Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

Nazdárek Tak kromě snažilek a těhulek js Pv nenašla tak snad nám to nezruší 🙂
kristyan
5. říj 2009
já nedorazím nemám jak 😞
laurito
5. říj 2009
Mě teda králíci nesmrdí, mají prostě typickou vůni, jako koníci. Jo a na naučení a mazlení jsou dobří potkanci. Já jsem si svoji potkanku naučila i na jméno. Měla jsem ji hned od malilinkata
kaelan
5. říj 2009
Kristy já bych tě vzala ale to by jsme se do auta nevlezly ani náhodou 😢 😢 😢 to aby si člověk pořídíl tranzita když má víc dětí 😃
kaelan
5. říj 2009
Kristy a nechceš holkám pořídit pejska pořád nám 2 zůstávají kukni do alba 😃
dadlina
5. říj 2009
ok oli,před 9h před školkou, kdyby byla nějaké reakce na hexu, tak ti ráno pisnu sms. ju?? a co azyl do srazíku

holky , tak já ted ležím s notasem u telky, piju kávičku a cpu se oplatkama, vůbec nic se mi nechce, chce se mi spát, ale já přes den neumím usnout 😉

venku začíná být nějak krásně, takže snad zítra bude taky , na srazík, na újezde v 15.30, až 17 kdo nestíháte 😉
kristyan
5. říj 2009
no jenže já chci něco domů ne na dvůr 😉 a labrador je velkej 😉
kolca
5. říj 2009
Oki Daši, azyl mám zítra u Marti. Díky.

Já si dám kávičku za chvilku 🙂
laurito
5. říj 2009
já mám trpasličího pinče, a je úplně skvělý a skladný, jen se ploete pořád pod nohama. Kamkoli udělám krok tam zákonitě je
kaelan
5. říj 2009
tak to ti neporadím no snaed dobrá je i nějaká lepší kočka ta je na mazlení až až.Kamoška má britskou modrou je naučená na ten záchod a vůbec to nesmrdí 😉
laurito
5. říj 2009
kaelan tvůj mužíček dělá a Anahute v železárnách? Můj taky a je tam furt, zrovna teď spí po noční
kaelan
5. říj 2009
tak to se budou určitě znát musím mu ho ukázat na fotkách.Ta to dnes byl s R na směně on měl taky dnes noc. 😉
laurito
5. říj 2009
ty ho na fotce nemáš? Je to tam docela hustý. Byla jsi tam někdy? Já jednou 10 min a půl dne jsem smrkala černý prach.
laurito
5. říj 2009
Už ho vidím, ty jsi Janečková?
kaelan
5. říj 2009
jj 😃
laurito
5. říj 2009
já jsem z Čechovic, a tvůj muž od tama původně pochází, že. A chodila jsem s jeho sestrou na základku
kaelan
5. říj 2009
jo pochází z čechovic.Tys chodila s Leńou do školy?Ted čeká druhy mimi v lednu 😉
kristyan
5. říj 2009
Ahojky tak mi byli v lese a našli jsme asi 4 babky a dva koše václavek tak jsme hned uvařili gulášek. Ještě peču pizzu Kristýnka ji má snad nejrači ze všech jídel teda krom máček to je tak 50:50 🙂 🙂 .Večer kuknem na superstar tak jsem zvědavá kdo nepostoupí :-|
martinataylor
5. říj 2009
Kristy a v kterém lese jste byly? tchýne chodí furt po lese a nic...to až ji řeknu,že vy jste našli 2 koše.... :-N
kristyan
5. říj 2009
no u nás v Rakové 😉
ceha
5. říj 2009
Děkujeme všem k přání k narozeninám Nellinka měla radost že si na ni kamarádi vzpomněli
Dnes jsem malé uplně pokazila režim myslela jsem si že usne odpoledne o trochu později a nespala vůbec-Po cvičení jsem potkala sestřenici přemluvila mě na kafi a malá šla spát o půl 12 normálně je v 10 tuhá.A tak je to vždycky když chtějí maminky miminka přechytračit
jonuska
5. říj 2009
Ivi tolik hub???týjo...
holky nechcete některá nánožník?černej..univerzální...nepoužitej.je to emitex..za 220???kdyžtak mi pisněte..není to jen hadrovej ale pěknej nevybledlěj a podšitej🙂
ceha
5. říj 2009
Nevím jeslti dorazíme na srazík jdu kolem druhé na alergologii na testy tak nevim jak dlouho se tam zdržím
jonuska
5. říj 2009
http://www.babyshopstonozka.cz/ostatni-1-2-3-4/...
tady je odkyz jestli chcete mrknout🙂
peroli
5. říj 2009
jedna maminka se uklikla a omylem nabourala k nám 😃 tak vám to sem kopíruju:

ceha • 1d • Dnes v 19:52
Dadli myslím že cvičení pro Martínka bude nuda jsou tam celkem male děti.Dnes tam s námi byl 22m chlapeček a poplakával trochu se zlobil prostě to pro něho byla nuda nějaké sezení na zemi a vození na koníkovi pro něj nuda ale uvidiš třeba když si to zkusíte bude se mu to líbit a přispůsobí se většině
jonuska
5. říj 2009
peroli 😃 😃dííík
petko.. 😃 😃 😃
martinataylor
5. říj 2009
Dadli ta cvičitelka říkala,že my mužeme chodit na cvíčo od 2-3 let....že v tom cvíču od 1-2 let se budou naše detičky už nudit 😉
verdik
5. říj 2009
Nelinko i od tety Ilči a Adámka všechno nejlepší k tvým 1.narozeninám, hodně zdravíčka, lásky a štěstí , velkou pusenku 😃 😃

vy pisatelky , vám se včera nechtělo spát, kami, kristyan a jonusko???? 😃 😃 😃

holky tak si to užijte na kafíčku, zatímco děti budou ve školičce a i na srazíku,my snad příště 😉 😉

tak u superstar mi ukápla i slza 😞 😞
jdu se okoupat, noc nebyla nic moc, co máme tu rýmu a asi zalehnu, ráno jedu do Ol k zubaři :-| pa
kristyan
5. říj 2009
no nechtělo 😉 😉 byli jsme slaměné vdovy tak se nám nechtělo do prázdných postelí 😃 😃 😃
jonuska
5. říj 2009
jojo mě taky ukápla zrovna té naši holčině jsem držela palce... :-S
Edit pujdeš taky na srazík?at vím jestli mám sebou vzít ty kuponky...
dadlina
5. říj 2009
verdiku ted jsem ti pisla sms 😉

taky jdu holky spinkat, už jsem umytá a v pyžámku, už se těšííím do té mé čistě povlečené postýlky.

kolči, a marti asi s váma nedám kávičku, jak budou děti ve školce, musím to využít a mám schůzku s kolegynkou z práce , máme nějaké pracovní záležitosti a není čas to řešit.

Začni psát odpověď...

Odešli