• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
já nedorazím nemám jak :frowning2:
5. říj 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě teda králíci nesmrdí, mají prostě typickou vůni, jako koníci. Jo a na naučení a mazlení jsou dobří potkanci. Já jsem si svoji potkanku naučila i na jméno. Měla jsem ji hned od malilinkata
5. říj 2009 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristy já bych tě vzala ale to by jsme se do auta nevlezly ani náhodou :cry: :cry: :cry: to aby si člověk pořídíl tranzita když má víc dětí :grinning:
5. říj 2009 ve 13:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristy a nechceš holkám pořídit pejska pořád nám 2 zůstávají kukni do alba :grinning:
5. říj 2009 ve 13:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ok oli,před 9h před školkou, kdyby byla nějaké reakce na hexu, tak ti ráno pisnu sms. ju?? a co azyl do srazíku

holky , tak já ted ležím s notasem u telky, piju kávičku a cpu se oplatkama, vůbec nic se mi nechce, chce se mi spát, ale já přes den neumím usnout :wink:

venku začíná být nějak krásně, takže snad zítra bude taky , na srazík, na újezde v 15.30, až 17 kdo nestíháte :wink:
5. říj 2009 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jenže já chci něco domů ne na dvůr :wink: a labrador je velkej :wink:
5. říj 2009 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oki Daši, azyl mám zítra u Marti. Díky.

Já si dám kávičku za chvilku :slight_smile:
5. říj 2009 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám trpasličího pinče, a je úplně skvělý a skladný, jen se ploete pořád pod nohama. Kamkoli udělám krok tam zákonitě je
5. říj 2009 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to ti neporadím no snaed dobrá je i nějaká lepší kočka ta je na mazlení až až.Kamoška má britskou modrou je naučená na ten záchod a vůbec to nesmrdí :wink:
5. říj 2009 ve 13:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
kaelan tvůj mužíček dělá a Anahute v železárnách? Můj taky a je tam furt, zrovna teď spí po noční
5. říj 2009 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to se budou určitě znát musím mu ho ukázat na fotkách.Ta to dnes byl s R na směně on měl taky dnes noc. :wink:
5. říj 2009 ve 14:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty ho na fotce nemáš? Je to tam docela hustý. Byla jsi tam někdy? Já jednou 10 min a půl dne jsem smrkala černý prach.
5. říj 2009 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už ho vidím, ty jsi Janečková?
5. říj 2009 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
5. říj 2009 ve 14:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem z Čechovic, a tvůj muž od tama původně pochází, že. A chodila jsem s jeho sestrou na základku
5. říj 2009 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo pochází z čechovic.Tys chodila s Leńou do školy?Ted čeká druhy mimi v lednu :wink:
5. říj 2009 v 15:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak mi byli v lese a našli jsme asi 4 babky a dva koše václavek tak jsme hned uvařili gulášek. Ještě peču pizzu Kristýnka ji má snad nejrači ze všech jídel teda krom máček to je tak 50:50 :slight_smile: :slight_smile: .Večer kuknem na superstar tak jsem zvědavá kdo nepostoupí :unamused:
5. říj 2009 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristy a v kterém lese jste byly? tchýne chodí furt po lese a nic...to až ji řeknu,že vy jste našli 2 koše.... :sweat_smile:
5. říj 2009 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
no u nás v Rakové :wink:
5. říj 2009 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkujeme všem k přání k narozeninám Nellinka měla radost že si na ni kamarádi vzpomněli
Dnes jsem malé uplně pokazila režim myslela jsem si že usne odpoledne o trochu později a nespala vůbec-Po cvičení jsem potkala sestřenici přemluvila mě na kafi a malá šla spát o půl 12 normálně je v 10 tuhá.A tak je to vždycky když chtějí maminky miminka přechytračit
5. říj 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivi tolik hub???týjo...
holky nechcete některá nánožník?černej..univerzální...nepoužitej.je to emitex..za 220???kdyžtak mi pisněte..není to jen hadrovej ale pěknej nevybledlěj a podšitej:slight_smile:
5. říj 2009 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nevím jeslti dorazíme na srazík jdu kolem druhé na alergologii na testy tak nevim jak dlouho se tam zdržím
5. říj 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
5. říj 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jedna maminka se uklikla a omylem nabourala k nám :grinning: tak vám to sem kopíruju:

ceha • 1d • Dnes v 19:52
Dadli myslím že cvičení pro Martínka bude nuda jsou tam celkem male děti.Dnes tam s námi byl 22m chlapeček a poplakával trochu se zlobil prostě to pro něho byla nuda nějaké sezení na zemi a vození na koníkovi pro něj nuda ale uvidiš třeba když si to zkusíte bude se mu to líbit a přispůsobí se většině
5. říj 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
peroli :grinning: :grinning:dííík
petko.. :grinning: :grinning: :grinning:
5. říj 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dadli ta cvičitelka říkala,že my mužeme chodit na cvíčo od 2-3 let....že v tom cvíču od 1-2 let se budou naše detičky už nudit :wink:
5. říj 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nelinko i od tety Ilči a Adámka všechno nejlepší k tvým 1.narozeninám, hodně zdravíčka, lásky a štěstí , velkou pusenku :grinning: :grinning:

vy pisatelky , vám se včera nechtělo spát, kami, kristyan a jonusko???? :grinning: :grinning: :grinning:

holky tak si to užijte na kafíčku, zatímco děti budou ve školičce a i na srazíku,my snad příště :wink: :wink:

tak u superstar mi ukápla i slza :frowning2: :frowning2:
jdu se okoupat, noc nebyla nic moc, co máme tu rýmu a asi zalehnu, ráno jedu do Ol k zubaři :unamused: pa
5. říj 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nechtělo :wink: :wink: byli jsme slaměné vdovy tak se nám nechtělo do prázdných postelí :grinning: :grinning: :grinning:
5. říj 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo mě taky ukápla zrovna té naši holčině jsem držela palce... :confounded:
Edit pujdeš taky na srazík?at vím jestli mám sebou vzít ty kuponky...
5. říj 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
verdiku ted jsem ti pisla sms :wink:

taky jdu holky spinkat, už jsem umytá a v pyžámku, už se těšííím do té mé čistě povlečené postýlky.

kolči, a marti asi s váma nedám kávičku, jak budou děti ve školce, musím to využít a mám schůzku s kolegynkou z práce , máme nějaké pracovní záležitosti a není čas to řešit.
5. říj 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek