ty nervy :grinning: :grinning: pak povalí Ela do sokola a já na ni počkám u kamošky
tak to rychlejš uteče.R je ve škole takže bys jsme se stejně nudily :wink:

Kristy s králíčkem zkušenost taky nemáme ale známý jich mají asi 4 prej taky pro děti ale děti se nestarají no už mají jiný zájmy :grinning: :grinning: ale mají je taky v klícce někde na dvoře v kotelně protože prý fakt smrdí tak nevím :wink:

Vše nej nej Nellince :slight_smile:
5. říj 2009 ve 13:10  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
jé ajo, Nelince vše nejlepší k narozeninkám, ať krásně roste a dělá rodičům jen samou radost.

Jojo o půl čtvrté na Újezdě.

A školička Dadli, před devátou před školkou ju?
5. říj 2009 ve 13:11  • Odpověz  • To se mi líbí
smrdííííííí :angry: no to ne myslíte že když to budu providelně čistit tak to bude taky smrdět??? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. říj 2009 ve 13:17  • Odpověz  • To se mi líbí
jj o pul4 na ujezdu...ted tam snad už nebudou takový návaly..
To je super, dojdem a Lauritkou taky. Těšíme se.
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek